KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

May - Faust Annoying lil dog

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
May Enderson

Hello Darling, my name is

May Enderson
Hozzászólások száma : 16
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Re: May - Faust Annoying lil dog
» beküldték: 2020-08-04, 11:51
- Teszt. Oké.. - ha ő mondja. Vissza már nem igen fordulhatok gondolom.
Ahogy a vér lecseppen és egy elég groteszk fa nő ki a földből a helyén, aminek szemek vannak a gyümölcsök helyén, na az nagyon para. - Ez komolyan bennem van? - nézek az ujjamra, ahonnan a véremet indítottam. Annyira lesokkol, hogy mi kering bennem, hogy még egy pár pillanatig arra se figyelek, hogy Faust miket beszél szinte habzó szájjal.
Ez most azt jelenti, hogy gonosz vagyok? Mert hogy csapongó, meg lökött, meg kleptomán, az megvan, de... Ez azért sok.. Most templomba kéne járnom? Ez rossz? Kezdenek el kavarogni bennem a kérdések, aztán elkezdem felvenni a fonalat, amit őrült társam mond. A kérdéseket fel se kell tennem, valószínűleg észrevette pillanatnyi sokkoltságomat és már magyaráz is.
- Rezonál a vérem? Ez azt jelenti, hogy gonosz vagyok, vagy valami bajom van? És milyen szerződés? Oké, hogy erősödünk, de egy ilyen szerződésnek mindig két oldala van. Valamit valamiért.. 
Az előbbi átgondolatlanságom után az új kérésén már elgondolkodok, mielőtt cselekszem.
- Tegyük fel, adok a véremből. Ez milyen következményekkel járhat? - nézek rá fürkészve. Azért akkora balhéba nem akarok kerülni, ami már talán Fang szintjét is meghaladja.. Egy B terv ugyebár sose árt..
Az asszisztensi szövegre csak megfogom a fejem és nevetek egyet. Ez ugyanaz a balek, akivel találkoztam, csak asszem bepörgött. - Oké. Mesélj szépen, aztán meglátom, mire vagyok vevő. - nézek rá érdeklődve, azért nem vetem el az ötletet, ki tudja, több erő.. Még akár jól is kijöhetek belőle.. És mindig ingyen kaja se rossz motiváció.
Vissza az elejére Go down
 
May - Faust Annoying lil dog
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Belváros :: Starlitan Pláza-
Ugrás: