KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Resistance is futile

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Remus

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Remus
Lakhely : Mumbai / St. Louis
Kor : 536
. : "Nem kenyerem, hogy Urunkat magasztosítsam, ahogy az sem, hogy megpróbáljam kegyetlenségét valami jónak feltűntetni. Padma szigorú mester, a hibákért kemény bűntetés vár mindenkire... de... ha megkérdezik kettőtök közül ki a kegyetlenebb, Saphed Seb, meggyőződésem, hogy túlteszel rajta."
Hozzászólások száma : 14

Resistance is futile
» beküldték: 2020-04-28, 14:20


To: Alice

Resistance is futile



A Cirkuszban

- Külváros, kikötő... úgy tűnik egyedül van.
- Az úgy tűnik egy kicsit kevés. Mi a helyzet a másikkal?
- Elmél...vagy is legnagyobb valószínűséggel máshol tartózkodik.
Na erre horkantok egyet elégedetlenül és egyik lábam átdobom a másikon. Az öngyújtóm forgatom a kezemben, a cigi a számban, de még nem gyújtottam meg. Valószínűleg nem is fogom. Kényelmesen ücsörögtem eddig a Cirkusz mélységeinek rejtekében várva a hívást mely fel is villant a telefon képernyőn. Csak rányomtam a kihangosításra, de arra nem számítottam, hogy ilyen szerencsétlenekkel vagyok körülvéve. De nem hibáztatom őket, olcsó munkaerő, izom és semmi ész. Egyszerűen csak újra és újra eszembe juttatja ez a város mennyire más is itt minden. Még az alakváltók is.. vagy is főleg ők! Néha igazán hiányolom az én szépségeimet. Csendesek, engedelmesek, erősek... majdnem mind.
Ez a válasz elég volt rá, hogy tudjam ezeknek halvány lila gőzük sincs róla hol a pasas. Nos sebaj.
- Uram... bepakoljuk?
Egy fél perces hallgatás, majd sóhajtva elteszem az öngyújtót és a cigarettát is visszacsúsztatom a dobozába.
- Hogyne, csak úgy odamész hozzá és bebugyolálod egy fekete zsákba, mint egy élettelen hullát, vagy hogy is gondoltátok?
Válaszolni se hagyom.
- Az a lány egy alakváltó. Friss, valószínűleg tanulatlan, de ahhoz több is, mint elég, hogy titeket kis halandókat ketté kapjon karommal, vagy golyóval, mindegy is. Ráadásul értékes. Nagyon értékes. Hagyjátok. Én megyek érte, ti csak maradjatok készenlétben.
Kinyomom a telefont és még néhány percig ücsörgök. Színtisztán magam elé tudom idézni Malik kissé sprőd, hosszú, foltos bundáját. Hamuszín a hófehéren, ezüstös foltokkal. Drága ajándék volt, ritka kincs, ráadásul egyike azoknak akiktől még én magam sem szívesen váltam meg, de teremtőm parancsát megkérdőjelezni nem fogom. Akkor sem tettem, mikor útjára küldtem, hogy ezentúl Lazarust szolgálja Padma ajándékaként.
Hosszú életem egyik ritka alkami közé tartozott a pillanat, mikor megtudtam, hogy halott és kijöttem a sodromból. De még mennyire. Rossz szokásom, hogy ha olykor tombol bennem a düh, akkor előszeretettel töltöm ki másokon. Három alakváltóm bánta, ami csak még inkább... hogy is mondják mostanság... kicsapta a biztosítékot.
De öröm az ürömben, Malik legalább hátrahagyott nekem egy ajándékot és ha már Lazarus értesüléseim szerint nem tette rá a mancsát, akkor úgy dívik, hogy fogat fogért, nem? Elvette tőlem az én gyönyörűséges és hűséges hiúzom, úgy illik, hogy visszakapjam. Egy nő formájában még jobb is talán.
- Alice...
Ízlelgetem a nevet, mintha csak egy csepp édes vér lenne, mely szétolvad a nyelvemen, majd felkelek is kifelé indulok, hogy a hátsó bejáratnál a magasba emelkedjek.

St. Louis - Center Point Terminals kikötő a 70-es híd mellett.

Fallal körülvett terület a folyó közvetlen partja, vaskapu zárja el a lejutást az autók és a járókelők elől, de a fiatal "bandázók" mindig megtalálják a befelé vezető utat a terminálhoz. Csak a parton buliznak, tábortűz és iszogatás, halandó szórakozás itt, ahol még késő éjjel sem zavarnak senkit a hangos, dübörgő zenéjükkel. A terminál már bezárt, a kiránduló és ingázó hajók már csendesen pihennek egymás mellett, mólójuk szöges kerítéssel lezárt biztonsága mögött. A vandálok itt nem érhetik el őket, de én igen. Az egyik nyitott tetős kiránduló hajó székében ülök a decken. Itt landoltam csendesen, s most innen figyelem ahogy a fiatalok lassan szedelőzködnek, távozóra fogják, röhögve, csípkelődve, ittasan mámorban búcsúzkodva egymástól. Eloldalognak, s az utoló még viszonylag ép eszű kioltja a miniatűr tábortüzet, sötétbe borítva a partot. Egyre messzebbről hallatszanak a hangok, míg csak a víz halk csordogálása marad a hajótestek közt. A partot figyelem, s közben rágyújtok egy cigarettára, mit már egy ideje halogatok. A vámpír lehet láncdohányos, az esélye rá, hogy tüdőrák viszi el, a nullával egyenlő.
Türelmesen várok, mert tudom, hogy erre tart. Nem az erőmmel kerestem, azt egyszerűen elzártam a külvilág elől. Figyeltem néhány percig a híd tetejéről ahogy a part vonalát követte. Erre tart, alig néhány perc és itt lesz és bennem egy igen furcsa kis bestia kezd éledezni, úgy hívják harag. Malikhoz képest ez a lány csak egy tanulatlan cafka. Vesződhetek ismét a betöréssel, a kitanításával, mire valamire való hiúzt faragok belőle. Ha közben az embert megtöröm, hát üsse kő, de a vadállat egyben kell, hibátlanul, leigázva, de meghagyva lényét, ösztöneit. Idomítva hűségre, és engedelmességre.
Ah, amennyire izgat az efféle kihívás, ugyanannyira találom bosszant is. Fárasztó és hosszan tartó procedúra, bár lehet csupán mert mások a módszereim, mint mesteremnek. Talán mert ő... oh... hát itt jön a kis cirmos.
Jobban megnézem magamnak az extravagáns öltözékét, a sötét sminket és hajat, az alkatot. Igen szerencsés, hogy láthatóan ilyen lázadó típus, talán ez az oka annak, hogy olykor elkószál a mentora mellől. Az a pasas igazi dor na bunda... vagy angolosan pain in the ass.
De nem váratom sokáig a hölgyet, a rutin ugyan az mindenkinél. Erőm épp csak előszivárog, mintha egy lassú, meleg fuvallat cirógatná végig, épp csak nem a bőrét, hanem odabent a szörnyeteget. Csak figyelemfelkeltés, hogy tudja van itt valami a közelben. Ha valaha is érezte már Lazarus erejét, akor azt is tudja miféle szerzet.


Vissza az elejére Go down
Alice Norton

Vadász
Vadász
Hello Darling, my name is

Alice Norton
Lakhely : St. Louis
Kor : 29
Hozzászólások száma : 145

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-04-28, 20:51

Alice & Remus
Resistance is futile...




Nem vagy elég felkészült… ez nem neked való… maradj itthon… Alice! Maradj itthon!

Egyik láb… másik lába… az ideg rágja az agyam, a düh meg a lelkem, a fizikai erőszakra való hajlamról meg már szót sem ejtek inkább. Fogalmam sincs engem vagy a bennem élő szörnyet zaklatja fel jobban hogy szinte szobafogságra ítélt, míg ő meg Jack vígan vadásznak valami kapafogú denevérivadékra, aki zabálja az egyház bárányait, megrövidítve a vasárnapi misén perselybe dobott összeget. Kevesebb birka, kevesebb pénz, ez egy hétköznapi politikust is felrázna a kokain kómából. Az első lendület csak az ajtón vitt ki, becsaptam magam után vagy háromszor, azt hiszem a megerősített lap is reccsent kicsit, aztán trappolva örjöngve ordítva mentem lefele a tizedikről, fosva bele a szabályokba, leszedve mindent amivel a nyomomra akadhatna, csak az ezüst nyakörv maradt, ami inkább engem véd, mint az ő kénye kedvét szolgálja. Basszad meg Black! Kicseszettül tudja hogy gyűlölöm a vámpírokat, hogy mit tett velem Anatolij, nekem ígérte a következőt, és most mégis maradjak otthon, aztán mi lesz? Megint majd jaj hát találtam egy kóbor pumát, hát hazahoztam, ugye nem haragszol hogy a helyeden aludt az ágyban, ja és adtam neki a ruháidból, hiszen olyan kedves vagy, te is megosztottad volna őket vele… nem? NEM! Kurvára nem!
Bakancsom talpán már homokos kavics serceg, észre sem veszem persze ilyenkor, hogy milyen messze jutok, csak belemerülök a gondolatokba és megyek előre, és igen ilyenkor, többesszámban mert nem ez az első alkalom, és persze hogy mindig akkor jönnek a kicseszett bossok mikor magam vagyok, fegyvertelen vagy épp figyelmetlen, de tudod mit? Szarok rá! Jöjjön aminek jönnie kell… belém köt egy csöves, vagy pár suhanc? Takarodnak már haza, a tüzek alszanak ki, én meg elég jól látok a sötétben így is, hogy ne izgasson a fény hiánya. Eka mindig a combomon, a hosszú felső takarja, az ezüst és a gyújtó felváltva meg elég hogy rendezzek gyorsan bármilyen szia van egy cigid, buszjegyre kell kérdést.
A város fényei csillognak a víz felszínén, a hullámzás az egyetlen zaj ami elér hozzám, viharos tenger a lényem, és ordítani tudnék a csalódottságtól hogy már megint…
… a lépés félbe marad, a talpam nem éri el a talaj, figyelmem már is vadul keresi az érzés forrását. Melegség, biztonság ígérete, egy szag ami az enyém is lehetne, egy… másik hiúz? Lehetetlen nincs a kontinens ezen felén másik, nincs hozzám hasonló, nincs a városban… de akkor…
Hátam mögött víz, hisz onnan hogy jöhetne támadás, ha csak nem tengeralattjárón, vagy úszva… de ez nem valami kicseszett cápa film. Pillantásom vadul cikázik keresve a forrást, a halvány érzést kiváltót, az okot, a célpontot.
A haragom, úgy csap át félelembe mintha csak egy nagy vörös gombot csapkodnék, azonnal, elsöpörve minden más korábbi érzést. Ujjam a combtokra siklik, fülelek, minden izmom feszül, a szívem őrülten ver, az érzés még mindig körbe ölel, simogat, mint egy polártakaró, de nem hiszek neki. Belőlem egy van, bárki szórakozik velem, az nem arra kíváncsi merre van a legközelebbi közért. Megállom, nem ordítok, nem hívom fel magamra a figyelmet, lehet a nap egyháza egy vámpírja, kurvára otthon kellett volna maradnom, bassza meg…

Vissza az elejére Go down
Remus

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Remus
Lakhely : Mumbai / St. Louis
Kor : 536
. : "Nem kenyerem, hogy Urunkat magasztosítsam, ahogy az sem, hogy megpróbáljam kegyetlenségét valami jónak feltűntetni. Padma szigorú mester, a hibákért kemény bűntetés vár mindenkire... de... ha megkérdezik kettőtök közül ki a kegyetlenebb, Saphed Seb, meggyőződésem, hogy túlteszel rajta."
Hozzászólások száma : 14

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-05-01, 14:04


To: Alice

Resistance is futile



Épp a víznek fordít hátat, tehát nekem fordít hátat. Eszébe sem jutna, hogy esetleg az egyik kis hajó tetőteraszáról figyelem. Pedig ott ücsörgök mozdulatlan, karjaim térdeimre támasztva, ujjaim közt a cigaretta az utolsókat rúgja, még némi füst, majd nincs már mi életben tartsa, kihúny.
Végül is logikus lenne a gondolkodása... ha valóban egy másik alakváltó kerülgetné a forró kását, mint most, akkor valószínű, hogy nem a lezárt dokkok mögött pihenő hajóról tenné. De ugyebár... én nem vagyok alakváltó.
Lassú mosolyra húzom számat, a félelme szinte tapintható. Ismerek néhány vérivót aki most ínyenc falatként pillantana erre a lányra, de én nem a félelmét akarom.
Milyen fiatal! Mutattak róla ugyan képeket, de a valóság még az éjszaka sötét leple alatt is sokkal... sokkal másabb. Ah, talán még sem lesz akkora kihívás beidomítani, legyen bár láthatóan lázadó típus.
No sebaj.
Az erőm eddig úgy csörgedezett felé, akár egy csendes kis patak, s most úgy apad el, mintha a nap szárította volna fel. Egyszerűen megszűnik, s én végre mozdulok, ha nem fordítana hátat még látná is. Egyszerűen felegyenesedem és bőrdzsekim zsebében kotorászva veszem elő a bagós csomagot.
- Nem kell ennyire vigyázzba vágnod magad kislány. Én csak így szoktam köszönni.
Szólalok meg végre jól érthetően, rá se hederítve a reakciójára, helyette arra figyelek, hogy a cigit felsodorjam, majd visszagyömöszöljem a csomagot a zsebbe és rágyújtsak. A hangomból már belőheti az irányt, a holdfény segít a körvonalak megtalálásában, na meg aztán... egy macskáról beszélünk, bizonyára jól lát, ha mást nem hát az öngyújtó fényét ahogy villan egy pillanatra míg felizzik a cigi vége.
Most már ismét őt figyelem. A nyugalom tengere vagyok általában, ahogy most is, bár még mindig piszkál tudatom mélyén kissé a csalódottság és harag Malik elvesztése végett. Ahh... talán csak a lustaság teszi, nem fűlik a fogam hozzá, hogy megint annyi energiát fektessek egy alakváltóba. Még ha ilyen ritka is, mint ez a hiúz.
De hogy miért ülök itt ilyen nyugalomban? Miért nem tartok tőle, hogy egyszerűen csak lepuffant talán? Egyszerű. Ez az ország véd engem, s ezen fel is röhögtem mikor a jogaimat és a törvényeket tanulmányoztam.
Hiába vadász, hiába zöldfülű... nem lőhet le. Mert nem tettem semmit amivel a törvényeket megszegtem volna. Nem babráltam meg, nem használtam az erőmet ártó szándékkal, nem támadtam rá, nem vettem a vérét akarata ellenére. Nem tehet semmit, mert ha most lelő, azzal ő lesz a törvény szemében a gyilkos én pedig áldozat. ÉN... a vámpír... ÁLDOZAT!
Jaj hát ezen percekig röhögtem anno.
- Hogy s mint kicsi hiúz? Megszoktad már a bundát?
Azt persze nem titkolom, hogy tudom miféle, kiféle. Minek is tenném? Hisz az enyém. Hozzám tartozik. Abban a pillanatban hozzám tartozott, hogy az a bestia befészkelte magát a testébe. Én pedig ma hazaviszem azt, ami elkóborolt.

Vissza az elejére Go down
Alice Norton

Vadász
Vadász
Hello Darling, my name is

Alice Norton
Lakhely : St. Louis
Kor : 29
Hozzászólások száma : 145

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-05-02, 09:36

Alice & Remus
Resistance is futile...




A stressz szintem a plafonon, minden izmom pattanásig feszül ahogy magamra próbálom erőltetni a nyugalmat és nem fegyverért nyúlni. Tekintetem pásztázza a falat, a tűzrakó helyeket, nem maradt itt senki, elmentek… de ez az érzés… nem, nem lehet egy másik hiúz… de a szag, az egész… nem tudom behatárolni honnan jön, mintha bennem lenne, de én nem csinálok ilyet…
Amilyen gyorsan jött úgy el is tűnik és csak magam maradok? Mi a szentséges szar? Zavartan nézek körbe, mert ez nem normális. El kellene takarodnom innen, de nagyon gyorsan.
Lépnék, de a hang elér hozzám és ha eddig nem lehettem volna beszarva, hát most már jelentem be vagyok… rendesen. A hang irányába fordulok és a sötétben is jól kivehető az alak azon a lélekvesztő ladikon. A fellobbanó öngyújtó egy pillanatra megvilágítja arcát, de túl távol van és túl rövid ideig, hogy jobban szemügyre vehessem.
Újra a levegőbe szimatolok, de ma minden ellenem akar lenni, mert a szél is a hátam mögül fúj, lófüttyöt se érzek belőle. Használd a fejed Alice!
-Ki vagy te? – kérdezem kellő hangerővel, bár attól nem kell tartanom, hogy bárki meghallana, talán egy két hajléktalan a fal túl oldalán, akik a konténerek között laknak. Parasztság elengednem a kérdését, de megteszem, amíg nem tudom miféle szerzet és mit akar tőlem, csak ne jó pofizzon nekem. Tudja mi vagyok, tehát nem ember, vagy valami FBI-os, CIA-s vagy… arra nem gondolok hogy nap egyházás… akkor már halott lennék.
-Nincs dolgom veled… - zárom gyorsan le, és már fordulok is el, nem lőhetem le, barátkozni nem szokásom, az ilyenek közelében lenni pedig nem egy életbiztosítás. Black vámpírokra vadászik, Alíz nem tud rám vigyázni, ha nem vagyok a gépágyú közelében, vagy olyan helyen ahova telepítettük az egységet, szóval ha úgy vesszük a pisztolyomon, meg azon a két gránáton kívül… baromira védtelen vagyok. Amíg a fazon távol van, én biztonságban vagyok, mi lenne ha megtartanánk ezt a jó szokást?
Egy pillanatra megakadok… azt kérdezte megszoktam már a bundát?
Alice ne láss bele olyan dolgokat amik nincsenek ott! Nem azért kérdezte mert… nem! Azt sem vámpír sem alakváltó nem érzi hogy milyen erős vagy… amíg nem köt beléd, szóval csak azt tudja hogy hiúz… de mért kicsizett? Mert… fiatal vagyok… nem lehet köze…. nem, biztosan semmi köze. A Lazarus nevű vámpír elhagyta a várost, így nincs okom azt hinni hogy az elveszített futár - aki nem is a futár volt – vesztesége miatt szeretne kárpótlást. Szóval nem, nem, nem, nem és nem… eltelt az eset óta 6 hónap… ha köze lenne akkor már másnap jött volna… szóval mindenki nyugodjon le. Dohányzik én meg hazamegyek… pás!


Vissza az elejére Go down
Remus

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Remus
Lakhely : Mumbai / St. Louis
Kor : 536
. : "Nem kenyerem, hogy Urunkat magasztosítsam, ahogy az sem, hogy megpróbáljam kegyetlenségét valami jónak feltűntetni. Padma szigorú mester, a hibákért kemény bűntetés vár mindenkire... de... ha megkérdezik kettőtök közül ki a kegyetlenebb, Saphed Seb, meggyőződésem, hogy túlteszel rajta."
Hozzászólások száma : 14

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-05-02, 13:47


To: Alice

Resistance is futile



Ha a félelem nekem táplálék lenne, igen csak jól lakhatnék most belőle, sőt, ha nyomogatnám kicsit a gombjait, igazi lakomát csaphatnék. De a félelem számomra sosem volt vonzó. Elég alakváltót, sőt vámpírt is láttam már rettegni teremtőm udvartartásában. Ahogy azt Thomas is feltételezte, én vagyok a jó fiú aki kimentette őket uram karmai közül...balbla... csak hát, ez nem így van. Erre fel is hívtuk a figyelmet, s Gideon olyan gyönyörűen megfogalmazta. Bár azt még mindig túlzásnak tartom, hogy engem rosszabbnak vél, mint Padmát.
Tény, nem vagyok hirtelen haragú, nem szoktam dühöngeni, nem csonkítok és bűntetek ész és ráció nélkül, de ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem bűntetek.
Nem szokásom második esélyeket osztogatni.
Ennek a lánynak sem fogok.
Nem kis munka lesz belőle kinevelni a félelmet és átformálni engedelmességgé. De majd megérti a miérteket és ha végre átlátja alapvető hozzáállásomat az alakváltókhoz, rájön majd, hogy egyrészt nem kerülheti el, hogy legyen gazdája, másrészt, nem is jár olyan rosszul velem.
De mindegy is.
Lassan fújom ki a füstöt miután végre belőtte merre keressen. Elhiszem, hogy megzavarta az erőm, olykor még a fajtámbelieket is megtéveszti. Általában sír és némileg kígyószag lengi körbe a vámpírokat, legalább is megannyi alakváltó szájából hallottam ezt már. S ezzel ellentétben engem inkább érzékelnek alakváltóként, úgyhogy nem csodálom ha kicsit gubancos az érzés.
- Remus.
Adom meg a választ egyszerűen az egyszerű kérdésre, nem mintha ezzel beljebb lenne. Kétlem, hogy a vadászok vagy egyéb gyülekezetek körében ismert lennék, hisz sosem kavartam port sem Európában, sem itt a környéken. Nem rég érkeztem, alig egy hónapja így még fajtársaim közt is akad aki sosem találkozott még velem.
Még hogy nincs dolga... ohóó kicsikém, mekkorát tévedsz. El is vigyorodom, majd felkelek a székből szép ráérősen, csak semmi hirtelen mozdulat. Fellépek a korlátra majd mint aki csak tovább akarna lépni a levegőben sétálva lepottyantom magam a mólóra és hibátlanul érkezem. Térdek kicsit meggörnyesztve, majd kiegyenesedve. Nem egy nagy magasság, de embernek lehet fájt volna.
Elindulok a mólón a part irányába, talán ha négy méter hosszú lehet és a másfél méteres kapura támasztva egyik kezem átlendülök felette. Nem lett volna nagy kunszt egyszerűen letépni a lakatot, de minek rongáljak?
Közben látom nagyon vívódik valamin magában. Feltételezem igyekszik kitalálni miféle vagyok. Megértem, hogy nem egyértelmű, eddig semmi olyat nem produkáltam ami vámpírra utalna, ráadásul ma már ettem, így a testem még melegnek is érződik.
Szinte látom ahogy kattognak a fogaskerekek!
- Nos Alice, az a helyzet, hogy nagyon is van dolgod velem. Először is kíváncsi vagyok fél év alatt mennyire tanultad meg ura...
Egy kicsit oldalra billentem a fejem ahogy közelebb érek hozzá, most már alig négy lépés választ el, de itt megállok és a nyakát fixírozom. Mintha gomolyfelhők gyülekeznének a homlokomon a szemöldököm úgy szökik össze.
- Ki tette rád ezt a förmedvényt?
Kérdem cigarettát tartó kezemmel előre bökve a nyakán virító nyakörvre célozva. Nagyon ezüstnek tűnik és ez egyértelműen nem tetszik. Ki merte ezt?! Talán az a pasas aki a mentora vagy milye? Igen ez elég valószínű. Megfojtani egy ilyen szépséget, hogy fogja így megtanulni kordában tartani a vadállatot, ha ilyen ostoba játékszerekre hagyatkozik?
- Vedd le.
Adom a parancsot, mert ez bizony az. Nincs benne erő ami alátámassza, nekem ilyenekre nincs szükségem. Ha elsőre nem engedelmeskedik akkor majd megmutatom, hogy nincs ellentmondás. Olyan nincs, hogy nem, ha csak én úgy nem kívánom.

Vissza az elejére Go down
Alice Norton

Vadász
Vadász
Hello Darling, my name is

Alice Norton
Lakhely : St. Louis
Kor : 29
Hozzászólások száma : 145

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-05-03, 07:48

Alice & Remus
Resistance is futile...




Remus… Remus… Remus…. olyan mint a Batman filmből az az kérdőjeles fazon, vagy az Rebus volt? Sosem értettem a gonoszokhoz, meg a marveles vagy Dc-s világhoz, ki tudja megkülönböztetni őket Black mellett? Olykor örülök hogy az ágyig eljutok, és nem ő húz be a szobába a bokámnál fogva. Oké vicceltem, a mellényem vállánál ragadna meg és cipelne be, benne is van egy kevés emberség… valahol.
Állok még mindig egy helyben, és azon agyalok hogy ismerős e a név, hogy egyáltalán tudnék e bármit mondani róla, pedig az lenne az egyik dolgom hogy bebiflázzam az összes mocskos feljegyzést, hogy ne érhessen meglepetés. Ő egy… fogalmam sincs mi, ha az előbbi érzés tényleg tőle jött akkor váltó, de hiúzok nincsenek erre, nem csak erre az egész kicseszett környéken, de ha meg nem az akkor… csak egy lehet, vagyis kettő… ami egy. Vámpír, de hívó… sima, fordított… horgolt, vagy kötött…
Pillantásom az alakra vetül újra, még egy utolsó… aha… úgy érkezik a mólóra mint egy… vajon ezek is tudnának csillogni a napon? Megvárhatnám vele a reggelt. Szóval mozgásából ítélve vámpír, tutira vámpír, nem az ecsethajú hülyegyerek, de vámpír. Most már biztos hogy nem akarom megvárni hogy elérjen hozzám, még kevésbé megtudni mi a szentséges búbánatos lószart keres itt, és akar tőlem.
Közeledik felém én meg nézem az alakját, a lengedező haját az esti szélben. Ideje menni… de már nem elég távoli a pasi hogy csak úgy hátra arc és séta legyen. Lépek egyet hátra, majd még egyet és belekezdenék egy örültem a találkozásnak amikor kimondja a nevem.
-Honnét tudod a nevem? Ki a franc vagy te? Követtél? Mit akarsz tőlem? Ne gyere a csak erre jártam dumával, és azzal se hogy a csillagok együtt állása… - a fegyvertokra simulnak az ujjaim, elő akarom húzni, a fejéhez nyomni, vagy a szívéhez, és feltenni neki az ezer dolláros kérdést. Fél év… tudja a nevem, tudja mióta… ennyit rólad Alice, még hogy semmi köze semmihez. Le akarom lőni, megszabadulni a tehertől, elfutni a múlt elől, lezárni, elvarrni a szálakat.
Nagyot nyelek, ha nem lenne szeme is érezné hogy a torkomban dobog a szívem. Tudni akarom ki a jó franc ez az alak. Bazd meg Black hogy neked is most kell vámpírra vadászni, amikor egyre inkább úgy fest rám vadászik egy.
Kizökken, és kizökkent engem is. A kérdésére ösztönösen a nyakörvemhez emelem ujjaim, és finoman megérintem. A puha vékony bőr megvédi a nyakam az ezüst marásától, csak akkor érek hozzá ha az átváltozás megkezdődik és a bőrt a feszülő nyakam félre tolja az útból hogy az ezüst dolgozhasson.
-Ez a förmedvény megvéd… - semmi köze nincs hozzá, és amúgy is, ha csak valami állatjogi aktivista lenne, is elküldené melegebb éghajlatra. – Ne mutogass, rászoksz a lopásra! – a régi duma, de akkor se böködjön felém a levegőben se cigivel a kezében se anélkül.
Elnevetem magam, nem úgy mint egy hisztis liba, inkább olyan édes kislányosan. Tudom hogy egyes vámpírok sokat gondolnak magukról, na de ennyire?
-Eszemben sincs! – meg aztán a mit nem és a hogyne. Ki ő nekem hogy csak úgy parancsolgasson? Ezt még Blacktől is nagyon nehezen nyelem le, néha hajlamos elkapatni magát, na de egy idegen vámpír, menten lehidalok.
Újabb lépés hátra, túl közel van, talán két méter, épp csak kartávolságon kívül. Még egy kicsit közeledik és már nem lesz időm a pisztolyomért nyúlni, talán már most sincs. Szemem le se merem venni róla, noha nem nézek az orránál feljebb, és nyilván levágós is neki, de fő a biztonság, ha az ember lányának vannak titkai, és van mit féltenie, ne játsszon a tűzzel.
Aha… hellooo Alice, elmondanád miért is hagytad el a lakást? Bassza meg!
-Menj szépen haza, és hagyj engem békén, akkor mindenki boldog lesz és nyugodt… - most kit is akarok meggyőzni arról, hogy ez tényleg járható út?



Vissza az elejére Go down
Remus

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Remus
Lakhely : Mumbai / St. Louis
Kor : 536
. : "Nem kenyerem, hogy Urunkat magasztosítsam, ahogy az sem, hogy megpróbáljam kegyetlenségét valami jónak feltűntetni. Padma szigorú mester, a hibákért kemény bűntetés vár mindenkire... de... ha megkérdezik kettőtök közül ki a kegyetlenebb, Saphed Seb, meggyőződésem, hogy túlteszel rajta."
Hozzászólások száma : 14

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-05-28, 11:50


To: Alice

Resistance is futile



Kérdések, kérdések... hát senki nem tanította meg ennek a fruskának, hogy először illene neki felelnie, s csak aztán feltenni a saját kérdéseit?
Ah mit is gondolok, hát persze, hogy nem. Csak rá kell nézni, na meg elég ha hiszek a beszámolóknak. Egy delikvens, ahogy emlegették, s lám milyen igaz. Tény, hogy szemre valóbb, mint Malik volt, már csak azért is, mert nő és fiatal, de elleneben tapasztalatlan, szemtelen, hiányzik belőle az illem és gyenge. Még mindig hadilábon állok vele, vajon a ritkasága megéri-e a hajcihőt. S addig garantált az élete míg viaskodom az értékei felett, mert ha úgy találnék dönteni, hogy nem éri meg a fáradozást... egy új bőr mindig feldobja otthonom stíllusát.
- Lakatot tehetnél a szádra végre fruska.
Ah, nem nem. A türelem nagy előny és erény, márpedig én nem szoktam csak úgy elveszíteni. De úgy tűnik Alice kisasszony már most az idegeim húrjain táncol, pedig még igazából nem is tett semmi különöset. Sőt... gondold csak át Remus, a reakciója bár némileg faragatlan, attól még jogos és érthető.
Egy sóhajjal hajamba fúrom az ujjaimat és hátrakényszerítem a tincseket. Amolyan levezető mozdulat ez nálam, éppen úgy, ahogy az újabb slukk a cigarettából.
Végül csak egyszerűen szó nélkül hagyom a kérdéseket. Majd megválaszolom őket, ha már megtanulta szépen kérni a válaszokat. Nem szokásom agyatlan bábbá faragni udvartartásom népét, kérdezhetnek, s kapnak is választ ha a kérdést megfelelően teszik fel. De tény, hogy illemet nevelek beléjük és megtanulják azt is, hol a helyük.
Egy utolsó slukk a cigiből, a csikk aztán a földre kerül és bakancsom talpa alatt kihúny. Ami azt illeti már most viszket a tenyerem, hogy egy újabbat elő vegyek, de túlságosan is arra koncentrálok, amit mond. Hallatlan. Egyszeriben és egyszerűen hallatlan! Még hogy az a karika a nyakán megvédi. Legfeljebb megkínozza, így hát aláírom, nem rossz módszer rá, ha nevelni kívánom a rakoncátlanokat. De hogy megvédje.... bah!
- Frászt... még hogy megvéd. Ki a nyavalyás ragály adta be neked ezt a mesét? Ugyan mitől védne meg? Legfeljebb arra elég, hogy a vadállatot ingerelje, még inkább kontrollálatlanabbá tegye.
De minek is koptatom a számat? Érdekes, hogy ennyire ingerel, hogy magyarázatot akarok adni a dolgokra vele kapcsolatban. Nos rendben, ha már ennyire nem közömbös a helyzet, akkor élhetsz Alice, szerencséd van. Úgy tűnik még is van bennem elég érdeklődés hozzá, hogy energiát fordítsak a nevelésedre.
Látom a mozdulatot, tudom, hogy keze a pisztolyt keresi. Nem lépek közelebb, felesleges, sokkal egyszerűbb módszereim vannak, s még csak egy újjal sem kell hozzányúlnom.
- Megmutatom miért hátrány számodra, hogy azt az ostoba karikát viseled, s hogy aki rád tette, valójában nem a te védelmedet tartotta szem előtt, sokkal inkább a sajátját, mert tudja, hogy most már szörnyeteg vagy.... gyönyörű, ritka szörnyeteg vagy kicsi hiúzom.
Mosolyra görbül ajkam szeglete az utolsó szónál és nem adok neki esélyt sem válaszra, sem gondolkodásra.
Úgy jön az erő, ahogy már megszámlálhatatlanul sokszor hívtam magamhoz. Fel a mélyből. Máskor olyan,a kár a tenger hullámai, puhán vagy vehemensen érkezik. De most úgy hívom, mint olyankor ha népen kell kordában tartanom. Méretes szörnyeteg vágtat végig tudatom peremén, talán macska, talán inkább farkas, de még az is lehet, hogy medve... az alak folyton folyvást változik. Ha alakváltó lennék, tudatom peremére érve a bestia tán felvenné fizikai alakját, de mivel én csak egy vámpír vagyok, így mintha kiszaakdna belőlem. Vágtat tovább a metafizikai síkon, követi azt a rezdülést, mely Alice felé viszi. A hiúz felé küldöm, hagyom, hogy becsapódjon a lányba, hogy kitöltse testét, ránehezedjen, s ahogy odaér, tíz karmát beletépve rángatja a lány macskáját felszín felé.
Az az ezüst útban lesz. Talán meg is fojtja a lányt... talán nem. Az biztos, kíváncsi vagyok mennyi ellenállás szorult belé. Persze ostoba nem vagyok, szememet a pisztolyon tartom, s ha kell mozdulok.  

Vissza az elejére Go down
Alice Norton

Vadász
Vadász
Hello Darling, my name is

Alice Norton
Lakhely : St. Louis
Kor : 29
Hozzászólások száma : 145

Re: Resistance is futile
» beküldték: 2020-06-05, 21:24

Alice & Remus
Resistance is futile...




Meg sem hallom a sértegetését. Önérzetes seggfej, mindegyik vámpír ilyen, bocs Reinhardt, de tényleg, mind azt hiszi, hogy kérdez, a többi lény meg majd engedelmesen bólogatva fog kussolni és felelni a kérdésre mikor azt megengedik nekik. Egy frászt!
Most meg már a jaj lakatot tehetnél a szádra… nem te vagy az első Remus aki ezt nagyon szeretné, de keveseknek sikerült eddig elhallgattatnia, pedig páran megpróbálták, általában a lekenyerezés működni szokott, de neked nincs semmid az elcseszett vérszívó szíveden kívül amit tudnék ajánlatként értékelni.
Le akarok lépni, ez az egész engem kezd nagyon irritálni, veszélyes maga az egész helyzet, és nem akarom megvárni hogy eldurvuljon a dolog. Felesel, és mért ne tenné, tutira valami vérállatvédő jogi aktivista vagy mi a szösz, hogy ennyire oda meg vissza van attól hogy van rajtam egy nyakörv ami ezüst belül és igenis úgy gondolom hogy az a hirtelen belémhasító fájdalom az agyamat visszarántja az emberi felére mielőtt megtörténne a baj.
-Az aki miatt még életben vagyok, és nem martam meg senkit! – feleselésért nekem sem kell a sarki közértig mennem. Nem tetszenek a szavai, ha egy vérszívó ajánlatot tesz valamilye mutogatására akkor jobb ha futsz, mert nem a hétvégén használatos hancurlécét akarja a ballonkabát alól előszedni. Lépek hátra, készen futásra, de amit mondd… mi a …
Megakaszt és épp visszakérdeznék, mert mégis mi van? Az a valami, az az erő amit már éreztem, úgy vágódik belém hogy felnyögve hullámzik meg testem, majd mint akinek nyakába ólom súlyt aggattak, rogyok térdre. Nem kapok levegőt, az erő beborít, de mintha bennem lenne, tépem a ruhám, kaparom a mellkasom, gerincem ívbe hajlik. Ordítok ahogy a torkomon kifér, ahogy levegővel bírom, de torkomon megszorul a nyakörv és égetve fojt.
Ujjaim egyre kétségbeesettebben próbálják megoldani a csatot, de remegnek, zsibbadnak, talán el kellene gondolkodnom az életemért való könyörgésen, mégis hogy, de vámpír… ilyet… csak én lehetek ekkora gyökér hogy belefutok megint egy padma kölyökbe…
A fájdalom végig kúszik a gerincemen, érzem hogy az erő a legutolsó zúgomba is eljut, kitölti a testem, mintha a gyomrom felkavarodna, az érzés mielőtt… de nincs telihold… ne … neneneneeeee… ezt neeeee.
Zihálva kapkodom a levegőt, de egyre kevesebb jut a tüdőmbe. Az oldalamra zuhanok, kaparom a földet, az ezüst csat csattan, leold, miközben már a nyálam folyik ajkam szélén a kínlódástól. Bőröm hullámzik, az izmaim megremegnek, ujjaim a homokos kavicsos talajba marnak.
-E…lég… -nem bírom, nem tudom visszafogni, érzem hogy tépi fel bennem, hogy húzza a felszín elé, hogy pillanatok választanak el a ponttól ahonnét nincs visszaút. Kezem a pisztolyért nyúl, ujjaim ráfonódnak, és kihúzzák tokjából, de azt sem tudom merre vagyok arccal előre, vagy ő merre van, nem bírom, meghasad az elmém az ellenkezéstől. Arccal a nedves földre rogyok, bajban vagyok…

Vissza az elejére Go down

Hello Darling, my name is

Ajánlott tartalom

Re: Resistance is futile
» beküldték:
Vissza az elejére Go down
 
Resistance is futile
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Külváros :: Kikötõ és dokkok-
Ugrás: