KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Teremtményem

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Johann G. Faust

Halottkeltő
Halottkeltő
Hello Darling, my name is

Johann G. Faust
Lakhely : St. Louis
Hozzászólások száma : 50

Teremtményem
» beküldték: 2019-11-02, 18:37

Anonimus
név: Aminek elnevezed magad, úgy hívlak majd én is
kor: 1 hónapos
faj: Boszorkány
rang: Teremtett gólem
play by: Szabadon választott, mint a nemed is.
státusz: szabad
egyéb információk; Külsőre ember vagy, de nem vagy éhes, szomjas. (Ettől független ehetsz, ihatsz) Maximum 200km-re botorkálhatsz el tőlem, onnantól órákon belül széthullasz, lévén a hatalmam táplál. A sebeid spontán gyógyulnak, nincsenek vitális részeid, biztos halált csak az jelent ha tőlem messzire elhurcolnak. Nem sokkal vagy erősebb egy sportolónál, de ha irritálnak vagy megijesztenek, alkarodból két csontpenge tud előkerülni, állkapcsod kettényílhat tűhegyes fogakat feltárva. Szörnyeteg vagy emberbőrbe rejtve, de tudatod, csakúgy mint vágyaid teljesen emberiek. Egyéb kellemetlenség, hogy téged is körülleng a fekete mágia aurája, akárcsak engem, így minden természetfeletti egy lépés távolságot azért megpróbál tartani tőled.  
Kapcsolat
Egyetlen tökéletes teremtményem vagy. Gólem, lélekkel és emberi külsővel, amit nem értek mi módon hoztam létre és ez őrületbe kerget. Téged meg az, hogy nem tekintelek teljesen embernek, pedig te úgy véled az vagy. Kívülről ez így is látszik, de nincsenek belső szerveid, csak egy adag hús, csont és vér szentségtelen egyvelege, amit fekete mágia tart össze. Ismerkedj meg önmagaddal és a világgal, hátha úgy megértelek én is, ezzel elérve egy álmom, hogy akarattal teremtek valódi életet. Jó kóricálást a városban. Ha baj van én mindig tárt karokkal várom kedvenc bestiám.

Vissza az elejére Go down
 
Teremtményem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Tagok keresettjei-
Ugrás: