KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Split

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Oakley Thompson

Ember
Ember
Hello Darling, my name is

Oakley Thompson
Lakhely : St. Luis
Kor : 28
. :
Split B86hczq

Hozzászólások száma : 56

Split
» beküldték: 2020-05-05, 10:57
to: Zephyr

Nem mondom azért, hogy nem karcolgatja az alhasam a félelem és kíváncsiság izgalmas kettőse. Amit tenni készülök az kurva nagy felelőtlenség. Ezt még én is belátom és titkon reménykedem benne, hogy Valennek is a Neverlandben lesz dolga, meglát, felismer és üvöltve rángat végig hazáig. De a vágyálmomba több léket is üt a valóság: péntek van és ilyenkor kedves bátyám eltűnik a gyászba, továbbá olyan mesteri inkognitóba csomagoltam magam, hogy tulajdon szülőanyám sem ismerne meg. Napszemüveg és baseball sapka az emberi test strandpokrócra dobott törölközője.
Tisztában vagyok vele, hogy esendő halandóként nem tanácsos napnyugta után erre kirándulni, de álnaivan szeretném hinni, hogy az a kislány arcú főfasz a Valen iránti szolidaritása jeléül letiltotta a ránk veszélyes lényeket - tehát mindent és mindenkit - a Thompson fivérek koleszteringazdag vérállományáról.
Először az utcán hallottam róla, véletlenül a szakállamba ragadó információmorzsa egy vámpírról, aki képes belenyúlni az elme fekete ragacsába. Fajtám alaptermészetének sajátja a folytonos fanatizmus, rajongunk kecskéket, kutyákat, írókat, festőket és így hát az ocsmány vérszívókat is. Alámerültem a köréjük szerveződő csoportok tényfeltárásainak, kiélezve minden idegszálam arra bizonyosra, aki - mint megtudtam - Loki fia, illuzionista és szőrös. Kurvára szőrös. Egy másik fanclubból kiolvastam a törzshelyét, azt is, hogy jellemében más, mint a legtöbb. Mondjuk ettől függetlenül pont úgy be vagyok fosva, mintha a Vérnegyedben kezdene spriccelni az ütőerem.
Az épület eléggé impozáns, úgy védik a hegyomlásnyi őrök, mintha maga az angol királynő teázna St. Luis nárcisztikus urával.
A torkomban csapkod a szívem, zsigeri rettegés zsibbad szét a karomban. A felhőre gyúrt férfiak már messziről méregetnek, ők sem értik, én sem értem, hogy mi a faszt keresek itt? Lehet nincs is bent. Lehet nem is létezik, olyan, mint zsákosember, akinek sűrű emlegetésével anyánk próbált jobb belátásra bírni minket Blueval. De sajnos sosem jött el értünk, nem ragadott ki minket abból pusztító közegből és emiatt fogok most önként befáradni a biztos halálba.
- Jó estét! Zephyrhez jöttem, egy ügyfél keresi. - a bizonytalanság vékonnyá sodorja a hangom, mintha éppen mutálnék és spontán ugrottam két oktávot felfelé.
Hátrébb lépek egy féltalpnyi távot, a tenyerem életvonalában szétcsordul a jeges izzadtság.
- Szolgálatkész ügyfél. - komoly pofával toldom hozzá a mondatot, még biccentek is egyet, nyomatékot adva a szavaknak. Legyen itt, jöjjön ki, kössünk alkut vagy inkább ne is létezzen egyáltalán.

Vissza az elejére Go down
Zephyr

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Zephyr
Lakhely : St. Louis
Kor : 934
Hozzászólások száma : 22

Re: Split
» beküldték: 2020-05-05, 13:16
A csillagokat nézem. Indok? Nincs. Jobb dolgom? Lehetne, de nincs. Az Oba igazi kemény dió, akivel megéri keringőzni és egy-egy szabályt egye fene betartok. Legalábbis annyira, hogy ne legyen túl egyértelmű, hogy megszegem. Iszogathatnék a lánykáiból, de mint mindig is mondtam kicsire nem adunk, a nagyot meg még puhítani kell. Egy borosüveg pihen mellettem a tetőn. Természetesen a benne lévő rubinvörös folyadéknak semmi köze a szőlőköz. Csak a talpaspohár hiányzik. Azt leejtettem, a tető meg pont ideális felület egy hengeres metszetű valaminek a mélybe ugráshoz. Isten a tanúm még ha nem is akar az lenni, de lusta voltam újat hozni, még csak utánanyúlni is. Így most proli módon üvegből iszok. Az unalom meg megöl. Monologizálhatnék magamnak a csillagokról valami nyálasat, de kibaszottul nem az a fajta vagyok. Duhajkodhatnék a lentiek között, de csak minden második nap csapok valami bajt, vagy Amber előbb utóbb több erőt fog fektetni abba, hogy megöljön mint általában szokott és a végén még sikerrel jár. Azt meg mint testem gazdája nem díjaznám. A kuncsaftok jönnek mennek én meg egy illúziónyit csalok és eltakarom jelenlétem mindenki elől, így büntetlen bámulhatok olykor lefele is és vádolhatom őket mit egy tök átlag macska. Jézusom... egy macska szintjére süllyedtem? Hova tart az életem? Ebbe bele fogok pusztulni! Mióta is sínylődök? Vetek futó pillantást telefonom órájára és döbbenve veszem észre, hogy ez a purgatóriumi kínzó örökkévalóság mindössze másfél órája tart. Ez itt a vég... ha nem jön valami, bármi.... A nevemet hallottam? határozottan a nevemet mondta valaki. Lenézek a tetőről és egy csatainformatikus az IQ bajnok gorillákból próbál kihozni valamit. Csak azt nem tudja, hogy nem szívesen beszélnek itt rólam. Nem a hely fénypontja vagyok, inkább egy megosztó figura akit vagy csípnek vagy a hátuk közepére nem kívánnak a helyiek. Nos, mivel a főnökasszonyt puhítom lehet tippelni a kanok szívébe milyen mélyen loptam be magam. Nézem a jelenetet és azon agyalok, hogy a szolgálatkész ügyfél mit takar. A Klubból kiindulva ez bármi is lehet és ha valami latexruhás pórázos sétát akar tőlem, akkor nem leszünk jóban. Ellenben a kíváncsiságom már azzal felkeltette, hogy tudja a nevem. Nem mintha rejtőzködnék, sőt szeretek vegyülni kisebb nagyobb bulikba, de mégiscsak az olajra lépés és kámforrá válás az egyik védjegyem, pedig én még csak terhes csajokat sem hagyok hátra. Oké... mondjuk a protestáns papocska feleségének elcsábítása után így is úgy is futnom kellett, de az egy másik történet és leszögezném, semmit... nem... bánok. Na szóval, nézzük ezt a szolgálatkész ifjoncot. A gorillák nem vehetik észre az illúziót, hát kreatívnak kell lennem, ne köpjenek a morcos hiéna királynőmnek. A legjobb ha valami olyat vetek be, amit ők hiába látnak, nem vészesen feltűnő, hát keverem a lapokat.
A srác vállára egy Bagoly száll le és ha csapkodni fog és pánikolni sem akar majd tágítani a tollas fenevad, ami igazából csak ülni fog a vállán és nézni őt egy jó darabig. Aztán a füléhez hajol és ahelyett, hogy megcsípné, beleszól. ~ Menj be az erdőbe, van ott egy hatalmas tölgy amibe tavaly villám csapott idén meg kivágták. Ott fog várni a vámpír. ~ Pár pillanatig nézi őt a madár aztán csak elmondatom vele a használható infót is. ~ Oké ... van más megoldás is. Menj kicsit vissza a város felé és balra van egy földút. Egy tisztásra vezet. Ott kell kacsatáncot lejtened. ~ Azzal a madár tovasuhan, az őrök meg nagyon ráncolják a szemöldökük, de nem hallották a tollas szövegét és mint mondtam nem zsenipalánták. Nem fogják összerakni a kirakóst, ez tuti. Jómagam leugrok a tetőről és rohanok az emlegetett tisztásra. A tömegbűbájt most sem engedem el, még mindig láthatatlan vagyok. Ha már Loki fiát keresik kapják is azt. Némi szórakozás kijár nekem.
Vissza az elejére Go down
Oakley Thompson

Ember
Ember
Hello Darling, my name is

Oakley Thompson
Lakhely : St. Luis
Kor : 28
. :
Split B86hczq

Hozzászólások száma : 56

Re: Split
» beküldték: 2020-05-05, 15:15
to: Zephyr


Azért annyira nem voltak halványak a szavaim, hogy meg se hallják ezek az izomállatok, pedig mégis úgy néznek rám, mint egy félhülyére. Magasabbak, erősebbek, nem éri meg velük emberkedni, megköszörülöm a torkom, hátha visszacsúszik a hangom az eredeti tónusába.
Végiggondolom, megrágom a mondatot magamban, hogyan tudnám minél egyszerűbben, minél lényegretörőbben megfogalmazni, hogy vezessenek be ahhoz a kurva vámpírhoz. De ekkor lőn derült égből bagoly én meg egy katica csoportos kislány szellemi szintjére süllyedek.
Két kézzel kezdek csápolni, leverem a sapkám, oda az álruhám egyik fő eleme, még tán sikoltanék is, ha nem fagyna a torkomra a pánik. Felgyorsul a szívverésem, annyira kibaszottul utálok mindent szárnyast, ami nincs bepanírozva vagy legalábbis megsütve.
- Szedjék le rólam! - hadarva dobom a segélykérést feléjük, hátraugrom, megpördülök a tengelyem körül, teljes a káosz, bábozik velem a para.   - SZEDJÉK MÁR LE RÓLAM, EZ KÖVET ENGEM A KURVA ÉLETBE! - az őröket nem igazán hatja meg a jelenet, ugyanolyan faarccal bámulnak rám, mint eddig, tán még örülnek is, hogy nem nekik kellett elintézniük.
Az őrület akkor hág a tetőfokára, amikor az átokfajzat tollpamacs károgni kezd a fülembe és baszdmeg engem a frász tör ki. Nem elég basszameg, hogy a saját fejemben hallok valami morgó suttogást már a csőrből szökkent dallamot is tudom dekódolni? Pedig szedem a gyógyszereket, isten lássa lelkem becsülettel szedem.
Próbálok higgadni, kiszűrni a nekem szánt üzenetet, lassan jut csak el a tudatomig, hogy valószínűleg mindez az illuzionista egyik ízléstelen mutatványa.  
Hatalmas tölgy. Na baszdmeg, miért nem akác, jegenye vagy lucfenyő. Blue is örökké tölgynek csúfol most vagy beletalált a vérszívója vagy okosabb, mint amilyennek a fajtáját alapból feltételezem. Önmagamban készítek jegyzetet, képzelt térképet az útvonalról, oké, értem, megyek én a világ végére is csak ezt az ocsmányságot szedd le a vállamról.
- Khm, semmi. - kínosan vigyorgok a bengákra, elsimogatom a ruhámba gyűrt redőket és, mintha mi sem történt volna távozom. Azért a sapiért még visszanyúlok, belenyomom a fejembe, és egész lényemben ráz meg az undor, ahogy egy toll lehullik mellkasomról. Gusztustalan.
Nem igazán tudom miért élt bennem az a tévképzet, hogy majd valami nyilvános helyen fogja megtúrkálni az elmémet, de önként besétálni egy lidérc-szagú tisztásra azért, hogy kellemesen elcsevegjek egy csúcsfenevaddal talán a legrosszabb forgatókönyv, ami elképzelhető.
Minden lépéssel növekszik bennem a feszültség, egyre élesebben körvonalazódik a gondolat, hogy most fogok meghalni. Itt egy sehová sem vezető ösvény végén, jelöletlen homokbucka alatti szárazzá szívott porhüvely maradok és semmi több.
Átbaszott. Sehol senki, de még egy kósza járókelő sem, valószínűleg megette azokat is és a tetemek felett kellene laza szteppet ropnom. Kacsatánc, persze. Nagyjából olyan mozgáskultúrával rendelkezem, mint egy kirohadt fatörzs.
- Itt vagyok, hahó! - körbekiabálom a semmit, még mindig egy kasztrált fiú selyemhangjával. A rettegés kemény gomboccá dagad a torkomban, nagyot nyelek, kétségbeesetten bámulok mindenfelé.
- Vámpír úr? - nem tudom hogyan kell ezeket megszólítani, Valen erre igazán megtaníthatott volna.
- Most komolyan táncolnom kell? - tényleg nem tudom már mit csinálok, de, hogy hamuban sült faszság az egész ötlet az is biztos. Talán most még nem késő, hazahúzhatok, lemoshatom magamról ezt a bizarr emléket és senkinek, soha nem kell beszélnem róla.
De eszembe jutnak azok a rémtettek, amiket a Hang miatt tettem eddig, a lakástűz, a bátyám elleni támadás, a kocsiból való kiugrás és mindez csak a jéghegy csúcsa. Blue mellett nem engedhetem meg magamnak, hogy újra erőt vegyen rajtam a sötétség és, ha ez a tag tud segíteni...ha van rá egy kósza esély.
Mire a gondolat végére érek már dúdolni kezdem az ominózus dalt és járom a hozzá társított mozdulatsort.
- Látja, mindent megteszek - csiripelő madarak, csiripelnek nagyokat, mondogatják egyre csak csip-csip-csip.

Vissza az elejére Go down
Zephyr

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Zephyr
Lakhely : St. Louis
Kor : 934
Hozzászólások száma : 22

Re: Split
» beküldték: 2020-05-05, 21:51
Oké, arra nem számítottam, hogy ornitofóbiás. Ez nagyszerű. Hangosan röhögök a tetőn illúzióm biztonságában, míg ő élethalál harcot vív a fantombaglyommal, ami szintén pánikol és csapkod, egymást gerjesztve. Istenem ha ezt fel tudnám venni. Oké, már csak ezért a műsorért megfogom hallgatni amit akar. Kitörölgetem a könnyeket szemeimből és nézem ahogy szép lassan megnyugszik. Az őrök is visszafojtanak egy egy nevetést én tisztán hallom, még ha neki fel sem tűnik. Jaaaj ez a srác nagyon fura. Mit keres itt egy ilyen? Tuti nem a perverzség hívta ide. Tőlem vajon mit akarhat? És milyen udvarias. Ez nem illik ide. Amíg az erdőben futok is ez mozgat. Idejön és engem keres. Mit tudok ami őt érdekelhetné? Valami illúzió függő? Ha régi kuncsaft lenne? Nem, azt felismerném. Vagy esetleg ő is csak egy új jelentkező. Halott cica, kutya, apa, anya... szeretném újra látni és bármit fizet érte duma. Vagy szeretne még egy utolsót táncolni a feleségével? Nem tudom mi másra kereshetne pont engem. Vagy meghúztam a csaját és jön egy fenyegetés hogy feljelent? Mert ez megverni tuti nem fog.
Oh itt is a tisztás. Hát neki még idő míg ideér, de mikor megjön. Egyem a szívét ez a srác naiv, képlékeny és törékeny. A mosolyom csak egyre nagyobb lesz ahogy keres. Vámpír úr? Legalább tisztelet tudó. Úgy lennék egy hang a fülében hogy iiiigeeen táncolj! De az már lejövős lenne, hogy szívatom. Talán egy kis bizonytalan csend majd áttörést hoz. Némán várok megtévesztett szeme előtt ülve és bumm megjön a csoda. Tényleg belevág a kacsatáncba. Én először bambulok és nem hiszem el utána  meg sírok a röhögéstől, megint. Huh... ez így kemény és kellemetlen lesz ha tényleg valami szomorú sztorival jön ide. Ő könnyek között elmondja a halott párja sztoriját én meg ezen az emléken virulva a számat harapom be, hogy ne röhögjek az arcába. Jujj kérlek ne ez legyen... vagy de? Oké ezzel is megbékélek. Előrajzolódik az alakom a semmiből. Igazi színpadias belépés. Jöhet a többi, komor fejjel próbálok valami ideillő szöveget mondani. Legyen már neki is műsor.
- Látom elszánt vagy és mindenre kész. Ezért állok rendel... ghhh... állok... ghhh.. ren.. del... - Hangosan elröhögöm magam. Nem tudtam bent tartani. Kicsit meg is rogyok, de azért el nem vágom magam. - Baszkiiiiii te tényleg kacsatáncoltááááál. Jujjj.. huh... oké oké.. menni fog.  Huh huh... el kell ismernem arc vagy. Bearanyoztál egy baszott unalmas estét. Hallgatlak miért keresel engem? Ja, igen. Csövi Zephyr vagyok a helyi bajkeverő. Szóval mit tehetek érted? - Lépek elé és kezet is nyújtok még ha kicsit haragszik is rám ezért. Vagy nem. Az is lehet, megnyugvás neki, hogy nem egy mesebeli szörny áll vele szembe, aki az elsőszülött fiát, a lelkét és két gombóc csokifagyit kér a tél közepén tőle már azét is hogy meghallgassa. Annyira nem vágom a helyiek stílusát, majd kiderül. De ha arra vágyik csak átalakulok neki egy nagy csirkévé. Mindent a vevőért.
Vissza az elejére Go down
Oakley Thompson

Ember
Ember
Hello Darling, my name is

Oakley Thompson
Lakhely : St. Luis
Kor : 28
. :
Split B86hczq

Hozzászólások száma : 56

Re: Split
» beküldték: 2020-05-07, 12:00
to: Zephyr




Istenem, az egész annyira szürreális. Itt csapkodok szárnyba tárt karokkal a halál faszán, magamban dúdolva a lakodalmi dallamot.
Sűrűn szuszogva hagyom abba a táncot, amint meglátom a roppant teátrálisan megjelenő szőrös sziluettet. Jah, nem hazudtak a kommentek, tényleg nem jár sűrűn borbélyhoz.
Felhorkanva lépek hátra, hát még ki is röhög, basszameg ez egyre megalázóbb. Eleve aktívan dorombol bennem a túlélőösztön, mert oké, hogy én azt hiszem, hogy a főfasz képzeletbeli pajzsot vont körénk, de attól ő még lehet renitens és megcsapolhatja drága véremet just for fun. Mellé simán lehet, hogy az a drága város úr egy kósza szót nem ejtett meg védelmünkre.
Kihúzom magam, fél szemmel oldalra nézek, ha futni kell nem esek-e majd valamiben pofára?
- Látom jól szórakozott...örülök… - morcos a hangom, de legalább már nem olyan, mint, akit kiheréltek. Felhúzom a szemöldököm, bizalmatlanul nézem a felém nyújtott kezet, de úriembernek nevelt anyám, rászorítok a hűs kézfejére.
- Oakley Woods. - nyomatékot adok a családnévnek még akkor is, ha nem ez az igazi. A bátyám alfa, sokan ismerik és tudják, hogy elég...hirtelen, ha rólunk van szó. Ezüstfeszületként vonom magam elé a gondolatát.
Kedvem lenne azért elküldeni a bús picsába egy csengős szánon, amiért ilyen ízléstelen tréfákat űzött velem már most. De vékony vonallá préselem a számat, visszanyelem a torkomba kúszó haragot.
- Tudom, hogy mire képes! - basszameg, annyira izgulok, hogy a begyakarolt nagymonológból ennyi jut eszembe és ezt is olyan szemrehányással - és  ráadásul kurva hangosan - sikerül kifröcsögni magamból, mintha legalábbis a Napegyházának felszentelt papja lennék.
Hátrébb is csoszogok kettőt, jobban felmérem az alakját, a vámpíroknál a hosszú haj valami előírás lehet. Közben meg árad belőle valami bizsergető energia, amitől lehet, hogy rettegnem kellene, de mégis mindinkább csillapodik a ziháló légzésem tőle.
- Adjon egy percet! - zavartan elfordulok, jó, hogyan volt a szöveg, a kurva életbe, pedig még le is írtam, el kellett volna hoznom és úgy felolvasni neki. Én jövök alkuval magához. Kell több? Nem mond ez eleget? - baszdmeg, mint Tatjana levele Anyeginnek. Na jó, szedjük össze magunkat, mégiscsak Woodsok vagyunk már, nem pisis Thompsonok.
- Szeretném, ha felidézne bennem egy emléket és teret adna rá, hogy akkor, ott, máshogy dönthessek. - végigszánt a acéljeges undor a felkavarodó képek nyomán, mélyet pislantok, nagyot nyelek - Van egy...hang a fejemben. Tudja, olyan, aminek nem kellene lennie. Úgy gondolom, hogy abban a percben született. Talán, ha másfelé lépek akkor a jelenből is eltűnik. Ilyen...Hold the door - Hodor effektus, érti, amit kérek?  - megfeszül az állkapcsom is, ahogy komoly arccal beszélek hozzá. A szívem nehéz ütemben pumpálja szét az ércsikalndozó adrenalint  és közben egyre fecskendezi a múlt fekete mérgét.
- Nem tudom, hogy mit kell fizetni vagy hogyan...de elég elszánt vagyok. - ne nézz a vámpír szemébe, szól az első számú parancs és lőn már az elején felrúgom, mint haszontalan útszéli papírdobozt. Bármit képes vagyok megadni neki. A múltam, az jelenem, a vérem.  
Vissza az elejére Go down
Zephyr

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Zephyr
Lakhely : St. Louis
Kor : 934
Hozzászólások száma : 22

Re: Split
» beküldték: 2020-05-07, 16:41
- Remekül. Tényleg remekül. Tudod ha örökké élsz elég hamar unalmassá tud válni a világ. - Erős kézfogást kapok, ami lehet harag, vagy elszántság, esetleg ezeknek a keveréke. A lényeg, hogy ott van benne a tovább és nem egy sértődött sarkon fordulással fog távozni, ami jó, mert így unatkozni nem fogok.
A nevére biccentek. Gőzöm sincs ki vagy miféle család, de itt vagyok max egy hónapja, annak is örülök hogy a klubos lányok nevét megtudtam jegyezi és ezért még nem törték ki a nyakam. A kanok meg tudják, hogy ha a nevükön szólítom őket, akkor valamit akarok és már szemet forgatva köszönnek vissza. Aztán ő kezd bele a színészet magas iskolájába. Legalábbis hangszínt és erőt vált, én meg első reakcióból körbenézek hogy ez egy jel volt e a mesterlövésznek, mert okosabb mint gondoltam vagy csak idegesebb mint lennie kéne. Hmpf... csak nem lövet le. Bár ha ez egy vadász vagy napos akkor kurva jól adja a műsort, engem meghintáztatott vele.
- Persze, hogy tudod. Ezért kerestél fel. Nem? - Kérlek mond hogy ezért keresel, nem valami Neverhez illő bizarr kéréssel akarsz felém fordulni. Az innentől tényleg kínos lenne.
Oké... hátralép. Ez még bármi is lehet. Nem, a fejem még egyben és nem is érzek más jelenlétet a közelben. Jó úton haladunk. Tehát csak szerencsétlen vagy lámpalázas.
- Akár kettőt is. - Talán alkudom kellett volna. Nem csak felet, 45, 52 Minőségi ám minden másodperc ami nálam van te meg ki akarsz rabolni!? Ezzel a gondolattal elszórakoztatom magam míg Oakley erőt gyűjt. Hééé! Megjegyeztem a nevét! Megjegyeztem a nevét? Egy ilyen véletlen a filmekben mindig egy fontos pillanatot vetít előre. Most már kíváncsi vagyok mit akar. Aztán kimondja én meg csak pislogok. Ez valami inception? Vagy pillangó effektus? Mondanám hogy túl sok filmet néz... de közel sem lehetetlen kérés. A válaszon agyalok mikor folytatja és így már azért érthetőbb a vágy.
- Csak mert egy vén pöcs vagyok attól még vágom a mai filmeket. De a pillangó effektus jobban illik ide mint szegény Hodor. Izé... azt hiszem a lényeg mellett elsiklottam. Igen rendbe tudom szedni a fejed elméletileg. - Vigyorgok rá teli pofával, de azért az arcába nem hajolok.
Ez egyre érdekesebb, de jó ha valamit tisztázunk.
- Okééé akkor ami kell az az hogy bátran a szemembe néz és kijelentsd, hogy te ezt akarod. Elméletileg még így sincs engedélyem módosítani az emlékeidet, pedig ezzel a manőverrel fogom, úgyhogy ide képzelj egy vagon legalitás szöveget meg licence agreement olvasást és ne nagyon mesélj róla senkinek. Bla bla blaaaaa. Most hogy ez megvolt még megjegyzem hogy ilyen mély repülésnél olyan emléket is láthatok amit nem tuti hogy megosztanál.  Nincs szerződés meg, vérpecsét, az elsőszülött fiad se viszem. Segítek, mert érdekes és nem sűrűn csinálok ilyet. A kasszától való távozás után reklamációt nem fogadunk el... ha pedig mehet a gyerekkori trauma újratöltve akkor nézz a szemembe nekem itt és most pont jó. - Ülök le a fűbe és várok. Semmi kedvem ácsorogva babonázni és a fejében rohangálni, ráadásul ő akar ott lenni és cselekedni hogy egy emléket az akarata szerint írjak újra. Kemény dó lesz, de inkább ez mint a dögunalom és ha mellémegy. Körbenézek. Nagy ez az erő majd elásom. ÁÁÁ jobb vagyok én ennél menni fog, esetleg kicsit tikkel majd a szeme.
Vissza az elejére Go down
Oakley Thompson

Ember
Ember
Hello Darling, my name is

Oakley Thompson
Lakhely : St. Luis
Kor : 28
. :
Split B86hczq

Hozzászólások száma : 56

Re: Split
» beküldték: 2020-05-20, 11:40
to: Zephyr



Csak egy szánalmas bólintásra futja, hogy igen, ezért kerestem fel, nem megöletni akarom vagy tálcán kínálni a fejét, almával a szájában. Meg sem találnám a száját abban a szőrdzsungelben. Valen gondolata megerősít, istenem ő is miattam fog az idegosztályra kerülni.
Azért nehezebbre számítottam, felkapar mélyről a paranoiám, lehet ez valami csapda. Túl könnyen belement, túl segítőkész, túl kedves. Nem így képzeltem a vámpírokat, egy kalap alá vonva gondolom haszontalan, gyökér, egoista fasznak mindet. De ez a Tarzanképű más. Lehet nem tudja, hogy St Luisban nem ez a módi.  – Hívhatja, ahogy szeretné. De akkor van rá esély. – egészen újféle izgalom tolong bennem. Megcsap egy normális élet lehetőségének szele. Egy olyan Oakley Thompson leszek, aki nem hall hangokat, nincsenek elbaszott tévképzetei, nem látja nőként megtestesülni a hallucinációját és leginkább nem kezd el kamasz kisfiúként zsongani, amikor eszébe jut, hogy mennyire tökéletes is volt azaz alak. Faszom. Le kellett volna lökni a gyászba. Arra is képtelen voltam.
Sűrűn horpad mellkasom, az információk pattogós cukorkaként bizsergetik a halántékom. Egyelőre nem tűnik veszélyesnek a tény, hogy megnyitja a zsilipet és minden eddig elfojtott szar egyszerre hullámzik felém.
– Kacsatáncoltam, ez nem elég bizonyíték, hogy komolyan gondolom?!  - felhorkanok,  mert azért lássuk be nem sűrűn ropom csak úgy idegeneknek. Mondjuk szerencse, hogy nem kánkánt kért, amilyen gyökér vagyok azt is megcsináltam volna.
De, ha ez a szabály, akkor el kell fogadni és galacsinná gyúrva fogom kidobni az elmúlt évek minden intelmét. Meg fogják érteni, hogy értük csinálom, nekik is könnyebb lesz, ha nem egy darab szart kell kerülgetniük otthon, hanem egy józan belátású, érett férfit.
Leülök vele szembe, ujjaimmal túrok egy fűcsomót, belemarkolok, kitépem és lányos zavaromban inkább oldalra hajítom. Izgulok bassza meg, kell valami levezetés és most rágyújtani mégsem illik.
– Igazán örvendetes, hogy izgalmasnak találja a pszichés gondjaim. – elhúzom a szám, hát azért a kurva anyját. Pedig legalább segít és nem akarja, hogy a véremet folyassam kristálypohárba. – Egyébként ez esetben előre is köszönöm. – persze, lehet, hogy összemorzsolt roncsként fogok innen távozni, ha egyáltalán nem itt kell elhantolni a rekettyésben. Mindegy, már semmi sem számít.
– Ha…egyszer láttam a fejemben lévő hangot és…szóval ezzel ő is el fog tűnni? – kontextus nélkül vágom hozzá az értelmetlen kérdést. Most azt mégsem mondhatom, hogy hé tesó csináld már úgy ezt az abrakadabrát, hogy a végén csak a Hangnak az a kedves csaj része maradjon meg. Sőt, tedd élethűvé, adj neki állandó alakot, az nem baj, ha más nem látja, elég lesz csak nekem, beköltözöm vele Fosterék házába.
Zavartan pillantok jobbra, aztán balra mire újra betalálja tekintetem az övét. Megmerevedek, kőszobornyi szilárdság keményedik a szavaimra.
– Én Oakely Woods – belebicsaklik a hangom a hazugságba – született ezerkilencszázkilencvenöt május négy, kijelentem, hogy önként és saját akaratomból vetem alá magam a jelenlévő Zephyr vámpír úr  hipnózisának. – mintha, valami banki ügyintézővel beszélnék telefonon baszki. Szemének sötétje berántja a lelkem, leolvasztja rólam a menekülés gondolatának áttetsző köpenyét.
– Kezdhetjük.

Vissza az elejére Go down
Zephyr

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Zephyr
Lakhely : St. Louis
Kor : 934
Hozzászólások száma : 22

Re: Split
» beküldték: 2020-05-23, 15:32
- Nem tudod mikre vettem én már rá embereket... na mindegy ez most nem lényeg..- Hessegetem el a gondolatot, hogy még jobban meg akarjam fejni ezt a tehenet és rávegyem valami további marhaságra, de a végén tényleg itt hagy én meg mehetek vissza a tetőre kevés bajt okozni. Vagy az Oba idegeire... nem nem, arról volt szó, hogy ma nem. Eh... meg van kötve a kezem szórakozás szempontjából. Ez pedig most az ő fejében vidámparkozásra korlátozódik. Amint mintha zokon is venne.
- Azt mondják a jó sebész enyhén szadista. Vagyis örülnöd kéne, hogy lelkesedéssel vágok bele a melóba és nem fintorok, ami után kapsz valami férc munkát. Ha én mászkálok a fejedben megtörlöm a lábam. A mentális befolyásolás Paganini-je vagyok. Kevés jobbat találsz nálam. Főleg ilyen olcsón. - Közlöm vele a rideg tényeket. Oké egy kis hiúság és ego is cseppenhetett bele de az én önértékelésem egészséges. Meg a legtöbb fajtárs valahogy más utakat használ. Az erőszak örökzöld, de bele lehet unni.  Némi kifinomultság, egy csipet elegancia és már csak azt kell széttépni aki arra vágyik. Vagy aki beszól, elveszi az utolsó arcszeszt vagy csak egy olyan fura keddi napom van amikor ki kell tépni egy gerincet, hogy meglegyen a teljesség érzése...eeee.... Mit áltatom magam? Nem vagyok különb, csak furább.
Okééé... technikailag olvasom a gondolatait, de amíg ezt nem teszem meg, nem láttam a diganózist meg a többit, addig, hogy a francba válaszoljak a kérdéseire!? -Szívesen. Nem tudom kiről miről beszélsz, de majd nézegetjük mi alakul. oké? Előbb látnom kell, az autószerelő is felnyitja a motorházat mielőtt azt mondja, hogy tyűűűű mekkora szar van itt bent. - Ezt lehetett volna óvatosabban is? Vajon akartam óvatosabban? Meh... nem.
Megtörténik a bürokrácia rész amit minden kolléga visszanézhet ha valami baj lesz ebből és így ha szabad utat nem is kapok, de már van enyhítő körülményem. Vágjunk bele. A szemeibe nézek, mosolyom letagadhatatlan jókedvet sugároz.
- Öveket becsatolni. Merülünk. - Erre már nem várok választ, illetve ha akarna se fog tudni mit köhögni, mert megbabonázom. Hát ami jön az fura de leírom. Mivel ő a vevő, látnia kell amit látok és mivel ő most folyamatosan engem lát, ezt az emléket írom át arra amit én látok az ő fejében, tehát a jelen emlékét írom át az általam látottakra, hogy láthassa amit látok real time, vagyis a jelenben élje át a múltat és végül leokézhassa mit szeretne emléknek mint múlt. Nem tudod követni? Nem csodálkozok... A lényeg, hogy... Oaks the hazug geci! Még csak most lépek be ide és már füllentettél! Thompson vagy! Morgok neki és tarkón is csapom könnyed csuklómozdulatból. Hogy hol vagyunk? Egy előtérben. Ében fekete semmiben. Ott állunk mi ketten a sötétben, de egymást hibátlan látjuk.
- Tyűűű baszod itt aztán tényleg van baj... na keresd ki, hogy a reccsent fejedből pontosan melyik is az az alkalom amit össze kéne rakni és újraélni más szereposztásban. Válogass... - Nem kis munka ezekből az szilánkokból bármit is csinálni, de előhívom a srác régi emlékeit. Ezt persze úgy kell elé tárnom hogy ő is értse, az ő elméje is befogadja. Erre a legjobb szimbólum a tükör. Rengetek tükör jelenik meg mind egy szeletjét játssza a múltnak és baszom a kurva szerencsém mind repedt vagy egész tenyérnyi szilánkok hiányoznak belőle. Jú húúú.
- Oké... ez így macera lesz. Szóval te tényleg nem vagy 100, nem csak bemondod magadnak. Keresd meg az emléket és keressük meg a szilánkokat is. Ahhoz kell a tudatalattid és akkor az emlegetett lány is előkerülhet és keverhet bajt. - Egy halom üvegcserép hullik elénk, ami nem vág, mert ez egy illúzió és ha én azt mondom Fuck phisic akkor az úgy lesz. Ezekben a darabka tükrökben is ugyanaz megy mint az egészben, csak egy szilánk, egy részlet ami az emlékből hiányzik és a helyére kell tenni hogy teljes legyen mert az ő feje elzárta, elrontotta vagy megzavarta.
- Legózzuk össze azt a kurva emléket és lépjünk bele. - Csóválom a fejem és mintha egy nőt láttam volna elfutni a tükrök között. Hogy, de, hogy utálom a hasadt elméknek ezt a részét. Mintha saját akaratuk és törvényük lenne. Remélem nem csinál sok bajt. Vagy pont azt akarom? Zef... azt akarod? Hmmmm talán?
Vissza az elejére Go down
Oakley Thompson

Ember
Ember
Hello Darling, my name is

Oakley Thompson
Lakhely : St. Luis
Kor : 28
. :
Split B86hczq

Hozzászólások száma : 56

Re: Split
» beküldték: 2020-06-08, 11:12
to: Zephyr

Van valami viszonylag szar vicc arról, hogy mi rosszabb egy vámpírnál? Egy dühös vámpír. Mindegy, már nem is emlékszem rá még Blue mesélte az ő poénjai meg amúgy is kritikán aluliak. Megremeg a gyomrom, mit kellene mondanom? Bocsánatot kérnem, hogy én nem is úgy, meg amúgy se igazán és tényleg egyszerre esküszöm az összes létező mindenhatóra, hogy olyan kibaszott hálás vagyok neki, amiért nem cuppan rá az ütőeremre, mint dubajos kurva a milliárdos öregúr farkára? Mindezek helyett csak egy szánom-bánom kiskutya tekintetre futja, lehet kevés és rögvest hívhatjuk a siratóasszonyokat a temetésemre.
Biccentek, hogy oké, csatolom az öveket, induljunk, készen állok én mindenre és bármire is, csak a váratlan sallerre nem, ami a tarkómon csattan.
- De, csak mert… - szánalmasan próbálok hadarni valami kifogásfélét, de semmi nem jut eszembe, ami elfogadható lenne. De már lényegét is veszti az apró közjáték, beránt a sötét, a tompa élű dimenzió képzelt valósága. Sűrűn emelkedik a mellkasom, kapkodva bámulok körbe, a rettegés görcsös ujjai markolnak a szívemre.
Millió tükör, nem akarom látni, nem bírom őket. Az előttem tornyosuló képeket nézem, benne az anyám meggyötört arca, az öcsém vörösre sírt szemei. Ösztönösen fogok rá Zephyr alkarjára, tartson itt, éreznem kell, hogy ő a valódi és minden más csak egy rémes mese. A üvegcsörömpölés elborzaszt, beleborzongok az elénk hulló életszilánkokba. Nagyon nyelek, erőt kell vennem magamon, végtére én akartam ezt bassza meg.
- Egyébként nem mindegyik szar. - nem is tudom minek akarok magyarázkodni, talán mert elönt egy gejl szentimentális érzés, ahogy magunkat gondtalan gyerekként látom. - Ott, ott még nem voltam...! - teljesen bolond. Cipőorral tolom félre az említett darabot hárman vagyunk rajta, egymással birkózva valami olcsó csokiért. - Ő a kisebbik, az meg a nagyobb. - a nevüket nem mondom, bár bizonyára pontosan látja felvillani a fejemben őket a mostani férfiasabb külsőjükkel.
- Ez a sokadik volt. - rátaposok egy üveglapra, próbálom minél apróbba törni, ne is lássam, tűnjön el, szakadjon ki belőlem még az emléke is. Kívülről szemlélni moziként a múltamat kurvára szürreális. Továbbra sem engedem el a vámpírt, ha csak ő nem ki rántja a karját az ujjaim közül.
Végignyal a gerincemen a lángforró gyűlölet, emelkedik a pulzusom, kiszárad a szám.
- Azt. - megremeg a hangom, egy távolabbi amorf tükörrészre mutatok. Én vagyok rajta, Pokemonos pizsamában, amit már rég kinőttem és amúgy sem volt már koromhoz illő, de nem futotta másra. Egy asztalnál ülök, anyámékat nézem, ahogy a veszekednek. - És az - ugrunk az időben, a nevelőapám egyik tenyere a tarkómon, a másik a gatyámban. Felkavarodik a gyomrom, hánynom kell.
- Közte még voltak...események. - szűrt félelemmel suttogok, mintha attól tartanék, hogy azaz állat még így az illúzión keresztül is hallhatna engem. Hiszen erről nem beszélünk, Oaks, tudod, hogy többet nem csinálok ilyet. Tudod, hogy nem történt semmi rossz. Tudom, baszd meg, hogy saját kézzel ölnélek meg.
Elfordítom a fejem, túl intenzív dózisban örvénylik bennem a borzalom.
- Így már össze tudod rántani eggyé? - észre sem veszem, hogy tegezem, rábökök még pár ocsmány emlékre, hiányos még, sokat nem találok, de nem bírom, képtelen vagyok egyszerre ennyi mindent befogadni.

Vissza az elejére Go down
Zephyr

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Zephyr
Lakhely : St. Louis
Kor : 934
Hozzászólások száma : 22

Re: Split
» beküldték: 2020-06-12, 19:40
Felemelem az ujjam mikor jönne a kifogás a tettenérésre. - Cs cs cs cs csitt! Nem kell védőbeszéd, a fejedben vagyok. Ez kb olyan mintha tövig egy ismeretlen nőben próbálnád a csajodnak megmagyarázni, hogy nem megcsalás amit lát. Lépjünk tovább. - Magam is meglepve ezt cinikus hangnem nélkül full tárgyilagosan mondtam. Lehet a megszokás, vagy... vagy a rutin abból mikor valaki hasonlót kér és meglátom a fejében a fétisét, amit ki akar magyarázni, okozza. Igen ha valakinek, nekem már nehéz újat mutatni elég fejben jártam és hálás vagyok a kölyöknek, hogy az övé csak hasadt és nem valami csonkolt törpe, kecskével és szezámmagolajjal fogad.
És... belém karol. Ebből max 5 percet tűrök és csak mert a valóságban nem történik meg.
Azért tovább védi magát és mentegetőzik. Elfogadható és megszokott jelenség, már nehezen szórakoztat, de valahogy összejön neki. Talán a megjelenése vegyítve ezzel a szélsőséges udvariassággal? Vagy a naivitása? meh... mit tom én. Egyszerűen mulattat.
- ...Teljesen bolond. Csak mert nem mondod ki hangosan még hallom. Az egész beszélgetés azért folyik itt, hogy kicsit személyesebb legyen az élmény. Papíron nem kellenél ide ha nem lenne a terápia vagyis ennek az egésznek a szerves része. - Tovább mesél, mintha a falnak beszélnék. Gondolom így kezeli a stresszt, de legalább a végére már gondol arra, hogy gondolok arra amire gondol és látom pontosan mire... gondol. Ez megint piszok meglett csavarva.
- Elértük a pontot ahol megkérlek, hogy engedj el. Vagy orrba váglak. No offense meg a többi, de a tapi még mentál téren is csak egy privát és szűk klub tagjainak engedett. - Közlöm vele, kicsit megemelve a tagot egész kezemmel együtt. - Maradjunk az emlék legónál. -
Ő magyaráz én nézek és cselekszek. Teljesen megszokott, babra meló. Ő fél én félek az unalomtól, de hallgatom a szómorzsákat és az emlékek szilánkjait is pakolászom. A vicc kedvéért most Jedi erővel. Csak kiemelem a kezem és lebeg a darab, mert... mert most ez a mókás nekem. Ezt, azt, amazt és kész is a saját egyvelegű rémálomkoktél olyan emlékekből amire már nem is emlékezett de így frissítve hibátlan illenek a helyükre. Mikor egy cserép beilleszkedik egy piciny vékony kék fény fut végig a repedések és illeszkedések mentén amivel a tükör gyógyul, míg el nem nyeri eredeti állapotát. Hát nem csodás?
- Úgy fest igen. Sőt már kész is. - Állunk a szép egybeépült emlék előtt. Igen, ez készen áll a belépésre a kérdés csak Oaks. Vajon ő is felkészült e arra hogy beépítem gyerekkora rémálmaiba ahol felül kell kerekednie egy már leforgatott filmen és meg kell változtatnia?  Odalépek vele az oldalamon a tükör elé.
- Ha finoman hozzányomod a kezed olyan lesz mint egy víztükör amiből nem tudsz szabadulni. Vagy belemész önként vagy ahogy küzdesz ellene bekebelez. Mivel félős vagy... -
Hátba vágom, hogy megfejelje a tükröt ami könyörtelenül elkezdi magába húzni akár egy éhes kígyó egyre többet követelve a testétől míg a kapálózó fiú el nem tűnik benne. -... ezért segítek. Imádom a munkám. - Jegyzem meg hangosan, lehet, hogy a másik személyiség hallja. Még úgy pár percig, aztán végzünk és lehet meg is szűnik. Hmmm... lássuk. Lépek be utána.
Vissza az elejére Go down

Hello Darling, my name is

Ajánlott tartalom

Re: Split
» beküldték:
Vissza az elejére Go down
 
Split
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Külváros :: NeverLand-
Ugrás: