KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Lázadók

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Becca Tamming

Hello Darling, my name is

Becca Tamming
Lakhely : St. Louis
Kor : 31
Hozzászólások száma : 54

Lázadók
» beküldték: 2020-04-08, 10:35

Testvéreim


Heten lázadtatok fel és szöktetek meg, engem hátrahagyva, mert épp elérhetetlenül bezártak. Soha nem haragudtam rátok ezért, hiszen mindig is a testvéreimnek tartottalak benneteket. Mindannyiótokat. Ahogy a testvérek között, közöttünk is voltak persze rivalizálások. Mind másképpen éltük meg a megfertőződést, a sorozatos átváltozásokat, a végeérhetetlen kínzást, annak minden formájával együtt. Olyan kapocs van közöttünk, ami más, külön fajú alakváltók között talán soha nem alakulhat ki. Ti hárman maradtatok együtt a legtovább. Hogy most is együtt vagytok-e? Azt nem tudom. Furcsa hármas, egy oroszlán, egy farkas és egy róka. Két férfi és egy nő. Hogy a másik néggyel mi lett? Ti talán tudhatjátok. Én hiába kerestelek mindannyiótokat, eltűntetek a hatalom és a rendszer szeme, füle, informatikai hálózata elől.






A róka
név:
kor: 25-30
faj: róka
rang:
play by:
státusz: szabad
egyéb információk;



Előtörténetem linkje: Becca Tamming

Kapcsolat

Téged veszlek előre, mert rajtam kívül te voltál csak lány a nagy csapatban. Soha nem voltunk afféle jó barátnők, sokkal inkább testvérek. Tűzbe-vízbe mentünk volna egymásért. A viszonyunk akkor romlott el, mikor kiderült, mind a ketten ugyanazt a fiút szeretjük. Egyikünk sem akart félreállni. Mindig haragudtál rám, hogy Cristen engem választott. Még akkor is megmaradt ez az érzés, amikor már másba voltál szerelmes. Később, Cristen halála után megint egymásra találtunk, még is szívfájdalom nélkül hagytál hátra. Agyafúrt, hideg és számító vagy. Szinte megtéveszthetetlen. Kitartó. Apró praktikák, kifinomult érzékek. Ha a bűnözők közé kerülnél, te lennél a kasszafúró.





Az oroszlán
név:
kor: 25-30
faj: oroszlán
rang: IV. szintű alfa
play by:
státusz: szabad
egyéb információk;

Előtörténetem linkje: Becca Tamming

Kapcsolat

Soha nem kerültünk túl közel egymáshoz. Testvérek voltunk, mint mindannyian, de hát az édestestvérek sem mindig bújósak, ragaszkodóak. Erős, alfa tulajdonságokkal bírsz. Simán el tudom képzelni, hogy az egész lázadást, kitörést te vezetted, gondoltad ki és irányítottad. Kétszáz évvel ezelőtt biztosan hadvezér lettél volna. A többiek mindig is követtek téged. Ha kilencünket falkának nevezzük, akkor te voltál a Rex közöttünk. Te fejlődtél a leggyorsabban, lettél a legerősebb. Rád mindig számítani lehetett, a közeledben megnyugodtunk.





A farkas
név:
kor: 25-30
faj: farkas
rang:
play by:
státusz: szabad
egyéb információk;

Előtörténetem linkje: Becca Tamming

Kapcsolat

Ha az oroszlán az erő, a róka a rafináltság, akkor te vagy az ész. Okos, számító és becsaphatatlan. Ha sikerült leszakadnod a többiekről, akkor úgy vélem, valami számítástechnikai cégnél dolgozol, ha nem lettél közben a magad ura, saját céggel. Azt hiszem, te vagy az, aki a legtöbbre vihetted közülük. Vonzó vagy, domináns alfa. És nagy csibész. Pimasz és kíméletlen, még is imádni való. Te voltál az, aki minden tejfölbe belerángattál, hogy csak a fülem hegye látszott ki belőle. Jó pajtások, szerető testvérek voltunk. Ha hátra hagytál is, azért történt, mert nem állt módodban kimenteni. Hogy eddig még miért nem kerestél? Nem tudom. Lehet, hogy te is folyamatosan kerestél engem is, és a többieket is, ahogy én sem adtam még fel, hogy rátok találjak.

Vissza az elejére Go down
 
Lázadók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Tagok keresettjei-
Ugrás: