HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Ki van itt
BEJELENTKEZETT KARAKTEREK

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég
A legtöbb felhasználó (45 fő) 2017-12-30, 23:13-kor volt itt.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 23:40
Celia Crimson
tollából született

Today at 23:08
Tennessee Woods
tollából született

Today at 23:08
Celia Crimson
tollából született

Today at 16:15
Oakley Thompson
tollából született

Today at 15:20
Alec Mason
tollából született

Today at 15:19
Tennessee Woods
tollából született

Today at 12:41
Élie Perec
tollából született

Today at 11:07
Tennessee Woods
tollából született

Yesterday at 19:32
Kyrill Miller
tollából született

Statisztika
AVAGY HÁNYAN VANNAK AZ OLDALON
Fajok
Emberek
4
1
Vértigrisek
2
2
Vámpírok és halandó szolgák
10
2
Elit vámpírok
2
0
Vadászok és Halottkeltők
3
1
Véroroszlán
4
1
Természetfelettiek
7
6
Vérhiénák
2
1
Vérfarkasok
2
3
Összesen
36
17

Share

Way to the abyss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Black

Vadász
Vadász
Hello Darling, my name is

Lakhely : St. Louis
Kor : 28
. :
Way to the abyss   Giphy

Hozzászólások száma : 110

Way to the abyss
» beküldték: 2020-02-04, 16:24
//Alternatív játéktér//

Kezeim között Alice-al rohanok. Már két Vincát beadtam neki, de a sérülés túl nagy. Az egyik kezét csak az inak tartják a helyén, mellkasán több lövés nyoma. Már nem is élne ha ember lenne. Csapda volt csapda az elejétől. Tudtuk és számítottunk rá, csak arra nem hogy ez volt maga az igazi csapda. Ennyi embert feláldozni csak azért, hogy minket kiiktassanak. Bőszítő.
- Tarts ki. Mindjárt a kocsinál vagyunk. Még egy kicsit bírd ki. -
Vissza az elejére Go down
Alice Norton

Vadász
Vadász

Kor : 25
Hozzászólások száma : 89

Re: Way to the abyss
» beküldték: 2020-02-04, 16:33
Félek… a fájdalom mint érzés, nem létezik… Black mindig gondoskodó volt, mindig szem előtt tartotta mi a jó nekem… most is a karjában rohan, azt hiszem rohan… tompa a világ, a zajok, ha vannak is, hozzám oly kevesen érnek el.
Rajtunk ütöttek, számítottunk rá hogy lesznek, hogy talán nem a legbiztonságosabb hely… de ez… ez nem egy harc volt… talán sosem indult annak, mészárszékre sétáltunk be… de ők is ott hagyták a foguk.
Ajkamon halvány mosoly, vállának döntöm fejem. Nehéz a légzés… az ezüst nem tesz jót a tüdőnek, a húsnak, a csontnak, meg úgy általában egy váltó esetében semminek.
-Fázom… - ez nem jó hír, ha egy váltó fázik, akkor vagy nagyon gyenge vagy fél lábbal már itt sincs. A homeosztázis fenntartása csodás dolog, a falka összebújása segít ezt a képességet erősíteni, és ez hiába olyan metafizikai hablaty… szükség van az érzelmi részére. – Black… ez… nem fog menni… - érzem amit érzek, lehet sokszor sok mindent hibásan feltételeztem… de érzem… - szükség lesz arra az ásóra…
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 16:39
- Próbálj átalakulni. Próbálj bundát növeszteni. Minden rendben lesz. - Botladozok. A combomat keresztül lőtték, ha nem lennék tele tömve harci droggal, a földön kéne fetrengenem, érzem a hideget, és is fázok de engem nem trafált telibe egy géppuska sorozat. Gránátvetőt vittem magammal mégis kevés volt. Halom a szavait de csak a fejem rázom. Hülyeség. Nem voltam elég gyors. Most sem vagyo... Elesek vele együtt. Dühömben ordítok, de nem érzek fájdalmat. Nem tudom mikor voltam utoljára ennyire dühös. Mérges magamra, a világra, mindenre.
- Már... már látom a kocsit. Nincs sok. - Lököm fel magam és veszem vissza a vállamra.
Alice Norton

Vadász
Vadász

» beküldték: 2020-02-04, 16:48
Félek… nem akarom ezt… nem akarok elmenni, nem akarom magára hagyni… nem akarok… meghalni…
-Nem tudok… nem… nem úgy megy… nekem… még nem megy… - talán ha nem akartam volna a kedvéért annyira embernek látszani, ha több időt és energiát fordítottam volna a fejlődésre... - és az ezüst… van bennem egy marékkal… meggátol… tudták a rohadékok mit csinálnak… - mosolygok, majd nyekkenek a földön. A fájdalom pillanatnyi érzése jól eső volt, de már tova is illant. Hallom a hangjában a pánikot, lehet tényleg szarul festek… vajon milyen a halál? Így hogy nem fáj… nincs szenvedés… nincs kínlódás… egyszer csak lecsap?
-Black… ments magad… még… lehetnek a nyomunkban… tegyél le… hagyj itt… fedezlek… menj el a kocsiig és hívj erősítést… - tudom hogy nincs kit, ez a mi dolgunk, nem keverünk bele senkit, nem kérjük hogy áldozza az életét senki azért ami nem az ő dolga. – nehezen… kapok levegőt… a tüdőm… megtelik…
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 16:57
- A francba... a büdös francba. - Tudom mivel lőttek, tudom mi történt. nem akarom még egyszer hallani, hogy milyen sebekből vérzik. Alig kelek fel vele és már félrebeszél.
- Ha értelmeset nem tudsz mondani akkor tartogasd az erődet a túlélésre. Volt már rosszabb is. - Nem, még sose volt ennyire szar. Ezt nem mondhatom neki. Váltó, erősebb egy embernél, túl fogja élni. Túl kell élnie. Elérjük a kocsit és beteszem a hátuljába. Kapkodva veszem elő a komplex elsősegély szettet és fémkapcsokkal kezdem bezárni a sebeket.
- Igen, nincs baj. Azt is megoldom. -Fecskendővel szúrok először a közti állományba hogy a megszorult levegőt kiengedjem utána a tüdőbe vezetem a szúrást és egy visszacsapó szelepes tárolóba vezetem a felgyülemlett testnedveket.
- Nézz rám... szólalj meg. -
Alice Norton

Vadász
Vadász

» beküldték: 2020-02-04, 17:15
Lehord… mindig ezt csinálja… utasít és morog…
-Rosszabb… - volt e? Nem… ennyire tragikusan szar azt hiszem még sosem, de nem vitatkozom vele, már nem megy úgy mint régen… elfogytak az érveim.
Lefektet, és a kocsi plafonján visszaköszönnek a fegyverek… biztonságban vagyok… már… biz…
A légzésem kihagy ahogy valamit belém szúr, a fájdalom végigkúszik újra rajtam és magamra hagy. Szemeim csukva, olyan nehéznek érzem hogy szót fogadjak neki, de a köhögés összerántja a testem. Ajkaim szélén vér csorog le.
-Black… - felemelném a kezem, de nem bírom, oda fordítom a fejem és majdnem teljesen le van szakadva – azt…a…kur…va. ez… el lett baszva… - elsírom magam… nem tehetek róla, képtelen vagyok elfogadni hogy ennyi.
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 17:21
Nem látok ettől a szartól... Rántom le a szemüvegem és a maszkom egy mozdulattal. Zavarnak, valamiért zavarnak. Mi történik!?
- Ők halottak, mi élünk. Mind a ketten és túl is fogjuk élni!- Adok neki még egy adag kombinált drogot. Vérzés és fájdalom csillapító meg sok minden másra is jó. Hatnia kell. Már egy embernek halálos dózist kapott.
- Meg ne merj halni Alice! - Próbálom stabilizálni, figyelem az életjeleket. Ilyen állapotban nem tudunk elindulni.
Alice Norton

Vadász
Vadász

» beküldték: 2020-02-04, 17:33
A mozgása olyan furcsa, mintha egyszerre lenne baromi gyors és nagyon szaggatott. Látom az arcát.
-Azt hiszem halucinálok… - kezem felé nyújtom, meg akarom érinteni, ez nem lehet a valóság. Nyilt terepen vagyunk, nem lehet hogy levegye… - látom az arcod… sok.. lesz a drog… - ajkam mosolyra húzom, de nem őszinte, valami változik.
-Black… - nyögöm a nevét és kezem remegni kezd, amit még mindig felé nyújtva tartok, a másik nem mozdul, zihálva kezdem kapkodni a levegőt, az adrenalin üvölt a véremben, abban a kevésben ami még megmaradt. – félek… - végre kimondtam, könnyeim folynak, nem egyszerűen félek, rettegek, olyan az egész mint egy hullámvasút az egyik pillanatban minden rendben, aztán zuhansz lefele és nem segít ha a szemed behunyod.
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 17:39
- Teljesen jól látsz. - Próbálok mosolyogni rá, nem vagyok ebben gyakorlott. Közben a vénámba szúrok egy tűt és az övét keresem. Megtalálom és amint kicsordul a vérem a másik oldalon beszúrom karjába és ahogy sejtettem már áramlik is az én vérem felé. Látható, még szemmel is. Rengeteg vért veszített én meg még nem is szédülök. Még bírom, neki meg élnie kell.
- Nem kell. Minden rendben lesz. Már mondtam. Nem itt és nem most fogsz meghalni. - A hangom mégsem olyan mint megszoktam. Kétség szivárog bele. nem vagyok ehhez szokva. Kurvára nem akarok érezni. Most hidegnek kell maradni mint mindig. Nem zavarhat össze, hogy ő haldoklik előttem. Gyerünk... mennyi vér kell még beléd?
Alice Norton

Vadász
Vadász

» beküldték: 2020-02-04, 17:49
Meg akarom érinteni… érezni akarom, de nem érem el, csak megint mozdul és az ép karomba szúr egy másik tűt, utálom a tűket. Nehéz a légzés, még mindig fázom, ha függőlegesen lennék talán szédülnék is, így csak a világ billen meg, mintha valaki belerúgott volna a kocsiba. Hangjában kétség én meg bőgök mint valami kicseszett kislány.
-El fogod kapni… Black – nyúlok felé hogy kihúzzam a tűt a karjából – ne csináld… megfertőzlek… te is… nem… lehet… - minden lélegzetvétel kín, nem fájdalom, de kényszerítenem kell magam hogy újra és újra megpróbáljam teleszívni. – Blaaaack… - suttogok rémülten. – mért… van … mért van sötétebb? – zihálva lélegzem, szeretném ha megölelne, szeretném ha mellettem feküdne… ezt… nem fogom túlélni.
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 17:57
- Bárcsak lenne annyi véred hogy visszafele induljon az áramlás. Esélytelen hogy megfertőzz. - Közben a kezét megfogom. Nyúlt értem hát megpróbálok úgy viselkedni ahogy elvárná. Ahogy az emberek szoktak. Leülök és az ölembe húzom átkarolva, legalább ezzel is melegítem kicsit. Közben folyik bele a vérem, mégis mintha csak fehéredne. Ekkor tűnik fel hogy minden öltés és kapocs ellenére minden csupa vér a padlón.
- Nem járatom a motort. Biztos az aksi haldoklik. Én is látom, csukd be a szemed. Pihenj kicsit, erőt kell gyűjtened. - Szorítom magamhoz. Talán tényleg itt a vég? Eddig sose zavart a halál. Mitől másabb az övé. Miért fáj?
Alice Norton

Vadász
Vadász

» beküldték: 2020-02-04, 18:19
-Bárcsak… - mosolygok halványan, megérint, annyira meleg, olyan emberi… Az ölébe von, és mintha minden kérésem meghallgatnák, láthatom, érezhetem, ez a halálra ítéltek utolsó kívánsága? Hát ilyen? A könnyeim csorgását érzem… fájdalom nincs, de a világ minden rezdülése az enyém, hallok, és látok, érzem… érzem a szívének dobbanását. Egyszerre ver az enyémmel, talán nekem segít, talán értem teszi. Nem bántam meg, akkor is ellöktem… most is megtenném újra…
Lehunyom a szemem, ölelő karjai között már nem érhet baj, biztonságban vagyok, igazi biztonságban. Nem lesz semmi baj…
-Szeretlek...
A légzésem nehézkes, fejem a karján pihen, a sötétség beborít, az illata megnyugtat, talán most vége… már nem számít semmi ami volt, nem számít Anatolij… a patkányai… nem számít Lazarus és a gyűjteménye… nem számít Patric… az Oba… a vérállatok és a Winchester összes gyökere, akik annyiszor megpróbáltak kinyírni sikertelenül. Elfogadtam… csak Jack hiányzik… annyi mindent csináltunk hárman… de majd találkozunk … egyszer még biztosan…

A halál váratlanul jön, akkor is ha várod, és tudod nem kerülheted el. Ha nincs kín, nincsenek sikolyok, akkor csak csendben megközelít és átvesz karjaiba, letörli könnyeid, nyugalmat csókol arcodra. Alice szíve megszűnik verni, teste elernyed, mellkasa nem emelkedik fel többet. Csend telepszik rá, nincs több üres csacsogás, nincs könyörgés se vádaskodás, nem tervez és nem álmodozik. Csak egy emlék marad azoknak akik ismerték, egy név… egy hajtincs… egy mosoly…
Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 18:37
Nézem ahogy haldoklik. Nem tehetek semmit csak reménykedhetek. Vajon miben? Nincs reális esélye, de nem akarom ezt a választ elfogadni. Pedig hogy mit akarok és mi a valóság két külön dolog.
- Én is... azt hiszem. Csak nem tudtam róla. - Megszűnik a lélegzés. Még a pulzusát keresem miközben szorítom. Meghalt, nincs többé. Beállt a sok ember közé akik mellettem hunytak ki, ő mégis más. Egy részem veszett oda, de nem hagyhatom emlék nélkül eltűnni. Fáj...túlságosan is fáj. Valami ismeretlen érzés amit lehetetlennek hittem. Sose akartam teljesen ember lenni. Az elég volt. Az elől menekültem ebbe bele.
Előveszem a késem és levágom egy hajtincsét ami után a pengét nézegetem. A hegyét magam felé fordítom és végigvágom az arcom. Mélyen hasít, mégse fáj. Elnyomja a másik érzés.
Megmerítem a tömérdek vérben körülöttem a pengét és lapjával a sebemre kenem. Egyik majd a másik oldalt is. Velem leszel... nézek a tincsre. Testeben és lélekben.
Lecsukom a szemit és elhelyezem a kocsiban egy békés pozícióban. Kipakolok pár létfontosságú fegyvert és lelocsolok mindent benzinnel a tartalék kannából.
Kb 100m-ről lövöm meg egy gyújtólövedékkel a kocsit ami először lángra kap és hosszú percek után felrobban. Ne maradjon test, se a vadaknak, se a ránk vadászóknak.
Még egyszer a tincsre nézek amit a zsebembe nyomok és eltűnök. El a világ elől.

3 évvel később

Az obát keresem. Még nem mentem be a kuplerájba, csak állok előtte és várom mit fognak tenni az őrök. Egy hiénáját jöttem megölni...
Amber Hill

V. Oba
V. Oba

Lakhely : St. Louis / NeverLand
Kor : 31
. :
Way to the abyss   MCRHSJD

Hozzászólások száma : 214

» beküldték: 2020-02-04, 19:09
Békés nap… élvezem a pillanatát ahogy Moyra alám simul a kanapén és pillantásában magamat látva mosolygok. Silas arca sokat mondó, ahogy felemelem a fejem. Engem keresnek, és ezzel oda is a tökéletes nap. Bakancsom tompa puffanása kíséri lépteim, ahogy kilépek az éjszakába. A szél belekap fekete hajamba és vidáman megtáncoltatja, de már nem mosolygok.
-Black… azt hittem meghaltál… eltűntél... három éve híred sem hallottuk... mi történt?- valami nem stimmel, mélyet szimatolok ahogy fordul a szélirány és felőle fúj. Betegesen felnevetek – Black… Black… Black… sosem hittem volna hogy egyszer te is a társadalmunkat fogod gyarapítani… - közelebb lépek hozzá – mi végre vagy itt hiúz?

Long life to the Queen

Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 19:37
Megjelenik az Oba. Nem izgulok. nem ugrik meg a szívverésem. Közömbös. Igen ez a jó szó rá. sajnos közömbös. - Időre volt szükségem. - Valami többé válni. Valami mássá.
- Se Alice se én nem gyarapítok semmit. - Röviden tömören, nincs kedvem válaszolni, beszélgetni. Nincs kedvem semmihez évek óta. Eljött az idő hogy újra induljon a kör.
- A nevem Black. - Kezeim eddig a hátam mögött voltak a derekamra akasztott pisztolyokra fognak rá. - Monica-ért jöttem. Végzés van ellene. - Végre eljött az idő. Újra felveszem a műszakot, csak most minden más lesz.
Amber Hill

V. Oba
V. Oba

. :

» beküldték: 2020-02-04, 19:55
Alice…
-Hát ahogy suttogták… ő már tényleg nem… - terjedt a hír, hogy a vadász kislány, aki egyszerre volt minden és semmi, oda lett… vagy legalábbis egy ideig nem látták, aztán Black is eltűnt, aztán találgattak, összeesküvés elméleteket szőttek és most itt van ez.
-Ha hinni lehet nekik most te vagy az utolsó mohikán, vagy falát alapítottatok és megy a családi vállalkozás? – elismétli a nevét… - Még mindig fárasztóvagy… - tényleg az, de aztán csak kinyögi mit akar.
-Végzés… mióta kell neked végzés? Hivatali seggfej lettél? Hóhér? –eszemben sincs átadni neki Monicat. – mutasd a papírt… mi a vád?

Long life to the Queen

Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 20:06
Csak beszél és beszél. Nem érdekel már semmi, ki ártatlan és ki nem. Mi a bűn, mi a célpont. meghaltam és nem létezek. Vagy nagyon is létezek, de fáj. Ideje enyhíteni.
- Unalmas... Alice... sok a fény. - Robbannak a vezetékek és elsötétül minden. Én mindent látok. Kirántom a két 500 sw revolvert és még célra se emelem már le is lőttem a két őrt, akiknek a méretes kaliber felnyitja a mellkasát én mégsem érzek hátrarúgást. A macskák látják az alapvetően láthatatlan infrafényt és látnak a sötétben is. Mindez volt 1 egész másodperc. Bámulatos az új testem és a szint ahova elvittem. Bárcsak megértettem volna korábban is Alice mit akart. Még mind élhetne.
Már az Oba előtt vagyok. Kisujjaim részlegesen átalakítva így a fegyver markolatából éles pici karmbitokként lógnak előre. Hiúz szemeim csík pupillája élesre vékonyodik.
- Monica. Merre? - Mindig is hideg volt a hangom, mostanra élet sincs benne.
Amber Hill

V. Oba
V. Oba

. :

» beküldték: 2020-02-04, 20:34
Kicseszett… kibaszott… rohadt mocskos faszfej… még a kiscsajt elviseltem… hiúz volt, egyedi színfolt a városban… de ez mintha a kikúrt terminátor találkozott volna istennel és közös szerelem gyerekük eredményeként idebaszták nekem ezt…
Ismertem a játékait még annak idején, de ez új… szóval tényleg meghalt a lány… vajon előtte vagy utána lett apuci ilyen mogorva? Két őröm halott, én pedig állok mozdulatlanul, ez már nem Black… csak valami ami használja a vadász testét. Előttem áll részlegesen átalakulva… szóval erre ment el a három év… bravo… egy fegyver, ami gyilkolásra hivatott… a baj az hogy nem a megfelelő oldalon van és nincs érv, szép szó, vagy varázslatos trükk amivel ezt meg lehetne változtatni. Kár időt pénzt és legfőképp energiát pazarolni bele, beszélgessünk, teázzunk… jött és vinné a lányt, én pedig ha idejét vesztegetem a sajátjaim életét oltom ki.
Lassan húzom elő a telefonom, a macskák kényesek a hirtelen mozdulatokra.
-Silas… küld ki Monicat… - nincs az az isten hogy beengedjem oda, még valamelyiknek eszébe jutna hősködni – Elviszed innen… túl a területemről… aztán azt teszel vele amit akarsz… és soha nem lépsz ide be… két emberem kinyírtad, jogtalanul… ami téged hidegen hagy, engem viszont nem… -szemeim aranyban úsznak a közvetlen fenyegetéstől – tanuld meg a kibaszott telefonodat használni… hiúz…

Long life to the Queen

Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 20:59
Némán nézek szavaira. Üresek, mint a valóság. Nem érzem magam fenyegetve, se boldognak. Üres... minden olyan üres. Azt hittem a gyilkolás segíteni fog. Ha tökéletes géppé válok jobb lesz, ha újra olyan lehetek mint régen csak még erősebb, az majd csillapítja a sajgó fájdalmat. Megjelenik a célszemély és míg egy fegyver az Obán, a másik szétlövi a hiéna nőstény fejét amint két másodpercnél több időt töltött a perifériás látásomban. Az elektronikus fülvédő kiszűri a lövés zaját. Megöltem. Feladat teljesítve... és semmi. Még mindig semmi. Úgy néz ki én már így maradok. Kell... még kell.
- Ha van feladatod, én ép munkát keresek. Mindössze a felhasznált hadianyagot kell téríteni. Más nem fontos. -
Állok előtte és leengedem a fegyvereket, de kutatok és keresek ki az aki megtámadna. Már nincs szemüvegem csak maszkom. Jól látszódik a pásztázó macskaszempár. Csakugyan mint a bennük csillogó üres semmi. Talán egy hulla tekintete is élettel telibb.
Amber Hill

V. Oba
V. Oba

. :

» beküldték: 2020-02-04, 21:20
Monica kilép az utcára, Black pedig fegyvert fog rám... nem álmodom, nem haluzok, megteszi... tart tőle hogy talán az útját állnám, meggátolnám vagy míg ő a célponttal van elfoglalva én megölöm őt.
-Munka... egy egyszerű feladatot sem hajtasz végre... mégis mire lehetne használni egy ilyet? Hadi anyag... legyen... - előhúzok a zsebemből egy lőszert és elé tartom - parancsolj... a hadi anyag... a feladat pedig hogy nyírd ki magad... üres vagy... egy kicseszett váz akit nem tesz semmi se boldoggá, értelmetlenül öldököl, ész és logika nélkül, de nem lett jobb nem igaz? Alice hiányán nem segít, a fájdalmadon, a gyászodon... semmi nem lesz jobb azzal hogy kioltasz egy kettő három több száz életet. Ő nem jön vissza, hiába lettél hiúz, hiába él egy része benned, vagy talán az egész mert pont olyan szagod van... nem közel hasonló, ugyanaz! Csak szégyent hozol az emlékére...
Hátat fordítok neki, ha meg akar ölni tessék, mindenkivel úgy sem tud végezni, ha meg igen... megszívtuk... nincs érdekemben az üzlet... egy kirakati bábut bárhol be tudok szerezni, a taktika az amivel nyerhetek a nap egyháza ellen, a villa meg kés az agyú csövében csupán időpazarlás...

Long life to the Queen

Black

Vadász
Vadász

. :
Way to the abyss   Giphy

» beküldték: 2020-02-04, 21:36
- Talán igazad van. Talán nem. - Nézem míg hátat fordít és távozik. Nem pazarlom az időt várakozásra. Tovább, még nincs vége a műszaknak. Még ölnöm kell. Fordítok én is hátat és keresem a következő feladatot ami értelmet ad az értelmetlen öldöklésnek.

Ismeretlen mennyiségű évvel később

Egy Ulfric teste hever messze előttem a földön. Nem tudom melyik falka, vagy ki volt. Koordinátát kaptam, oda mentem, az első tagot akit elkaptam kín vallattam és megadta az információt ami kellett. Értetlen tekintetek keresik honnan jött a lövés de az M6 hiúz felfoghatatlan távolságból talál célba egy tökéletesen nyugodt kézből. Még mindig semmi. Sokadszor is semmi. Nincs kedvem kivonulni a műveleti zónából. Nincs kedvem semmihez. Végleg semmihez. A pisztolyomra nézek.  Igaza volt az Obának mégis csak teljesítem a megbízását.
Az erdő csendjét egy második lövés zaja rázza meg.

//köszönöm a játékot//

Ajánlott tartalom

» beküldték:

Way to the abyss
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal