KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Lex - asshole alert

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nathaniel Ward

Hello Darling, my name is

Nathaniel Ward
Lakhely : St. Fasz
. : Around here, ‘tomorrow night’ means anywhere from five days to a month.
Hozzászólások száma : 84

Lex - asshole alert
» beküldték: 2019-08-19, 15:46

Mark Ainsley "Lex"

KapcsolatNem szoktam nagy szavakkal dobálózni, meg személyeknek piedesztált emelni az életemben, de te fontos voltál. Az én örök, érintésfóbiás, parancsfogadó, passzívan szemlélő, apatikus szerzetem. Sose mondtad azt, hogy takarodjak, sose mondtad, hogy nem látsz szívesen. Akkor miért árultál el? Miért lett neked annyira fontos egy vámpírszuka annyira, hogy engem odadobass egy másiknak? El akartál távolítani Új-Mexikóból. De miért? Ahhoz is közöd volt, hogy alakváltó lettem. Miért, Lex? Mit vétettem neked? Valójában mindvégig gyűlöltél csak a felém mutatott személyiséged volt az, aki képtelen volt ezt éreztetni? Szavakba önteni? Elismerem, hogy egy önző fasz vagyok,meg kicsinyes, meg bolond is. De kellett ez? Nem akarlak látni, remélem jól szolgálod azt a tetvet. Hogy megérte ezt tenned velem.
//Na szóval...egy elég különös kapcsolat ez. A lapomban a vonatkozó részt meg lehet lelni, amiből persze a szex oldal kimaradhat ha nem szereti a lelked az ilyesmit. Tudd, hogy Nate tényleg haragszik, tanácstalan és fáj neki, így ha megjössz, valahogy rázd ki magad a felé irányuló passzív létből, mert sírva fogja kiverni a fogaidat a magyarázatért és az életéért. Ezen felül rugalmas vagyok fajban, rangban. Nemben is lennék, de egy nőnek nem illik kiszedni a lépét.//


név: Mark "Lex" Ainsley
kor: 24-27
faj: Nekem mindegy
rang: ha én adok rangot az nem fog tetszeni
avatar: Christopher McCrory ~ ajánlás csak, flexi vagyok
státusz: ELVITTÉK
Egyéb
Olyan ne vigye el a karit ha kérhetem, aki 2-3 hetente ír egy valamit. A kapcsolatunk nehéz, leginkább egy fos és még azt is szeretném ha alám tudnál aknázni többféle területen is. Mivel nem vagyok egy romantise szerzet, felőlem lehet ez testvéri/nagyon közeli/nagyon baráti múlt is. Lehetsz teljesen aszexuális is, felém nézve is, nem ez a plot ismérve. Tehát amit kérek: aktív, nyitott user akivel nagy utat lehet bejárni, ami nem feltétlen vattacukorral van körbefonva.
Vissza az elejére Go down
 
Lex - asshole alert
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Tagok keresettjei-
Ugrás: