HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:57
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 01:04
Xavier Graham
tollából született
2019-01-18, 21:20
Xavier Graham
tollából született
2019-01-18, 20:32
Genevie Bertrand
tollából született
2019-01-18, 20:20
Min Jae Adams
tollából született
2019-01-18, 19:51
Alexander
tollából született
2019-01-17, 22:28
Axelle
tollából született
2019-01-17, 19:54
Cain Nowik
tollából született
2019-01-17, 18:43
Alexander
tollából született
2019-01-17, 14:18
Séaghdha
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 43
Tollvonásainak száma : 36
Keresettjeim
2019-01-11, 22:18

Apám

KapcsolatHogy milyen a kapcsolatunk? Leginkább semmilyen. Sosem ismerhettelek meg, mert még azelőtt leléptél, hogy egyáltalán megszülettem volna. Sőt, már akkor sem tartózkodtál a városban, amikor anyámnál kiderült, hogy terhes. Tőled! Amikor nagy nehezen sikerült felvennie veled a kapcsolatot, hogy elmondja a hírt te nem voltál kíváncsi rá. Közölted vele, hogy vetessen el vagy csináljon, amit akar. Fontosabb volt számodra az üzlet, és a legkevésbé sem érdekelt egy olyan nő gyereke, akivel csak elszórakoztál, míg a városban tartózkodtál. Kimaradtál az életemből. Vajon később eszedbe jutottunk egyáltalán? Vagy teljesen megfeledkeztél rólunk?
Valami viszont történhetett az évek során, hogy végül visszatértél a városba. Hogy mi hozott ide, azt még nem tudom. Még nem beszéltünk erről, ahogy sok minden másról sem. De itt vagy és a falkánk tagja szeretnél lenni. Ami igazán meglepett, hogy te tudtad én ki vagyok. Megfogalmazódott bennem pár kérdés. Miért pont ide jöttél? Véletlen lenne? Miért most? Megannyi kérdés... Vajon van rá válasz? Már a jelenléted elég, hogy felkavarja az álló vizet.

név: Szabadon választható
kor: 43-46
faj: Oroszlán
rang: IV. szint
státusz: Szabad
Egyéb
Pb alkutható, amit megadtam csak egy lehetőség, ha esetleg van jobb ötleted, akkor megbeszélhetjük. A karakter nagyrészt szabadon alakítható, MJ nem sokat tud az apjáról. Szóval lepj meg! Wink Aktív játékosnak örülnék. Smile
Vissza az elejére Go down
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 43
Tollvonásainak száma : 36
Re: Keresettjeim
2019-01-11, 22:18

Szabadon választott neved

KapcsolatMár elég rég óta ismerjük egymást. Egy hét csúszással bár, de te is friss kölyökként kerültél a falkába. De nem ez volt az első találkozásunk. 16 voltam és anyámmal Busanba utaztunk. Egy nappal hamarabb érkeztünk meg, és mi azon a napon találkoztunk. Azután nem tudtam mi lett veled, így meglepett, amikor St. Louisban újra találkoztunk. Ráadásul úgy, hogy mind a ketten véroroszlánokká váltunk. A fejlődésünk és a közös falka összejövetelek során egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Megkedveltelek, és döntöttem afelől, hogy összeszedem magam ahhoz, hogy randira hívjalak. Még nem álltam eléd ezzel, bár lehet már sejted, hogy mire készülök.

név: Amit szeretnél
kor: 24-26
faj: Oroszlán
rang: III. szint
státusz: Szabad
Egyéb
Pb alkutható, amit megadtam csak egy lehetőség, ha esetleg van jobb ötleted, akkor megbeszélhetjük. A karakter nagyrészt szabadon alakítható. Aktív játékosnak örülnék. Smile
Vissza az elejére Go down

Keresettjeim
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal