HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 10:53
Storm Lawre
tollából született
Today at 10:31
Christopher Liam
tollából született
Yesterday at 18:57
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 1:04
Xavier Graham
tollából született
Pént. 18 Jan. - 21:20
Xavier Graham
tollából született
Pént. 18 Jan. - 20:32
Genevie Bertrand
tollából született
Pént. 18 Jan. - 20:20
Min Jae Adams
tollából született
Pént. 18 Jan. - 19:51
Alexander
tollából született
Csüt. 17 Jan. - 22:28
Axelle
tollából született
Csüt. 17 Jan. - 19:54
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cain Nowik
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 37
Tollvonásainak száma : 36
Chris & Cain
Kedd 18 Dec. - 17:44

Nem érdekel, hogy mit mond! Két kartonnal kevesebb whiskyt küldtek! Nem fogok olyanért fizetni, amit nem kaptam meg – kiabálok a vonal másik végén lévő alacsony IQ-val rendelkező egyénnel, csak hogy szépen fejezzem ki magam. Egy nagy levegő vétel után halkabbra veszem a hangom. – Majd kifizetem, ha megkaptam. Legyen szép estéje – köszöntem el tőle, mielőtt rácsaptam volna a telefont. Na, hát igen, nem mindig könnyű a beszállítókkal. Főleg, hogy ha ilyen agyalágyultak is dolgoznak ott. Frusztráltan álltam fel az irodám íróasztala mellől és indultam meg a bárom irányába. Ma más dolgozik a pultba, de volt már ilyen este. Azt hiszem inkább iszok valamit, mielőtt kitöltöm a haragom valamin.
Vissza az elejére Go down
Christopher Liam
Hozzászólások száma : 17
Tollvonásainak száma : 15
Re: Chris & Cain
Kedd 18 Dec. - 17:51

Hogy mi hozott el engem, egy ilyen helyre? Igazából egyetlen dolog, hogy vámpírt találjak magamnak, aki hajlandó átváltoztatni. De ezt a felszínen nem mutatom, mert ez az én kis titkom, ami szükségszerű a későbbi terveimhez. Viszont tehetek úgy, mintha téríteni jöttem volna el.
Egyszerű fehér inget viselek, bézs szövetnadrággal, és egy fekte mellénnyel. A kezemben pedig a templom szórólapjai.
Ahogy belépek egyenesen a pult felé veszem az irányt, elvileg ki nem rakhatnak, hiszen nem akarok fogyasztani, csak beszélgetni az emberekkel.
- Jó estét kívánok! A nevem Christopher! Megengedné, hogy beszélgessek a vendégekkel? - villantok egy ezer vattos mosolyt a pultos hölgyeményre. Ismerem a fajtáját, már jó előre kitaláltam, hogyan fogom zavarba hozni, ha nemmfel válaszol a kérdésemre.
Cain Nowik
Kedd 18 Dec. - 18:08

Vannak érdekes vendégeim, ezt úgy értem, hogy nem csak emberek járnak el ide. Volt szerencsém már alakváltóval is, és nem egyszer láttam bejönni vámpírokat. Végül is nincs korlátozás, bárki betérhet bárkivel. Viszont akadnak olyanok is, akik elkezdenek balhézni. Miattuk alkalmazok kidobókat.
Erről inkább a főnökömet kérdezze. Nem adhatok engedélyt – hallom meg Carla hangját a pult felől, pont elcsípve, hogy miről is van szó. Ma ő volt beosztva, és a munkájával sincs gondom. Pedig még új, egy hete lehet itt, nem több.
Carla, egy italt kérek – lépek a pulthoz, majd végignézek a srácon. – Itt inkább az a kérdés, hogy a vendégek akarnak-e egyáltalán beszélni veled. De csak nyugodtan, szívesen kidobatlak az első adandó alkalommal – mondom negédes mosollyal. Nem, nem vagyok fenyegető, egyáltalán. Beszélgessen, ha akar, de tényleg kidobatom, ha zaklatja a vendégeket. Nem azért jöttek, hogy egy kölyök zaklassa őket olyannal, ami nem is érdekli őket.
Christopher Liam
Kedd 18 Dec. - 19:27

Fiatal lány, még csinosnak is mondható, de csak egy pult mögött áll, holott, aki akar ennél többre is vihetné, bár ez engem miért is érdekel? Nem egyáltalán nem érdekel, csak megfordult a fejemben.
- Értem. Esetleg idehívod nekem? - mosolyom éppoly töretlen, mint eddig. Majd megüti a hang a fülemet, és egy pillanatig késztetést érzek, hogy belédöfjek egy kést. Később is érzem, de egyelőre nem foglalkozom vele.
- Nagyon szép estét kívánok, Uram! -
fordulok a jövevényhez, aki csak így közbekotyogott.
- Ezek szerint az Ön személyében tiszelhetem a tulajdonost? - nézek rá, a tőlem telhető legártatlanabbul.
Cain Nowik
Kedd 18 Dec. - 19:51

Carla régebben is pultosként dolgozott, szóval nem véletlen, hogy jól végzi a dolgát. Persze máshol is dolgozhatna, nem egy pult mögött, de ha ő erre vágyik. Tőlem jó fizetést kap, a többi rajta áll. Engem inkább az foglalkoztat, hogy ez a srác mit is keres itt pontosan. Még a papok sem járnak erre, nem hogy egy ilyen nyikhaj.
– Már nem kell – jegyzi meg Carla, és biccent egyet felém, majd a kérésemre elkezdi elkészíteni az italomat. Én meg igyekszem a mosolyom mögé rejteni a dühömet. Most viszont nem látogathatom meg a kedvenc helyemet, ahol levezethetném. Szóval egyelőre próbálom hozni a szokott formám. Hát a szép estének akkor lett vége, mikor megcsörrent a telefonom, de ez részletkérdés.
Hasonlókat – mosolyodom el újfent, majd bólintok egyet. – Személyesen. A nevem Cain. Remélem nem érkeztél kereszttel, mert ennél beljebb nem engedhetlek vele.
Christopher Liam
Kedd 18 Dec. - 20:15

Lassan elgondolkodva végigjáratom a tekintetem a férfin. Különös alaknak tűnik, van benne valami, amit még nem sikerült felfedeznem. De előbb vagy utóbb úgyis kiderül. Hajlamos vagyok ki hozni bárkiből azt az énjét, amelyiket nem akarja látni, így szép az élet, és így izgalmas.
- Christopher! - Nyújtok neki kezet, ha már bemutatkozás, és várom, hogy milyen is a kézfogása, mert az bizony sokmindent elárul egy emberrről. Én igyekszem, gyengéden megfogni, mintha egy döglött hal lenne, ez általában arra engedi következtetni őket, hogy tutyimutyi az illető, és nem kell tőle tartaniuk.
- Nem. - Nevetek fel egy picikét. - Semmi ilyesmi nincsen nálam, tudom, hogy a bárokba járnak olyanok is, akiknek ez zavaró lehet. És nekünk mindenkit szeretnünk kell, mert Isten is ekként cselekszik. - És most kíváncsi lettem, hogy én fogok-e valakit szeretni valaha. Vajon született-e már olyan a földre, aki érdemes lehet erre? Jó kérdés...
Cain Nowik
Kedd 18 Dec. - 20:38

Nem sokan tudják, hogy a fájdalom számomra nem olyan, mint másoknak. Én élvezem. Persze ugyanúgy megérzem, ugyanúgy reagálok, de ami utána jön... Az a mámoros érzés, hogy érezzem még. Igen, az hiányzik azokból, akiknek a fájdalom egy kellemetlen, rossz érzés.
Üdvözöllek a Noir bárban, Christopher – mondom, miközben határozottan bár, de nem túl erősen fogok vele kezet. A szükségesnél tovább nem is fogom. Bár jelenleg kedvem lenne valakinek fájdalmat okozni, egyelőre nem ő lesz az, akin le akarom vezetni a feszültségem. Mennyi lehet? Tizenhét? Tizennyolc? Nem hiszem, hogy idősebb lenne. Viszont van benne valami... Hmm... Egyelőre nem boncolgatom.
Való igaz, és ezek a vendégek jól is fizetnek azért, hogy ez így is maradjon. – Isten, persze, ki más. Az ilyen maszlagoktól hányni tudnék. – Szóval, tehetek érted valamit?
Christopher Liam
Kedd 18 Dec. - 20:45

Az a jó az emberek legtöbbjében, hogy nincs bennük semmi különös. Kiszámíthatóak, becsaphatóak, ha ismered az elvárt viselkedést, az elvárt érzelmi reakciókat, akkor nem is kell érezned őket, mert egyszerűen csak eljátszod, elmondod, amit hallani szeretnének.
- Ez igazán kedves! - És legalább annyira üresnek is hangzott, mint az a kérdés szokott, hogy: Hogy vagy? Megkérdezzük mert elvárja az illem, de valójában a kutya nem kíváncsi arra, hogy a másik hogy van. Legfeljebb a saját maga panaszát akarná elmondani.
- Még nem tudom. Az az igazság, hogy kutatást végzek. Tudom, hogy számtalan cikk és könyv jelent már meg az évek alatt, arról, hogyan éreznek az emberek, mióta kiderült, hogy a mesékben halott lények léteznek, ennek ellenére szeretném kikérni néhány ember, és esetleg más fajtabéli véleményét. Ha esetleg ismer olyat, aki hajlandó lenne velem beszélgetni, egy keveset. - Na, persze vámpír legyen az illető, mert vámpírrá kell válnom, de a nyomorult templomban és öregek otthonában nincsenek vámpírok.
Cain Nowik
Kedd 18 Dec. - 21:06

A mosoly a legegyszerűbb gesztus, amit az ember magára ölthet, még akkor is, ha csak meg kell játszania. Egy mosoly bizalomkeltő, ki gondolná mi rejlik mögötte. Nekem könnyű elrejtenem mögé, hogy nem rég mennyire felhúztak és közel állok ahhoz, hogy megkínozzak valakit. Vérig menően még nem csináltam, de jelenleg lenne az a pont, amit át tudnék lépni.
Természetes – jegyzem meg, majd elveszem Carla-tól az elkészült italomat, miközben végighallgatom, hogy miért is jött el ide kis barátunk. Körbehordozom a tekintetem a teremben, és látom, hogy néhányan figyelik a srácot. Na, ők biztos, hogy nem akarnak beszélni vele. Viszont van egy csapat a kis teremben, akik talán szóba állnának vele.
Hmm, valóban? Kutatás, milyen remek szó. Gyere, bemutatlak pár vendégnek – mondom, majd az itallal a kezemben elindulok az asztalok között hátrafelé. Megállok egy faajtó előtt, aminek lenyomom a kilincsét. – Azt hiszem ők megfelelőek lesznek – pillantok a srácra, mielőtt benyitnék a terembe, ahol négy asztalnál ott ülnek azok, akik miatt nem tanácsos kereszttel jönni. Úgy tűnik javarészt már jól laktak a partnereikkel. – Elnézést a zavarásért, de... Valaki szeretne ismerkedni – mondom és Christopher felé pillantok.
Christopher Liam
Szer. 19 Dec. - 12:36

Az hogy kedvesnek lenni szerinte természetes, hát legyen, én nem fogom firtatni, mert annyira nem érdekel. Bár meg kell hagyni, hogy eddig udvariasabb, mint elsőre vártam volna, amikor beléptem. Lehet, hogy még jobban is járok a főnökkel, mint a pultossal.
- Szeretnék írni egy cikket az iskolaújságba! – Nem, rohadtul nem, csak a saját érdekeimet tartom szem előtt, és ha ez kell ahhoz, még azt a rohadt cikket is megírom, rajtam nem fog múlni.
- Nahát, igazán rendes vagy. – Lelkendezek neki egy sort, szolidan, bár ezúttal igazat, mert ő legalább veszi a fáradtságot, és nem egyből kidob a fenébe.
- Szép estét kívánok! – biccentek a bentlévők felé egy aprót, azért földig hajolni nem áll szándékomban. Bár a megalázkodás is szentesítheti az eszközt. Vagy öld meg az illetőt, és ásd el, jó mélyen, hogy ne tudják kiszagolni.
Cain Nowik
Szer. 19 Dec. - 19:53

Általánosságban véve valóban természetes, ha kedves vagyok. Bár vannak pillanatok, amikor ez a kedvességem elhagy. Viszont nem áll szándékomban tulajként jelenetet rendezni a bárban, szóval a legudvariasabb énemet elővéve beszélek a sráccal. Kellene egy kis fájdalom, amibe levezethetem a bennem tomboló haragot. Ritkán lehet ennyire kihozni a sodromból, de ez a fél óra csevej elég volt hozzá.
Persze – mosolyodom el, majd belekortyolok az italomba. Jó erős, Carla tudja, hogy most mire van szükségem. Na, de akkor lássuk mit szólnak a vendégeim ahhoz, hogy beviszem hozzájuk a srácot.
Nos, még nem adtál okot arra, hogy kidobassalak – pillantok rá, aztán mosollyal az arcomon lépek be, és kérem szíves elnézésüket a zavarásért. Nem hiszem, hogy nagy gondot jelentene nekik egy újabb halandó jelenléte.
Maradhat, ha te is maradsz, Cain – szólalt meg a jobb sarokban ülő vámpír, akit én csak Juliusként ismerek. Már legalább három hete ide jár, és azt hiszem most éppen szívesen venné, ha a vacsorájává avanzsálnék. Becsukom hát magunk mögött az ajtót.
Ahogy óhajtod – mondom, majd Christopherre nézek. – Szabad a pálya, azzal beszélsz, akivel akarsz. – Én meg adok valamit valamiért. Odasétálok Julius asztalához, aztán becsúszok mellé a bokszban, miközben lerakom az italom az asztalra.
Christopher Liam
Csüt. 20 Dec. - 13:02

Vajon a hazugság, akkor is hazugság, ha el hisszük, hogy igaz? És vajon, ha akkor csinálnának rajtunk igazságvizsgálatot, olyan géppel, mint a filmekben szoktak, akkor vajon kimutatna valamit? Hiszen nekünk az az igazság, még akkor is, ha a valójában hazugság.
- Nem is áll szándékomban ilyesmire okot adni. – Végre vámpírok közelébe kerülhetek, olyan nagyon udvarias leszek, amennyire csak tőlem telik. Egy ilyen lehetőséget nem lehet csak úgy sutba vágni semmilyen kényszeres cselekedett miatt, mint az érzés, hogy szúrd le az illetőt.
- Nagyon köszönöm. – Igyekszem szolidan vigyorogni, bár nem megy túl jól, mert, úgy érzem, ha nem lennének füleim, akkor körbemenne a fejemen.
Nem is gondoltam volna, ide kellett volna először jönnöm, de az engedély felvillanyoz, és hirtelen azt sem tudom, hogy kihez menjek oda.
Bizonytalanul elindulok a nő felé, vele szívesebben megismerkedem a tekintettem minduntalan visszatér Cain felé. Vajon, ha mindig köztük lebzsel, miért nem lett még vámpír?
Cain Nowik
Csüt. 20 Dec. - 14:36

Elmosolyodom válaszára, hát legyen, de igazából rajtam múlik, hogy meddig tűröm meg a báromban. Ha kell egy fél óra múlva már az utcán találhatja magát a szórólapjaival együtt, amikkel megérkezett.
Odabent viszont nem teljesen én döntök. Ha a vámpírok nem akartak volna vele beszélni, akkor rögtön kitessékeltem volna, és még hamarabb köt ki a báron túl. Így viszont egy ideig élvezheti a társaságukat. Julius már egy ideje azon volt, hogy megkóstolhassa a vérem, eddig mindig is sikerült valahogy elkerülnöm a dolgot. Vagy inkább csak elodázni az étlapra kerülést. De hát valamit valamiért.
Julius mindeközben elsimítja a hajam a nyakamról, hogy hozzáférhessen én egy kissé oldalra is billentem a fejem. Bár, ha nagyon akarta volna, bármikor a vérem vehette volna, de annyira nem vagyok én jártas a vámpírokban. Velük se beszéltem eddig túl sokat a szükségesnél. Általában jól elvannak maguknak ebben a teremben. Egy pillanatra elnézek Chritopher irányába, aki időközben kinézte magának azt a vámpírt, akivel megismerkedne. Felsóhajtva hunyom le a szemem egy másodpercre, amint megérzem, hogy a szemfogak átszúrják a bőröm.
Christopher Liam
Csüt. 20 Dec. - 18:51

Már épp megszólítanám, és ez a nő is látja, de abban a pillanatban harapja meg a vámpír Caint. Azt hiszem egy percre megdermedek, ahogy figyelem a folyamatot, izgalmasnak tűnik, még sosem láttam, hogy ilyesmit csinálnak. Mármint persze tudok róla, de így testközelből teljesen más látni. De aztán gyorsan kapcsolok, és visszafordulok a nőhöz.
- Jó estét kívánok! A nevem Christopher! Megengedné Hölgyem, hogy feltegyek néhány kérdést? –
- Már kaptál engedélyt az előbb! – közli elég hűvös hangnemben. Az én mosolyom töretlen, de késztetést érzek, muszáj provokálnom egy kicsitkét.
- Valójában a maradásra kaptam engedélyt. De ha már így van….- letelepszem vele szemben, a mellette ülő halandó meg kábán bámul maga elé, lehet, hogy nem is tudja mi zajlik körülötte.
Előveszem a füzetem, és a ceruzám, ilyen egyszerű sárga, aminek radír van a tetején, és egyébként csak azért van nálam, mert mindig hordok magammal.
- Mióta vámpír? Hogy viszonyul az illetőhöz, aki átváltoztatta? Mire volt szüksége ahhoz, hogy vámpírrá váljon? Van amit hiányol az emberi életéből, és ha igen mi az? A véren kívül szokott mást fogyasztani? Azt tudom, hogy nem tápláló maguknak, de azért tud mást is enni? – zúdítom rá az első kérdésáradatot.
Cain Nowik
Csüt. 20 Dec. - 21:01

Láttam már vámpírokat táplálkozni és nem mindegyik volt valami szép látvány. Viszont ez az első alkalom, hogy egy a vérem veszi. Eddig egy sem érdeklődött ilyen szinten irántam, de most ennek is eljött az ideje. Hátradőlök, ahogy magával von közben, majd egy pillanatra végighordozom a tekintetem a helyiségen. Azt hiszem lenne itt még jelentkező a véremre. Ha másra nem is, arra jó volt ez az egész, hogy a mérgem az csillapodott.
Julius hamarosan végez, én pedig libabőrös leszek attól, ahogy utána végigkaristolja fogaival a vállamon a bőrt. Nem távolodok el a közeléből, inkább kinyúlok az italomért, hogy belekortyoljak. Mindeközben hallom, hogy Christopher mennyi kérdést zúdít a kiszemelt vámpírjára. Szerencsére egyetlen hullát sem hagytak hátra a pár hetes látogatásaik során. De, ha a srác felhúzza az egyiket, lehet innen már csak hullazsákban távozik. Nem igazán tenne jót az üzletnek egy hulla. Örülhet, ha egyáltalán válaszolnak a kérdéseire. Vagy le kéne zárni itt és most, mielőtt elfogy a türelme a nőnek. Kortyolok még egyet az italomból, majd előkotrom a zsebemből a mobilom, hogy üzenjek az egyik kidobónak, hogy jöjjön hátra. A srácnak még van annyi ideje, míg ide nem érnek érte. Sajnálatos módon ennyi volt a móka mára. Megkapta az esélyt, azt már nem mondtam, hogy meddig is maradhat. Igazából ok sem kell, hogy kirakjam. Simán megtehetem. Aztán én is visszatérhetek a munkámhoz.
Ajánlott tartalom

Chris & Cain
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal