HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Falkaegyesítés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV. Mestervámpír
Alexander
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 290
Tollvonásainak száma : 261
Falkaegyesítés
2018-12-08, 21:53

Alexander : *Nem viccelt a délután, Damont hátra ültette és ő vezetett a Black Rock Dance Hall-ig. Útközben megállás nélkül hívja magához a város összes leopárdját. A többieknek megadta, hogy hol legyenek a mai este, de ő nem csak a sajátjait akarja. Besétál az épületbe, és felcsap az ereje* Minden halandó hazamegy, mert úgy döntöttek, hogy többé nem akarnak itt táncolni. *A tömeghipnózis nem tiltott, ha szórakoztató célzattal történik, és ő itt ma szórakozni fog. Aztán behozat magának egy szó szerinti trónust, és kényelmesen helyet foglal, amíg arra vár, hogy mindenki megérkezzen. Persze az itt lévők már pusmognak, és nem tetszésüket fejezik ki. Főleg a Raj szeme, ami villámokat szór felé*

Damon Lloyd Reynolds : *Kiitta a sörét a diliben majd elment Alexért és minden további megjegyzés nélkül hagyta, hogy a hátsó ülésre száműzzék. Nem is baj, mert út közben ellenőrizte a Sig Sauer tárát is és kicsit felpofozta álmatag bundás énjét. A hívás aztán megtette hatását, most pedig Alex balján áll kicsit a trónus mögött. Maga a megtestesült türelem és higgadtság.*

Niccoló Rossi : *végre eljött az Ő ideje, történik valami pezsgés és fog megkattanni a semmitevéstől. Mivel Will baszott tanulni rendesen és nem futott le hibátlanul a program némi fegyelmet akar verni belé és rángatja magával. Amúgy is tenné, ez most közös érdek. Ahogy elérnek Alexhez sokatmondó ragadozó mosolyt villant és odalöki Willt Alexhez.* Bármi lesz fogadj szót. Ha elmész akkor annyi neked. *Intézi Willnek a szavait és Alex felé biccent.

William Carxon : Annyira tudtam hogy Nicky jelenléte nem lesz éppen hawai számomra de nem gondoltam hogy ennyire rám fog repülni, és baszogatni mindenféle tanulással. Egy hiba benne maradt a programba amit le kellett volna futtatnom, és így Nicky keze csattant rajtam. Aztán meg valahová menni kellett de rángat magával és landolok Alexnél, épp csak megkapaszkodok a trónjában de ha már így.... leülök oda. - Jól van, jól van...

Xavier Graham : A hívás egyértelmű volt, és amint megéreztem már ültem is be a kocsiba, hogy vigyem magammal Xylt is. Tudtam, hogy hova kell mennünk így nem tartott sokáig megjelenni a helyszínen. A kocsiból kiszállva nagy léptekkel értem oda, majd álltam meg Alex közelében. Mi is ide értünk, és bármi is legyen, maradunk.

Xylia Graham : *Nagy sóhajtva hagyom magam berángatni az autóba. Nem igazán repesek az örömtől, hogy ezt végig kell néznem. Beérve a terembe az ajkamat rágcsálom, de lazának tűnő mozdulattal huppanok le Alex lábához a trón elé, fejemet a térdére hajtva. Hát jó, akkor legyen. Majd becsukom a szemeimet*

Alexander : *Alex úgy látja, hogy hiába a Raj védelme, a Nimi-Ra nélkül nem elég erős, hogy levédje a helyi leopárdokat, így szép számmal gyülekeznek a táncterem közepén. A tükröknek hála pedig csak még többnek tűnik a számuk.* Tűnj el innen! Ez az én helyem! *Közli a Nimi-Raj, és meglehetősen feldúltnak tűnik. Alex örömmel konstallálja, hogy megérkeznek a kicsi cicái is. Ők nem igazán lettek beavatva, hogy mi fog történni ma este, bár lehet, hogy már tudják. Végül is nem számít, hiszen egyszer eljön az idje, hogy mindenki felnőjön. Biccent Niccoló felé üdvözlés képpen. Tudja mi a dolga. *

Damon Lloyd Reynolds : *Még mindig kétesélyes a téma, de nincs benne sok kétely a mai este kimenetlével kapcsolatban. Arról, hogy eztán Nicky dirigál, szintén meg van a véleménye, de jó testőr módjára megtartja magának. Ma ő itt a kölyköket védi, hisz Alexnek vajmi kevés védelem kell hívottjai ellen. Közelebb húzódik hát Xyl és Xavie mellé.*

Niccoló Rossi : *Érzi hogy gyorsabban áramlik a vére, tettrekészebb mint valaha. Damont vagy ezer éve nem látta rendesen, igaz, a házban futólag már találkoztak de itt egészen más. Majd vele is kellene beszélgetnie. Kéne, de nem most, fontosabb dolguk is akadt. De legalább a taknyos kölykök is tanulnak ma valamit, ezért már megéri. Mármint az ikrek és Will, persze. Dante pedig...letűnt korok letűnt hőse lesz, mert elrendeltetett.*Ne is húzzuk az időt, utálok fecsegni. Dante... kihívlak, mert elhanyagoltad a falkát, gyenge vagy. Majd én irányítom azt. *Mordul egy kellemeset mert benne a macskája már harcot akar*

William Carxon : *Alex lábánál üldögélek az ikrek mellett akiknek csak odabiccentettem, hiszen Xyl láthatóan nem viseli jól ezt. A macskám izgatottan ficereg hiszen érzi a nyilvánvaló feszültséget, és már a kocsiban tudtam miért jövünk. Elégvolt Nicky arcára nézni, tudtam hogy ma balhé lesz. Nagy balhé. Magamban drukkolok neki és leírom a Rajt, nincs sok esélye Nicky ellen...* Hát... hajrá Nicky.

Xavier Graham : *Helyet foglalok én is, bár a macskám nyugtalansága vagy éppen izgatottsága miatt úgy érzem pattanásig feszülnek az idegeim. Viszont csak csendben figyelem az eseményeket, ahogy Nicky elő áll, hogy kihívja Dantét. Igyekszem az energiáimat magam körül tartani, kordában tartani ameddig csak lehet.*

Xylia Graham : *Sóhajtva bele fúrom a homlokomat Alex combjába, ujjaim idegesen karistolják Xavi lábát. Marha jó, most valaki meghal... komolyan vágytam rá, hogy ilyet lássak. Macskámat mélyen próbálom elnyomni magamban,de a körülöttünk csapongó energiák nyilván őt is felizgatják. Sokkal jobban örül a harcnak és a vérnek mint én*

Alexander : Te azért akarsz kihívni, hogy a vámpírnak legyen falkája! Miféle leopárd vagy? Hogy lennél így jó vezér? Nem vagy kihívás számomra. *Dante mindig is makacs volt, és milyen nagyon gyülöli a vámpírokat, mondjuk az ő múltjával ez nem nagy csoda. Azt viszont tudja, hogy a kihívást nem utasíthatja el, mert azzal azt bizonyítja, hogy alkalmatlan. Alex csendesen figyeli az eseményeket, és simogatja azt a macskát, amelyiket épp éri. * De legyen, megtanítom neked, hogy hol a helyed! *Dante hátrébb inti a Folljait, hogy azok maradjanak ki ebből*

Damon Lloyd Reynolds : *Tekintete a többi egybegyűltet fürkészi, nem mozdul egyik sem, így pillantása lesiklik az ikrekre és Willre. Kezét Alex vállára simítja és a hóleopárd ereje lassú, hömpölygő, nyugodt árként fonja körbe a vámpírt és a fiatalokat is. Csitítja a rakoncátlan kölyköket, elnyomja a többi dagadozó energiát, akár egy paplan ami rájuk terül. Komor tekintetét azonban le nem veszi az eseményekről.*

Niccoló Rossi : *szívesen töltené ki minden felhalmozott agresszióját Danten a puszta öklei segítségével, de leopárdként könnyebben szaggathatja a másik húsát és bőrét. Noha gondolt arra, hogy élve megnyúzza Alexnak, de a falka törvényei szerint ki kell nyírnia itt helyben, akkor pedig oda a bunda. Nehéz dolgok ezek. Vagy mégsem? Dante szavai nem különösebben érdeklik.* Körülötted meg széthullik minden, egyedül szart sem érsz. Gyere!* Mordul fel hogy hagyja a leopárdot részben kiengedni, nyúljanak a karmai, fogai, ruganyosabbak legyenek izmai, élesebb a látása, hallása... Érzi ahogy ropog a csontja és élvezi, ugrásra készen, majd neki is lódul, hogy leteremtse a földre a másikat akár a puszta súlyával. *

William Carxon : *Érzem hogy a feszkó végigáramlik bennem, és mocorgok én is, de Demon ereje betakar és kicsit segít abban hogy ne váltsak alakot, pedig nagyon szeretnék. Vissza kell nyelnem a leopárdot még.* Demon....Kösssszzzz *mormogom hátra és a harcot figelem, ami pillanatokon bell kitör hiszen... Nicky szólott és A Raj arcán látom h mindjárt elpattan a türelme*

Xavier Graham : *Damon ereje segít kicsit csillapodni, és az a morgás sem akar kitörni, ami a torkomat kezdte el szorítani. Ha egyedül támadnak le ilyen érzések, azokat gond nélkül kezelem, de ennyi leopárddal körülvéve még nem kellett megküzdenem vele. Főleg, hogy nem kellene alakot váltani.*

Xylia Graham : *Szusszanva fújom a levegőt Alex lábába, ahogyan kicsit nyugszanak bennem a kedélyek. Arcomat oda simítva pillantok Dantéra és Niccire. Férfias kakaskodás... aminek a vége halál. De el kell ismerni, hogy azért Nicc eléggé királyul vált alakot.*

Alexander : *Dante pofája megnyúlik, ahogy átalakul leopárddá, a karmai megnőnek, a termete magasabb lesz. Megmozgatja a vállait, hogy lazítson rajtuk. Nem teketróiázik rávetődik a kihívóra. Az ilyen harcok alkalmával látszik csak igazán, hogy milyen gyorsak is a leopárdok. Felemeli a mancsát, és keresztülszánt vele Niccoló mellkasán. Alex érzi Damon erejét végighömpölyögni a tömegen. Ilyen sok leopárd egy helyen, és talán nem is tudják, hogy a jelenlétükkel őt erősítik. Megnyitja a csatornákat, mire csak nemrégen bukkant rá, és a saját erejét, valamit a leopárdok erejét beleereszti a szörnyetegébe. Mert Nicky valóban az, egy igazi szörnyeteg. És a sors furcsa fintora, hogy míg Alex a szörnyrészét kereste, lehet, hogy már rég megvolt neki, csak eddig nem derült ki. Természtesen úgy gondolja, hogy Nicky hibája, mert mindig olyan makacs és ellenáll. De most majd ő is jól meglepődhet.*

Damon Lloyd Reynolds : *Az egész színházi felállásnak meg van a jelentősége. A kölykök a Mester körül, az összetartás jelképei, s mellettük Damonnak is meg van a helye és a szerepe is. Erős alakváltóvá nőtte ki magát, Nicky után a második a falkában és az, hogy macskája a megugró energiák ellenére is higgadt és ugrásra kész, jelzés minden jelenlévőnek, hogy nem csak egy nagyragadozó van jelen. Ahogy Alex a leopárdokért nyúl, a hópárduc mentafizikai alakja körbeoldalogja őket, s Alexnek simul, Damon torkán pedig mély zengésű morgás tör fel. Ennyi erő mindenfelől!*

Niccoló Rossi : *Érzi ahogy a vér kiserken felszántott mellkasából de ez csak az ő malmára hajtja a vizet, könnyebb elkapni a másik karját és belevájni karmait. Ami meglepi, hogy hirtelen sokkal erősebb lesz, érzi azt a töménytelen energiát ami megrohamozza az izmait és semmiségnek tűnik eltörni a másik csontját, bármijét. Olyan gyorsan mozdul hogy magát is meglepi, nem csak felkarmolja a másik melkasát, belenyúl, hogy kirántsa a lázasan dolgozó szívet.* Gyenge...*Ismétli a szót és feltartja a szervet lássa mindenki. Önelégült mosollyal néz Alexra, pontosan tudja hogy miatta érzi ezt, megkapta a hatalmat amit akart. Mind a ketten... Úgy ízlelei meg a kitépett szívet mint valami érett gyümölcsöt, élvezve a vért és a halált.* Aki maradni akar egyen! Aki nem, éjfélig maradhat a városban aztán vacsora lesz. Egyetek!*Mordul a jelenlévőkre, hogy lássanak neki! Ő maga is folytatja a szív megevését, lopva Alexre pillantva. Az a rohadék titkolózó őskövület!*

William Carxon : *Kezdek kicsit túlcsordulni ahogy a macskám kitörne és visszatartja Demon ereje, aztán Nicky rohamoz, és szinte nem is látom hog moccan, de mégis... az... a szív. Az...* Ezt hogy.... *nyögöm ki ahogy felállok Alex mellől, és Nicky mellé lépkedek. Szemeim már a leopárd sárgájában égnek, és érezhetően felszökik az izgalmam ahogy a hulla mellé térdelek. Nem kétséges hogy kihez vagyok hűséges és nem áll szándékomban elhagyni a falkát. Harapok.*

Xavier Graham : *Szinte látom, ahogy a macskám fel- alá járkál bennem, tudja, hogy mi fog történni, hogy mi lesz ennek a vége. Damon ereje segít őt bent tartani, talán csak a szemem változik el, miközben kezem ökölbe szorul egy pillanatra. Aztán pillanatok alatt vége, kell egy másodperc vagy több, mire felfogom mi történt. Gondolkodás nélkül állok fel és a hullát figyelve egyre közelebb érek. Ez csak hús. Friss és még meleg, nem kell sokat váratnom a macskámat. Harapok a húsból.*

Xylia Graham : *Szinte nem is látom mi történik, néha érzem Alex ujjait a fejemen és próbálok arra koncentrálni. Gondolom még lesz kis idő... de nem. Egy pillanat alatt vége és Nicc kezében van Dante szíve... Megmerevedek Nicc szavaira. Ah faszom,faszom,faszom, az a nem létező kis faszom. Azt mondanám, hogy köszi pubi, de meghagyom a pasiknak az ilyen finom falatokat. Csak hát, ah nem hiszem, hogy jó válasz lenne, egy csomó idegen előtt, meg hát amúgy is. Asszem minden lázadozásnak meg van a határa. Azért átfut az agyamon, hogy megpróbálom aztán rájövök, hogy nem ez az a helyzet. Hát nélkülözve minden kecsességet, darabos mozgással indulok meg a tetem felé. Picsába már, de utálok itt most mindenkit. Tuti hányni fogok, tuti...És harapok bele a vérző testbe... picsába*

Alexander : *Alex szinte már érezni véli, ahogy Damon macskája nekitámaszkodik. Másik erős cicája, mellette nőtte ki magát igazán. És egy napon a lábainál ülő gyermekek is ilyen erősek lesznek. Mert a falka mindig gondoskodik az utódokról. Már évszázadok óta játssza ezt a játékot. Nem is tart túl sokáig a harc. Nicky önmagában is erős jelenség, hát még így ennyi energiával. Elégedett mosoly, de Alex ugyanúgy figyel, csak a szája sarka rebben meg egy kissé. Nagyon elégedett. A kicsik is szépen szófogadóan mennek, még akkor is, ha megkedvelték Dante-t. De tudniuk kell, hogy ez egy ilyen világ Mert ma aki nem hódol be, az eltakarodik a városból. Itt leopárd csak az övé lehet, már egy éve tűrte az ellentmondást, de ennek most vége.* Ha végeztetek, gyújtsátok fel a helyet. Nem akarok többé táncos lábú leopárdokról hallani. *áll felé, indul az ajtó felé, hogy az autónál bevárja őket. Közben hoztak két buszt ide, a sofőrök természtesen előbb bemennek, hogy falatozzanak, addig ő kint vár, aztán szépen hazaviszi népes kis család át. Kelleni fog az a bővítés.*

Damon Lloyd Reynolds : *Vége hát. S ezzel új falka lesz, új Nimir Raj. De van amit már most le kell tisztázni, még pedig a rangsor. Előveszi fegyverét mi az övében pihent eddig és Alexnek adja. Sima az átváltozás, akár a vízfolyás, s a széles mancsok beelőznek minden kölyköt. Hangos, rendre teremtő morgással utasítja maga mögé a őket. Itt ő a rangidős, ő eszik először, ez a rendje, s ez vonatkozik minden más leopárdra is aki itt van. Damon is kimutatja a foga fehérjét, s bár máskor nyugodt, akár egy tó, most egyértelmű, hogy szétkap bárkit aki megkérdőjelezi helyét az új uralkodó mellett. Később majd kihívhatják, ha akarják, de ma egyik sem merne packázni. Oldalát végigdörgöli a Nimir Raj lábszárán majd hangos cuppanással mar ki magának egy darab húst. Nagy falatokban nyeli le majd fordul és megy Alex után.*

Niccoló Rossi : *Elégedetten konstatálja, hogy mindenki jön és betartja a szabályokat, eszik. Igaz, nem túl lelkesen, de majd kikupálja őket. Ha Damon is segít, seperc sem lesz. Főleg mert imádja mikor kimutatja a mindig nyugodt férfi a foga fehérjét. Alexnak biccent, majd végignéz a falkán. A falkáján.* Hallottátok! Ma nincs futkosás, engedjétek ki az energiátok, tomboljatok! Ünnepeljünk.* Mondja a végét kajánabb mosollyal, szeret pusztítani, de mértékkel. Ha ez kell hogy megszilárdítsa a dolgokat lerombolják ezt a helyet, üszkös romok fognak maradni, ha rajta múlik.* Will, gyerünk, szemmel tartalak kölyök!*Mert hát ez a paktum nem oldódott fel egy kis vacsi miatt.
William Carxon : *Felnézek véres szájjal az új királyra és DAmonra ahogy nekidörgölőzik, de eszemben sincs kihívni vagy bármit tenni ellene. Így csak felegyenesedem és a megjegyzésre szélesen elvigyorodom. Banzááááj. Keresek egy rudat és már neki is látok zúzni, hszen vandálkodásban jó vagyok*

Xavier Graham : *A megérdemelt falat után véres szájjal hátrálok el, hogy a többieknek is jusson belőle, már aki hajlandóságot mutat rá. Engedek a késztetésnek is, és hamarosan a leopárdom alakjában lépkedek tovább. Elhaladok Nicky mellett, hozzádörgölőzve egy pillanatra. Emberként könnyebb zúzni, de mi már bebizonyítottuk Xyllel, hogy macska alakban se jelent gondot.*

Xylia Graham : * Hagyja Damont előre menni, amúgy sem siet, Alex macskái közül kb ő az utolsó.Orrába kúszik a vér szaga, normál esetben nem hagyná a macskának, hogy átvegye felette az irányítást, de most úgy sokkal egyszerűbb a helyzet. Alakot váltok és macskaként mélyednek fogaim a húsba. Egyetlen harapás és már ott sem vagyok, gyorsan elsuhanok Nicc mellett egy pillanatra hozzá simulva majd csatlakozom Xavihoz, bár inkább követem. Hát nekem rohadtul nincs kedvem rombolni. Szóval alibizek...*

Alexander : *Kint ránéz Damonra, és elvigyorodik* Azt hiszem ez életem egyik legszebb napja. Szexeltem, hatalomátvettünk. Kell ennél több? *Imádja hallani a hangokat, ahogy összezúzzák az épületet. Igen már rég megtehette volna ő egyedül. De a falkának vezető kell, olyan, aki hozzájuk tartozik. Még jó sokáig tart a rombolás, persze figyeli azokat is, akik inkább távoztak, nekik nincs több hely itt. Azt már nem várják meg, hogy leégjen az épület a buszokba terelik a macskákat, és elviszik őket. Mire a tűzoltók kiérnek, már semmi nem marad az épületből.*

//Szeretnénk, ha ez hozzá tartozna a karakterek életéhez! //
Vissza az elejére Go down

Falkaegyesítés
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal