HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

We need to talk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Rex
Lucas A. Blackheat
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 58
Tollvonásainak száma : 52
We need to talk
2018-11-30, 09:53

Storm & Lucas
I am a lion, and I born to be free..

Délelőtt felhívtam Stormot hogy ha végzett a munkával ugorjon át hozzám mert van valami amit meg akarok vele vitatni. Persze, megígérte hogy beugrik úgyhogy már csak ide kell érnie. Addig megpróbálok valamiféle rendet varázsolni a lakásan és elpakolok minden felgyűlt holmit. Tiszta ruhákat a szekrénybe, az össze vissza hányt cd és dvd gyűjteményem is összerendezem mert filmezős este volt a kölykökkel és rumlit hagytunk magunk után. Eltakarítom az üres dobozokat és üvegeket na meg az üres pizzás lapokat is.
A kávémmal üldögélek a kanapén és épp valami fantasy film megy amit nézek, mikor csengetnek. Nem kell kimennem se hogy tudjam ki az, így is érzem a nőstény kellemes illatát. Felkelek hogy ajtót nyissak neki. Nem estem túlzásba az itthoni ruházkodással. Farmer és atléta semmi zokni, csak papucs. Hajam is csak össze van kötve hogy ne lógjon a képembe és meglehetősen ritkán viselem így, hiszen nem azért lett hosszú hogy aztán mások ne gyönyörködhessenek benne.
- Storm, gyere csak - nyitok neki ajtót és tessékelem be hogy aztán magamhoz húzhassam egy csókra. Mert ez jár nekem.
- Kávét? - kérdezem mert akkor csinálok neki is, még a komoly beszélgetés előtt.

|| ♪ I need a gangster...

• •
Vissza az elejére Go down
IV. Zingel
Storm Lawre
Hozzászólások száma : 38
Tollvonásainak száma : 35
Re: We need to talk
2018-12-01, 11:30

Mintha Lucas olvasna a gondolataimban, hiszen ma azt terveztem, hogy beugrom hozzá munka után. Tegnap esete még sütöttem neki, egy adag kókuszos süteményt, és malacpecsenyét, amit speciális edénybe tettem, ilyen elektromos. Egyszerűen imádom a kicsikét, mert be tudom programozni, hogy mikor induljon el, és álljon le, úgyhogy gyorsan hazaugrom, még mielőtt bemennék hozzá, és magamhoz veszem a kaját. Na meg, egy melegítőt, és felkötöm a hajam egy most ébredtem kontyba. Általában elegánsan öltözködöm, de evés után szándékomban áll lebirkózni a Rexet, csak úgy szórakozásból, és a selyemruhának nem tesz jót az ilyesfajta gyűrődés, mondjuk a többinek sem .
Ahogy ajtót nyit engedelmesen, pipiskedem, hogy megcsókoljon, de átkarolni nem tudom, mert egyik kezemben egy malacsült a másikban meg a sütemény.
- Még szép, hogy azt is kérek! – már úgy értem, hogy a csók után arra is igényt tartok. A kókuszos süti illatát érezheti a levegőben, de a malacsültét, nem, mert nagyon jól zár az elektromos sütőm. És, kikerülve őt a konyhába veszem az irányt! Közben nem kerüli el a figyelmem a kukába hajigált pizzás dobozokat. Fogadjunk egész héten ezen élt. Borzasztó…
V. Rex
Lucas A. Blackheat
Hozzászólások száma : 58
Tollvonásainak száma : 52
2018-12-07, 12:38

Storm & Lucas
I am a lion, and I born to be free..

Semmi dolgom nincs mára, így a rendrakásra szántam a napot, mert bármilyen fájó is egy magányos férfiembernek is meg kell csinálnia, ha nincs asszony a háznál. Jelenleg pedig nincs és nem is tudom hogy lesz-e vagy hogy lesz. Majd alakul valahogy, és így Stormot is áthívtam délutánra, hogy ha végez akkor beszélgessünk, mert van egy kis megbeszélnivalónk egy bizonyos kényes ügyben.
A kanapén filmezve várom hogy ideérjen, mert már összerámoltam a lakást de nagyobb takarítást nem vagyok hajlandó csinálni.
A gondolataim most nagyon Axel körül forognak és hogy mit kellene tennem. Viszketek a vámpíroktól, de kétségkívül vannak előnyei is, és nekem a falka érdekét kell néznem az enyém helyett. Félre kell tennem a személyes ellenérzéseim és azt a tényt hogy öltem már meg vámpírt mert belém állt és azt hitte ő a nagykutya.
Közben Storm megérkezik és kimegyek ajtót nyitni, és ahogy pipiskedik meg is csókolom amolyan üdvözlésként, de ennél tovább nem mentünk még, holott... ideje lenne már. És amúgy is, párválasztás. Jajj még az is.
- Hm, mi jót hoztál? Oh süti! - csillan fel máris a szemem ahogy orromba kúszik a piskóta és kókusz illat. Segítek neki lepakolni a konyhába és a fura edényt vizslatom mi lehet benne.
- Abba mi van? - kérdezek rá, és közben bögrét keresek és töltök bele kávét, hiszen most főtt és megcsinálom neki mert már tudom hogyan issza és hogyan szereti.
- Azzzz nem az aminek látszik! - utalok a pizzásdobozaimra, hiszen nem én ettem megm indet egyedül, hanem a kölykök.

|| ♪ I need a gangster...

• •
IV. Zingel
Storm Lawre
Hozzászólások száma : 38
Tollvonásainak száma : 35
2018-12-09, 11:51

A televízió hangja már az ajtóban is hallatszik. Bár lehet, hogy egy normál ember nem hallaná meg, de én igen. Viszont sosem voltam normál ember, úgyhogy nem sok összehasonlítási alapom van ilyen téren.
Meg kell állapítsam, hogy jó szaga van a Rexnek. A férfias arcszesze keveredik az oroszlánja szagával, úgyhogy nem csak az én, de az oroszlánom nyála is összefut a szánkban. Nem is tudom minek használ egyáltalán arcszeszt, szerintem nem is ismeri a borotvát.
- Igen, sütöttem még tegnap esete, úgyhogy most már jól összeért. – Lepakolok a kezemből, és elveszem a kávét. Ajj de imádom az illatát, az ízét. Jó lehet, hogy éhes vagyok, mert mindenbe bele tudnék harapni. Lucasba, a kávéba, a sütibe. Ha már itt tartunk, ahogy kicsit hátat fordít és meglátom a kerek seggét, igen abba is bele tudnék harapni, lehet, hogy bele is fogok.
- Malacsült. – Finoman fűszerezve, szerintem jobban fogja szeretni, mint a süteményt.
- Szóval az ott nem egy halom pizzás doboz, hanem az origami gyűjteményed. – Hát persze, hogy nem az, aminek látszik. Aztán kisétálok a nappaliba, és levetődöm a kanapéra. Remélem nem gondolta, hogy tálalni is én fogok, főleg, hogy van kávém, amit meg kell innom. Olyan jó forró, ahogy leszáguld a torkomon.
Ajánlott tartalom

We need to talk
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal