HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:57
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 01:04
Xavier Graham
tollából született
2019-01-18, 21:20
Xavier Graham
tollából született
2019-01-18, 20:32
Genevie Bertrand
tollából született
2019-01-18, 20:20
Min Jae Adams
tollából született
2019-01-18, 19:51
Alexander
tollából született
2019-01-17, 22:28
Axelle
tollából született
2019-01-17, 19:54
Cain Nowik
tollából született
2019-01-17, 18:43
Alexander
tollából született
2019-01-17, 14:18
Séaghdha
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Élite - Ancienne sourdre de sang
Rowan
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 35
Tollvonásainak száma : 32
The show must go on
2018-11-09, 14:03

I wanna fuck the world

Sera & Rowan

St. Louis semmivel sem másabb mint az előző város ahol éltem egy pár évet. Most megint vándorolnom kell és a következő tíz-húsz évem itt szeretném eltölteni, illetve szeretné a halál, de ez van a legközelebb ahhoz ahol eddig voltam, és a kutya se mondja hogy nem mehetek át néha néha.  Mert hagytam hátra dolgokat amikért vissza megyek még. A városban egészen pezseg az éjszakai élet, és unottan nézek szét ahogy a kereszteződésben amíg várakozok a pirosnál. Unatkozva támasztom a lábam, a motrot fél kézzel is elbírnám ha kellene. Szőke tarajam vakít az éjben ahogy vissza felé hajtok a Cirkuszba.
Az épületben egy két lézengővel találkozok csak de ők is inkább kikerülnek, nem is értem miért. Pedig nem vagyok túl antiszociális. Mondhatni egészen partiarc tudok lenni ha nagyon akarok. Mondjuk, nem biztos hogy akarok, de akkor is!
Ahogy megyek, észreveszek egy hasonlóan öreg energiát, mint a sajátom. Ismeretlen vérvonal és a kíváncsiságom hajt ki a közösségi térbe ahol egy magas, jó seggű fekete hajú nőt találok. Istenem, micsoda bögyök!
- Hellóka! - köszönök rá és mellé még egy emberevő vigyort is kap. Mert én már csak ilyen vagyok. Nekitámaszkodok a korlátnak és innen hátulról figyelem milyen előadás megy a színpadon. Az első két nap még érdekes volt, de most már csak unottan siklik át a pillantásom felette.
- Láttad már a teljes repertoárt? - kérdezem hiszen elég színes a műsor paletta.  

♪ Wake up  ××
Vissza az elejére Go down
II. Macska
Jessica Davis
Hozzászólások száma : 26
Tollvonásainak száma : 21
Re: The show must go on
2018-12-02, 14:21

Blood is

Everything

Rowan & Sera
Unottan ülök az egyik páholyban a korláton keresztbe, jobb lábam a közönség feje fölött lóbálom, a bal belülről rugdossa a faragott oszlopokat a fenekemet tartó korlát alatt. Ezt már láttam...még ha nem is pontosan ugyanezzel a szöveggel, de láttam. Ráadásul Abel leszidott, amiért megkíséreltem egy kis élvezetet csempészni az előadásba. Igaz, még két hét után is találok faldarabokat a hátamban. Pedig csak jót akartam... olyan igazságtalan. Fel nem foghatom mire fel ez a nagy kajavédő elve. Talán el akarja pusztítani a világot és ennek a városnak a lakói lesznek az egyetlen élelemforrás? Hű... milyen okos Beluci. Van ám érzéke az üzlethez. De ha ezen a gondolatsoron utazunk tovább, akkor más városok eleve halálra ítélt lakói nem okozhatnak gondot, nemdebár? Jó, akkor ez lesz a mai program. Le is szökkenek a korlátról, s némi nyújtózkodás közben csap meg egy idegen energia. Kellemes, borzongató, áll a pihe a tarkómon. Kíváncsian várom felbukkanni alakját az ajtóban, mert érzem, hogy felém közeledik az alakja. Először csak felvont szemöldökkel nézem, aztán a vigyor valami olyan melegséget (haha) hoz, hogy megvillantom az eszelős vigyoromat én is. Né má, rokonlélek.
- Beléd is.
A kérdésére egy fáradt nyögés fut át a torkomon. Elhúzott szájjal biccentek, miközben a korlátra fognak vékony ujjaim. Halkan ropognak a farostok.
- Unatkozom... Épp most indultam játszani. Érdekel?
Pillantok rá sötét pillantásommal, sunyin felfelé görbülő ajkakkal, miközben egyik kezemmel elengedem a korlátot és fél testtel az ajtó felé fordulok.

song ♕ notes ♕ POTUS
Rowan
2018-12-02, 20:06

I wanna fuck the world

Sera & Rowan

A Cirkusz idegenszerű, de meg fogom szokni. A túlélésem nyitja hogy megszokjak mindent ami új és ami szokatlan, én pedig még élni akarok egy ideig. Ha már meghaltam. Hehehehe.
A színpadi műsor az első két alkalommal még érdekes is volt, de aztán valahogy meguntam, és ahogy elnézem a sötét hajú nő is unja aki felől gyilkos erő áramlik. Más vérvonal, kevésbé van rám hatással, hisz legalább olyan vén vagyok mint ő ha nem több. Érdekel is engem, a korral csak jobb leszek, mint a borok. Meg sajtok, csak nem olyan büdös mint azok. Fúj. Én rendesen fürdök, a tarajam máshogy nem is lehetne megcsinálni.
- És ha beléd? - vigyorodom el kissé obszcén mosollyal, de pillantásom a színpadra siklik, aztán vissza rá, ahogy leugrik a korlátról és megszorongatja azt. Reccseg a sok rost és zene füleimnek egy erős nő. Látványnak sem utolsó mondjuk, de nekem köztudott hogy a szőkék az eseteim.
- Attól függ mi az a szórakozás. A divatmagazinok és körömlakkozás nem érdekel - villantok rá egy féloldalas mosolyt és sötét szemeimben a téboly táncol. Sosem voltam egy stabil figura ezen a kor csak rontott. Hehehe. Kit zavar. Megverem. Aztán még egyszer a biztonság kedvéért.

♪ Wake up  ××
II. Macska
Jessica Davis
2018-12-02, 21:18

Blood is

Everything

Rowan & Sera
Szavai hallatán rókavigyor ül ki a szám szélére, s noha nem vagyok az efféle élvezetek hajhásza, már csak az erőm természete miatt is kínkeserves olyasvalakit találni, aki megfelelne a célra. Egy kicsit talán meg is riszálom a hátsómat.
- Akár, de játszás előtt még túlzottan harapok.
Pillogok rá ártatlan, ma született kéthetes bárány szemekkel. Közben azért lepattantam a korlátról s bár hívom a fajzatot, valahogy csak röhögnöm kell azon, amit hallok tőle. Visszaperdülök és a láncain futtatva végig az ujjbegyeim pillantok rá, miközben a pupilláim összeszűkölnek.
- Te most sértegetsz engem kiscsibém?
Eszelős vigyorba torzul az arcom és hozzádörgölöm az arcához az orromat.
- Úgy nézek én ki, mint akinek ez a szórakozás? Ahh, fájdalom... Tudod te jól, csak adod a hülyét. Ellépek tőle s visszabámulok a nézőtérre. ahh pedig milyen parádés játékot lehetne itt rendezni! Bááárcsak... De Beluci nem engedi. Smucig.
- Idefelé jövet láttam néhány elszigetelt játszóteret, mármint, városkát. Javítom ki magam egy fél pillanatnyi gondolkodás utána, de azért annyira nem érdekel, minek nevezzük a kaják gyűjtőhelyét. Érzem, hogy érdekes a partner, hogy olyasmi lehet, mint én magam, és ha ez így van, akkor nagy buli lesz ma este.
- Eddig tetszik az a beteg vigyorod... ölni is ugyanilyen lelkesedéssel tudsz?

song ♕ notes ♕ POTUS
Rowan
2018-12-02, 22:07

I wanna fuck the world

Sera & Rowan

A rókavigyora sok jót nem jelent, de mit bánom én? A jóság unalmas és ez a nőszemély itt nem néz ki túlságosan annak. Ahogy előrehajol a fenekét riszálva nem állhatom meg hogy rá ne markoljak.
- Pedig nagyon jó fogás esik - nevetek fel ugatás szerűen, és akaratlanul is az ajkaira pillantok hogy harap. Na és? Én meg visszaharapok ha úgy adódik, de nem szexért jöttem első sorban. Van sok olyan akik örömmel bújnak mellém, és nem is szokásom senkinek sem udvarolni. Jön jön, ha nem akkor keresek mást aki jön, oszt helló.
Lepillantok rá ahogy közelebb lép és már majdnem azt hinném hogy flörtöl, ha nem látnám a szemében égő lángot ami nem ismeretlen számomra. Hohoho. Talán mégsem olyan unalmas ez a cirkusz mint ahogyan elsőre gondoltam? Könnyen lehet.
- Nem is tudom kislibám, sértegetlek? - húzom fel a szemöldököm, de nem fojtom vissza a feltörő vigyorom, és hamar át is lát a kérdésen.
- Persze hogy csak szivatlak... Mindent megért az arckifejezésed - nevetek harsányan ahogy könnyedén érintem puha arcát, és aztán elnézek mellette. Sehol senki. Remek.
- Beteg vigyor? Ugyan kérlek, ez még szolis mosoly - javítom ki, és a derekára csúsztatom a kezem ahogy egy hátraarcot nyomok és a kijárat felé indulok.
- Menjünk, derítsük ki! Elviszlek motorral ha nem akarsz.... repülni - ajánlom fel, mert ugyan én is tudok, mégis néha jobban esik a vasparipán utazni. Úgy de úgy megbámulja mindenki.

♪ Wake up  ××
II. Macska
Jessica Davis
2018-12-09, 13:27

Blood is

Everything

Rowan & Sera
Felnevetek, bár nem az a szokványos gyönygöző kacagás bukik ki ajkaim közül, amit amúgy elvárnak a himsoviniszta disznók a nőktől. Ez inkább... károgó és van egyfajta aljas utócsengése. De én így szeretem.
- Van benne valami... utána is harapok.
Nyalom meg egy röpke mozdulattal az ajkaim íves domborulatát, aztán fogvillantós vigyorba rendeződik arcom. Elvégre, ez az átlagos megjelenésem. A fekete bőr nadrág, vérvörös toppal és szintén fekete bőrdzsekivel. A térdig érő csizma pedig már csak hiúság. Vagy mi, olvastam valami magazinban... aztán széttéptem. Az újságárust is. Még valahol Minnesota környékén. Most vigyorgunk egymásra mint két idióta. Mint két, ugyanabban szenvedő idióta. Pardon me, egy cseppet sem szenvedek! Élvezem minden percét...
- Valahogy éreztem, de azért adósom se maradj, ha annyira tetszett.
Járom körbe egy kicsikét, s mialatt felvezetem a játéköltetem, a derekamat kapva el kényszerít egy helyben maradásra. Én érzem, hogy ez csodálatos kis móka lesz! Olyannak tűmnik mint én, olyannak, ki minden örömöt felülmúló extázist nyer a hasznavehetetlen embernek csúfolt miazmák eltakarításában. Együnk, ennünk kell, pusztítsunk hát, hihi, mindent. Hiszen minek is élnek ezek? Pusztán csak azért, hogy ne éhezzünk. Szórakoztatnak a pici kis pitiáner próbálkozásaikkal, de légyegében mind csak... kaja. Némelyik gourmet szórakozást ígér, a többi csak höhö...mekis.
- Mertem remélni, hogy tudsz ennél többet is. Ahh csipkelődni, minő kisstílű ércelődés ez. És hogy ez engem mennyire de nagyon nem hoz lázba... nem is értem a többiek ezt hogy bírják.
- Óóó. ezer örömmel, kétszer is! Karolom át a derekát és kettecsként masírozunk kifelé a cirkuszból.
- Általában repülve közlekedem mert... túl gyakran mennek tönkre a dolgok körülöttem, deee ha már voltál oly szíves ahhhaha, szóval ha már felajánlottad, akkor adjunk az életérzésnek.

song ♕ notes ♕ POTUS
Ajánlott tartalom

The show must go on
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal