HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 06:16
Christian Scargano
tollából született
Yesterday at 19:55
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 18:51
Braden Scargano
tollából született
Yesterday at 00:16
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
2018-12-11, 22:27
Kurosawa Zen
tollából született
2018-12-11, 21:36
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 20:15
Tristan
tollából született
2018-12-11, 20:00
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 19:35
Xylia Graham
tollából született
2018-12-10, 22:32
Christian Scargano
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Családi kötelékek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
II. Hiéna
Moyra O'Ciaragain
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 24
Tollvonásainak száma : 18
Családi kötelékek
2018-09-26, 09:23

Rád Bízva

KapcsolatA szüleim halálát követően lettél a gyámom. Előtte "csak" a keresztapám voltál, és abból is az a csapnivaló fajta, akit rendszeresen figyelmeztetni kellett arra, hogy ne felejtse el a keresztlánya születésnapját.
Hosszú ideje voltál már a faterom legjobb barátja, mikor megszülettem. Evidens volt, hogy az esküvői tanút követően ezt a szerepet is rád szánja, te pedig képtelen voltál nemet mondani.
Szerencse ebben a szerencsétlen helyzetben, hogy nem egyedül kellett helytállnod. Akkoriban éppen az apám húgával jártál (nem először és nem is utóljára), aki így a keresztanyám lett.
Mikor a szülők nélkül maradtam, Margerie vállalta, hogy a két-három sajátja mellett engem is nevelget, míg te jöttél-mentél a világban, és haza adtad a pénzt. Míg Margerie a szigorú anya szerepét töltötte be nálam, addig te a "laza apa" voltál, aki bármit megenged, még az ésszerű határokon túl is.

név: karakter nevét rád bízom
kor: 44+
faj: Vérállat /pl. puma vagy farkas, de más ötleteket is elfogadok
rang: IV.
avatar: ami szívnek-szemnek kellemes
státusz: Szabad
Egyéb
(Ez a karakter összekombinálható más játékos/staff keresettjével is.)

Nekem megmaradtál annak az embernek, akit csak havi egy-két alkalommal láttam, de amikor igen, akkor az a legjobb buli volt a világon. Azt gondolom, hogy felelőtlen örök gyerek vagy, legalábbis régen mindig az voltal. A saját törvényeid szerint éltél, neked senki se mondhatta meg, hogy mit tehetsz vagy mit nem. Talán már megfordultál pár cellában is. Talán itt-ott hagytál pár porontyot, talán a nénikém egyik gyermeke is a tiéd? Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy bűnözőként kellett ennyit jönnöd-menned a világban. Esetleg élsportoló voltál, aki versenyekre járt? Kamion sofőr? James Bond? Vagy gazdag apuci kölyke, aki azt tehetett, amit akart, ezért éjjel-nappal a Harley Davidson-ján ült? Híres voltál mindig is a csajügyeidről, a bunyóidról, a sztorijaidról, na meg arról, hogy a nagynéném hol a pokolba kívánt, hol az ágyába. Könyörgöm, erről az utóbbiról sose mesélj nekem!
Verekedni tanítottal, biliárdozni, üvegből sört inni, gitározni. Vagyis csupa hasznos dolgot.

Amit sosem tudtam rólad, hogy vérállat vagy. Talán ezért nem maradtál mellettünk? Lehet, hogy éppen kölyök voltál a szüleim halálakor? Vagy már korábban azzá lettél? Sötét titkokat rejtegetsz a család elől? Tényleg egy széltoló lennél, vagy ez csak egy álarc, hogy ne akasszunk extra feladatokat a nyakadba? Mindig ilyen voltál vagy ez az eddig rejtett lét tett ilyenné?

Amit viszont te tudsz rólam, hogy hiéna lett belőlem - talán azt is tudod, hogy ki volt, az aki megharapott. A fél világon át "üldöztél", takarítottál utánam, mikor elszabadult velem a pokol, talán még terelgettél is, hogy végül itt kikössek. Ez a hely neked kényelmes, hiszen itt él a falkád, ráadásul még fajtársakra is akadhattam. Nem kellett mást tenned, mint hagyni, hogy a hiénák területére tévedjek? Vagy megelőzted a problémát egy telefonhívással az obához vagy Mazihoz? Tudtad, hogy ismerem Ambert?

Most pedig lassan itt az ideje újra találkozni, hogy kezdem összeszedni az agyamat. Végre teljesen őszintén beszélhetünk egymással? Azt gondolod, hogy végre lesz valaki a családunkban, aki megérthet, és elfogadhat olyannak, amilyen vagy?

Elvetemült ötletekre mindig vevő vagyok! Az ET-met érdemes elolvasni. És ismered Sophia-t is.
Vissza az elejére Go down

Családi kötelékek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal