HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 06:16
Christian Scargano
tollából született
Yesterday at 19:55
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 18:51
Braden Scargano
tollából született
Yesterday at 00:16
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
2018-12-11, 22:27
Kurosawa Zen
tollából született
2018-12-11, 21:36
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 20:15
Tristan
tollából született
2018-12-11, 20:00
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 19:35
Xylia Graham
tollából született
2018-12-10, 22:32
Christian Scargano
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Sasaka
Braden Scargano
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 17
Tollvonásainak száma : 10
A Fészek
2018-09-23, 09:55

Celeste

KapcsolatEgyelőre nem tudom eldönteni milyen gondolatok vezérelnek téged. A fiam menyasszonya vagy még is én húzlak meg rendszeresen. Úgy hallottam van is ebből nézeteltérés köztetek, de hát a szerelem házasság a mi fajtánknál egy nem létező fogalom. Chicagoból küldtek, az ottani királyi pár gyermeke vagy és pusztán azért kerültél ide, hogy ne kebelezzem be őket fészkestől. Kedvemre vannak az idomaid, de van még mit tanulnod ha egyszer királynő akarsz lenni. Na és ugye itt a másik kérdés: vajon kinek a királynője leszel? Amellett, hogy nem bízom senkiben és te is nagyon jól tudod, hogy egy rossz lépés és otthagyod a fogad, ráadásul még Christopher sem kedvel túlzottan. Christian akar vajon általad trónra kerülni, vagy te magad döntöttél úgy, hogy velem jobban jársz? Minden egy nagy kérdőjel, de erősen a tűzzel játszol. Vagy nagyon jól csinálod, vagy magad sem tudod mi történik körülötted. Bár meglehet valami teljesen másról van itt szó...?

név: Celeste
kor: 25-28
faj: Vérkobra
rang: IV. Sama
státusz: Elkelt
Egyéb
Kérlek olvasd el az ET-m Smile Aktív játékosnak örülnék Smile

A hozzászólást Braden Scargano összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-12-08, 22:45-kor.
Vissza az elejére Go down
V. Sasaka
Braden Scargano
Re: A Fészek
2018-09-23, 21:10

Affan

KapcsolatHa olykor nem válaszolnál a kérdéseimre még azt hinném én vágtam ki a nyelved valamikor. Nem született kobra vagy és ez már eleve elég lett volna hozzá, hogy elhajtsalak a jó büdös francba mikor St. Louisba érkeztél, de ennek már tíz éve és azóta is itt vagy. Mi több, az életem véded és nem is akárhogy. Én elismerem az emberek értékét és te fiam olyan Yod'dha vagy ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Először is keményen helyt álltál a többiek ellen mikor ide kerültél. Nem jártatod a pofád feleslegesen, kézben tartod a biztonsági ügyeket, eléggé ahhoz, hogy te legyél a főnök. Csak így tovább. De egy apró jó tanács Affan: a nők csak bajt hoznak.

név: Affan (változtatható)
kor: 30-35
rang: IV. Yod'dha
avatar: Adewale Akinnuoye-Agbaje (vagy hasonló)
státusz: Szabad
Egyéb
V. Sasaka
Braden Scargano
2018-12-03, 00:31

Kevin

KapcsolatPár hete kerültél elő a gettó mélyéről. Hogy hogyan kerültél oda, kinek a kölyke vagy, az egyelőre kérdés marad, de nem lehetsz régóta a városban, arról tudnék. Talán valamelyik ellenlábasom próbálkozása? Csapda lennél? Meglehet, fel vagyok készülve az eshetőségekre. De lehetőséget is látok benned kölyök. Ilyen fiatalon... nem hagytalak ott, a Fészkembe engedtelek, magam mellett tartalak. Olyan vagy akár egy kis házi kedvenc. Egy öleb aki várja gazdája minden utasítását és örömében bukfencezik, ha dícséretet kap. Gyerek vagy. Mennyi lehetsz? Tizenhárom...öt... hét? Annál nem több. Csendes kölyök, még kicsit ijedős, de az ilyen csiszolatlan gyémántok nálam jó helyen vannak. Kobra vagy és ez nekem elég. Majd én kitanítalak... mintha csak a fiam lennél.

név: Kevin (változtatható)
kor: 15-17
rang: I. Reptilia
státusz: Szabad
Egyéb
Ajánlott tartalom