HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született
2018-10-13, 09:26
Alexander
tollából született
2018-10-12, 19:56
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-11, 11:01
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Theodore Jennings jr.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV.
Josephine Jennings
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 18
Tollvonásainak száma : 11
Theodore Jennings jr.
2018-09-06, 08:24

Theodore Jennings jr.

KapcsolatÖcsém, 6-7 éves voltál, mikor eltűntem nagyjából 13 éves koromban.
Elég korán kiderült rólad, hogy halottkeltő vagy, amit a szüleink igyekeztek helyén kezelni. Egyrészt büszkék is voltak rád, másrészt túl korán támadt fel benned a képesség, ezért sokkal nehezebben tudtak irányítani.
Mikor eltűntem, a szüleink egy időre megroppantak, mindent tűvé tettek értem a rendőrség segítségével. Sajnos azonban elég hamar rájöttek, hogy mi áll a felszívódásom hátterében. Családunk egykori Ura vitt magával, hogy így figyelmeztesse szüleinket arra, hogy nem feledkezett meg az adósságról.
Eleinte nem értetted, hogy miért maradt abba oly gyászosan a nővéred keresése, csak mikor már elég érett voltál, hogy beavassanak a vadászok életébe.
Pár évvel napjainkat megelőzően találkoztunk újra, te emlékeztettél arra, hogy kinek születtem. Azóta titkos üzeneteket hagyunk egymásnak, és eredetileg együtt terveztük szökésemet, de egyikünk se számított a nagy comming out-ra, így mikor leléptem a Mestertől, egy időre újra elveszítettük a kapcsolatot. Talán azt hitted, meghaltam...

név: *név lecserélhető* Jennings
kor: (6 évvel fiatalabb, mint JJ)
faj: Ember / Halottkeltő, Vadász
rang: Nem kezdő
státusz: Szabad/Foglalt
Egyéb
Felnőttként jelentős hatalomra és névre tettél szert, méltó örököse vagy a Jennings névnek. A szövetségiekkel dolgozol, vagy talán Marshall is vagy. Egy sokadik generációs vámpírokra specializálódott vadászcsalád sarjaként ez nem lenne annyira meglepő.
Ha megjöttél, ismerkedj meg a többi szakmabelivel: Talán akadt már közös ügyetek? Sose ártanak a kapcsolatok. A jellemtől kezdve, a fentieken kívül minden a megalkotóra bízva, mivel hosszú évek óta nem láttuk egymást nem szólhatok bele életed alakulásába, de nagyon szívesen ötletelek veled.

Akár hívhattalak én a városba, de jobban örülnék, ha keresnél magadnak valamilyen más indokot. Töltsd meg történettel, és energiával a karaktert, hogy hosszú élete legyen! Családja lett, vagy magányos maradt? Esetleg szívtipró, aki sose állapodik meg? Vannak már kicsi Jenningsek, és nem kell már a neved mögé a jr.? Anyánk, apánk hogy van? Oly sok minden történhetett veled az elmúlt tizennyolc év alatt! Talán ideje lenne újra megismernünk egymást!
Vissza az elejére Go down

Theodore Jennings jr.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal