HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 10:25
Alexander
tollából született
Today at 09:29
Alexander
tollából született
Yesterday at 12:11
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
2018-05-24, 23:23
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:51
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:33
Seraphine
tollából született
2018-05-24, 22:04
Seraphine
tollából született
2018-05-23, 22:01
Michael Barr
tollából született
2018-05-23, 17:38
Alexander
tollából született
2018-05-23, 17:01
Xylia Graham
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Oba
Amber Hill
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 91
Tollvonásainak száma : 71
Amber Hill
2016-05-07, 19:22

Amber Hill
Ki vesztünkre tör, saját sírját ássa meg!

név: Amber Hill
kor: 28
csoport: Vérhiéna
átváltoztatás ideje: 21 évesen
rang: Oba
play by: Cristina Scabbia
KépességAz Oba, hatalmánál fogva képes az alatta lévőket állati alakjukba kényszeríteni puszta akaratával, vagy épp lecsendesíteni a fenevadjukat egyetlen érintésével.
MegjelenésAz esetek túlnyomó többségében, lakk, bőr, vagy hasonló fekete, dögös, testre feszülő ruhát visel. Szereti a kihívó megjelenést, ha minden szempár rá szegeződik ha megjelenik. Fekete haját rendszerint összeköti, ékszert ritkán visel, katonai bakancsot annál gyakrabban.

JellemAkaratos, makacs és követelőző. Királynői mivoltja minden pillanatban megmutatkozik, mind a mozgásán mind a beszédén, kedvesnek csak nagyon kevesen ismerik, de azok sem merik ezt hangoztatni. Hangulat teremtmény, ha rossz pillanatban kapod el még a végén eléri hogy átharapd a saját torkodat. Addig csűri csavarja a dolgokat, míg a nemekből,
igen nem lesz, nem riad meg semmilyen eszköztől, a célja elérésében. Keményfejű,
hajthatatlan, ám ha a falkájáról van szó nagyon is felelősségtudó és előrelátó. Territoriális, mind területileg, mind a hímjei esetében.

ElötörténetReszketve szívja be ajkain a levegőt. Mellkasa úgy emelkedik és süllyed, mintha a világot készülne megmenteni vele. Talán a stressz teszi, a félelem, vagy a vágy? Bűntudatot kellene éreznem, hogy csak úgy elraboltattam, persze belemagyarázhatom, hogy az ő érdekeit tartottam szem előtt, és talán még egy induri -pindurit igaz is lenne. De ennél sokkal önzőbbnek ismernek.

Én vagyok az Oba, és nem fogom eltűrni, hogy idegen frissen mart hiénák szaladgáljanak a városban. Meg lehet nézni, most is mi lett. Megint egy este, ahol vérrel festhetem be az ujjaim, és nem azért mert épp ahhoz van kedvem, hanem kötelességből. Rendben egy szavam sem lehet, élvezni fogom a dolgot, de még mennyire, hogy fogom.
Gondolatmenetemre elmosolyodom egész halványan, miközben ujjaim megállás nélkül köröznek a tenyerem alatt pihenő koponya barázdáin. Elődeim oly nagy gonddal gyűjtögették trónom alkotóelemeit mintha kényszer lenne. Csontok, koponyák, válogatott szépségek, gondosan letisztítva, némelyik vámpíré, farkasé, de akad közte emberi is szép számmal.
A már előbb említett rémült nőről, a mellette térdelő, megláncolt hiénára terelődik figyelmem. Fejét lehorgasztva bámul maga elé, várva a következő pillanatot. Silas és Caspian két oldalán állnak. Félmeztelen testükön megcsillan a sárga izzók meleg fénye. A két legkedvesebb hiénám, talán egy gyönge pillanatomban még választani is fogok közöttük, hogy társam legyen erre az életre…
Oh micsoda ostoba idill… Nem véletlenül neveznek Oba-nak. Nincs uralkodó társam, nő létemre nem én vagyok az, aki hallgat.
Lassan emelkedem fel, a terem többi vendége egy lépést hátrébb húzódik, megadva az engem megillető teret.

-Csontok Gyermekei! Az előttetek térdelő idegen, három napja érkezett a városba. Nem keresett meg minket csatlakozási szándékkal, és még csak jelenlétét sem jelezte nekünk, ellenben érkezésének éjjelén, elragadott egy embert és a halál mezsgyéjére sodorva közülünk valóvá tette. Se joga, se engedélye nem volt erre, mindamellett, hogy a mi létünket tette kockára! – a tömegben nyihogó morgások és nyüszítések csapnak fel. Felemelem kezem, mire elhallgatnak. Közelebb lépek az idegenhez, aki kétségbeesett tekintettel pislog rám. Letérdelek tőle alig egy méterre és az arcát fürkészem. A koszos rongyot, amit a szájába tömtek kiveszem.

-Sajnálom, annyira sajnálom – hadarja. Félelmétől az egész terem bűzlik, amitől a fiatalok csak még nyugtalanabbak lesznek.
-Ugyan rá se ránts, mindenki követ el hibákat. Nézz meg engem. … Tökéletes, gazdag, boldog keresztény családból származom, mégis 16 évesen elszöktem otthonról, hogy rocksztár lehessek. Talán ha otthon maradok, most orvos lennék, vagy jogász, egy átlagos ember, fehér léces cuki kis házikóban, férjjel, gyerekekkel, kutyával. De nem, engem fűtött a lázadás. Hollywoodig meg sem álltam, miközben parkokban csöveztem, kéregettem és feketén dolgoztam egy kis kínai étteremben, hogy legalább a pekingi kacsának álcázott galambból kaphassak. Kishíján belehaltam abba a sok szarba, amit megettem, míg eljutottam oda, hogy 18 évesen már rendes munkát vállalhattam. Igaz beletelt pár évembe mire saját lakásom és zenekarom lett, de tudod, aki keményen dolgozik, előbb utóbb mindig megszerzi azt, amire áhítozik. Szóval 21 évesen már én voltam a Stardust frontembere és a világ megkaphatta azt, amit megérdemelt. Engem… Habár ez a csoda tovább tartott, mint három nap, valahogy mindig megtaláltak azok, akik bele akartak szarni a levesembe. Danielnek sikerült is. Ohh bocsáss meg honnét is tudhatnád ki ő. Daniel egy hiéna volt, a Vegas-i Sivatagi cápák falka egy tagja. Mondhatnánk, hogy fiatal volt és mohó, de egyik sem lenne igaz, inkább a megszállott és elvetemül. Szóval Vegasban játszottunk, egy klubban, ami a Sakkara Csillaga nevet viselte. Hatalmas buli volt, sok pénzt bezsebeltünk. Én voltam az első, aki elhagyta a klubbot, hogy a túrabuszba visszamenjen és utólag belegondolva jobban jártam volna, ha nem a személyzeti bejárót választom. A sikátorban várt rám. Először csak egy aláírást akart valami képre, aztán már ölelkezést és többet. Hablatyolt valamit arról, hogy olyan akar lenni, mint én, és hogy legyek a barátnője. Persze az egész helyzet abszurd és őrült volt, így elküldtem melegebb éghajlatra, amin egy picikét bepöccent. Rám támadott és miközben letepert a földre, egy dolgot suttogott a fülembe: „Ha én nem lehetek olyan, mint te, hát te leszel olyan, mint én!” Aztán iszonyatos recsegő, cuppogó hangot hallatva átváltozott rajtam. Az első harapása fájt igazán, ahogy feltépte a hasam, és éles fogaival a húsomba mart. A legijesztőbb talán az a visító nyihogás volt, amit hiénaként kiadott magából. Egy perc sem telhetett el és elvesztettem az eszméletem. Egy kórházban tértem magamhoz, több tucat rétegnyi géz takarta a hasam, a combom, és a karjaimat is. Fogalmam sem volt, hogy mi történt velem, és hogy élhettem túl az egészet, de amikor bejött az ápoló és elmagyarázta, mintha jeges vízzel borítottak volna nyakon. Kétszer élesztettek újra, míg beért velem a mentő, majd utána még egyszer a műtő asztalon. Alig 1% esélyt adtak annak, hogy túléljem, de engem nem olyan fából faragtak, aki egykönnyen feladja, habár világ kifordult a négy sarkából és már semmi sem volt olyan, mint régen. Felajánlották, hogy csatlakozzam a falkához, de nem köthettem le magam, vártak a turnék, a rajongók. Azonban mint áldozat meg kellett jelennem a gyilkosom kivégzésén. – a rémült nőre pillantok, aki még mindig egy helyben áll, de már fele annyira sem reszket, mint az elején. Lekötötte figyelmét a kis történetem. – Meg kell vallanom életem első gyilkosságának voltam szemtanúja, és mint bosszúálló én lehettem a második, aki evett Daniel húsából, de minden pillanatát élveztem. Évek sokasága telt el újfent mire megérkeztem ide St. Louisba, és úgy döntöttem elég lesz a nincstelen életből. Persze nem a pénzről beszélek, az van dögivel, akárcsak befolyás, tehetős barátok és kapcsolatok. De én másra kezdtem vágyni, családra, hatalomra. Ennek az akkor még igencsak kis családnak a része lettem. Tanítottak, neveltek, segítettek, hogy igazán erős harcos lehessek. Néha feltűntek idegenek, akik vagy csatlakoztak, vagy meghaltak. A földünkön sosem tűrtük a falkanélküliek jelenlétét. Egy idő után már az is bosszantott, ha egy gyengébb akarta megmondani, hogy mit tegyek, mikor és hol.
Sokak szerint talán egy kicsit túl vasmarkú lennék, de ők is csak suttogva állítják, hogy ezt hallották másoktól. Lehet, hogy igazuk van? Számítana valamit? … Nem… Itt én vagyok az Oba, ez itt az én földem, és nem tűröm el, hogy egy ilyen jöttment senki, mint te, veszélybe sodorja az enyéimet!

Szóra nyitná a száját, de gyorsabb vagyok, és karmos manccsá változott kezemmel átnyúlok a mellkasán, és közel hajolok hozzá. Ajkai reszketve simulnak a fülemhez. Előre meredve hallgatom utolsó szavait, majd a szívét megragadva húzom ki a kezem. Ajkaiból vér fröccsen az arcomra.

A fiatalabb hiénák azonnal alakot váltanak és türelmetlenül toporognak. A mi kis friss áldozatunk reszketve rogy térdre, ahogy az energiák meglegyintik.
-Tiéd az első falat, ahogy a bosszú törvénye írja. – a lány rám pillant aranysárga szemeivel, és érzem, hogy küzdene a természete ellen, de senki sem tagadhatja meg önmagát, főleg akkor nem, ha utasítást adok rá. Nyüszítve feszül ívbe a háta és pillanatok alatt felölti foltos bundáját. Mohón esik neki a földön fekvő tetemnek, majd egymás után rohannak mellé a többiek, hogy a törvényszegőt apró cafatjaira tépjék.
Visszaülök a trónomra és lassú mozdulattal végig nyalom a kezemben tartott szívet, majd elhajítom a tömegbe.
Magamhoz intem két testőröm.

-Silas, Caspian… találjátok meg az embert, aki a vesztünkre tört…

A hozzászólást Amber Hill összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-05-24, 09:30-kor.
Vissza az elejére Go down
V. Raja
Kierran Strips
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 77
Tollvonásainak száma : 60
Re: Amber Hill
2017-12-28, 19:11

Elfogadva!

Amber Hill

A nagy hatalom nagy felelősséggel is jár, szokták mondani. Ilyen egy falkát vezetni és megtartani. Bűn és büntetés, meg kell tartani az egyensúlyt, hisz mindannyian csontok a trónban... Ideje rászabadulni St.Louisra.

Elfogadva, lepecsételve.

Üdv a csonttrónuson királynő...

Kierran

Vissza az elejére Go down

Amber Hill
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal