HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született
2018-10-13, 09:26
Alexander
tollából született
2018-10-12, 19:56
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-11, 11:01
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Ayame - Alex - A beugró

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV. Mestervámpír
Alexander
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 237
Tollvonásainak száma : 216
Ayame - Alex - A beugró
2018-08-28, 13:22

Hihetetlen, hogy Pandora nincs itt, kíváncsi vagyok, hogy vajon mi történhetett, hogy nem jelent meg. Mindegy, haladni kell, mert a show-nak bizony folytatódnia kell. Csak tudnám, hogy hol áll a fejem, és nélküle, miért nem találják a feléppők a ruhákat, és tudják, hogy mit kell felvenni, meg hasonlók.
Szerencsére még csak néhányan lézengenek odakint, mert elég korán van, azonnal idejöttem, hogy bejelentette, hogy ma nem tud jönni, és helyettesítsem. Hát persze, hogy megteszem, csak könnyebb lenne, ha tudnám, hogy mit is kell most csinálnom? Úgy érzem túl sokat válgozott a hely, mióta megnyitottunk, meg túlságosan is kivontam magam belőle, de most itt az idő, hogy újra visszarázódjak, úgyhogy fel alá rohangálok, mint a mérgezett egér. Hol ki a fogadóterembe, hol meg a háttérbe az öltözőhöz. Kilóméterhiányom nem lesz, az már biztos. Aztán egyszer csak megakad a szemem egy hölgyeményen, aki a pultnál ül, már láttam őt valahol. Összehúzott szemmel bámulok rá, amikor elmémbe söpör a felismerés. Meg vagyok mentve.
- Ayame, kedves hölgyem! - fogok bele kedvesen bűbűjásan mosolyogva. - Szükségem van a segítségedre! - jelentem ki és még ha tiltakozik is, akkor is húzom magammal az öltözők felé, és megmutatom neki a káoszt, ami uralkodik.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Ayame Takahashi
Hozzászólások száma : 22
Tollvonásainak száma : 20
Re: Ayame - Alex - A beugró
2018-08-28, 13:44

Épp úgy döntök, hogy mivel Kazu-channak hivatalos vámpíros ügyeket kell intéznie, vagy... lehet nem vámpíros de hivatalosakat így kénytelen kellettlen nem tarthattam vele, csak Zen. Morcos is vagyok emiatt, de azt javasolta nézzek be teremtője szórakozó klubjába, vagy... valami hasonlójába, mert hát ez nem sima diszkó, erre hamar rájöttem. A fények, a dizájn, félek elveszek a tömegben, így inkább megtelepszem a pultnál és kérek egy fincsi koktélt, ez valami habos epres valami, nem is érzem az alkoholt. Szürcsölgetve édesen üldögélek és figyelem a légitáncot, ami valami fantasztikus mikor valaki megszólít. Ahogy rájövök ki az visszaszalad a szívószálból a pohárba az ital, köhögök pár aprót és gyorsban rendezgetni kezdem magam: a hajam, a ruhám, a gondolataim.
-Ó... Alexander-dono! Én ő... - Mondanám, hogy erősen kétlem tudnék segíteni és különben is, meg amúgy, de már vonszol is el a pulttól, szomorú búcsút intek a koktélomnak.
-Mi a probléma Alexander-dono? - Én semmi gondot nem látok így elsőre a sürgés-forgásban az öltözőben, ez mindig ilyen. Persze hajobban megnézem van némi tanácstalanság szag a levegőben, lehet pont Ő is áldozata lett?
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-28, 13:53

Szerény véleményem szerint át kellene látni a problémát, de én nem látom át. Aztán a kis hölgyre nézek, aki szerint semmi probléma.
- Valóban így godnolja, kedvesem? - nézek újra a tömgere, ami mint valami felbolydult méhkas rohangál, sminkel, válogat, csacsok, duruzsol, megállás nézélkül zajong, hogy az ember fülét már sérti a folyamatos zaj szinte.
- Akkor mutatok valamit Önnek, kedves! - mosolygok rá kedvesen, bár nem tudhatja, hogy emögött a mosoly mögött általában gondok vannak.
- Fiúk, lányok megjött a segítség! -
közlöm némileg hangosabban a tömegbe, amire a reakció valami lenyűgöző. Először csend lesz, egy teljes pillanatig, néma csend, míg mindenki ránk mered, aztán újra megindulnak, ezúttal felénk, valami ilyesztő módon, és kezdik sorolni. "Ez a pánt nem jó ehhez a ruhához. Elveszett a szőke parókám, most kilógok a tömegből. Nincs meg a fél pár cipőm!" És a többi hasonló szöveget. Én meg kérdőn nézek a kis hölgyre, hogy tényleg minden rendben?
Mitsuko Ayame Takahashi
2018-08-28, 14:06

-Hmm, mindig nagy a sürgés-forgás, elvileg mindenki tudja mi a dolga. - Legalább is nekem semmi olyan nincs ebben ami furcsa kellene legyen első ránézésre, de természetesen nem vagyok időszámítás előtti vámpír... az istenekre mondom a hideg is kiráz néha a jelenlététől!
A hirtelen támadt csönd bántja a rókám fülét, de a nekünk zúduló tömeg sem jobb látkép. Persze amint meghallom a "gond" zuhatagot csak elmosolyodom, ezek lennének a nagy gondok? Hangosan parancsolgatni kezdek minden gond nélkül.
-Alexander-dono nem tud minden apró-cseprő dologgal foglalkozni! Te ott! Keress egy használaton kívüli ruhát és cseréld le a pántot, dupla öltést használj hogy tartson, csinosítani ráérünk előadás után. Te meg menj a másik öltözőbe és szerezz parókát, nincs kifogás! Ha kell igazítsd fazonra, van 5 perced! Te vegyél fel másik cipőt, ha kell válassz nagyobbat és tömd ki anyaggal, majd megtanulod ne hagyd szanaszét! Gyerünk gyerünk, nem érünk rá! - Tapsikolok, oszlatom a tömeget és szigorú a hangom, a kis róka bennem vigyázzban feszít, majd ha eloszlott újra zsibongva a tömeg ránézek Alexander-donora.
-Minden renden, látja? Csak oda kell mondani nekik, kiscsibék, azoknak kakas kell, a tyúkanyósság elkapatja őket. - Mosolygok ártatlan mód, illegve-billegve, de hangomból kiérződik a ravaszdi róka.
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-28, 14:14

- Hogyne a dolgát mindenki...- Csak aki irányítsa őket, az nincs éppen itt, én meg ezekhez nem értek, még az alsónadrágomat is másokkal vetetem meg. Általában Damon gondoskodik róla, hogy minden rendben legyen. A szabó meg megvarrja, amit megálmodok, de itt most nincs szabó, hogy varrjon nekem.
Aztán csak figyelem, hogy ebből a piciny lányból, hogy pattognak a parancsok egyik a másik után, és a tömeg máris másképp kezd zümmögni, mintha beindult volna a nyekergő gépezet. El is mosolyodom az új látványra és elégedetten karba fonom a kezem, aztán összehúzott szemekkel nézek a mondandó folytatására.
- Te most letyúkoztál engem? - Ennyit a magázódásról, mert igen határozottan azt hallottam ki a mondatból, hogy egy szárnyas, ostoba egyedhez hasonlított.
Mitsuko Ayame Takahashi
2018-08-28, 14:28

Nagyon könnyedén utasítok mindenkit, tegye amit kell, szoruljon beléjük ennyi talpraesettség már, hogy ezeket a kis próblémákat tűzoltással is akár, de megoldják. Látom ám hogy a mellettem álló vámpír elégedett lesz, bár a szavai miatt a rókám legbensőbb zugomba bújik meg, csak a szeme villan félősen a sötétben, én meg ártatlan mosolygok tovább.
-Ha Alexander-dono pátyolgatni óhajtja őket akkor attól tartok elkerülhetetlenül igent kell mondanom... Gomme... - Ehehe, kínosan mosolyogva tekergetem a hajam.
-Alexander-dono túl kedves, Kazu-chan mindig is kedvesen nyilatkozik magáról, hm? - Ez persze nem teljesen igaz, néha bosszús ilyen-olyan dolgok miatt, de hát most épp hízelgő kis róka vagyok.
-De most már nem fogják zavarni Alexander-donot ilyenekkel, mert ha valaki szerencsétlenkedik lekapom a tíz ujjáról! - Vagy hogy is mondják azt, mindegy, érteni fogja!-De miért Alexander-dono foglalkozik a... személyzettel? - Ezt a részét nem értem, olyan fontoskodó feje van mindig, vagy csak teszteli az alkalmazottakat? Milyen kegyetlen!
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-28, 14:39

Első reakciómban, de szeretném nyakon vágni a szemtelen mindenit, de azért ennél én nyugalmasabb típus vagyok. Így csak egészen közel hajolok hozzá, bele az arcába szó szerint.
- Nagyon köszönöm a segítségedet! - mosolygok továbbra is, egyenesen a szemébe nézve, de a mosoly még inkább nem sejtet jót, egyenesen ragadozó vigyor, még én is érzem, pedig közönség előtt ezt szeretem nem mutogatni.
- Valóban kedves vagyok, az enyéimhez. Viszont, ha Kazuya nem tanította meg neked, mint pomme de sangnak, hogyan is kell beszélni egy magamfajta vámpírral, akkor nagyon szívesen megtanítom én. - közlöm vele, és a hüvelykujjammat végighúzom az állcsontján.
- Mert az rendben van, ha okítani szeretnél, nincs ellenemre a tanulás, ellenben a burkolt sértés is sértés. Értve vagyok? - lehervaszom a vicsort az arcomról és kiegyenesedek.
- Azért, mert akinek a dolga lenne, ma nem tudott bejönni, és az utolsó pillanatban mondta le, már nem tudtam embert szerezni. Viszont az üzlet nem állhat meg!
Mitsuko Ayame Takahashi
2018-08-28, 14:52

Uhm, de ijesztő, vajon minden véséges vámpír ilyen? Kazu-chan annyira más! Nem is értem hogy lehet ez a férfi a teremtője! Futkos a hideg a hátamon tőle...
-Nendemonai... - Hadarom egyvégtében, remélve elosonhatok a mellékfolyosókon és nem kell vele beszélgetnem többet, bár amilyen cserfes vagyok csak kibukik belőlem pár kérdés.
-Kazu-channak ehhez semmi köze! Milyen kegyetlen, mikor Kazu-chan mindenért kiteszi a lelkét! És... hivatalosan még nem vagyok az... bár sosem hagynám más harapjon meg... Kazu-chané vagyok teljesen. Csak az övé! - Mondom tüzesen, mert ha egy rossz szót is szól Kazu-chanra, akkor megharapom! Igaz, utána fűbe is fogok, de elönt a pulykaméreg gonoszsága láttán. Aztán csak felhúzom a nózim.
-Ha Alexander-dononak sértés a kedves jelző arról nem én tehetek. Amúgy is csak egy buta kis róka vagyok. - Hú de el kéne szelelnem, kár hogy tudom sokkal gyorsabb nálam, próbálok nem remegni, de nincs esélyem, reszketek mintha fáznék pedig csak a róka lelkem rázkódik a félelem terhétől.
-Alexander-dono, túl jó gépezet ez hogy leálljon, elég a puszta parancsoló jelenléte és senki sem mer véteni. Nem mondták még mennyire... ő... ijesztő tud lenni? - Gondoltam szépítek a szón, de ezen nincs mit szépíteni, hiszen rajtam is láthatja reszketek. Kazu-chan ezért biztos leszid, de hát én tényleg nem tehetek róla hogy sértődős apja van!
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-28, 15:06

Kiegyenesedve nézek végig ismét a kis rókán, mennyira apró és törékeny. De a szemöldököm megint csak az egekbe szalad, ahogy csak mondja, és mondja, megállás nélkül. És én az előbb még a tömeg zaját tartottam zavarónak. Nahát, azt hiszem ez a relativitás elmélete, morfondírozok magamban és csak a felét hallom meg annak, amit mond.
- Kazuya hozott ide, ha nem vagy a pomme-ja, akkor viszont nincs olyan törvény, ami védjen téged tőlem. Nem félsz? - A kérdést költőinek szánom, mert látom, hogy reszket.
- Ayame! Egyezzünk meg valamiben. - teszek egy utólsó kísérletet arra, hogy ne akarjam megfojtani.
- Én ezért most nem büntetleg meg, te pedig szépen befejezed, hogy megpróbálsz hülyének nézni azzal, hogy adod az ostobát. Ismerem a fajdátad. - Jobban is mint szeretném. Fiatalabb koromban számos alkalommal bedőltem neki, de most már könnyebben szúrom ki őket.
- Ijesztő? - Kérdezek vissza, mint akit megleptek éppen. - Közel sem voltam ijesztő, úgy még Kazuya sem látott ezelőtt soha.
Mitsuko Ayame Takahashi
2018-08-28, 15:45

Na igen, én többször is sorba álltam mikor a beszélőkét osztogatták, ha már kaja nem volt ugye... bár ahogy elnézem én hamarosan azzá válok Alexander-dono szemében, csak azért nem esem össze tekintete súlya alatt, mert Kazu-chanra gondolok.
-De, de mint mondtam Kazuya-senpai tápláléka és segítője vagyok, Te mint teremtője gondolom azt szeretnéd továbbra is úgy végezze a rá kiszabott feladatot ahogy annak lennie kell, így ha kiesem a képből ennél nagyobb felfordulása is lesz Alexander-dononak, mint egy elveszett paróka. Vállalom a büntetést, ha nem vagyok szimpatikus Kazuya-senpai teremtőjének, de Kazuya-senpai mellett akarok maradni. - Ilyen elszánt rég nem voltam. Szenvedtem eleget, hogy tudjam az, hogy vérróka lettem ajándék, az, hogy Kazuya-channal lehetek ajándék, ki fogom bírni az amerikai ittlétet, valahogy... bár látszik rémesen tartok attól hatalmat demonstrál rajtam, Kazu-chan sosem bántott. Sőt, senki sem bántott soha, csak az élet. Az egyezsége jónak tűnik, bár meglepnek a szavai.
-Ismersz más rókákat is Alexander-dono? Sosem mondtam ostoba vagyok, de valahogy a keletieket ha lányok előszerettel nézik annak. - Vonok meg apró vállaim, de komolyabb lesz az arcom, továbbra is reszketve, ám érdeklődve is, mert a fajtámat sokféleképpen értelmezheti.
-Kazu-chan miért látott volna úgy? Én tudom magamról, hogy túl éles a nyelvem. Natsu-dono azt mondta ez lesz a vesztem. És igen, ijesztő vagy Alexander-dono... szóval ha már nem kellek, akkor mennék is... - Próbálkozom be, hogy elhúzhassam a csíkot...
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-28, 18:01

A gondolataim csak úgy cikáznak, mégis, hogy a fenébe képes Kazuya hosszú távon elviselni ezt a nőszemélyt? Édes Teremtőm, akkor sem vinném magammal, ha utánam dobnák őt, rettenetes ez a folyamatos csivitelés a vékonyka hangján.
- Ayame! – szólok rá kicsit erélyesebben, talán mint kellene, de muszáj különben be nem áll a szája.
- Felfogtam, hogy Kazuyahoz tartozol, nem kell elismételned milliószor. Elhiheted, hogy vannak elegen, akik körülvegyenek, nem kell, hogy közéjük tartozz!  - Azért majd lehet megkérdezem Kazuyát mivel bolondította így magába, mert szemmel láthatóan vagyis inkább füllel hallhatóan, teljesen odáig van érte.
- A természetedre gondoltam nem pedig arra, hogy róka vagy.  És azzal mondtad, hogy: „ …én csak tudatlan kis róka vagyok!” – ismétlem meg ugyanolyan, szerintem nyávogva, ahogy ő adta elő.
- Kimegyek veled! Megmondom, hogy a ház vendége vagy. Úgyhogy bármit fogyaszthatsz, amit csak szeretnél. – terelem őt az ajtó felé, hogy visszamenjünk, a tánctérhez, de még megbízom előtte Johnt, hogy figyelje őket.
Mitsuko Ayame Takahashi
2018-08-28, 19:47

-Hi? - Hát itt nagyban magyarázok miért nem bánthatja Kazu-chant, ez fontos, hiába szakítana félbe, érezheti ég bennem a tűz, hogy kitartsak akaratom mellett, akkor is ha közben gumiszerű lesz a testem a sok remegéstől.
-Yokatta... - Sóhajtok, még a mellkasomra is teszem kis kezem, míg kifújom a levegőt, nem akarok Alexander-donoval lenni, én csak Kazu-chant akarom. Senki sem érhet hozzám és senki más nem érdekel. Legalább is vámpírok közül, Kazu-chanon kívül kerülöm őket ha tehetem.
-Mert milyen a természetem? És... miért affektálsz Alexander-dono? - Nézek rá nagy szemekkel, mert már-már komikus, ahogy fejhangon visszaadja szavaim. Aztán csak arcomra fagy a mosoly, kicsi szívem szerint elröppenék valahova teljesen máshova hiába tetszett a hely, így Alexander-donoval az oldalamon sokkal ijesztőbb és hidegebb, de csak bólintok és kimegyek.
-Mit szeretnél még tőlem...? - Kérdezem óvatosan, mert a vámpíroknál mindennek ára van. Az hogy én ingyenélősködhetek is okkal van, de nem tudom tudni akarom-e mi az. Miért is szakadtam el Kazu-chantól? És komolyan mondom most még annak a morcos vérmacinak is örülnék! Feszengve haladok mellette amerre csak terel, még mindig ijesztő!
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-30, 06:41

Ohh, teremtőm, hogy képes Kazuya ezt elviselni éjt éj után? Ha így folytatja a sok beszédet lehet, hogy tikkelni fog a szemem. Mintha már érezném is, hogy rángatózik, ott a jobb. A fene gondolta volna, hogy egy olyan hétköznapinak tűnő dolgozó hiányohat nekem, mint egy stylist. Meg fogom emelni Pandora fizetését.
- A természted allattomos, ravasz. Megpróbálod ártatlannak, ostobának eladni magad, közben pedig megvan a magadhoz való eszed. Hagyjuk… - Túl sokan próbáltak meg már elcsábítani így, engem? A vágykeltés vámpírját, buta kis kísérletek. Hihetetlen ez a nő, hogy még csak észre sem veszi magát.
- Igazából már nem sokat, csak szólok a pultosnak, hogy mivel segítettél, ma korlátlanul fogyaszthatsz. Utána tőlem azt csinálsz, amit előtte szerettél volna. – Remélem az a valami tőlem, nagyon távol lesz, de még is hallótávolságon belül, akkor legalább a tömeg nyomja el a zajt, ami kijön a száján.
Ajánlott tartalom

Ayame - Alex - A beugró
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal