HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Eric - Alex - Idézd fel a múltat, meséld el a jövőt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV. Mestervámpír
Alexander
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 290
Tollvonásainak száma : 261
2018-08-27, 16:06

Alig fél órája távozott Elisabeth, az újdonsült ismerősöm a régmúltból, és nekem meg kell tudnom, hogy kicsoda ő valójában,  úgyhogy amint kiteszi a lábát a klubból, én Eric irodája felé veszem az irányt.
- Szia! Zavarlak? Nem válaszolj, nem érdekel most, hagyd abba, amit csinálsz, mert sürgősen utána kell néznünk valakinek. – De nem csukom be magam mögött az ajtót, hanem előbb jól kitessékelem, a nőket, akik épp körülveszik, mint általában mindig. Azért kapok néhány lesújtó pillantást, de ez a legkisebb mértékig sem tud érdekelni. Főleg most nem, hogy visszatért. Érzem magamon, hogy olyan izgatott vagyok, hogy szinte vibrálok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Re: Eric - Alex - Idézd fel a múltat, meséld el a jövőt!
2018-08-27, 18:16

Kezdtem volna magam igazán jól érezni, a kis szöszi az ölemben nagyon is jó helyen kezdett volna matatni a kacsóival, mire beront Alex. Meglepve azért nem vagyok, láttam ahogy jön fel a lépcsőn és egyenesen ide tart. Felvont szemöldökkel várom meg amíg a lánykák távoznak, dobok még utánuk egy csókot a levegőbe, majd letámaszkodom könyökeimre és államat összekulcsolt kézfejeimen nyugtatom. Még mindig az ezüsttel szőtt talpig fehér öltöny van rajtam amiben a hétfői White Partyt konferálom fel. A kisasszonyoknak kellett volna megszabadítani belőle...de így...
- Azt hittem a szőke az eseted...
Sőt még tennék hozzá egyéb kis megjegyzést piszkálgatás gyanánt ha már elűzte a szórakozásom, de érzem, hogy itt valami lóg a levegőben.
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 18:24

Az agyamban már lázasan pörögnek a kerekek, és hirtelen azt sem tudom, hogy mire mondja, hogy a szőke az esetem, aztán eszembe jut a hölgyemény, aki az imént lépett ki az ajtón. Őszintén nem sok figyelemre méltattam. Amúgy meg Eric jóval szebb nála, ha már itt tartunk.
- Aha, de. - felelem, csak úgy feleljek rá valamit, de már kezembe fogom az egyik széket, hogy oda húzza mellé a gép mögé.
- Láttad a nőt, akit ma hoztam? Elisabeth Lighton, ügyvéd! Szeretnék mindent tudni róla. - aztán bámulom a képernyőt, amin még nem csinált semmit sem, mintha amúgy képes lenne, így távolból is, akár. Egyszóval várok a csodára, hogy magától életre keljen a képernyő.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 18:32

~Hmmm...~ Velős vélemény arról, hogy Alexet még soha az életben ennyire nem láttam izgatottnak. Na jó, talán egyszer, amikor megkapta a Valentin napi ajándékát... bár nem, még az sem zaklatta fel ennyire. Kezdve ott, hogy nem értette a hozzászólásomat, én ugyan is nem a távozó bigékre gondoltam, hanem a kis hölgyre akivel ő múlatta az időt eddig. Még néhány másodperc ahogy tanulmányozom miközben holdkórosként bámulja a biztonsági kamerákra állított képernyőt -hogy máshogy tudtam volna, hogy kivel volt és hogy ide tart...- majd megsajnálom. Ctrl Tab és felugrik számtalan oldal a hölgy képével, újság cikkekkel, videókkal, interjúkkal, sőt, rendőrségi és RETEK aktákkal amikhez nem igazán lenne másnak hozzáférése. Nem ült tétlenül amíg a hölgyikék kényeztették, rákeresett a biztonsági kamera egyik kimerevített képe által a nőre.
- Tehát... miért is randizik egy vámpír egy hóhérral? Meguntad az életed Liebster, vagy ő unta meg az övét?
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 18:38

Figyelem a felbukkanó képeket, újságcikkeket, de csak a főcímek tólulnak a szemem elé, és valahol a hitetlenkedés közepette egy nagyot sóhajtok, aztán Eric hangja tör be az elmémbe, és bámulok rá, mintha az agyam csak nehezen dolgozná fel a szavakat, mert számos más program futna épp rajta.
- Nem Hóhér, ügyvéd! - Mi? Rázom meg a fejem. - Vagyis igen látom, hogy Hóhér, de azt mondta, hogy ügyvéd. - Hát nem, így sem hangzik sokkal jobban, mint az előbbi, mert még én is érzem, hogy idiótának tűnök tőle.
- Majdnem lelőtt! -
Ezaz tetétd csak a dolgot, ha már ilyen jól ment eddig. Fáradtan dörzsölöm meg a tartkómat, és igyekszem összeszedni magam, aztán elmesélem, hogyan láttam meg, álltam meg mögötte, és rántot fegyvert rám, automatikusan, és most már arra is van magyarázat, hogy miért van nála fegyver.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 18:47

Kezd a helyzet kicsit aggasztóvá válni, úgyhogy a továbbiakban csendben figyelem az agóniát és hallgatom a magyarázatát, aminek a végére lenne kedvem levágni neki egy akkora pofont, hogy az asztal adja a másikat, de csak ökölbe zárom a kezem és hallgatok. Aztán egy gombnyomással sötétedik el az összes képernyő, fordulok az irodaszékkel, hogy szemben legyek vele és mondanom sem kell semmit, mert az ábrázatomra van írva az összes kérdés és számonkérés. De végül csak megszólalok.
- Nagy levegő... és rendszerezzünk, különben nem tudlak követni. Van egy hölgy, aki ügyvéd stimmt. Mellesleg hóhér is, stimmt. Először le akar lőni és csupán annyit árul el, hogy ügyvéd... ami valljuk be érthető, melyik hóhér árulja el önként magáról egy vámpírnak, hogy az? Semelyik. A kérdésem tehát... küldjem utána Bruce-t vagy elintézed valamelyik macskáddal?
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 18:54

Kinyomja a képernyőt, jó így legalább már nem látom, és én is rá tudok nézni. Vajon mitől tűnik olyan feszültnek. Elvégre elég idős vagyok, és még ha vadász is a hölgyemény, semmit nem tudnak rám bizonyítani, így nem lőhet le.
- Nem akart lelőni, megijesztettem, csak fegyvert fogott rám. Úgy van, de nem tudta, hogy vámpír vagyok. Csak mikor már ideértünk. Mert ő hozott el kocsival. Damont elküldtem. - tetézem tovább az est eseményeit. Aztán értetlenül bámulok rá, mi az, hogy elintézze ő vagy a macskák?
- Eszedbe se jusson hozzáérni! Soha! Semmilyen körülmények között! Ő az enyém! - jelentem ki hűvösen, mert ebben legalább biztos vagyok. Most, hogy itt van, a nő nem halhat meg. Bár vámpír nem akar lenni, majd úgy csinálom, hogy akarjon vámpír lenni, majd kitalálok valamit, hogy meggyőzzem.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 19:02

Még hogy miért vagyok feszült, amikor az évszázadokat, frászt! Ezredeket megélt teremtőm holdkórosként viselkedik?! Ráadásul hiába hallgatom, csak tetézi a történetet újabb és újabb abszolút logika mentes cselekedet felvázolásával. Mi az, hogy elküldte Damont? Minek?
Nagy levegő Eric... nyugalom. Legalább is gondolatban veszek nagy levegőt.
- Agyadra ment a műfüst a táncparketten?!
Hát ennyit a nyugalomról, de már hűtöm is le magam, nem szoktam én így beszélni vele. Az arcát két tenyerem közé veszem és lenyomok neki egy csókot, de aztán a kijelentésre el is eresztem rögtön. Egyre csak összébb szalad a szemöldököm majd megnyitom ismét az egyik fájlt és rámutatok a RETEK regiszterben tárolt adatokra.
- Látod ezt?
Kérdem és kicsit erőteljesebben megkoppintom a számoknál a képernyőt.
- A "tiéd" hölgy, végzett már ki hasonló kaliberű vámpírokat. A "tiéd" hölgy veszélyes. Verdammt nochmal mi az ördög ütött beléd?
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 19:11

A kérdését figyelmen kívül hagyom, mert csak veszekedést szülne, ahhoz meg most nagyon nincs szükségem, meg kedvem főleg nincs. És valahol még be is tudom látni, hogy igaza van. Ha jobban belegondolok, meg vissza csupa olyan döntést hoztam ma, amit normál esetben nem tettem volna, mert ennél sokkalta óvatosabb vagyok általában.
A csókja most nem oldja a feszültségem, mert nem veszítehetem el újra, nem engedhetem megint, hogy eltűnjön az életemből.
- Mert ő az! - Nem ez nem igaz, nem ő az, de mégis olyan, de ezt hogy mondjam el neki, hiszen sosem beszéltem róluk szinte. Axelle-ről sem tudott senki, csak neki mondtam el eddig, hogy létezik.
- Mert ő pont úgy néz ki, mint a teremtőm! - Végül is Ericben maradéktalanul megbízom, így ezt is elmondhatom neki.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 19:17

Ő hát persze, hogy ő, nem most mondtam, hogy hóhér? Valamiért a frász kezd kerülgetni engem is, pedig nehéz kibillenteni az egyensúlyomból, ha valamire jók voltak a Portland-i évek, hát arra, hogy megtanuljak higgadt maradni, de most vészesen inog a dolog. Alex hebehurgyasága és ez a már-már őrülettel határos állapot ami átragad rám is... csaknem.
De ahogy kiböki végre a mondatot, egy végtelennek tűnő percre olyan szoborszerű leszek mint a nagyöregek. Mintha ott sem lennék. Ez történik olykor, mikor megannyi gondolat egyszerre próbál magának utat törni elmémben és hirtelen a szortírozás nem megy olyan simán. Az első gondolat meglepő módon még is az volt, hogy a nőnek pusztulnia kell.... de mi vitt ilyesmi felé? Ésszerűbben Eric, te vagy az ésszerű... logikus... higgadt...
- De nem ő az. Ezt te is tudod.
Na így már ésszerű, most már csak ugyanezt a tényállást kell Alexbe is "beleverni".
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 19:24

Várok, olyan hosszúnak tűnő pillanatig várok, pedig alig pár másodperc, amíg nem mozdul, és nem mondd semmit sem, nem lélegzik, és életjelt sem ad. Aztán csak bólintok egyet a kijelentésére.
- Igen én is tudom. - megnyalom az alsó ajkam, aztán megint megdörzsölöm a tarkómat. - Azért is hívtam meg, hogy lássam, hogy mennyire hasonlítá rá valójában. Különbözőek már nem is lehetnének. - egy pillanatra elgondolkodom, hogyan is magyarázzam meg neki.
- Még az arcuk sem igazán, vagyis igen is meg nem. - révedek a távolba, mintha a múltban járnék. - Salome szeme, mindig olyan volt, hogy tudtad, hogy megint valamit tör a fejében, hogy újabb tervet sző, hogy valami megint készül. - Lehet tőle örökölte, hogy soha nem tud nyugton maradni, és mindig valamit tennie kell neki is. - És a mosolya sem annyira magabiztos. Salome tudta magáról, hogy gyönyörű, ez a nő nem tudja.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 19:30

Megint csak a hallgatás, ma bölcsen ebbe burkolózom és szépen lassan akaratlanul is átsiklom abba az énembe aki csak a vészes helyzetekben jelentkezik. Olyankor, mikor tudom, hogy akár egyetlen rosszul választott szavam is az életembe kerülhet. Percy Rafaelnek szólított ilyenkor... sőt mindig, mivel mellette alakult ki igazán ez a fajta kettősség bennem. De most még csak nem is szándékosan adom át az irányítást "Rafaelnek", hisz az életem nem forog kockán.
- Nem Salome, Alex. Semmi köze hozzá. A sors fintora csupán, hogy hasonlítanak.
Még a hangom is sokkal nyugodtabb és hidegebb ilyenkor, tényszerű. Hallotta vajon tőlem valaha is ezt Alex?
- Egy Hóhér, aki veszélyes. Tudod jól, hogy jobb tőle távol tartanod magad. Hiába változtak az idők az államokban, az esküdtszék még mindig szívesen söpri szőnyeg alá egy "véletlenül" kivégzett vámpír esetét. Mi továbbra is a szörnyek vagyunk, ő pedig ránk vadászik.
Ha ez nem megy... akkor majd én távol tartalak.
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-27, 19:37

Igaza van, annyira, de annyira tudom én is, hogy teljesen igaza van, de valahogy mégsem tudok elszakadni a gondolattól, hogy nem engedhetem veszni ezt a nőt. Hogy most....hogy most meg kell mentenem, ha már akkor nem voltam rá képes.
- Tudom, hogy nem ő. Az agyam tudja, hogy nem ő. - De az érzéseim teljesen mást mesélnek. Azok azt szajkózzák, hogy jó így, hogy így kellett lennie. Elvégre nem véletlenül találtam rá. A sors keze lehetett.
- Azért bízom benne, hogy kicsit híresebb vagyok annál, minthogy a véletlenül megölt és szőnyeg alá söpört vámpírok között végezzem. - Legalább a híúság, ami még mindig az enyém, az legalább még mindig ott munkál bennem.
- Nem tudom mit csináljak! - Mert a gondolatra, hogy megölessem a nőt, szorulnak azok az átkozott tüskék, és jobban belém marnak, még fel sem tűnik, hogy annyira, hogy már a mellkasom masszírozom.
Vendég
Vendég
2018-08-27, 19:46

Van akinek feltűnik, konkrétan nekem, mert egész idő alatt áthatóan de visszahúzódva tanulmányozom minden egyes rezdülését és nagy a baj. Ezt most rögtön látom, hogy nagy a baj... épp csak azt nem értem igazán, hogy mi és ez zavar a legjobban. Mit művel Alex, mi az ördög megy végbe a fejében? Kicsit visszatekerem az emlékek kerekék egészen addig a Valentin napig. Ahogy ott a nőről és a múltról beszélt... igen, már akkor leszűrtem, hogy Salome az egyetlen, akit valaha is igazán szeretett. Már akkor megülte valami sötét maszlag a lelkem és ez most csak erősödik. Kezem oldalra csúszik, az egyik asztali panel apró kék gombjára amit meg is nyomok. Bruce hangja csendül fel.
- Kettes pult.
- Látod még a sötét hajú hölgyet aki Alexszel volt az imént?
- Pár perce hajtott el. Kerítsem elő?
Pedig most kiadtam volna a parancsot, még Alexre sem vártam volna valami még is visszatart.
- Nem... hagyd. De többé nem léphet be ide. Kaszás.
Káromkodás szerű mormogás a mikrofonban, majd szakad a vonal és én a képernyőről visszaemelem rideg tekintetem Alexre.
- Felejtsd el őt. Kérlek. Csak bajt jelent.
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal