HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született
2018-10-13, 09:26
Alexander
tollából született
2018-10-12, 19:56
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-11, 11:01
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Nimir Raj
Dante Maroon
Hello Darling, Please call me
Tartózkodási hely : St. Louis - Falka Terület - Black Diamond Dance Hall
Hozzászólások száma : 63
Tollvonásainak száma : 54
Follom
2018-08-26, 15:48

Karakter teljes neve

KapcsolatElőbb ellenséges, majd haveri, csípkelődős. Nem várom el hogy hasra ess tőlem, mert nem vagyok az a fajta.

név: karakter neve
kor: 30
faj: vérleopárd
rang: foll
státusz: Szabad/
Egyéb
Braziliában teljesítettél szolgálatot, amikor állattámadás ért. De te túlélted, valahogy Los Angelesbe keveredtél, próbáltad megtalálni az egyensúlyt a régi életed és az új között. De addig amíg nem tudtál uralkodni a benned lakozó állaton, nem voltál képes végezni a munkád. Akkoriban sima D.E.A-s ügynök voltál, a legjobb. Most pedig? A follom vagy. A jobb kezem. Lenéztél, mert egy táncikáló kis mitugrásznak gondoltál, de az első ütések után rájöttél, hogy itt más szabályok uralkodnak.

Sötét éjszaka volt, az erdőben találkoztunk először. Te zavarodott voltál, azt se tudtad, hogy épp hol vagy, az állatod hajtott az irányunkba. De te tovább rohantál, egyenesen ki a klánterületről, a vámpírunk irányába. A falkám tagjait vissza tudtam tartani a hívása elől, téged még nem. Ez volt az első éjszakád leopárdként. Mellette. Ő kényszerítette elő belőled az állatod, és aztán kényszerített arra, hogy harcolj, pedig újszülött voltál mondatni. Viszont, haragos és szívós, így amikor legközelebb velem kerültél ringbe, jött a meglepetés. Engem már nem akart megtámadni az állatod, végül a vadak ura utódja, ránk küldte azt a néhány szörnyeteget akiknek a vacsorája lettél volna. Véres éjszaka volt, a szabadulásodra fogadtam, és arra, hogy élve távozunk. Ezt akkor még nem tudtad, te pedig nem szeretsz tartozni senkinek, pláne az életeddel. Így kihívtál később egy szemtől szembeni párbajra, emberek módjára harcoltunk, de még így is én nyertem. Hiszem, hogy a közös véres kezdetek azok, amik összekötnek minket.

// nagyjából ennyit szeretnék megszabni, a többi úgyis kifővi magát. A neved és a pb-d is alku tárgyát képezi.//  

and they're all missing now
So if you get a second to look down at me now

Vissza az elejére Go down

Follom
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal