HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született
2018-10-13, 09:26
Alexander
tollából született
2018-10-12, 19:56
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-11, 11:01
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Axelle - Xavier - William - Alex - Az orgia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV. Mestervámpír
Alexander
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 237
Tollvonásainak száma : 216
2018-08-26, 10:34

Egy nagyobbacska szobában, szépen megterítettem az asztalt, hogy a meghívottaimnak legyen mit enniük, aztán persze Axellenek és nekem is.  Bár azt hiszem a mai este meglepetés lesz mindegyiküknek, mert csak meghívtam őket vacsorára, de valójában egy négyesben vacsorát szerveztem, de ők még nem tudnak egymásról. Viszont szerintem élvezni fogják, hiszen ez az este az élvezetekről fog szólni, itt a Bloody Bite-ban, amolyan ereszd el a hajam party.
Vissza az elejére Go down
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hozzászólások száma : 101
Tollvonásainak száma : 102
Re: Axelle - Xavier - William - Alex - Az orgia
2018-08-28, 13:14

Fekete nadrágot és egy leopárd mintás pólót vettem fel, mielőtt elindultam volna arra a helyre, ahová Alex hívott el. A saját autóm mellett döntöttem, kihagyva a taxi lehetőségét. Leparkoltam a Bloody Bite-nál, majd elindultam a bejárat felé. Nem tudom, hogy vár-e valaki, hogy elkísérjen Alexhez, de ha semmi ilyesmi nem lenne, akkor sem fogok kétségbe esni. Nem hiszem, hogy túl nehéz lenne őt megtalálnom egyedül is.
II. Macska
William Carxon
Hozzászólások száma : 17
Tollvonásainak száma : 15
2018-08-28, 18:01

Nem tudom mire fel a meghívás, de mivel Alex hívott ezért el is indulok a megadott helyre. Taxit fogtam magnak és a Bloody Bite-ig vitetem magam, közben pedig azon gondolkozom, mégis mi a fenének akar látni, amikor legutóbb közölte hogy ne kerüljek a szeme elé sem.
Fekete famer, edzőcipő és fekete felső van rajtam egy könnyű dzsekivel. Széles bőrkarkötő, és egy óra. A bejáratnál futok bele Xavierbe.
- Hellóka. Nahát, te is Alexhez jöttél? - kérdezem, hiszen akkor mehetünk együtt is.
IV. Mestervámpír
Axelle
Hozzászólások száma : 92
Tollvonásainak száma : 90
2018-09-03, 18:43

Érdekes meglepetés, hogy közös vacsorára hív Alexander, gondolom szeretne némi nosztalgiát, nincs ellene kifogásom. Kérdés ki lesz a menü, de bizonyára ismer annyira, hogy férfiakat hívjon. Fel is vettem egy mélykék inget, amin csak egy apró vasmacska hímzés díszeleg ezüstös színben, farmer és pár bőrkarkötő. Átsétálok a városon - nem, még nem barátkoztam meg a kocsikkal - és végcélomnál veszem észre az ismerős fiút egy másik idegen mellett, finoman kocogtatom meg a vállát ahogy melléérek.-Szervusztok. Sietek, de gondoltam elcsíplek barátocskám. - Mosolygok Xavierre, biccentek az idegennek.
IV. Mestervámpír
Alexander
Hozzászólások száma : 237
Tollvonásainak száma : 216
2018-09-15, 08:47

Már, ahogy a bejárathoz érnek tudom, hogy itt vannak, hiszen azonnal felszólnak nekem telefonon, úgyhogy utasításba is adom, hogy kísérjék fel őket hozzám. Egy lány megy eléjük, hogy kövessék őt, mert már várok rájuk. Az öltözetem ezúttal nem vittem túlzásba, egy vörös ing van rajtam, az ujja felhajtva, nem teljesen begombolva felül, és ehhez egy kényelmes, fekete szövetnadrágot párosítottam.
- Szép estét, Nektek! - köszöntöm őket egy mosoly kíséretében, ahogy a szobába ajtóhoz érnek. - Köszönöm, hogy eljöttettek!
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hozzászólások száma : 101
Tollvonásainak száma : 102
2018-09-16, 17:29

Az ajtóban viszont nem mással, mint Willel találkozom össze.
– Helló, Will. Öhm, ja, hozzá. Ezek szerint téged is meghívott – mosolyodom el. Akkor már együtt is mehetnénk, ha így összefutottunk.
Amikor megkocogtatják a vállam az illető felé fordulok. Szélesen elmosolyodom Axel látványára.
– Szia! – köszöntöm, és ha nem siet túlságosan egy ölelést is kaphat. Viszont van egy megérzésem, ha már Will is... Bár ki tudja. Ekkor viszont egy lány lép hozzánk, aki a kísérőnk lesz ahhoz a szobához, ahol Alex már vár ránk.
– Neked is szép estét – köszöntöm mosolyogva, amint beljebb lépek. – Szívesen. – Bár meglepő, hogy ennyien lettünk. Nem, mintha bánnám.
II. Macska
William Carxon
Hozzászólások száma : 17
Tollvonásainak száma : 15
2018-09-17, 20:23

Közelebb lépek bejárathoz és Xavihoz, mikor egy újabb ismeretlen arc bukkan fel. Alex. Nem, izé, ez valahogy....
- Te vagy Axel igaz? Sokat hallottam már rólad. William vagyok - mutatkozok be neki és kezet is nyújtok, ahogy haladunk befelé.
Egy lány jön elénk és kiderül hogy mind egy helyre megyünk. Mi lesz itt?
- Jah én is. Csak nem ti is? Közös vacsi lesz, vagy mi? - mosolyodom el ahogy felérünk és Alex felé mosolygok ahogy meglátom.
- Helló. Köszi a meghívást - válaszolok ahogy beljebb kerülök, és odalépek hozzá törleszkedni, hiszen szereti.
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal