HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Axelle - Xavier - William - Alex - Az orgia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
IV. Mestervámpír
Alexander
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 290
Tollvonásainak száma : 261
2018-08-26, 10:34

Egy nagyobbacska szobában, szépen megterítettem az asztalt, hogy a meghívottaimnak legyen mit enniük, aztán persze Axellenek és nekem is.  Bár azt hiszem a mai este meglepetés lesz mindegyiküknek, mert csak meghívtam őket vacsorára, de valójában egy négyesben vacsorát szerveztem, de ők még nem tudnak egymásról. Viszont szerintem élvezni fogják, hiszen ez az este az élvezetekről fog szólni, itt a Bloody Bite-ban, amolyan ereszd el a hajam party.
Vissza az elejére Go down
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hozzászólások száma : 117
Tollvonásainak száma : 118
Re: Axelle - Xavier - William - Alex - Az orgia
2018-08-28, 13:14

Fekete nadrágot és egy leopárd mintás pólót vettem fel, mielőtt elindultam volna arra a helyre, ahová Alex hívott el. A saját autóm mellett döntöttem, kihagyva a taxi lehetőségét. Leparkoltam a Bloody Bite-nál, majd elindultam a bejárat felé. Nem tudom, hogy vár-e valaki, hogy elkísérjen Alexhez, de ha semmi ilyesmi nem lenne, akkor sem fogok kétségbe esni. Nem hiszem, hogy túl nehéz lenne őt megtalálnom egyedül is.
II. Macska
William Carxon
Hozzászólások száma : 32
Tollvonásainak száma : 30
2018-08-28, 18:01

Nem tudom mire fel a meghívás, de mivel Alex hívott ezért el is indulok a megadott helyre. Taxit fogtam magnak és a Bloody Bite-ig vitetem magam, közben pedig azon gondolkozom, mégis mi a fenének akar látni, amikor legutóbb közölte hogy ne kerüljek a szeme elé sem.
Fekete famer, edzőcipő és fekete felső van rajtam egy könnyű dzsekivel. Széles bőrkarkötő, és egy óra. A bejáratnál futok bele Xavierbe.
- Hellóka. Nahát, te is Alexhez jöttél? - kérdezem, hiszen akkor mehetünk együtt is.
IV. Mestervámpír
Axelle
Hozzászólások száma : 108
Tollvonásainak száma : 106
2018-09-03, 18:43

Érdekes meglepetés, hogy közös vacsorára hív Alexander, gondolom szeretne némi nosztalgiát, nincs ellene kifogásom. Kérdés ki lesz a menü, de bizonyára ismer annyira, hogy férfiakat hívjon. Fel is vettem egy mélykék inget, amin csak egy apró vasmacska hímzés díszeleg ezüstös színben, farmer és pár bőrkarkötő. Átsétálok a városon - nem, még nem barátkoztam meg a kocsikkal - és végcélomnál veszem észre az ismerős fiút egy másik idegen mellett, finoman kocogtatom meg a vállát ahogy melléérek.-Szervusztok. Sietek, de gondoltam elcsíplek barátocskám. - Mosolygok Xavierre, biccentek az idegennek.
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-09-15, 08:47

Már, ahogy a bejárathoz érnek tudom, hogy itt vannak, hiszen azonnal felszólnak nekem telefonon, úgyhogy utasításba is adom, hogy kísérjék fel őket hozzám. Egy lány megy eléjük, hogy kövessék őt, mert már várok rájuk. Az öltözetem ezúttal nem vittem túlzásba, egy vörös ing van rajtam, az ujja felhajtva, nem teljesen begombolva felül, és ehhez egy kényelmes, fekete szövetnadrágot párosítottam.
- Szép estét, Nektek! - köszöntöm őket egy mosoly kíséretében, ahogy a szobába ajtóhoz érnek. - Köszönöm, hogy eljöttettek!
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-09-16, 17:29

Az ajtóban viszont nem mással, mint Willel találkozom össze.
– Helló, Will. Öhm, ja, hozzá. Ezek szerint téged is meghívott – mosolyodom el. Akkor már együtt is mehetnénk, ha így összefutottunk.
Amikor megkocogtatják a vállam az illető felé fordulok. Szélesen elmosolyodom Axel látványára.
– Szia! – köszöntöm, és ha nem siet túlságosan egy ölelést is kaphat. Viszont van egy megérzésem, ha már Will is... Bár ki tudja. Ekkor viszont egy lány lép hozzánk, aki a kísérőnk lesz ahhoz a szobához, ahol Alex már vár ránk.
– Neked is szép estét – köszöntöm mosolyogva, amint beljebb lépek. – Szívesen. – Bár meglepő, hogy ennyien lettünk. Nem, mintha bánnám.
II. Macska
William Carxon
2018-09-17, 20:23

Közelebb lépek bejárathoz és Xavihoz, mikor egy újabb ismeretlen arc bukkan fel. Alex. Nem, izé, ez valahogy....
- Te vagy Axel igaz? Sokat hallottam már rólad. William vagyok - mutatkozok be neki és kezet is nyújtok, ahogy haladunk befelé.
Egy lány jön elénk és kiderül hogy mind egy helyre megyünk. Mi lesz itt?
- Jah én is. Csak nem ti is? Közös vacsi lesz, vagy mi? - mosolyodom el ahogy felérünk és Alex felé mosolygok ahogy meglátom.
- Helló. Köszi a meghívást - válaszolok ahogy beljebb kerülök, és odalépek hozzá törleszkedni, hiszen szereti.
IV. Mestervámpír
Axelle
2018-10-23, 22:00

Ahogy beérem Xaviert és köszön még meg is ölel, milyen kis közvetlen, de tetszik! Viszonzom, elsimítom egy kósza tincsét az arcából és megszemlélem az idegent.
-Gondolom miket... Üdv Néked William. - Rázok vele kezet. Beljebb terel minket egy leány, Alexander nem is szólt, hogy plusz vendégek is lesznek. Bánnám, ha nem Xavier lenne az egyikük, mert megkedveltem a kis leopárdot az az igazság. Williamre csak mosolygok, mutatom nekik menjenek, majd belépve csak somolygok öcsémre, nem lehet betelni fenséges látványával!
-Nosztalgiázunk vagy valami újat mutatsz amiről még nem tudok? - Vigyorgok öcsémre, ki tudja mi változott 150 év alatt, annyi furcsaság ért már, nem lepődnék meg semmin. Ha mondja hova foglaljunk helyet megteszem, csak előtte könnyed csókot lopok ajkairól, ha hagyja.

//1000 és egy bocsi...//
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-10-24, 09:01

És életem négy gyönyörű férfiúja be is lép a szobába. Lehet, hogy nem csak ők négyen vannak, de jelenleg, csak ők számítanak.
Ki ölelést kér, ölelést kap, ki pedig csókot, azt megcsókolom.
- Semmi újdonság, csupán egy kellemes vacsorát szerettem volna eltölteni veletek. – Most végre van némi kis időm, hogy velük lehessek, olyan ritkaságszámba mennek, az ilyen esték, mikor semmi dolgom. Vagyis sikerült úgy megoldani, hogy ne legyen semmi dolgom.
- Fogyasszatok kedvetekre! – mutatok, a terülj-terülj asztalkámra, bár ez inkább csak a két leopárdnak szól, még akkor is, ha hozattam vért is fel. Csupán a látszat kedvéért, ma nem kívánok palackból fogyasztani.
- Hogy teltek a nappali órák? – váltok könnyed csevejre, ha a fiúk nekilátnak az evésnek, én pedig Axel fotelkarfájára telepszem, hogy kellően közel legyek hozzá, átkarolva a vállát, körkörösen cirógatni kezdem.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-10-24, 13:59

Amint megpillantom Axelt mosolyogva üdvözlöm, majd egy ölelést is kap tőlem, mert miért is ne. Kicsit rég volt már az az este, amikor utoljára találkoztunk. Hamarosan egy lány jön elénk, aki elvezet minket ahhoz a szobához, ahol Alex már vár minket.
– Ja, úgy néz ki – válaszolom Will kérdésére. Bár az ételek inkább ránk várnak az asztalon, mint rájuk, de hát nem is árt végre vacsorázni. Alex üdvözlésképp az ölelésem mellé egy csókot is kap, és csak utána vizslatom meg az ételeket.
– Nektek a fő fogás mi leszünk? – kérdezem mosolyogva nézve feléjük, és ha senki sem bánja, én nekilátok szedni egy-két finomságot a megkaparintott tányéromra.
– Eltelt. Volt edzés, egy kis szórakozás, szóval elvoltam. Találkoztam néhány ismerőssel is, amikor elnéztem a bevásárlóközpontba – mondom, mielőtt nekilátnék az első falatoknak. Eltelt a mai nap, még ha nem is volt túl eseménydús. Ilyen átlagos, semmi rosszban nem sántikálok nap volt. Jöttem-mentem, kicsit vásárolgattam, még egy kis szocializáció is belefért.
II. Macska
William Carxon
2018-11-28, 12:03

-Csakis jókat - vigyorgok az Alexre olyannyira hasonló vámpírra, hiszen a kutya meg nem mondaná hogy mások, csak ha alaposabban megnézné. Bevallom, én még nem vagyok jó benne, de minthogy Alex nem lehet itt kivételesen csak Axel lehet. Még a nevük is!
Könnyedén odatalálunk és köszöntöm is a vámpírt, aki könnyedén megcsókol, aztán pedig letelepszem az asztalhoz és körbenézek, mit lehet falni.
- Nekem jól telt. Bár javarészt web dizájn-t fejlesztettem a Velvetnek, aztán edzettem és játszottam egy kicsit - mosolyodom el ahogy szedek a tányérra én is, a másik leopárdot követve. Éhes vagyok egy kicsit, de hát én mindig tudnék enni és nem jelent újdonságot.
- Tényleg, mi leszünk a főgogás? - pillantok rájuk, de nem félek. Jó érzés ha az ember készségesen adja magát, és tudok én szépen törleszkedni.
IV. Mestervámpír
Axelle
2018-11-28, 20:50

-Kellemes és kedves gondolat Tőled legalább megismerem jobban Xaviert és Williamet is. - Míg Alexander a fiúkat kínálja egyenek, addig én Őbenne gyönyörködöm. Nem bírok betelni vele. A palackozott vért egyelőre érintetlen hagyom, az önuralmam igencsak magas szintet ugrott az elmúlt években. De mit nekem a vér, ha testvérem ilyen közel ül hozzám? Rögvest kezem combjára talál, fejem oldalának döntöm és belélegzem kedvtelésből egyedi illatát. Persze érdekelnek a fiúk is, hallgatom mondandójuk, ha akad, Xavierre amúgy is szélesen mosolygok, kedvelem Őt, nem is csinálok belőle titkot, kérdésén halkan nevetek, milyen kis szabados!
-Ezek szerint William Te is az öcsém egyik leopárdja vagy, igaz? - Biztos ami biztos, megkérdezem, ámbátor a válasz egyértelműnek tetszeleg. Igaz, a mondandója felét nem teljesen értettem, de hát... megesik. Még.
-Alexandernek mindenképp. - Mosolygok rá, Xaviert például az engedélye nélkül biztos nem harapom meg, Williamet is csak akkor ha nem pomme és nincs az öcsém ellenére. Régen noha kikértem volna magamnak ami az övé az enyém is, hisz fordítva is igaz, de mára sokat csitult féltékeny szívem. Bár Őt ismerve nem lesz kifogása, ha szépen nézek rá, főleg Xavier miatt, a múltkor is nagy volt a kísértés ám!
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-12-01, 12:35

Mosolyogva figyelem a leopárdokat, ahogy ételt szednek magunkat és mesélnek a napjukról, amit egész hasznosan töltöttek, és mindezt úgy, hogy nem is kellett őket zaklatnom. Csak nem kezdenek felnőni a kicsikéim, mindjárt meghatódom.
- Csak ha nem bánjátok! – felelem a feltett kérdésükre, miszerint őket esszük-e meg egy picikét. – És ígérem, nem bánjátok meg! – villan rájuk a tekintettem mindentudóan. Hiszen, én tökéletesen tudom, hogy mivel jár Axelle harapása, ahogy azt is, hogy milyen vele orgiát csapni, a véget nem érő élvezetek halmában, és ahogy a keze a combomra siklik már éled is a vágyam, ami szinte állandóan ott van, de legtöbbször sikerül visszaszorítanom annyira, hogy ne legyen zavaró számomra. Ám most keresztbe kell tennem a lábam ültömben, elrejtve egyre éledező férfiasságom, közben egy puszit adva Axelle fejére, ha már itt van a közelemben.
Egek, már rég össze kellett volna hívnom őket egy ilyen vacsorára, az a fránya munka, folyton elszólít.
- Ma nem mint vámpírok és hívói vagyunk itt, hanem mint szeretők és lehetséges szeretők, ha nektek is megfelel. – Ezzel mintegy feloldva, hogy ma mindent szabad, amit a másik is akar, azzal, akivel akarja.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-12-01, 20:17

Miután megszedem a tányérom már neki is látok az elfogyasztásának, miközben röviden elmesélem, hogy mivel is telt a napom. Az edzéseket napi szinten valahogy mindig igyekszem beiktatni, még akkor is, ha éppen elrángatnak valahová. A kérdésemre adott válaszra elmosolyodom.
– Én nem bánom – mondom, mielőtt bekapnék egy újabb falatot. Axellel már volt szerencsém közelebbről megismerkedni, és elég emlékezetes volt. Egy helyiségben látni őket ezzel az ígérettel... Gáz, ha én most ettől izgatott lettem? Nekem nem, a többi meg nem érdekel. Bár az igaz, hogy a jelenlévők közül Willhez nem volt még szerencsém.
Ó, igaz is, nem igen híreszteltem, hogy már egy éjszakára összefeküdtem Axellel. Azt meg végképp nem, hogy milyen hülye ötlet született meg akkor a fejemben. Egész gyorsan eltüntetem a tányéromról a kaját, majd megnyalom az ajkaim. Mondjuk éhes is voltam, és ez egész jól esett.
– Megfelel – mondom elmosolyodva, és egy pillanatra fel is dorombolok a gondolatra.
II. Macska
William Carxon
2018-12-02, 20:25

Jólesően falatozok, és begyűjtök mindent a tányérpkról, testvériesen megosztozva Xavival ha épp egyszerre nyúlnánk valami után, és aztán letelepszem enni, de közben fél szemmel figyelem a jelenetet. Az ikrek... hm, mindig is közel állhattak egymáshoz, de mennyire? Bár mivel bellék azt hiszem... nem szorul nagy magyarázatra a dolog.
- Igen, én is hozzá tartozom, bár engem Nicky szedett össze nem ő - teszem hozzá, hiszen én előbb ismertem a morcos terminátort mint a vámpírt, de nem bánom hogy hozzá küldött. Kényelmes életem van mellette és valamennyire állandóság is. Bekapok még egy falatot.
- Én egyáltalán nem bánom, jó érzés a harapásotok - mosolyodom el, én meg aztán nem vagyok szívbajos macska. Alex mély bánatára néha. Lenyalogatom a tejszínhabot a sütimről, mielőtt válaszolnék és Xavierhez hasonlóan szinte torokhangon dorombolva válaszolok.
- Nekem is tökéletes lesz. Úgysem ismerem még az öcsédet. Vagy az első kört egymással szeretnétek? - kérdezem ahogy hátradőlök és lenyalom a szám szélét.
- Ez isteni volt ez a vacsi - teszem hozzá.
IV. Mestervámpír
Axelle
2018-12-10, 22:10

Csupán egy igen apró mosolyt engedek meg magamnak, látva hogy öcsé keresztbe teszi fenséges lábait. Magamban persze önelégülten vigyorgok mint egy hülye, mert élvezettel tölt el, hogy ennyi év után, ennyi kihagyás után is fel tudom kelteni egy egyszerű - ámbátor annál őszintébb érintéssel a vágyait. A fejem ért csókra mosolygok, belül ácsingózva egy csókjáért. Tudom eljön majd az ideje. Alexander szavaira aztán lopva Xavier felé pillantok, ohm...
-Nicky? Minden esetre örülök, hogy itt vagy. - Felelem mosolyogva Willnek, Alexanderrel csak jól jár, én már csak tudom.
-Szeretnéd ha én lennék az előétel? - Somolygok Willre aztán, mert ez szinte felhívás volt keringőre, érezhetően nekem nem probléma, de mint általában öcsém kedvére akarok elsősorban tenni. Ha Ő nem bánja, akkor magamhoz is intem Willt, jöjjön akkor, ismerkedjünk! Ugyan még nem harapom meg, de a simítások és a röpke csókok beszédesek lesznek.
IV. Mestervámpír
Alexander
Yesterday at 09:39

Mosolyognom kell. Az én kiscicám, nem bánja. Hogy is bánhatná, bár mikor még félénkek voltak ők ketten, akkor is nagyon édesek voltak. Azóta már megtanulták az ikrek, hogyan kell élvezni az életet, és egymást is természetesen. Bár erről lehet, hogy nem sokan tudnak. Én nem híresztelem.
- Niccoló, régóta családtag. – Adom meg fivérem kérdésre a választ. Sokan vannak, akiket nem ismer, hiszen lecserélődtek már azóta mióta a macskáimmal találkozott.
- Első kör? – forgatom meg a számban a kifejezést. Drága, naiv, és igen ártatlan cicuska. Fogalma sincs róla, hogy mennyire nincsenek körökre osztva, hiszen az egész egy nagy élvezet halmaz, amíg bírják szusszal.
Mivel úgy látom Axelle választ, kinyújtom a kezem Xavier felé, hogy magamhoz intsem őt. Ha közelebb jön, kezem a tarkójára csúsztatva finoman markolok a hajába, hogy csókomba vonhassam.  
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Yesterday at 18:44

De még mennyire, hogy nem zavar. Egy röpke pillanatra szemem Axelre fordítom pont elkapva a pillantását. Azt hiszem sok mindent tapasztalhatunk még ma este. Közben én lassan elfogyasztom azt a szelet húst is, amin Willel megosztoztunk. A hús energia, az pedig kelleni fog. Míg ők beszélgetnek én be is fejezem a kajálást és elégedetten nyalom meg a szám. A macskámnak is ízlett, most már jöhet a szórakozás.
Nekem ugyan mindegy, hogy ki kit választ, úgyis máshogy alakulnak majd a dolgok. Két belle-el egy szobában? Nem kell hozzá nagy képzelőerő, csak bírjuk szusszal. Még szerencse, hogy egész jól bírom ezt a fajta kiképzést. Lerakom kezemből a tányért, már nincs szükség rá, majd odasétálva az ölébe mászok, ha engedi. Ha máshogy gondolná az elhelyezkedésem, hagyom sodródni magam. Közelebb húzódom hozzá, mikor finoman belemarkol a tarkómnál, hogy aztán élvezhessem a csókját, miközben az ujjaim belevesznek a hajába.
II. Macska
William Carxon
Today at 11:09

Ahogy Alex közli hogy mi lesz itt, máris elnyúlik a szám, hiszen ez nagyon is jól hangzik és szeretek minden jóban benne lenni. Xavihoz hasonlóan én sem vagyok éppen szívbajos cica és a jóból? Hát sosem árt.
- Ahha, Nicky amolyan Big Bro egyébként egy rabszolgahajcsár, csak mondom - pillantok Alexre meg a másik Alexre. Axel. Meg fogom szokni, komolyan. Tényleg.
- Nem leszel kicsit nagy falat annak? - kuncogok fel ahogy félre tolom a tányért és a hívogatásának engedve lépek oda hozzá és elfoglalom az ölét. Kényelembe helyezkedek, és átkarolom a nyakát ahogy odahjolok hogy megcsókoljam, és elinduljon valami... Valami nagyon jó.
- Szereted a cicákat Axel? - kérdezem belesuttogva az ajkai közé.
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal