HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 14:25
Lucas A. Blackheat
tollából született
Yesterday at 00:12
Nastya
tollából született
2018-11-11, 20:56
Xavier Graham
tollából született
2018-11-11, 20:08
Xylia Graham
tollából született
2018-11-11, 19:51
Xavier Graham
tollából született
2018-11-11, 19:19
Alexander
tollából született
2018-11-11, 16:15
Min Jae Adams
tollából született
2018-11-09, 14:03
Rowan
tollából született
2018-11-09, 13:35
Angelica
tollából született
2018-11-09, 12:51
Storm Lawre
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Ayame & Cain - Indítsuk a napot...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cain Nowik
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 7
Tollvonásainak száma : 5
2018-08-23, 19:53

Ayame & Cain
Már nyitásra itt voltam a kávézónál, és mondhatni én voltam az első vendégük. Konkrétan aludtam négy órát, miután befejeztem a melót. Vágytam valami jó erős feketére, itt pedig jót készítenek. Viszont nem csak a kávéjuk, de a forró csokijukat is sokan szeretik. Elhelyezkedtem az ablak melletti asztalnál és miközben kifelé bámultam azon agyaltam, hogy mihez kezdhetnék a nappalom nagyobb részével. Legalábbis, amíg újra vissza nem térek a bárom vezetéséhez. Az pedig jó pár óra.
Mielőtt elindultam lefürödtem és átvedlettem egy másik göncbe. Fekete bőrnadrágot és fehér inget vettem fel, aminek a felső két gombját szabadon hagytam. Az összeállításhoz felvettem az egyik fekete bőrhatású térdig érő csizmám, a csuklómra pedig felcsatoltam a karórám. A hajamat pedig úgy fontam be, hogy valamelyest szabadon legyen. Kora reggel lehet, hogy egy kicsit extrém látványt nyújthattam egyeseknek. Tekintetem a szemközti kis csokoládéüzletre esett. Viszont az csak egy óra múlva fog nyitni, így addig itt kell maradnom, ha venni akarok valami szülinapi ajándékot Kiarának. Úgy is elég édesszájú, biztos örülni fog valami finom csokoládénak. Talán van valami jófajta belga csokijuk. Még nem jártam bent, de sokan dicsérik az üzletet. Kiara pedig elég régi barát ahhoz, hogy tudjam mit szeret igazán.
Míg én révedeztem és gondolkodtam, egész szépen megtelt a hely a munkába indulókkal vagy éppen a reggelt élvezőkkel. Felpillantottam, amikor valaki az asztalomhoz lépett.
– Jó reggelt! Ha le szeretnél ülni, csak nyugodtan – mondom elmosolyodva, és felkínálom a velem szemben lévő széket. Az arcvonásai és a szeme formája alapján távol-keleti, talán japán lány lehet. Nem, mintha nagyon értenék hozzá.

Outfit@Music
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Ayame Takahashi
Hozzászólások száma : 25
Tollvonásainak száma : 23
Re: Ayame & Cain - Indítsuk a napot...
2018-08-28, 16:51

Rémesen fáradt szoktam már lenni így reggelre, de most valahogy nem bírok aludni, egyszerűen felpattantak a szemeim az ágyban, miután Kazu-chan elvonult aludni, jó na "aludni" és fél óra hempergés után kikeltem az ágyból. Arra gondoltam eszek valamit, az majd elálmosít, de semmit sem kívántam. Aztán arra jutottam iszom egy jó krémes, pudingos állagú sűrű forró csokit, de hát kifogyott minden hozzávaló. Valaki megdézsmálta!!! Ez biztos. Majd mondom Zan-nak, hogy járjon utána és harapja le az illető fülét. Áh, túl fáradt vagyok viszont koslatni utána, így feladom és kilépek a csípős hajnalba egy kávézóba, hogy készen megvegyem, mert már a gondolatára is beindult a nyáltermelésem. Ki is kérem, elég tompa vagyok hogy nem alszom, hiába vagyok fenn, ahogy nézelődve megállok egy asztal mellett tök véletlen, leszólít valami srác.
-Ó... köszönöm. - Lep meg, gondolom nem akar egyedül ücsörögni de aranyos! - Ayame vagyok, naggggyon fáradt, mégsem bírok aludni és az itteni forrócsoki valami atomszuper. Szereted az édes dolgokat? - Kérdezem mosolyogva, elég közvetlen vagyok hogy rögtön beszélgetésbe kezdjek, legalább ébren maradok teljesen míg kiélvezem a reggelim. Vagy nagyon kései vacsim? Ki tudja...

//Bocsi, sablont most nem csináltam majd otthon Smile
Cain Nowik
Hozzászólások száma : 7
Tollvonásainak száma : 5
2018-09-03, 13:44

Ayame & Cain
A kávé jó arra, hogy kicsit serkentsen, és ez kissé rám is fér négy óra alvás után, ami még annyira nem is vészes. Aludtam már kevesebbet is. Viszont így éhgyomorra kávét inni király, majd ennem is kellene valamit. Legalábbis nem ártana. Egyelőre elhalasztom, most úgy sem vagyok éhes. A gondolataimat elfoglalja az, hogy azon agyalok milyen csokit is kéne vennem Kiarának a szülinapjára. Jut eszembe a hűtőbe is be kéne vásárolni, kezdenek kifogyni a tartalékaim is, amiket lefagyasztottam. Most már meg is van, hogy mit fogok csinálni, míg vissza nem térek a báromba melózni. Nem kerüli el a figyelmem, hogy valaki megáll az asztalomhoz közel. Meglehet, hogy csak véletlen és talán azt fürkészte hova ülhetne le. Én meg nem bánom a társaságot, szóval megszólítom és felajánlom az üres helyet magammal szemben.
– Nincs mit. – Vonok vállat. Hacsak nem állva óhajtotta elfogyasztani azt, amit kért. – Én pedig Cain, és igen, az itteni forrócsokit sokan dicsérik, de én inkább kávézok. Igen, elég édesszájú vagyok – mondom mosolyogva, hiszen még a kávémat is legalább négy cukorral iszom. Ezután az ablak felé bökök. – Az az üzlet a következő megálló, csak még nem nyitott ki. – Na igen, ha már ott vagyok, veszek magamnak is valamit. De az ajándék fontosabb. – Jártál már ott? – Hozzászoktam, hogy idegenekkel társalgok. A báromban sok embert és nem embert ismertem már meg.

Outfit@Music
Mitsuko Ayame Takahashi
Hozzászólások száma : 25
Tollvonásainak száma : 23
2018-11-04, 20:40

Cain-san & Ayame

-A kávé keserű! - Rándul nem tetsző fintorba az arcocskám, hogy a kávét emlegeti, noha sok tejjel és cukorral én is ittam már. Szóval Cainnak hívják, sok érdekes amerikai név van! Arra meg már szélesen mosolygok újra, hogy elég édesszájú, aki szereti az édességet rossz ember nem lehet!
-Ó! - Jövök rá, hogy szemben valóban van egy kis csinos édességbolt, ezek szerint oda tart, amint emberi időben leszünk, nem ebben a csipásban, amikor a madarak sem csivitelnek csak a varjak kárognak még.
-Igen, az egy naggggyon szupi kis bolt, van ott minden: tejcsokoládé, étcsoki, fehér csoki, belga csoki, mentás, mindenféle krémes és töltelékes, mazsolás, mogyorós, meg vannak nyalókák és gumicukrok és pillecukrok is! Jaj meg vannak ott is mindenféle csokiporok, csokipálcikák amikkel elkeverheted a kávét vagy tejet és fincsi csokis lesz! Mit szeretnél venni? Hah, lehet én is megyek veled, annyira jó kis bolt, veszek Zen-sannak valami édeset, attól biztos mosolyogna! - Micsoda csel, így kora reggel! Ravasz vagyok mint a kis róka bennem, ki tudna ellenállni egy zseniálisan finom desszertnek? Ugye hogy senki!

-Sokszor kávézgatsz itt? Én otthon szoktam, de most valaki feldézsmált mindent és akármilyen fáradt voltam muszáj volt eljönnöm, mert tudod milyen az gondolom, mikor rákészülsz hogy eszel vagy iszol valamit, de aztán kiderül mégsem tudsz, akkor bármennyire is fáradt vagy csak nyakadba veszed a várost, hogy mégis fogyassz abból amire már beindult a gyomrod! Otthon még majd nyomoznom kell, ki volt az a galád, még a saját kis eldugott tartalékaim is eltűntek! - Ecsetelem panaszosan, mintha legalább kifosztottak volna, de tényleg bosszantó, hogy mennyire rákészültem egy kis álmosító kakaózásra és puff, sehol sámli!
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal