HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-19, 20:13
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 20:07
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 13:03
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Red-Point Kilátó - Alex & Xavi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 101
Tollvonásainak száma : 102
2018-08-12, 13:13

Alex & Xavi ©
Hagytam egy üzenetet Alexnak, hogy hol találhat meg. Kicsit ilyen keress meg és kapj el játék a részemről. Picit arra is játszottam, hogy legyen időm kettő alakváltás között, és ne üssön ki a visszaváltozás. Az erdő jó terep és végre kicsit távol a várostól. Szerencsétlen leopárdom megbolondul a sok betontömbtől. Így hát kössük össze a kellemest a hasznossal.
Még délelőtt kijöttem taxival az erdőig, ahol aztán szabadjára engedtem a macskámat. Engem is felszabadít, ha ő sem olyan feszült a bezártságtól. Néha igyekszem nem csak a teliholdkor kiengedni őt. Azért az ő érzelmei is befolyásolják az enyémeket. Szóval itt a kölcsönösség a lényeg. Próbáltam elkerülni a fontosabb turista ösvényeket, hogy senkire se hozzam a frászt, míg tekergek az erdőben. Hallottam a turistákat meg azokat, akik szintén az erdőt választották kikapcsolódásukhoz.
Órákon át futottam vagy csak pihentem az árnyékban. Azt hiszem egy kicsit sikerült is elszundítanom olyankor és valami neszre kaptam fel a fejem. Valamikor délután meg is éheztem, szóval beiktattam egy kis vadászatot is. Ezután indultam meg kicsit följebb. Nem siettem, hiszen könnyedén elértem a kilátót. Körbeszaglásztam, a kis faházat is körbejártam emberi jelenlét után kutatva, de abban az órában már nem járt arra senki. Hamarosan lement a nap, én pedig egyre izgatottabb voltam. Gyerünk, Alex! Játssz velem!
Leopárd farkam izgatottan járt ide-oda a földet söpörve, majd felálltam és megbújtam az erdőben, onnan kémleltem a kilátót. Bár úgy is tudni fogja merre vagyok, de na!

Music

Outfit
Vissza az elejére Go down
IV. Mestervámpír
Alexander
Hozzászólások száma : 237
Tollvonásainak száma : 216
Re: Red-Point Kilátó - Alex & Xavi
2018-08-18, 18:53

Ahogy a nap utolsó sugarai eltűntek a láthatáron, úgy pattant ki a szemem üdvözölve az éjszaka eljövetelét. Ahogy mindig, most is első utam a fürdőbe vezetett, na nem azért, amiért a legtöbb embernek, ugyanis a vámpírok nem ürítenek, bár nem igazán értem, hogy akkor spermánk hogyan van. De hát szoktam ilyeneken gondolkodni, anélkül, hogy választ kapnék rá.
Most viszont nem volt kedvem elmélkedni sokáig, úgyhogy csak egy gyors zuhanyra szavaztam, aztán ahogy átdörgöltem egy törölközővel a hajam, miközben visszasétáltam a szobába, megnéztem a telefonom.
Számos „vacsora” meghívás, amikre nem fogok elmenni, és még pár fellépés és interjú. Lehet, hogy szükségem lenne egy menedzserre, bár nem igazán fűlik hozzá a fogam, az igazat megvallva.
Hanyagul ledobtam a telefont az ágyra, akkor vettem észre, hogy van ott egy cetli. Xavier gyöngybetűivel. Ahogy elolvastam széles vigyor terült el az arcomon.
- Akkor játsszunk pici cicám! – és már nem is gondolkodtam azon, hogy mit vegyek fel, csak egy kopott farmert vettem ki a szekrényből, ami igazából egészen új, csak most ez a divat, meg szakadt is. Mondjuk, nem tudom, miért adnak ki rá ennyi pénzt, egy szakadt valamire, természetesen velem együtt, de legyen.
Több ruha nem is kell, mert repülve érkeztem meg a kilátóhoz, és a levegőből kémleltem az erdőt bármi neszt vagy érdekesebb dolgot figyelve. Amikor egy sereg madár repül fel a fák tetejéről, úgyhogy arra felé veszem az irányt és lejjebb ereszkedem, hátha észreveszem a pöttyös bundát valahol.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-19, 20:43

Alex & Xavi ©
Persze tudtam, hogy benne lehet a pakliban, hogy esetleg közbe jön valami és nem tud eljönni. Azért bíztam abban, hogy nem hagyná ki az alkalmat. A legtöbbször úgy is elszólítják a kötelezettségei. Így hát az erdőt és a kilátó környékét járom, amíg várakozom. A ruháimat is feljebb hoztam, amikor jöttem. Bár egy ideig még nem lesz rájuk szükségem. Egyelőre bundásban tolom. Megnyalom a pofámat, ahogy meglapulva fekszem egy sűrű bokor tövében. Nem olyan könnyű elbújni, de azért valamelyest ki tudom használni a természetet.
Naplemente után izgatottan várom, hogy Alex megérkezzen. Most az erdő lesz a játszótér. Felvetődik bennem az az ötlet, hogy talán nekem kéne elkapnom őt. Viszont egy repülő vámpírt nehéz elkapni. Szóval vagy nekem kéne fát mászni, vagy neki kéne eléggé lent lennie, hogy el tudjam kapni ugrásból. Először persze nem ártana kiszúrni, hogy merről érkezik.
Lassan közelítek meg egy vaskosabb törzsű fát, amikor a közeli fák tetejéről madarak röppennek fel. Most tettem fel a nagy X-et a helyzetemhez.
Francos madarak! Rájuk is morognék, amiért elrontják itt nekem a dolgokat, de azzal nem akarom elárulni magam. Plusz felesleges lenne és talán más kisebb állatot is elijesztenék. Csöndben maradok és figyelek. Lelapulok a földre, amennyire csak lehet és lassan haladok a bokrok között, miközben hallgatózom és szaglászom. Tudom, hogy itt van valahol, csak még szúrtam ki. Az eget kémlelem, legalábbis, amit a lomboktól látok. Meglapulva maradok, ameddig lehet, de futásnak eredek, ha észrevesz, vagy meglátom közeledni. Nem hagyom olyan könnyen elkapni magam.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-20, 08:56

Amikor a városba jöttünk, még úgy terveztem, hogy sokkal több szabadidőm lesz, olyan dolgokkal foglalkozni, mint a játék, a szórakozás, a hedonizmus, és hasonlók. Ehhez képest rengeteg a dolgom, és ha jobban belegondolok ennyi erővel dobhattam volna az elveimet, és kereshettem volna egy olyan várost, amit el tudok foglalni, és én lehetnék az ottani város ura, mert pont annyi szar szakadna a nyakamba, mint most.
Ettől függetlenül nem tágítok muszáj néha időt szakítani az ilyesmire is, és Xavier játéka meglehetősen jókor érkezett, úgyhogy kihasználom a lehetőséget, és elfogadom a kihívást.
Miután megérkezem az erdőhöz, és a madarak felreppennek, úgy döntök, hogy egy kicsit távolabb szállok le attól a ponttól, nehogy ki tudjon szúrni, a levegőben. És betartom a szabályokat, nem használok vámpír erőt, mert akkor túl hamar véget érne a játék.
Hangtalanul szállok le a puha avaron, és lehunyom a szemem, hogy minden neszt meghalljak, az én orrom nem annyira jó, mint az övé, és ráadásul itt az erődben még könnyebb kiszúrni az illatom, főleg, hogy most fürödtem, de legalább parfümöt nem fújtam magamra, mert az már túl árulkodó lenne.
Megdöntöm a törzsem, és úgy indulok el, abba az irányba, ahonnan láttam felszállni a madarakat, hátha ő okozta a riadalmat.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-20, 14:09

Alex & Xavi ©
Nem nyafogok azért, mert esetleg kevesebb figyelem jut nekem. El tudom foglalni magam, ha nem egyedül, akkor Xyllel közös programmal. Próbálok nem csak a régi ismert arcokkal lógni, hanem újakkal megismerkedni. A suliból is van pár barátom, velük is találkozgathatok, ha úgy van. Alex pedig úgy is csak naplemente után elérhető. Ezt pedig most ki is használom.
A madarak felreppenése után inkább úgy döntök, hogy helyzetet váltok és átlopakodok egy másik helyre, ahonnan óvatosan emelem fel a fejem és szagolok bele a levegőbe. Az illatát keresem, hogy merre lehet. Az erdő sokkal jobb hely. A város annyi mindent elnyom, a hangokat, az illatokat, amiket szeretek kihasználni. Visszafogom magam, hogy ne morranjak fel, amikor enyhén, de megérzem. Lopakodva haladok tovább, lassú léptekkel és a környéket pásztázom. Ha sikerülne mögé kerülnöm... Nagy kört kellene leírnom, hogy ne szúrjon ki olyan könnyen. Talán fel kéne zavarnom pár apróságot, hogy elnyomják a saját neszem. Viszont azzal csak még inkább felhívnám magamra a figyelmét. Inkább csak maradok a cserkészésnél, ha nem csal, talán még össze is jöhet.
Beledermedek a mozdulatba és fülem hegyezem, amikor egy ág reccsenését hallom. Beleszimatolok a levegőbe és Alex illatát már közelebbről érzem. Befordulok egy nagy, terjedelmes bokor mögé és az ágak közül nézek szét. Ha elindult abba az irányba, ahol nem rég voltam és ahonnan a madarak felreppentek, akkor valahol arra kell lennie. Az előbbi hang vajon tőle érkezett vagy egy erdő lakótól? Bármelyik is legyen, jobb, ha először kifigyelem.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-22, 19:13

Tény és való, hogy nem jut annyi időm mindenkire, mint szeretném, mert egyrészt túl sokan vannak, másrészt még több a tennivalóm, mint eddig bármikor életemben, pedig az elmúlt százötven évben tényleg keményen dolgoztam Axelle kiszabadításán, de valahogy nem hogy lecsökkent volna a teendők száma, de inkább még jobban megnőtt most, hogy szabad.
De azért, hacsak tehetem, igyekszek mindenkivel foglalkozni valamennyit, és a legtöbb időmet a leopárdokkal töltöm. Ha lenne egy normális falkánk talán nem is igényelnének ennyi figyelmet tőlem, sőt valószínűbb, hogy akkor lennének boldogok, ha békén hagyom őket, és ők meg szarnának a fejemre, mint a többi vámpír esetébe, akinek van hívottja.
Magamban szitkozódom, amikor a nagy vadászatom közben rálépek egy faágra, de hát én akartam fair playen játszani, nem használva a vámpír képességeimet, ami lássuk be nekem hátrány, mert Xaviernek jobb a szaglása, mint nekem. De hát ő még csak egy kölyök, én meg már több mint ezerötszáz elmúltam, túl gyors vadászat lenne, ha egyszerűen csak magamhoz hívnám, vagy repülnék, vagy hasonlók.
Egy darabig állok mozdulatlanul, de mivel mozgást nem látok, hát tovább indulok, arra, amerről a madarak felreppentek az imént. Néha meglapulok egy-egy fa takarásában, hogy füleljek, vagy épp kémleljem az erdőt, és pont sikerül kiszúrnom egy őzet, amint békésen legelészik, felemeli a fejét, körbenéz, és megmozgatja a fülét, hogy hall-e valami neszt. Úgyhogy még kivárok, nem mozdulok el a helyemről, mert, ha elriasztom, akkor felfedhetem magam, Xavier előtt.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-24, 12:22

Alex & Xavi ©
Nem tudom mennyivel lenne jobb egy falkában. Maximum a vadászatok lennének kicsit érdekesebbek. Én elvagyok így is, bár lehet, hogy a macskámnak néha lenne ellenvetése. Viszont Xyllel eleget bújunk össze, hogy az a néha csak néha legyen. A lényeg most az, hogy sikerült Alexet ide invitálnom. Mondhatni rendeztem neki egy kis kikapcsolódást, egy kis kilépés a mókuskerekéből. Ki rángatná el a munka mellől, ha nem mi? A végén még túldolgozza magát nagy igyekezetében. Szolgálunk és szórakoztatunk, meg védünk, ha kell, és ez még nem is rendőrségi szöveg. Most viszont ráálltam arra, hogy megpróbálok Alex háta mögé kerülni. Hogy mennyire fog sikerülni egy lesből támadás, azt majd meglátjuk. A végtelenségig úgy sem akarom kerülgetni, bár ha megunná úgy is könnyedén megtalálna, vagy rávenne arra, hogy én bújjak elő.
Egy faág reccsenése állít meg a következő mozdulatomban és beledermedve hallgatózom, hogy merről jött és akad-e más nesz. Ha nem egy állat volt, akkor talán Alexnek sikerült rálépnie egy ágra. Elbújok, míg szétnézek, majd lassan folytatom az utam, egy kicsit közelebb kerülve ahhoz a helyhez, ahonnan nemrég eljöttem. Viszont jó felé haladok, mert egyre jobban érzem Alex illatát, de tennem kell egy kis kitérőt, amikor megpillantom a jobb oldalamon az őzet. Elfordulva megyek arrébb, majd állok meg és a földre hasalva pásztázom a helyet. Megpillantom Alexet az egyik fánál, és csak egy kicsit kell mozdulnom, hogy amikor kitörök a bokor mögül, akkor talán ráugorva sikerül a földre terítenem. Gáz, ha nem, de nem is akartam egész éjszaka bújócskázni. Bár még elfuthatok, ha úgy adódik, aztán jöhet a kapj el, ha tudsz. És tudom, hogy eltudna.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-26, 07:51

Az hogy a leopárdjaim nem tartoznak a falkához teljesen, nem jelent problémát, hiszen futathatnak velük teliholdkor, ha úgy tartja kedvük. Ez volt az egyik megállapodás, amit hoztunk, amikor a városba jöttünk. De a kiscicáim sokkalta mozgásigényesebbek, mint hogy csak teliholdkor futkározzanak. Régebben, amikor még kicsik voltak, és engem sem szólított el annyi teendőm, gyakran fogócskáztunk az erdőben az ikrekkel, és a többi fiatal leopárddal. Ezt lehet valahogy vissza kellene tenni a napirendbe, mert ahogy Xavier is most játékra invitált, arra enged következtetni, hogy hiányolja ezeket a kis kiruccanásokat. Pedig azt hittem, hogy a helyi falka elegendő lesz nekik, és ez alól kibújhatok, de még én sem vagyok tévedhetetlen, viszont ezt senkinek nem fogom beismerni.
Most már állok egy helyben, mintha ott sem lennék, ez a jó, ha az ember halott, hogy úgy is tud tenni, mintha nem is létezne, így az őz nem vesz észre engem. Aztán valami mégis megriasztja, én figyelem a reakcióját. Felkapja a fejét, mozgatja a fülét, a fűvel a szájában, aztán hirtelen szökell és eliramodik a másik irányba.
És már én is hallom, ahogy zizeg a bokor a hátam mögött, puha mancsok az avaron, szinte látom magam előtt, ahogy elrugaszkodik, hogy rám vesse magát. Ideje csalni egy picit, így az utolsó előtti pillanatig kivárok, mielőtt még hozzám érhetne. Vámpír sebességem kihasználva fordulok ki balra, leírva egy háromszázhatvan fokos fordulatot, így a leopárd a levegőt kaphatja el.
- Megvagy cicám! – nézek rá vigyorogva, bár most biztosan bosszús egy kicsit, de az én jókedvem ez nem fogja elvenni.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-28, 16:57

Alex & Xavi ©
Emberi alakomban is szokásommá vált levezetni a felesleges energiáimat, vagy csupán kiélni a mozgásigényeimet, így el szoktam menni futni a parkba. Bár egy ilyen erdős terep is megteszi. Ma macska alakomban élveztem ki az erdő nyújtotta lehetőségeket. Viszont ez a kis játékra invitálás még mindig jobb, mintha úgy akarnám felhívni magamra a figyelmet, hogy ráfekszem a laptopjára vagy ellopom az egerét, ha éppen a gépén dolgozik. Már csak azért is, mert szimplán tönkre vágnám az egészet a méreteimmel. Emlékszem még rá, hogy régebben, még az egésznek elején fogócskáztunk. Nem, mintha nem hiányozna, de nem igénylem annyira. Általában el vagyok magamnak, megtalálom a megfelelő elfoglaltságot, ha úgy van. Ez most egy kivételes alkalom.
Abban bíztam, hogy az őz addig nem vesz észre, míg helyet váltok. Ez jól is ment addig, míg meg nem neszelt és felvette a nyúlcipőt. Ez viszont nem állít meg abban, hogy felkészüljek az ugrásra. Végül el is rugaszkodom, de mielőtt elérhetném őt kitér előlem, így aztán puhán érek talajt. A fejemre húzom a füleim, miközben felé fordulok. Ez nem ér! Pedig sikerült volna... Hát ez már csak volna marad.
Oda megyek hozzá és körbe dorombolom, miközben néha hozzádörgölöm a fejem. Aztán, ha nem állít meg benne, akkor eliramodom a faház felé. Lassan ideje lesz emberi alakra váltani.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-09-03, 06:30

Az eliramodik, pedig én még csak nem is lélegzem, úgyhogy biztos lehetek benne, hogy nem én ijesztettem el, azaz valaki másnak kellett. Ha kellően hegyezem a fülemet, még a szívdobbanását is hallhatom, ahogy a vér az ereiben száguld, mégha vadászik is, és teljes nyugalmat erőletet magára, tudom, hogy izgatott, mert a szívritmusa elárulja őt. És vetődik, mintha lassított felvételként élném meg azt, ami történik, pedig nem is látom, csak elképzelem, ahogy rugaszkodik, a teste megnyúlik a levegőben, még egy pillanat, és kifordulok, látom elsuhanni magam mellet, azon a helyen, ahol az imént álltam, aztán a puha mancsok halkan puffannak az avaron.
Még mindig nevetve guggolok le hozzá, ahogy odajön dörgölőzni, és jól meglapogatom az oldalát, megdögönyözöm az arcát.
- Hova mész cicám? – kérdem tőle, nem mintha válaszolhatna ebben az alakjában, de követem őt. Meg is állapítom, hogy milyen gyors, ha ember lennék már elveszett volna a szemem elől.
- Nahát, ez eddig is itt volt? – bökök a faházra, ahogy elérjük azt. Nekem mondjuk nem volt időm felfedezni a környéket, de ki tudja, hogy ő mióta lófrált már itt. Csoda, hogy csapdákat nem állított nekem.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-09-03, 12:56

Alex & Xavi ©
Tudtam, hogy nem lesz egyszerű dolgom, de azért megpróbáltam. Kicsit bosszantó, hogy nem jött össze, de ez van. Az én szívem dobog, nekem kell a levegő. Nem tudok mindent csak úgy leállítani, nem vagyok én vámpír. Szóval ahelyett, hogy őt terítettem volna le csak puhán érkeztem az avarra. Felé fordulok, mielőtt odamennék hozzá, hogy dorombolva dörgölőzzek hozzá a fejemmel. Eközben kapok egy jó adag oldal lapogatást és pofa dögönyözést. Még ajándékba kap egy arcon nyalást, mielőtt eliramodnék a faház felé. Mivel már régóta itt vagyok fenn nem csak az erdőt jártam, de ott is körbenéztem. A környéken volt végig, szóval tudom, hogy senki sem jött ide és még mindig üres a hely.
Kérdésére még válaszolnék is, ha menne ebben az alakban, de tudom, hogy követ, ezért nem kell visszafordulnom, hogy magam után húzzam.
A faház közelében lelassítok, majd felé fordulok és kérdésére bólintok egyet. Kinyújtózok, mielőtt elkezdenék visszaváltozni emberi alakomba.
– Igen. Körbenéztem, mielőtt lement volna a nap, hogy biztos nincs itt senki – mondom elmosolyodva, miközben hátrasimítom a hajam és Alexhez sétálva átkarolom a nyakát, hogy hozzásimulhassak. – Vártam és reméltem, hogy eljössz.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-09-16, 13:08

Mindig is szerettem fogócskázni a leopárdokkal, meg birkózni, ez is egyfajta kikapcsolódás, és még  ha olyankor, általában bundások is, jó érzés hozzájuk bújni, dögönyözni őket.  Majd, ha már elkészül a saját kis birtokunk, ott majd megint úgy játszhatunk, mint régen, feltéve, hogy még hajlandóak lesznek rá, és nem közlik, hogy már kinőttek belőle. Bár azt hiszem, addig még van pár évem, amíg azt mondja ez a fiatalabbik generáció is, hogy ők már nem játsszanak. Damon is kinőtte már azt a korszakát, de lehet, hogy ideje lenne egy kicsit visszahozni belőle, nála is. Túlságosan komoly lett, és van valami a tekintetében, ami nem hagy nyugodni.
Ahogy ezen gondolkodom, elérjük a faházat is, amit Xavier fedezett fel. Szemrebbenés nélkül elégedetten pillantok végig a testén, ahogy visszaváltozik az én gyönyörűséges férfiúmmá, és mosolyogva ölelem át a derekát, ahogy hozzám lép.
- Ha lenne is, biztos, hogy el tudnánk üldözni őt. – Lehajtom a fejem, nem kell túlságosan, mert Xavier az évek alatt kinőtte magát, és igencsak megnyúlt magasságilag, hogy hosszan megcsókolhassam, végighaladva az álla vonalán, egészen a nyakáig, ahol beszívom az ismerős illatát.
- Ilyen meghívásnak nem lehet ellenállni. – suttogom a nyakába, és finoman beleharapok a fülcimpájába.
III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-09-16, 17:28

Alex & Xavi ©
Szeretem a fogócskát, ahogy a birkózást is, amit Xyllel is szoktunk csinálni. Néha jó kis kihívás, hogy melyikőnk tudja lenyomni a másikat. Régen is jó kikapcsolódás volt, és most egy kicsit jól is jött. Kár, hogy ilyen messze kellett jönni hozzá, de mindegy. Nekem annyiban is jól esett, hogy a macskámat kiengedhettem. Alexel ez lehet játék, de azért megvan a maga élvezete. Bár az igaz, hogy sose fogom tudni lesből letámadni. Most se sikerült, pedig elég közel kerültem. Na meg a leopárdom nem egy akrobata, hogy még a levegőben is trükközzek. Meg mihez kezdjek egy vámpír gyorsaságával?
Közben pedig elérjük a faházat, ahol én visszavedlek emberi formámba. Szép hosszú időt töltöttem már leopárd alakban. Az arcomba csúszott tincseket hátrasimítom, miközben odalépdelek hozzá, hogy átölelve hozzábújjak.
– Minden bizonnyal – pillantok rá, majd viszonozom csókját, hogy aztán úgy fordítsam a fejem, hogy gond nélkül haladhasson végig a nyakamig. – Bár ahhoz lehet te is elég lennél – fűzöm még hozzá, ahogy ujjaimmal a tarkóját cirógatom. Az illatomban valószínűleg erősebben lehet érezni az erdő és avar illatát, már csak azért is, hogy ennyi időt töltöttem el benne.
– Hmm... Még szép, hogy nem – mondom, miközben mosolyom kiszélesedik, majd egy sóhaj hagyja el ajkaim, amint finoman ráharap a fülcimpámra. – Használd ki az alkalmat – dorombolom bele a nyakába, mielőtt az ajkait céloznám be egy csókra.

Music

Outfit
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-09-29, 08:27

A leopárdokkal való játék az évek alatt az életem része lett. Nem csupán az ikrekkel játszottam, hiszen megannyi fiatal macskát sodort utamba a szél.  Ami azt illeti még Damon is így kezdte nálam, ilyen fiatalon. Bár természetileg sokkal jobban hasonlított Williamre.
De majd ha elköltözünk, csinálunk egy nagy családi fogócskát. Élvezet lesz látni a sok leopárdot a nagy birtokon, ahogy szaladgálnak.
- Ohh, ez úgy hangzott, mintha a puszta látványom elriaszthatna bárkit. – mosolygom meg az ötletet, hogy egyedül is el tudok üldözni bárkit. Bár, ami tény az tény, képes vagyok rá, maximum nem ilyen formában.
Ahogy csókjaimmal végighaladok a nyakán, mélyen beszívom az illatát,  érezni a nagymacska pézsmás zamatát, és az erdő illatát rajta.
- Mindig…- mert minden alkalmat ki szoktam használni, legyen az bármilyen fajta. Ajkaim az övére találnak, és úgy mélyedek el bennük, mintha a legfinomabb csokoládéba készülnék belefulladni. Kezem végigfutnak a hátán, le a derekára, és a feneke alá nyúlva megemelem, hogy besétáljak vele a házba.
Rég jártam ilyen szerény hajlékban, az ágy annyira nem is szimpatikus, úgyhogy a szoba közepén álló fa asztalt célzom be, és oda teszem le Xaviert, szorosan a lábai közé állva, a csókunkat nem szakítom meg.
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal