HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-19, 20:13
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 20:07
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 13:03
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

The nightmare just began...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
II. Ifjú
Narui Kazuya
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 100
Tollvonásainak száma : 91
2018-08-12, 12:12

Trevor & Kazuya
If I am an angel, paint me with black wings

Hosszú estének nézek elébe hiszen ma fellépésem van és ilyenkor rajtam kívül mindenki hangyabolyba ült és nyüzsög össze vissza hogy minden tökély legyen. Nem mintha lenne más lehetőség, minden jó lesz és a közönség imádni fogja a koncertet. Teljes harci díszben feszítek, bár még így is visszafogottabb kicsit mint szoktam, mert nem volt kedvem fél napot ebben a cuccban parádézni, így végül szoros bőrnadrágot választottam, combig érő velúr csizmával, és egy fehér inget amit a nadrág drekába tűrtem be és nem gomboltam össze. Több nyaklánc csilingel a nyakamban és egy fülbevalón is megcsillan a fény, ahogy a gyűrűimen is. Hajam beállítva és szolid füstös smink teszi a megjelenésem teljessé. Kényelmesen heverészek a kanapén a zenekarommal együtt és várjuk amíg a technikusok végre kijelentik hogy mehetünk és oda csaphatunk a mai estének.
Végre eljön ez a pillanat is, és felszaladunk a színpadra és másfél órában elvarázsoljuk a közönséget, és a hangomban is csak éppen egycseppnyi vámpír erő jelenik meg, ami még nem káros az egészségre és nem vehetnek elő miatta de a közönség olvadozik és alig akarnak leengedni minket a színpadról.
Kinéztem magamnak egy szimpatikus lányt az első sorokból, akit talán hátra tudnék csábítani amíg megvacsizom, de mire a backstagebe érünk már nem látom. Nem foglalkozom vele túlságosan, találok húsz másikat is, és a klubb mögé lépek ki egy kicsit, mert valami rossz sejtésem van de nem tudom mi lehet az. Egy szőke alakot pillantok meg és azt a lányt a karjaiba. Felvonom a szemöldököm és közelebb lépek, de megcsap az ereje. Ez egy.... monstrum, egy vénség ahogy az erejét érzem és nem a veszélytelenebbik fajta, végigborsózik a hideg a hátamon.
- Hékás, nem szép dolog ennyire széttépni egy hölgy nyakát - jegyzem meg mert idáig érzem a vérszagot, ami azt jelenti hogy nem csak két pöttyöt ejtett hanem rendesen odaharapott neki. Kíváncsi vagyok ki lehet ő.

♫ Victorius × remélem tetszik × ©️

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal