HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 16:13
Lucas A. Blackheat
tollából született
Yesterday at 21:24
Xylia Graham
tollából született
2018-08-16, 11:29
Michael Barr
tollából született
2018-08-15, 13:33
Amber Hill
tollából született
2018-08-15, 13:25
Maximilian Lassen
tollából született
2018-08-15, 09:42
William Carxon
tollából született
2018-08-14, 21:09
Amber Hill
tollából született
2018-08-14, 18:09
William Carxon
tollából született
2018-08-14, 15:27
Xavier Graham
tollából született
2018-08-13, 20:21
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Helló, kis vörös! - Michy & MJ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 20
Tollvonásainak száma : 17
2018-08-09, 17:05

Michael & Min Jae
Egy egyszerű fehér kapucnis trikót és fekete nadrágot vettem fel, mielőtt elindultam volna otthonról. Csak csinálni akartam valamit, egy kicsit kikapcsolódni a sulis feladat után, ami még mindig nincs kész, de majd lesz. Jól haladok vele, de a múltkori támadás meg a tanulmányaim mellett azért jár nekem a szórakozás is. Elsétálgattam a városon belül, mire kilyukadtam egy bárnál, ami előtt már többször is elmentem. Igazából nincs is olyan túl messze az egyetemtől, de még nem jártam bent. Elméletileg lehet használni a benti zongorát, amolyan fellépés szintjén. Szóval miért ne alapon beléptem. A pulthoz mentem érdeklődni, hogy használhatnám-e, hiszen jelenleg úgy sem játszik rajta senki. Szerencsére nem egy karaokés napot fogtam ki, így nem kellett hallgatnom más kornyikálását, amit éneklésnek neveznek. Rendeltem magamnak egy italt, amivel aztán helyet foglaltam a zongoránál. Nagyon rég játszottam már, de ez nekem olyan, mint a biciklizés, lehetetlen elfelejteni. Belekortyoltam az italomba, majd nekikészülve egy lassabb darabbal kezdtem, hogy teremtsek egy kis hangulatot. Beethoven Moonlight Sonata-ja pedig jó választásnak tűnt. Szeretem a zongora hangját, olyan megnyugtató és a kedvemre is jó hatással van. Szeretem a hegedűt is, de mindig is közelebb éreztem magamhoz a zongorát.
Végül pedig, hogy egy kicsit felrázzuk a hangulatot ideje megtörni a lágyan ringó víz felszínét. Egy gyorsabb darabra esett a választásom és az utolsó előadásomnak, mielőtt itt hagynám. A választásom nem másra esett, mint Vivalditól a Nyár. Mosollyal az arcomon játszom végig, és mielőtt felállnék a zongorától magamhoz veszem a poharam és kiiszom a tartalmát. Még tapsot is kapok a jelenlévőktől.
– Köszönöm – mondom elmosolyodva, és indulok is a pult felé. Ideje egy újabb kört kérnem, aztán talán valami más szórakozás után néznem.

Music

Outfit
Vissza az elejére Go down
Michael Barr
Hozzászólások száma : 23
Tollvonásainak száma : 21
Re: Helló, kis vörös! - Michy & MJ
2018-08-09, 21:30

To: Min Jae

Nem estem túlzásba a mai nappal ami azt illeti, fekete szaggatott térdű farmert és könnyű tornacipőt vettem fel egy pólóval és könnyű kis mellénnyel. Szeretem a mellényeket, és az első helyre be is kanyarodok ahol a bár feliratot látom.
Rossz kedvem van és nagyo nyomasztanak a szálloda dolgai, de ki kell találnom valami rendszert és életvitelt, mert bele fogok dögleni ha éjjel Ericcel vagyok, nappal meg totál szétcsúszva ülök a bőrszékemben és nem tudok koncentrálni és még az sem jut el hozzám amit a középvezetőim mondanak.
Letelepszem a bárpult végéhez és örülök hogy nem valami nívósabb hely, így kedvemre elvegyülhetek, és nem sokkal a második korsó söröm után zongora szót hallok meg, így odafordulok, és figyelem az előadót. Az előbb még nem ült ő is valamelyik asztalnál?
Hallgatoma játékát, és elmosolyodom. Felismerem, klasszikus darabok, de én két helyes hangot nem tudnék leütni a zongorán, bár kellemesen szól. Ahogy lejön a pódiumról megtapsolom én magam is ahogy mellém telepszik ránézek.
- Szép játék volt. Régóta zongorázol már? - kérdezem és amit kér azt én állom, végül is kitelik miből, és legalább nem vagyok egyedül.

My vow  ♫
©️
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
2018-08-10, 21:43

Michael & Min Jae
A zene kikapcsol, és nem csupán akkor, amikor játszok, hanem az is, ha csak hallgatom. Most viszont az kevés lenne, ha otthon feltekerném a hangerőt. A buli meg hát ritkán jött össze. Talán legközelebb sikerül összehozni. Most viszont ez is megteszi.
Jó érzés újra zongora elé ülni, főleg, hogy már hetek óta nem éreztem a billentyűket az ujjaim alatt. Klasszikusokat választok, egy lassút és egy gyorsabbat. Amint befejezem és az utolsó hangot is leütöm sokkal jobban érzem magam, mint amikor beléptem ide. Sürgősen át kell rendeznem a nappalim. Örökké nem járhatok anyámhoz, bár az biztos, hogy mindig örül a látogatásaimnak. Igaz, hogy elköltöztem egy saját kis házba, de nem szakítottam meg a kapcsolatunk. Végül is csak mi maradtunk egymásnak. Na meg... Még is csak az anyám.
A kiürült poharammal visszatérek a bárpulthoz, hogy egy új kört kérjek. Viszont előtte a megszólítómra pillantok és elmosolyodom. Mindig öröm, ha tetszik másoknak a játékom. Talán néha újra elüthetném az időt saját szerzemények írásával. Lehet még a régiek is megvannak valahol a pincémben.
– Köszönöm – felelem, majd kikérek egy új adag whiskyt. – Mondhatni igen, elég régóta, de mostanában ez volt az első, hogy zongora elé ülhettem. – Otthon nekem nincs sajátom, csak anyámnál. Még nem csináltam meg a helyét, így addig ott marad, míg meg nem oldom valahogy. – Min Jae vagyok, de szólíthatsz nyugodtan MJ-nek – mutatkozok be és nyújtom felé a kezem. Új arcokat megismerni sosem rossz.

Music

Outfit
Michael Barr
2018-08-11, 13:03

Nem várok semmit ettől az éjszakától, de nincs is kedvem a Velvet körül settenkedni, bár szerintem Eric testőre már kiröhög szinte hogy milyen remek indokokat találok hogy miért keresem Ericet néha, de most úgy döntöttem jó lesz nekem egyedül, aztán csak akad társaságom. A kisebb helyeken az emberek barátkozósabbak, és nem olyan zárkózottak mint a sznob dögök, ami én is lehetnék.
A pulthoz telepedő ázsiai zongoristát nézem. Szépen játszik, még én is felismerem a tehetséget pedig nem vagyok oda annyira a klasszikus zenéért. Apám sokkal muzikálisabb mint én.
- Művészi válság, vagy más volt a kihagyás oka? - kérdezem ahogy a poharam után nyúlok megcsap valami energia felőle. Ahha, szóval az embert már lehúzhatjuk a listáról. Mondjuk rohadtul nem zavar, én se vagyok az, és élvezem az alakváltók minden előnyét. Meg a hátrányát is hogy nem valami nagy testű ragadozó vagyok, és még állat alakban is a vérllatság miatt akkora mint valami kifejlett mezei farkas. Remekül rá tudok gömbölyödni Eric hátára.
- Michael vagyok, Michy ha úgy tetszik, örvendek - mosolyosom el ahogy megszorítom egy kicsit a kezét. Szavanna és forróság. Ahha, oroszlán. Kíváncsi vagyok neki leesik-e hogy én sem vagyok ember, mert én már valamennyire tudom türtőztetni magam és magam köré csavarom a róka energiáját.
- És mi hozott ma ide? Véletlen vagy kifejezetten erre jöttél hogy zongorázhass a kis közönségnek? - hiszen nem vagyunk olyan sokan, és az emberek jönnek mennek körülöttünk.

My vow  ♫
©️
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
2018-08-11, 21:43

Michael & Min Jae
A zene szórakoztat, az pedig még inkább, hogy játszhatok. Mivel otthon csak a hegedűm van, így csak azon játszottam, amikor úgy elkapott a hév. Igazából semmi sem lett rám erőltetve. Mind a két hangszert én magam választottam. Én akartam megtanulni zongorázni és hegedülni is, aztán kiderült, hogy van tehetségem is hozzá. Szóval, ha az építészet nem jönne össze – amit kétlek –, akkor még a zeneiparban is próbálkozhatnék.
– Inkább más. Még nem költöztettem át anyámtól a zongorámat a házamba. – Anyám úgy sem játszik, nekem lett véve. Még a tizenegyedik szülinapomra kaptam, hogy otthon is tudjak gyakorolni és ne csak a szomszéd srácnál. Chris azóta híres zongorista lett, néha beszélünk skypon, amikor ő is ráér. Ő persze ember továbbra is, de ez mit sem zavar. Nem, mintha alakváltóként nem lennék el az emberekkel is. Hiszen a szaktársaim nagy része is ember, kevés alakváltó van velem egy osztályban.
– Én is hasonlóképp – felelem elmosolyodva, miközben kezet fogunk. Nem tekertem magam köré az energiám, így valószínűleg jobban megérzi az enyémet, mint én az övét. Kissé oldalra billentem a fejem. – Csak nem róka? – Csak, hogy jól érzem-e. Nem, mintha amúgy bármelyik fajjal bajom lenne. Na jó, a hattyúk mellett nehéz. Sajnálom szegényeket, potenciális kaják minden ragadozónak. Nem, mintha egyet is meg akarnék enni, de hát na... a szaguk már csak ezt váltja ki.
– Inkább volt véletlen, mint tervezett. Kikapcsolódást kerestem és a nagy sétálgatásban itt kötöttem ki. Mivel közel van az egyetemhez, többször is elmentem már előtte hazafelé menet, de ez volt az első, hogy betértem ide. Kipróbáltam a zongorát – mondom felkuncogva a végén. Azért jó dolog, hogy foglalkoznak vele és hangoltatják, mert szépen szólt. Amúgy meg hangulatos kis hely.

Music

Outfit
Michael Barr
2018-08-12, 00:26

Kíváncsi lennék hogy miként kötött ma itt ki, de nyilván nem fogom megkérdezni a pontos okokat. A zene iránti tehetsége viszont kétségtelen, és egy gitárt is nehézkesen pengetek el, de cserébe imádok koncertre járni és otthon is szeretem ha zene vesz körül. Na meg ha dolgozom se bánom, könnyebb koncentrálni és megihlet sokszor.
- Jah értem. Hát azért egy zongorát nem egyszerű mozgatni azt már csak igaz. Elég jó súlya tud lenni - mosolyodom el, mert én se szívesen szaladgálnék egy akkora böhöm bútorral. Mondjuk a gitáromat is eladtam mert használni nem használom, és nem ragaszkodom tárgyakhoz, nem volt olyan eszmei értéke ami miatt ne adtam volna túl rajta.
Elmosolyodom ahogy rákérdez arra amire én nem akartam, de levontam a magam tanulságát hogy ő micsoda. Így csak biccentek neki.
- Igazi és utánozhatatlan - mosolygok ahogy eleresztem a kezét, hiszen túl esünk a bemutatkozáson, és így már nem kell hogy fogjam a kezét.
- Jah értem. Oh szóval egyetemista vagy, és idehozott a kíváncsiság, értem. Nos én is először járok itt, általában nem ilyen helyeken szoktam iszogatni - hiszen ha akarom házhoz jön a pia is, de a szálloda bárjában is bármikor ihatok ha kedvem tartja.
- Hm, kár hogy csak zongora van, én jobban szeretek karaoke-zni, hangom van valamennyi de zenei érzékem...hát nemsok - kuncogok fel, de aztán a csapos felvilágosít hogy bármikor lehet énekelni is ha az tetszik. Hm, meggondolandó.
- Te szoktál énekelni is? - kérdezem újdonsült barátomat.

My vow  ♫
©️
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
2018-08-13, 13:22

Michael & Min Jae
Nos, azt elkönyvelhetjük, hogy elég sok minden összehozhatja az embereket. Két esélyes volt a mai nap azzal, hogy betértem ide. Végződhetett volna úgy is, hogy játszok és iszok egy kicsit, aztán tovább állok, miközben a kutya sem szól hozzám. Vagy úgy, mint most. Csak itt a róka szólt hozzám. Még lehet ebből egy szuper este.
– Igen, és először ki kellene alakítani a helyét a nappalimban. Utána nem lenne nehéz megoldani az átszállítását – mondom megvonva a vállam. A falkámban biztos akadna pár segítő kéz meg egy szállítójármű, hogy megoldjuk. Ha már én is segíteni szoktam nekik, akkor ők is segíthetnek nekem ennyiben. Még csak sokáig sem tartana.
Elvigyorodom. – Szuper. – Most, hogy így letisztult előttem is, hogy pontosan micsoda is ő felírhatom az újdonságok listájára. Találkoztam egy ravaszdival. A gepárd volt a legnagyobb felfedezésem eddig Tamy személyében, aki szintén a szakomra jár. Nem gondoltam volna, hogy van ilyen macskaféle a városban. Bár én csak egyről tudok.
– Az lennék, és igen behozott a kíváncsiság, pont a zongora használata miatt. Nem mindig az ital teszi a helyet – mondom széles mosollyal. Nekem édes mindegy, hogy hol iszok, bár az igaz, hogy otthon nekem is megvan a magam gyűjteménye alkoholból. Szóval kimozdulnom sem kell, ha úgy van. De, hogy ismerkedjen az oroszlán, ha nem járja a vidéket?
Mielőtt elmondhatnám, hogy itt kiélheti magát éneklés terén is a csapos megelőz és felvilágosítja, hogy azt is megteheti, ha ahhoz van kedve. – Na, látod, annak sincs akadálya, hogy énekelj.
– A hangomra még nem volt panasz, de inkább zenélek, mint éneklek. Szóval, ha gondolod, kísérhetlek a zongorával – elmosolyodom, mielőtt meginnám a poharam tartalmát.

Music

Outfit
Michael Barr
2018-08-13, 15:51

To: MJ

Nem vagyok egy elveszett gyerek azzal nem lehetne vádolni így nem is kérdés hogy feltaláljam magam és ismerkedni kezdjek. Ki tudja még mi sülhet ki ebből az estéből, és lehet hogy barátok leszünk, lehet hogy csak szórakozunk egyet együtt, nekem igazából mindkettő megfelel.
- Na jah, azért egy zongora hely igényes. Ez a nagy versenyzongorád van vagy ez a modernebb kisebb? - kérdezem, hiszen mondjuk egy verseny zongora nem a legkönnyebb teher az tény és való és elég helyigényes.
- Meglepő hogy az vagyok? Mondjuk ahogy mesélték azt mondták nincs túl sok róka a városban de már találkoztam egyel magamon kívül - mosolyodom el ahogy beleiszom az italomba és biccentek a pultosnak. Ez egészen jól hangzik, és mivel egyszer élünk...
- Jól van akkor kísérj. Gondolkozok valami ideillő számon ami nem olyan gyors és lehet énekelni... - böngészem a telefonom gyorsan, és végül fel is mutatok egyet, régi klasszikus amit sokszor sok helyen lehet hallani. Zongorával kicsit érdekesebb lesz de végül is... Miért ne?
- Menjünk - ragadom meg a sörös korsóm, és viszem magammal.

My vow
©️
III. Véroroszlán
Min Jae Adams
2018-08-15, 18:02

Michael & Min Jae
Szeretek barátkozni, kapcsolatokat építeni, és ez általában nem is megy nehezen. A legtöbbeket már a kinézetem is vonz. Néha maga pont az, hogy nőies az arcom. Nem tehetek róla, hogy ilyen génjeim vannak, bár azért elég vicces tud lenni, hogy nőnek néznek.
– Versenyzongora, valamiért jobban ragaszkodom hozzá. De hegedűm is van, ha már itt tartunk. Viszont azt könnyebb elhelyezni – mondom elmosolyodva. A zongorának mindazonáltal kell a hely, de maximum kiteszem a szűrét a szobámba annak a könyvszekrénynek. Azt kis asztalt meg áthelyezem a nappaliban a másik oldalra, egy kicsit arrébb tolom a kanapét és szerintem simán befér. Már csak el kell intézni mindezt.
– Nem mondanám, már igazán kezdek hozzászokni, hogy ritka fajokkal találkozom – mondom, miközben egy tincset simítok a fülem mögé. – Amúgy tényleg nincs sok, és igazából te vagy az első, akivel találkoztam. – Belekortyolok az italomba, ha pedig még szórakoztathatjuk a kis közönségünk, egész jól hangzik.
– Rendben, válaszd csak ki. A kísérő részét megoldom. – Míg ő keresgél, addig én kiiszom a poharam tartalmát, aztán a csapos máris egy újabb kört tölt nekem, eközben ránézek arra, amit Michy választott. Kicsit érdekes lesz, de nem gond, megoldom.
– Menjünk – mondom elmosolyodva, és az italommal együtt megyek a zongorához, és ha készen áll, akkor neki is kezdek a kísérésnek.

Music

Outfit
Michael Barr
2018-08-16, 11:29

To: MJ

Felnevetek a kijelentésére.
- Azt elhiszem, azért egy hegedű nem akkora és sokkal könnyebben szállítható mint egy hatalmas versenyzongora. Bár elismerem igazán grandiózus látványok tudnak lenni -bár nem vagyok annyira oda a zongorahangversenyekért, mégis voltam egy kettőn. Arra jó volt hogy rájöjjek hogy ez az amire nem fogok túl gyakran járni. Szép, szép de valahogy megmaradok a rock és metál koncerteknél, azok sokkal inkább az én világom és jobban élvezem.
- És még milyen ritkaságokkal találkoztál? Én még nem sokkal csak egy másik rókával, leopárdokkal és vámpírokkal... - sétálok a sörömmel a zongora felé, hogy beüzemeljem a mikrofont, mert én az énekes leszek most és elég jó rekedtes hangom van hozzá. Bedugom a mikrofont és megkocogtatom, működik. Pár szóban bemutatkozom és előadom hogy mit fog a kis közönség hallani ha már itt vannak és aztán rá is kezdek a dalra.
A végén még egy kis tapsot is kapunk a produkcióért és amiért ilyen bevállalósak vagyunk.
- Hát sose gondoltam hogy ezt a számot pont egy zongora kíséretével fogom énekelni de amúgy nem volt rossz - mosolyodom el ahogy beleiszom a korsómba. Jó lesz ez az este.
- Van kedved még egyre? Vagy inkább énekelsz te is háttérzenére, karaoke verzióra? - kérdezem tőle.

My vow
©️
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal