HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-19, 20:13
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 20:07
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-19, 13:03
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Éjjeli látogató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Élite - Ancienne sourdre de sang
Rowan
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 27
Tollvonásainak száma : 24
Éjjeli látogató
2018-07-30, 19:36

To: Alex

Már egy ideje itt vagyok a városban és próbálom felvenni a szálloda vezetéshez szükséges fonalat, és képbe kerülni mindennel ha már egyszer ez lenne a feladatom, és tárgyalásról tárgyalásra járok, sokszor a városon kívül a szomszédos helyeken és néha halálfáradtan dőlök ki, és még Ericnek sincs erőm írni, bár messengeren azért sokszor beszélünk és telefonon is ha épp nem tudunk találkozni. Igyekszem nem az agyára menni, de azért jelen lenni az életébe és randizni vinni. Mert szoktam oylasmit tenni.
Viszont most félig elegánsban haladok csak a Velvet felé, és megint őt próbálom elérni de kinyomott, szóval jó eséllyel tárgyal, és majd visszahív ha lesz ideje.
Leparkolok a vendégparkoló egyik sarkába ahol kevesebb kocsi áll és besétálok a főajtón, a biztonsági ember is már ismer és tudja hogy engedjen be, és már megyek is a jól ismert útvonalon felfelé az irodákhoz, hogy megvárjam Ericet. A folyosó közepén járok mikot az egyik helységből egy ismerős lép ki.
- Alexander - köszönök neki kis biccentéssel.

My vow  ♫
©️
Vissza az elejére Go down
IV. Mestervámpír
Alexander
Hozzászólások száma : 237
Tollvonásainak száma : 216
Re: Éjjeli látogató
2018-08-01, 10:16

Épp végeztem a könyvelés átnézésével, mert bár nem én vezetem a helyet, de attól még a tulajdonom, és mint ilyen teljességgel belefolyok a napi ügyekbe is, úgy mint a számlák tisztázása, valamint az emberek felvétele, interjúztatása. A legtöbb dologhoz még szükséges a jóváhagyásom, de próbálom ezeket is átadni majd másnak. Már, ha úgy döntök, hogy képes leszek sarokba szorítani az irányítás mániámat.
- Ahh, Michael! Milyen kellemes meglepetés! – botlok bele a folyosón a kis rókába, és végig is pillantok rajta, hogy milyen elegáns a mai napon.
- Örülök, hogy itt vagy, lenne pár perced számomra? – mivel, egyelőre, csak a helyi szállodában tervezünk nagyobb beruházást, és változást, mindenképpen szükségem van a közreműködésére. És legfőképpen arra, hogy ezeket a terveket megismerje. Ha beválik és minden a terveim szerint alakul, majd csak akkor kezdünk el nagyobban gondolkodni, ahogy azt Eric-kel már megbeszéltük nagy vonalakban.
Rowan
2018-08-01, 10:42

Célirányosan haladok, és igyekszem nem feltűnést kelteni de Eric testőrének a pillantását szinte magamon érzem, mióta megérkeztem ide és először kísért fel az irodájába hogy várjam meg nyugodtan. Mindenesetre lerázom magamról a rossz érzést, és haladok kényelmes tempóban de menet közben összetalálkozom Alexanderrel, akiről tudom hogy a szállodalánc tényleges tulajdonosa, még ha az egésznek az apám is a feje. Köszönök neki, és nem is enged tovább menni.
- Kellemes, nem is számítottam rád itt ilyenkor – mosolyodom el udvariasan hiszen Eric mintha azt mondta volna hogy Alex ritkán foglalkozik a hely dolgaival, és akkor sem nagyon. Türelmesen megvárom mit akar tőlem, és biccentek. Végül is ráérek, nem sietek annyira és Eric is csak kicsit később vár, már ha vár.
- Persze, nem sietek. Miről lenne szó? – kérdezem és már nem vagyok amatőr tárgyaló, apa mellett sok mindent ellestem és magam is gyakoroltam. Főleg most hogy megkaptam az itteni szállodát, nem beszélve a saját vállalkozásaimról, amik kifejezetten az én nevem alatt futnak. Nem vagyok paranoiás, de jobb több lábon állni.

My vow
©️
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-02, 18:07

- Az imént néztem át a könyvelést, és egész szép profitot hoztunk be most is. – osztom meg vele az információt, nem véletlenül.
- Úgyhogy eszembe jutott a szálloda bevétele is, és beszéljünk már meg néhány dolgot ezzel kapcsolatban. – invitálom magammal, hogy menjünk be az irodámba, ami itt van két ajtónyira, és jóval egyszerűbb, mint Eric gondosan kiválogatott fekete-fehér színvilága, az enyém inkább szimplán gazdagon elegáns.
Ha bejön, és helyet foglal az íróasztalom előtt, én is leülök a saját kis helyemre, és már pötyögök is a gépen.
- Mint azt bizonyára tudod, a szálloda lánc éves bevétele 1,3 billió dollár. Ennek egy részét visszaforgatták eddig, egy részét pedig szétosztották a részvényesek között. – közben mutogatom neki a számokat, amik valószínűleg nem ismeretlenek számára.
- Na most a visszaforgatási összeghez nem nyúlunk, az kell a működtetéshez és fenntartáshoz. Azonban most már egyedüli részvényesként, az osztalékot fejlesztésekre fogjuk felhasználni.
Először csak a helyi szállodában, amit viszont jelenleg te vezetsz, úgyhogy szeretném, hogy részt vennél ebben is. –
Annál is inkább, mivel nem árt, ha tud a dologról, ellenkező esetben nehéz szállodát vezetni.
Rowan
2018-08-02, 19:29

Haladnék a célom felé, de Alexanderrel akadok össze és megállok hogy udvariasan váltsunk pár szót a helyzetről.
- Igen, messze jó nyereséged lehet ezzel a hellyel - mosolyodom el, hiszen apám is valamit nagyon jól csinál, és szeretem hallgatni amiket mesél, az ötleteiről meg mindenféléről. Sokat skyepolunk mióta nem vagyok otthon, mert hát aggódik értem. Biztos Alexander is sokat gondolkozik ezen, és valamit ő is tudhat ha ennyire jól megy a Velvet.
- A szállodának is jó a bevétele, és szerencsére még emelkedtünk is pár százalékot, és a világgazdaság szerint is feljebb jutottunk három helyet - mosolygok hiszen leginkább apa érdeme, de szívesen csillogok vele én is hiszen az én apám, és nem azért került az Inter élére mert béna volna.
Helyet foglalok az egyik fotelben, kényelmesek ezek is de Eric ízlése közelebb áll hozzám.
- Nos igen, és nem kevés összeg, még akkor sem ha több mint 5000 szálloda termeli ki. Ez így volt szokás, de most gondolom változni fog - máskülönben nem hívott volna ide, bár hogy nekem ehhez mennyi közöm van azt még nem tudom, de hamar kiderül.
- Hm, rendben van ez így korrekt is. Fejlesztésekre? Miflékre, már ha nem titok? - kérdezem kíváncsian.
- Persze, ez nem is kérdés, és örülök is hogy nem akarsz kihagyni belőle, így kicsit könnyebb lesz együtt dolgozni. Szóval kíváncsivá tettél - mosolyodom el, hátha mesél még ezzel kapcsoaltban, mert nekem is lennének terveim és ötleteim, de még nem fogalmaztam meg őket kivitelezhető formátumba.  

My vow  ♫
©️
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-04, 08:38

- Valóban, azonban a megélhetésemhez nem szükséges, mert nélküle is van bőven. – Volt időm felhalmozni a vagyonomat, mint a legtöbb vámpírnak, így szerencsére nekem nem kell a bankokhoz fordulnom, hogy kölcsönt vegyek fel egy-egy újabb vállalkozásaimhoz.
- Látom, tényleg odafigyelsz a részletekre is, apád mellett bizonyára sokat tanultál erről a világról. – mosolyodom el, hiszen az apját megtartottam a vezérigazgatónak. Igazából csupán a befektetők lettek eltávolítva, azzal, hogy kivásárolta őket Eric, és mindenki más maradt a helyén. Sőt a több mint ötezer szálloda igazgatóból van olyan, aki még csak nem tud a váltásról, de egyelőre ezt nem akarom nagydobra verni.
- Szándékomban áll változtatni rajta, hogy a világ is változhasson. – Hiszen ez a cél, mindig ez a cél, ha valamilyen projektbe kezdek bele. Hogy az egész földön szabad mozgásunk legyen, nekünk, vámpíroknak.
- Még szép, hogy nem akarlak kihagyni, hiszen aktívan részt kell venned benne. Főleg a nappali órákban várom el, hogy tevékenykedj. Még nagyon sok olyan szolgáltatás van, amit nem tudunk éjszaka megoldani, és azokat mindenképpen neked kell felügyelned. – Vannak, akik egyszerűen semmi pénzért nem hajlandóak éjszaka dolgozni, meg nem is sok értelme lenne, egyébként éjszaka intézni az átépítési munkálatokat.
- A szálloda alaksorában létrehozunk újabb szinteket, és úgy alakítjuk ki őket, hogy azok a vámpíroknak teljesen megfeleljenek. – És megmutatom neki a terveket a laptopon, azzal a 3D-s programmal, amit Eric mutatott.
Rowan
2018-08-05, 11:52

- Ezt valahogy sejtettem hogy a korral vagyon is jár - mosolyodom el, hiszen elég öreg vámpírnak érzem, és biztos nem lógatta a lábát hogy csak létezett a vakvilágba. Ha ennyi időm lenne én is tudnék vagyont halmozni, bár még így sem panaszkodhatom, minden bizniszem szépen megy, a szállodáról nem is beszélve, bár ott még kicsit gyakrabban kurvaanyázok, ha valamit nem találok és nem látok át egyből, de gyorsan tanulok.
- Igen, hát igyekszik az ember. Nem mondom hogy ez volt minden álmom, de érdekel, és nyomon követem az üzleti életet nehogy kimaradjunk valamiből - válaszolok szintén kis mosollyal, hiszen ez egy burkolt elismerés volt, és örülök neki hogy elégedett hiszen most az övé az összes szálloda. Bár emiatt nem vagyok különösebben zavarban vele szemben, hiszen miért kellene?
- A változás nem mindig rossz - ebben egyetértek vele, és kíváncsian várom hogy mit fog mondani.
- Az biztos, van akit lehetetlenség rávenni hogy éjjeli műszakot vállaljon. Természetesen segíteni fogok ahol tudok, és a nappali órákban is felügyelem a folyamatokat - hiszen végül is ezért vagyok itt hogy egybe fogjam az egészet. Az előttem lévő helyettes vezető nem igazán volt a helyzet magaslatán, de hát nem mindenki való vezetőnek.
- Értem, vámpírbarát lakosztályok... Erre én is gondoltam már egyébként csak... a terveimnél mindig leragadtam és a kivitelezésnél nem jutottam előrébb - sóhajtok, mert elég haladó szellemiség vagyunk apámmal mindketten, és meglátjuk a lehetségeket.

My vow  ♫
©️
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-12, 13:03

- Nem mindenkinek. – egészítem ki a megállapítását, hiszen vannak olyan öregek, akik szegények, mint a templom egere, mert vagy túl bénák, vagy túl bénák hozzá, hogy vagyonra tegyenek szert, akár mostanra, akár a későbbiekben. Egyszerűen csak azért élték túl eddig, mert valakit szolgáltak, és az megvédte őket. Én ezért is hagytam el a teremtettjeimet, hogy megtanuljanak a saját lábukon megállni, ha elkényeztetem őket, ahogy tudom, hogy tettem volna, ha velem maradnak, akkor nem értek volna el annyi mindent.
- Néha meg kell tennünk olyan dolgokat is, amikre nem vágyunk, csak hogy később, majd azt tehessünk, amit igazán szeretnénk. – micsoda bölcseletek tőlem, bár megvallom valóban így gondolom. Számtalan olyan dolgot tettem, amit nem akartam, de a kötelesség és a muszáj időnként nagy úr, és ha segíti a későbbi terveim, akkor meg egyenesen kötelező.
- Változni is muszáj, mert a világ is változik, és alkalmazkodnunk kell. – Ezt talán mindenkinél jobban tudom, bár, ahogy Abel szavaiból vettem ki, ő is látja, hogy változtatni kell, és ezért is adta azt a feladatot, amit.
- Nagyon hálás vagyok érte. Nem mondom, hogy könnyű lesz, de meg fogod kapni érte a jutalmadat. – Ha már jutalom, tudom, hogy nem a pénzért csinálja, vagy lehet, hogy valahol igen, de tény, hogy van mit a tejbe aprítania, talán az apjának akar imponálni így.
- Nem baj, majd együtt megtervezhetjük őket. Eric is segít benne, ő mutatta ezt a programot is, amivel ilyen 3D-s rajzokat lehet készíteni. – aztán ránézek a rókára, mert csak most esik le, úgy igazán, hogy itt van.
- Egyébként miért is jöttél ide? – mert az egy dolog, hogy elkaptam őt a folyosón, de nem én hívtam ez biztos.  
Rowan
2018-08-12, 15:34

-Az ember azt gondolná ha valaki ennyi ideig él, akkor felhalmoz valamennyi vagyont maga köré, nem? - kérdezek vissza, hiszen igaz hogy nem sok vámpírral találkoztam eddig, de azoknak mind volt pénze és nem tűntek valami csórónak. Bár aztán lehet hogy csak máshonnan láttam az egészet és nem jelent semmit a dolog.
- Ez mennyire igaz. Nem is gondoltam hogy lenyeltél egy Coelho könyvet - kuncogok fel, hiszen ez leginkább arra vall, de nem áll szándékomban megsérteni. Csak kicsit furcsa ilyen mondatot hallani tőle, ami ennyire sablonos, már már klisés, és mégis igaz. Én is azért küzdök most, hogy később már azt tehessem amit csak akarok és ne függjek apámtől, se pedig Alexandertől vagy éppen Erictől.
- Nem maradhatunk le ez való igaz. Az utóbbi években egyre jobban rohan a világ, és még nekem is figyelnem kell hogy le ne maradjak, annyi új vívmány és technológia jön ki. Mondjuk én kifejezetten szeretem ezeket - válaszolok mivel nagyon modern gyerek vagyok, mindig szívesen keresek új és újabb dolgokat.
- Nem lesz könnyű, de meg fogjuk oldani és szerintem meg lesz az eredménye az erőfeszítéseinknek - mosolyodom el hiszen nincs gondom pénzre, de nem fogom bánni ha még egy pár nulla sorakozik a számlám végén.
- Oh igen ismerem azt a programot. Én azzal lakberendezek ha éppen átépítem a szobámat - nyugtázom, hiszen szeretem a változatosságot magam körül. A kérdésére csak megvonom a vállam.
- Ericcel lesz találkozóm - válaszolok az igazsághoz híven.

My vow  ♫
©️
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-18, 18:53

- Nos, aki elég erős hozzá az igen, de vannak olyanok is, akik sosem fejlődnek tovább egy bizonyos szintnél. Ugyanúgy, mint az embereknél, a legtöbb képes megtanulni, hogy mennyi 2x2, de sosem lesz belőle atomfizikus. – vonom meg a vállam, mert ez nem nagy ördöngösség. Gondolkodtam már rajta, hogy vajon mitől lehet, de egyszerűen nem jutottam semmire sem. Olyasmi lehet, mint a szörnyrész, van aki kétszáz éves korában találkozik vele, vagy olyan, mint én és még ezerhatszáz évesen sem.
- Valójában csak sok év tapasztalata beszél belőlem. Ha elég idős leszel és elég sok mindent elkövetsz majd, mint én, akkor te is meg fogod érteni a dolgot, és nem fogsz bölcsességként tekinteni rá. – Sokkal inkább keserű tapasztalatként, amit a „nagyobb jó” érdekében követtünk el.
- Nálam a szeretettől messze állnak, de a kényelem szempontjából tudom értékelni őket. – És ez is a „nagyobb jó” dolgai közé tartozik, a fejelődjünk a világgal együtt mi is. Most már a többi vámpír is kezdi belátni ezt, és igyekszik kilépni a megszokott komfortból, ezért kell, mielőbb nyélbe ütnöm a szállodalánc áttervezését, hogy én lehessek az első.
- Igen szerintem is remekül fog működni a dolog. Most, hogy jogaink lettek, bizonyára lesznek olyanok, akik szeretnék majd kihasználni. – legalábbis én ebben bízom, és akkor még mocskosabbul gazdagabb leszek.
- Hmm, ha újdonságra vágyom én inkább veszek egy új autót. – Úgy havonta egyszer, a szobámat nem nagyon szoktam piszkálgatni, az jó úgy, ahogy elkészült először.
- Ohh, ne haragudj!  Nem akartalak feltartani. – nocsak-nocsak, csak nem? Eric kezd kilépni a komfortzónájából, ami azt jelenti fejlődik. Nagyon helyes.
Rowan
2018-08-21, 12:41

- Áh értem, értem. Csak azért kérdeztem mert az ember ugye feltételezné hogy minden vámpírnak megvan a magához való esze de ezek szerint eddig csak ilyen kivételekkel fújt össze a szél és a véletlen - mosolyodom el, hiszen aligha lehet véletlennek nevezni hogy itt vagyok egy amerikai kisvárosban egy bizonyos szőkét kísértve.
- Annyira idős sosem lehetek mint te, de azért egy két év tapaszalatot magam mögé tudok halmozni - válaszolok ahogy kicsit fészkelődök a kényelmes ülőalkalmatosságon.
- Én szeretem is, na meg ugye sajnos nélkülözhetetlen hogy tudjunk haladni a korral, és nem maradhatunk le, mert mindenben új esély rejlik - értek vele egyet, hiszen a technológia nem áll meg, akár jó akár rossz. Mindenképpen száguld az élet, és mi nem maradhatunk ki belőle.
- Ebben szinte biztos vagyok hogy lesz rá érdeklődő, és lehetnek majd vámpírbarát programok is este illetve később - teszem hozzá hiszen az sem lenne éppen rossz. Még inkább növelné a bevételt, ami így is jelentős.
- Én jó vagyok a kocsimmal, én az elrendezést unom meg hamar, szeretem a változatosságot magam körül - teszem hozzá és ahogy megszólal szinte már mentegetőzve kissé elmosolyodom és rápillantok a telefonomra. Még semmi.
- Semmi gond, nem tartassz fel. Eric még nem végzett, azt ígérte ír ha igen, szóval inkább itt ülök veled mint az ő üres irodájában - teszem hozzá ahogy felteszem a lábam a térdemre.
- Feltartalak? Mert akkor átmegyek a szomszédba - kérdezem még ahogy hirtelen eszembe jut, hátha vár valakit ő maga is.

My vow
©️
IV. Mestervámpír
Alexander
2018-08-22, 19:14

- Én ezen nem csodálkozom egy cseppet sem. Apád eléggé nagykutya ahhoz, hogy ha te tárgyalsz, akkor nem az alantasabb osztályt küldik, meg mint mondtam a tárgyalásokat értelmes vámpírok intézik, nem olyanok, akik sültbolondok. – Mert akadnak ilyen vámpírok szép számmal, de még mennyi, hajajaj.
- Tekintettel arra, hogy ezerötszáz évvel előtted születtem, nem sosem leszel annyi idős, mint én, mert én is öregszem. – Természetesen értem, hogy érti, és csak viccelni igyekszem, ez látszódhat, hogy a szám széle enyhén felfelé kunkorodik.
- Az új esélyekről majd kérdezd Ericet, hogy miért is bizonyult olyan nagyon hasznosnak, a szépségén kívül – Mert én sosem változtattam át olyan embert, aki csupán szép, ha nem volt meg a magához való esze, vagy nem volt szükségem az illetőre valamiért, az biztos, hogy ment a levesbe, és maximum táplálkozásra vagy szexuális igények kielégítésére volt megfelelő.
- Lehet, de az autót egyszerűbb lecserélni, és gyorsabb. – Sajnos nincs annyi szabadidőm, mint szeretném,  főleg, hogy  nap nagy részében halottként fekszem a koporsóban, jóval kevesebb időből gazdálkodom egy nap, hiába, hogy tovább élek.
*Dehogy tartasz, akkor ha már itt vagy, elkezdhetnénk berendezni az alsó szintet, már van néhány mintám a szőnyegekhez meg a tapétához is. Mit szólsz? – Azt hiszem, hogy egyébként még sosem lakberendeztem, és ezeket is csak azért tudom, hogy micsodák, mert a cég, akit felhívtam küldött néhány mintát, hogy azok alapján hátha könnyebb lesz elképzelni a végeredményt.
Ajánlott tartalom

Éjjeli látogató
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal