KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Helló idegen
regisztrálj vagy lépj be
név:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
csevegj kedvedre másokkal




Megosztás

Darius

 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Tristan

III. Mestervámpír
III. Mestervámpír
Hello Darling, my name is

Tristan
Hozzászólások száma : 34

Darius
» beküldték: 2018-07-02, 19:23

Darius Cranshaw

Röviden:Mi tudni róla? Nem iszik, nem bulizik, rühelli a hatalmat, s azokat is akiknek van, de mindent megtesz a falkában amit muszáj. nincsenek nagy ambíciói, de megvédi magát, ha kell.

Korábban persze egy alkoholista díszmajom volt aki mindenkibe belekötött, így lett végül vérfarkas is, rossz fazont akart ledominálni. Testében a bolyhossal és az agresszív jellemével megindult a csúcsra, de szerencsétlenségére rosszkor volt rossz helyen. A rosszfiús énje pedig pillanatok alatt megtört. Kénytelen voltam meghagyni a használhatót, és egy visszafogottabb személyiséget építettem fel benne. Azóta lediplomázott, és St.Louis-ban telepedett le ahol egy céget üzemeltet ami főleg a természetfeletti klubbok biztonsági berendezéseit telepíti és felügyeli

név: Darius Cranshaw
kor: 34
faj: Vérfarkas
rang: III. Vérfarkas
avatar: Aaron Schwartz
státusz: Csak egy felölthető arc
Egyéb
Éli az életét gondtalanul, örömét leli a munkájában, tökéletes kaja. Néha persze kap időleges parancsokat. Figyeljen meg ezt-azt. Biztonsága csak úgy mint a többieké, a szívügyem. Hisz a belefektetett energiát jobb kamatostul visszaszerezni. Ezen felül egyike azoknak, akiknek nem csak az energiáit tudom lefölözni, hanem a kialakult kapcsolatunkon keresztül az elméje felett is átvehetem az irányítást. Mellékhatásként, mivel gyökerestül megváltoztattam.
Vissza az elejére Go down
 
Darius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shining Darkness :: Napló :: A káosz útjain-
Ugrás: