HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 06:16
Christian Scargano
tollából született
Yesterday at 19:55
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
Yesterday at 18:51
Braden Scargano
tollából született
Yesterday at 00:16
Damon Lloyd Reynolds
tollából született
2018-12-11, 22:27
Kurosawa Zen
tollából született
2018-12-11, 21:36
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 20:15
Tristan
tollából született
2018-12-11, 20:00
Xylia Graham
tollából született
2018-12-11, 19:35
Xylia Graham
tollából született
2018-12-10, 22:32
Christian Scargano
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Élite - Ancienne sourdre de sang
Tristan
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 22
Tollvonásainak száma : 16
Avena / Renz
2018-07-01, 22:08

Avena(nő) / Renz(férfi)

KapcsolatTalán a legfontosabb amit tudnod kell, hogy a vérem vagy. A teremtményem, kiszolgáltatva a hatalmamnak, az akaratomnak. Ezért is nem lehetett szavad mikor ajándékként adtalak át a Tanácsnak, azon belül is a Sárkánynak, hogy évszázadokon keresztül kínozd neki a megtörhető lelkeket, ezzel is gyarapítva hatalmát. 700 év a tanács poklában. Ezt mértem rád, megélheted büntetésképp, bár nekem ilyen szándékaim nem voltak. Vámpírléted első pár száz évében rájöttem, hogy nincs meg benned a szikra ami gyorsan mesterré emelhetne, ezért tökéletes ajándék voltál a Tanácsnak. Nem  buktathattál le, nem ébredhetett fel benned az erőm aminek ha a természete a Tanács fülébe jut minden teremtményem kivégzik. Tökéletes voltál, egy terv része melyről valószínűleg nem is tudtál, és a mai napig ott senyvednél az udvari intrika mocskában ha nem ítélem elérkezettnek az időt arra, hogy lecsekkoljam mivé is váltál. Nem vagy mester, ennyi idő után már nem is lehetsz, mégis meg van benned a vérvonalam árnyéka. A képességed csak felerősítésnek hívom. Nem tudsz belenyúlni az érzések viharába, de legerősebbeket megerősítheted. Melletted egy szerelmi bánatból öngyilkosság is lehet, egy kocsmai balhéból tömeggyilkosság, de, egy megtört léleknek is visszaadhatod az életkedvét. Mindez rajtad áll. Európában vissza kellett fognod magad, de itt? Mi lesz? Tudod jól, hogy kivásároltalak. Miattad feladtam a fél világot.. és már csak Amerikában, az új kontinensen járhatok szabadon. Ez volt az ár érted, ami sosem térül meg. Hisz a hatalmamat nem, de a hatalomvágyamat, na azt felerősítetted.  

név: Avena (nő) /Renz (férfi)
kor: ~900
faj:Vámpír
rang: 3. Szint Árnyjáró
avatar: Az olaszoknál szedtelek össze tehát ne legyen túl egzotikus a pb Smile
státusz: Szabad
Egyéb
A következő célállomás St.Louis. Tudsz a terveimről, legalábbis azt hiszed. Ha nem vagyok túl távolt tőled, kérheted a segítségem, hatalmam beléd szivároghat, sokkal erősebbnek mutatva téged mások előtt, de tudnod kell, hogy amit adok nem a tiéd, és nem emel más szintre mint amin vagy. Amíg Nastya nem foglal állást, nem kerülhetsz a szeme elé, hisz nem szeretném, ha idejekorán olyan dolgokat tudna meg melyek ellenem fordíthatnák...
Vissza az elejére Go down

Avena / Renz
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal