HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 16:13
Lucas A. Blackheat
tollából született
Yesterday at 21:24
Xylia Graham
tollából született
2018-08-16, 11:29
Michael Barr
tollából született
2018-08-15, 13:33
Amber Hill
tollából született
2018-08-15, 13:25
Maximilian Lassen
tollából született
2018-08-15, 09:42
William Carxon
tollából született
2018-08-14, 21:09
Amber Hill
tollából született
2018-08-14, 18:09
William Carxon
tollából született
2018-08-14, 15:27
Xavier Graham
tollából született
2018-08-13, 20:21
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Kapcsolatkeresö

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 84
Tollvonásainak száma : 249
Kapcsolatkeresö
2016-04-15, 13:20

Kapcsolatkeresö

Nem akarsz keresettet kiírni, de szükséged lenne szeretőre, barátra, portásra, pszichiáterre, szomszédra, ellenségre, barátra?
Add meg mit szeretnél, hátha van már köztünk ilyen!

Vissza az elejére Go down
http://shiningdarkness.hungarianforum.com
V. Nimir Raj
Dante Maroon
Tartózkodási hely : St. Louis - Falka Terület - Black Diamond Dance Hall
Hozzászólások száma : 58
Tollvonásainak száma : 51
Re: Kapcsolatkeresö
2018-01-09, 15:00

Falkám

Sziasztok!

Rendkívüli, vagy rendhagyó kereséssel érkeztem, még magam sem tudom, majd döntsétek el ti. Vagyok én, az egykori L.A-i falka nimir-raja, aki fogta magát és néhány társát, és elindult útnak, olyan helyet keresni, ahol nincs olyan vámpír, aki leopárd hívó állatokat tudna magához behívni. Ugyanis, elegünk volt a vámpírok zsarnokságából, abból, hogy kihasználnak minket. Ti pedig a falkám,négy tagja; két hirdetett follom az már kikerült a keresettek közé. Ám, vagytok ti a kölykök és a macskáim (ezek rangok az oldalon, hierarchia szintet jelölnek, 1 és 2-es szint, tehát kezdőket várok.) Ti négyen mert négy tagra volna még szükségem, lehettek fiúk lányok vegyesen, rátok van bízva. Egy a lényeg, szerettek táncolni, ezért is tartottatok velem. Bíztok abban, hogy a tánc versenyekkel sikerül elég pénzt összeszedni az új lakhelyünkre, és meg kell mondjam, hogy jól állunk, mert van az a kis belső szőrösötök, ami miatt sokkal jobban mozogtok mint az átlag emberek, de ezekről a többieknek nem kell tudnia, mármint az embereknek, ha értitek, mire gondolok Very Happy Wink
Táncversenyünk következő állomás St.Louis és itt van egy leopárd falka is, egy nimir-ra-val, az én célom a tovább haladás, de még csak most fogok találkozni az itteni falka vezetőjével, még kérdéses hogy mi alakul ki köztünk, de mint mondtam korábban, szeretném a falkát egyesíteni Wink Very Happy *evilgrin*
A megérkezős játékomról bővebben itt olvashatsz: >>Itt<<
Jelige: szeretek táncolni.

Remélem kedvet kapsz a csatlakozáshoz, hogy bővítsük a leopárdok csapatát, lehet ,hogy gyengébbeknek tűnünk a többi váltónál, de sokkal gyorsabbak is vagyunk náluk Wink Very Happy Twisted Evil

Vendég
Vendég
2018-01-10, 21:10

Sziasztok...

mielőtt megírnám magam, olyan kérdésem lenne, nincs valakinek égető szüksége egy nekromantára? *-*
Szóval, igazából azt keresem, aki engem keres ^^
Vendég
Vendég
2018-01-23, 07:54

Keresek, kutatok!
Olvass bátran, hátha megteszik egy ötlet, és megalkotod Very Happy

- Bűnös vágyaik táncosait, pincéreket, pultosokat, kidobókat keresek, akikkel együtt dolgozunk.
Lehetsz farkas, ember, akár egyéb fajú is. Munka kapcsolatokon kívül baráti, és falka béli kapcsolatot is keresek bennetek.

- Barátokat, haverokat keresek , falka társakat keresek, akikkel lehet lázadni, akik visszarántanak a valóságba és mindenkit , aki csak belefér ebbe a kategóriába.

- Keresem azt a farkast, aki úgy mond felügyel, bokán harap, ha olyat készülők tenni , amit nem lenne szabad, ami törvényt sért. Első sorban csak baráti, mentori szintű kapcsolatot keresek vele ( a másod sori meg játék közben kiderül , hogy megmarad e annak, aminek keresem, vagy teljesen másba fordul, ami lehet pozitív és negatív is)

Ajánlott tartalom

Kapcsolatkeresö
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal