HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Cat on the road - Xavi & Kazu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
II. Ifjú
Narui Kazuya
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 112
Tollvonásainak száma : 102
2018-06-11, 11:05

Xavi & Kazuya
If I am an angel, paint me with black wings

A kedvenc kocsimat vezetem, és szeretettel simítok végig a kormányon. Tegnap érkezett meg légipostával, hiszen nem volt olyan könnyű idehozatni de szeretem ezt a járgányt és most ezzel kóricálok a városban, és éppen egy külvárosi hely felé igyekszem hogy felszedjem Alex egyik macskáját.
Már megismerkedtem velük többé kevésbé, és az ikrek tényleg aranyosak, értem mit eszik bennük, és miért tartotta őket maga mellett. Xavierért megyek, mert vásárolni indult el, de valahol elveszett a városban és kilyukadt egy folyóparton. Az elmondásai és a gps szerint valahol erre kell lennie. Lelassítva hajtok végig egy kis utcán, és elégedetten mosolyodok el ahogy megbámulják a járgányomat. Nem sokára megpillantom Xavit is. Leparkolok, és kiszállok a volán mögül.
- Xavier, végre megvagy - lépek közelebb hozzá, és megvárom hogy felém fordulva felismerjen. Elvileg tudja hogy én jövök érte, mert megbeszéltük hogy én voltam a legközelebb hozzá.
- Gyere, menjünk. Van még dolgod valamerre? - érdeklődök ahogy lassan visszakerülök a vezető oldalra és beszállok.
- Vacsiztál? Vagy menjünk el enni? - faggatom tovább.
- Remélem bírod a sebességet - vigyorodom el, ahogy beindítom a szépségemet és feldorombol a motor. Nem szoktam tökölni, rá is lépek a gázpedálra.

♫ Victorius × remélem tetszik × ©️

Vissza az elejére Go down
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hozzászólások száma : 117
Tollvonásainak száma : 118
Re: Cat on the road - Xavi & Kazu
2018-06-11, 12:00

Kazuya & Xavi ©
Esküszöm fogalmam sincs hol fordultam el rossz helyen, de kilyukadtam egy olyan helyen, ahol még életemben nem jártam. A város nagy részét sikerült felfedeznem, amikor ide jöttünk, de vannak még ismeretlen területek a számomra. Na, ez pont egy ilyen! Mivel nem akartam még jobban eltévedni és ki tudja hol kikötni, így leadtam az SOS-t, hogy valaki szedjen fel innen.
Valahol a folyóparton kötöttem ki, a címet meg nem mondanám, de a tájat jól leírtam, szóval nem lehet gond azzal, hogy ide találjon értem. Kazuya volt a legközelebb hozzám, szóval őt várom azon a helyen, ahol voltam. Egy tapodtat sem mozdultam, csak leültem a földre, magam mellé helyezve a szatyrot, amiben az összevásárolt dolgaim voltak. Sóhajtva túrok bele a hajamba, majd hajtom le a fejem és átkozom magam, amiért nem figyeltem. Istenem, de ciki! Ki veszik el ennyi idősen? Banyek... Legalább a szagok alapján visszatalálnék, de ebben a betondzsungelben lehetetlen, annyi szag meg illat van a levegőben.
Felkapom a fejem, amikor meghallom a hangot és szatyrot megfogva pattanok fel.
– Kazuya! – Örülök meg neki, és ha engedi még meg is ölelem, mert jelenleg ő a megmentőm.
– Nem, semmi, csak vásárolni akartam. De megvan minden – mondom felemelve a kezemben lévő félig teli szatyrot. Követem őt a kocsihoz, majd beszállok mellé és bekötöm magam. Kérdésére a gyomrom hamarabb ad választ, mint jómagam.
– Ennék valamit – mondom elmosolyodva a gyomorkorgásom után. – Egy kiadós vacsi jól esne. Van ötleted, hova menjünk?
– Persze, jöhet – felelem kiszélesedő mosollyal, majd el is indulunk, hogy elhagyjuk ez a helyet.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-11, 22:21

Xavi & Kazuya

Ritka jelenség hogy a sima utakon felügyelet nélkül surranok az én kicsikémet vezetve, de most úgy döntöttem ennyi kijár nekem, és így indultam el a leopárdért. Egészen aranyos és értelmes kölyök, nincs ellene semmi kifogásom sem. Bár biztos vagyok benne hogy vezető sosem lesz, és nem lesz falkája mégsem lesz magányos. Még nem ismerem az itteni alfa párt, de eddig nem sok jót hallottam róluk, és meggyőződésem hogy nekik jobb Alex mellett, és nem kell háborgatni a kis családot.
- Itt vagyok, itt vagyok - mosolygok és ahogy felém jön kitárom a karom hogy megölelhessen, és visszaölelem. Aztán szállok csak be a kocsiba hogy tovább indulhassunk. A táskáját is elsüllyesztem, majd otthon kiszedjük.
- Mi jót sikerült venned? - érdeklődöm ahogy rükvercbe teszem, és Y kanyarban már meg is fordulok hogy kilőjek, mint aki repülő startot vett. Elnevetem magam a beszédes válaszra, és szőke tincseim csak úgy repkednek.
- Hát mit ennél? Gyorséttermi kaját, vagy rendes tisztességes steaket vagy valami zöldséget? - kérdezgetem és a válaszhoz mérten lövöm be a címet a gps-be hogy navigáljon tovább.
- Kiadós vacsira van. Akadnak remek éttermek a városban azt mondják, menjünk akkor a Diamondba - döntök, mert ott Ayaméval voltam már és neki nagyon bejött, bár sajnos nem a halandó szolgám hogy érezzem amit eszik, de elég részletesen le tudta írni hogy nagyjából elképzelhessem.
- Akkor kapaszkodj - veszek egy hajtűkanyart jobbra, és nem félek hogy borulnánk, ismerem jól a kocsimat és annak tapadását is.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-06-12, 10:17

Kazuya & Xavi ©
Pedig úgy rémlett, hogy helyes úton indulok vissza, de ezek szerint egy kanyart eltévesztettem, mert nagyon rossz helyen lyukadtam ki. Visszafordulhattam volna, de benne volt a pakliban, hogy a végén teljesen elkeveredek, így ott maradtam a folyóparton és segítséget kértem a hazajutáshoz. A szaglás alapján visszatalálás meg kizárva. Túl sok a szagminta és vadászkopó sem vagyok, szóval maradok a seggemen és kivárom, míg Kazuya elér idáig.
– Köszönöm – mondom, miközben megölelem. – Nem is tudom, hogy sikerült eltévednem... – Teszem még hozzá, mielőtt kibontakoznék az ölelésből, hogy aztán beszállhassunk a kocsiba.
– Egyébként jól emlékszem, hogy ez a szépség még eddig nem volt meg? Új szerzemény? – érdeklődöm, ahogy bekötöm magam. Fő a biztonság, ugyebár. A legtöbb kocsit ismerem a cirkusz körül, és meg tudom mondani ki melyikkel jár, de ezt még nem láttam.
– Vettem egy kis nassolni valót, meg pár fűszert, mert kifogytam belőlük. Találtam egy receptes könyvet is, azt is megvettem, és nagyjából ennyi is – felelem kérdésére, az ő kérdésére pedig a gyomrom adja meg a választ egy korgással, hogy még nem vacsoráztam és éppen itt lenne az ideje. A steak említésére felcsillan a szemem. A kedvenc kajámmal el lehet kényeztetni, bár jöhet bármi, ami hús. Viszont a hamburger gondolata sem rossz, de inkább nem azt választom.
– A steak jó lesz, meg egy kis sali – válaszolom meg kérdését, miközben kissé lejjebb csúszok az ülésen.
– Diamond? Ott még nem jártam. Jó hely? – kérdezem felé fordulva. Nem sűrűn járok éttermekbe, általában otthon eszek, ha nincs is kész kaja a hűtőben, akkor csinálok magamnak.
– Azért nehogy elüss valakit – jegyzem meg elmosolyodva, miután bevette azt a hajtűkanyart.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-14, 13:18

Xavi & Kazuya

Nem lep meg a leopárd eltévedése, én is képes lennék rá ha nem használnám folyamatosan a modern kor találmányát, a GPS-t. Így viszont egészen hamar megtalálom Alex elveszett cicáját, aki nagyon kedvel, bár meg tudom érteni egyébként hogy miért. Az ikrek tényleg bájosak és kölykök még hozzánk képest bár én sem látszom sokkal idősebbnek tőlük, holott jóval túl vagyok százon már. Csak elmosolyodok az ölelésre és viszonzom, aztán szállunk kocsiba.
- Elég nagy ez a város, nem kell olyan tehetségesnek lenni hogy elvesszen az ember. Én is csak a gps-t követem és fáj a fejem ha elnavigál – kuncogok, és indítok is. Nem sajnálom a gázt, és alaposan oda is lépek neki ahogy megfordulok és a belváros felé indulunk.
-Tökéletesen jól emlékszel. Ma reggel hozták meg Japánból, és most vettem át alkonyat után. Ez a saját autóm, és idehozattam hogy ne mindig Alex készletéből kelljen kérnem egyet egyet – mosolyodom el hiszen jobban szeretem a saját kicsikémet, mert ezt ismerem és ezt szoktam meg. Bár van egy visszafogottabb fekete bmv-m is de azt nem hozattam magam után. Úgy fest eltart egy ideig az itteni amerikai vendégszereplésem, szóval nem árt ha van saját kocsim a környéken.
- Szóval konyhaművészkedsz. A cirkuszban nincs talán ellátás? Vagy inkább magadnak oldod meg az ebédet meg minden félét? - pillatok rá ahogy hajtűkanyarral fordulok, és utána viszonylagos egyenesben vezetek, csak a lámpák akadályoznak meg. Persze, nem tudok úgy elmenni az úton hogy ne lássak legalább két plakátot ahol a helyi fellépéseimet reklámozzák.
-Steak salátával? Érdekes párosítás, de rád bízom. Rajtam nem múlik – hiszen bőven van rá pénzem hogy egy ebédre meghívjam a Diamondba mai még nem is egy elit hely. Bár legalább stílusos.
-Jó hely. Nem olyan elit mint egy For Seasons étterem de azért elegáns és biztos lehetsz benne hogy nekünk lesz helyünk – villantok rá egy féloldalas mosolyt, hiszen még itt is ismert vagyok, és egyre messzebbre ér a hírem. Ázsia területén már ikon vagyok, és nem sokára itt is az leszek, azért is küldött ide Mizuhiro.
- Jól fog a fék, de nem kell aggódnod. Inkább azon aggódj hogy nehogy bemásszon valami őrült bige a kocsiba – sóhajtok hiszen sokszor volt rá példa hogy megérkeztem valahová és még ki sem szálltam a kocsiból és máris megtámadtak a rajongók hogy lássanak, megérintsenek, rájuk mosolyogjak. Mindig van közönségtalálkozó is.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-06-14, 21:26

Kazuya & Xavi ©
– Ja, de azért nem olyan rossz a tájékozódási képességem. Emlékszem, hogy jó irányba indultam el, de, hogy hol rontottam irányt... Az már rejtély marad – mondom beletúrva a hajamba. Most már tök mindegy, eltévedtem, de most már egyszerűbb lesz a hazajutás. El is indulunk a belváros felé, én pedig közben megjegyzem, hogy ezt a kocsit még nem láttam.
– Végül is érthető. Praktikusabb, ha nem kell folyton kölcsönkérni – mondom mosolyogva, és ha már idehozatta egy kocsiját, akkor... – Gondolom maradsz még egy darabig, ha idehozattad.
Addig legalábbis biztos, míg tartanak a fellépései, aminek a reklámjaival tele van a város. Nem eggyel találkoztam, amikor vásárolni indultam.
– Megesik. Persze van, de néha kölcsönkérem a konyhát – mondom felnevetve. – Ha már megtanultam főzni, akkor néha napján igazán elkészíthetem magamnak a kaját. Igazából még szeretek is főzni – felelem megvonva a vállam. Szeretek elpepecselni a konyhában, és néha magamnak készítem a kaját, bár ha úgy van nagyobb adagot készítek és eszik belőle az, aki megtalálja.
– Milyen sztárként az élet? – kérdezem, amikor az egyik piros lámpánál állunk és várjuk a zöldet, miközben megpillantottam az egyik reklám plakátot a fellépéseiről.
– Akkor még nem is láttad, hogy ettem a múltkor. Még sült krumplit is pakoltam a tányérra, de most elég ennyi. A hús jobban eltelít, a saláta meg csak egy kis extra. – Az meg nem titok, hogy a steak a kedvencem. Emberként is szerettem a húst, ez pedig nem is változott, csak többet eszem.
– Remek. Én hiszek neked. Ha azt mondod, hogy jó a hely, akkor nincs gond – mosolyodom el, majd a zsebemből előkerítem a mobilom, hogy vessek rá egy pillantást. Feloldás után egy fekete leopárd néz vissza rám a képernyőről. Belenézek az üzeneteimbe, de mivel semmi extra, így visszasüllyesztem a zsebembe.
– Oké, nem aggódom – mondom kinézve az ablakon, majd felvonom a szemöldököm mondandója második felére. – És mit csináljak vele? Morogjak rá hátha elfut? – kérdezem felé fordítva a tekintetem. A legtöbb ember fél az alakváltóktól, szóval lehet még működne is, de nem szoktam embereket ijesztgetni. Nem én vagyok híresség, gondolom meg tudja oldani, hogyan rázzon le rajongókat.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-22, 10:14

Axel & Kazuya

- Nyilván nem, te kicsit régebb óta vagy a városban már mint én, de látod... elég egy sarkon rossz irányba fordulni és máris kész a baj. Bár még viszonylag hamar megtaláltalak - mosolyodom el, hiszen nem kellett a fél várost bejárnom érte hogy felszedjem, de már Alex is megnyugodhat, mert biztonságban van a kiscicája. Már amennyire egy vámpír mellett lehet, de hát úgyis megszokta már a vérszívókat. Én se vagyok más.
- Igen, ez így van. Meg sokkal jobban szeretem a megszokott dolgokat és ez tudom hogy az enyém. alex kocsijai is szépek, de túlságosan is hivalkodóak, még ehhez képest is. Ericről nem is beszélve a Maybach mániájával - sóhajtok fel, és bekanyarodok egy kereszteződésnél. Innen már tudom hogy merre kell menni, és nem fogunk eltévedni ennél jobban.
- Igen maradok még egy ideig, a fellépések miatt is jó ha van saját kocsim, de ott mondjuk hoznak visznek minket. Nem tudom meddig fogok maradni, de egyenlőre úgy néz ki hogy a városok urai megegyeznek egymással - hiszen legutóbb amikor hívott Mizuhiro akkor azt mondta hogy Abel hajlik az alkura, de valószínűleg nem akar majd véglegesen itt tudni, és előbb utóbb haza kell térnem, de itt megbecsült vendég leszek. Na persze. Elhaladok pár plakát alatt is, amiről én nézek vissza, tipikus stúdiós kép, laaposan feltuningolva.
- Oh az jó ha tudsz főzni, én bezzeg sosem tudtam. Akkoriban nem volt elvárás a férfiaktól, most meg nem igen lenne értelme megtanulnom, mert nem tudnék se kóstolgatni se megenni. Pedig néha irigykedem ám. Főleg a fagyira, az nagyon jó lehet - sóhajtok fel kissé teátrálisan de aztán lassítok ahogy pirosat kapunk.
- Mozgalmas leginkább. Én élvezem ezt csinálni és nem zavarnak a paparazzik és a csillogás de van aki nem bírja - válaszolok ahogy lassan a Diamond utcájába kanyarodok. Besorolok a szélső sávba ahonnan majd a parkolóba fordulok be.
- Hű, nem hangzik semminek. Na de majd kérheted krumplival is, én nem fogok árulkodni bár nem kell aggódnod az alakod miatt. Nagymacska vagy, sokszorosan lemozgod - vonom meg a vállam kis mosollyal, és leparkolok, leállítva a motort. Kiszállok, és megvárom hogy ő is ezt tegye.
- Majd eldöntöd hogy ízlik-e a steak. Ha nem, akkor elmehetünk majd máshová is - terelem befelé. Nem tanácsos sok időt az utcán töltenem a hírnév miatt. Elég jellegzetes jelenség vagyok, és egzotikus szépség.
- Azt megnézném, biztos vicces lenne hogy mérges fejet vágsz  - nevetek fel ahogy bemegyünk és a pincér már perdül is elénk és elakad a szava amikor felismer. Szelíden mosolygok rá hogy vacsorázni jöttünk és már kalauzol is egy vip asztal felé, amit ilyeneknek tartanak fenn mint én. Kényelembe helyezkedünk.
- Szóval, rendelj amit csak szeretnél. Bor? Kóla, Üdítő? - kérdezgetem, hiszen én nem fogyaszthatok, de ettől még úgy teszek mint aki...

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-06-27, 02:30

Kazuya & Xavi ©
– Igen, könnyű elveszni, azt nem vitatom. Néha komolyan egyetértek a leopárdommal, hogy jobb a természetben – mondom felsóhajtva. Személy szerint nincs problémám a várossal, se ezzel, se egy másikkal. – Ja, örülök is neki, hogy gyorsan megtaláltál.
És mindenki nyugodt lehet afelől, hogy megkerültem és én is nyugodtabb vagyok, hogy biztosabb a hazakerülésem, mint jó pár perccel ezelőtt.
– Alextől ezt már megszoktuk. Eric meg... – vállat vonok. – Mindenki mást szeret, ez pedig meglátszik azon, miket vásárol és tart maga körül.
Ez mindenkire igaz, nem csak vámpír tulajdonság ez. Emberek is ugyanúgy gyűjtenek tárgyakat, a gazdagabbak a kocsik gyűjtését is megengedhetik maguknak.
– Értem, akkor egy darabig még élvezhetjük a társaságod. – Az meg elég sok mindenen múlna, hogy a fellépései után maradhat-e még. Van pár szabály az életünkben, amiket jobb betartani a békességért. Az ablakon kinézve figyelem az utcát és a plakátokat.
– Most sem elvárás – mondom elmosolyodva, miközben felé fordítom a fejem. – Lehet enni máshol is és házhoz is szállítanak, szóval még az is meg tudja oldani, aki nem tud főzni. Én viszont így el tudom látni magam egyedül is. Igen, gondolom nem jó így, hogy nem ízlelhetsz meg bármit... De erre is van valami vámpíros dolog, nem? Valami kötelék. Vagy rosszul gondolom? – kérdezem felvont szemöldökkel. Vagy ez is ilyen fejlődés kérdése? Illetve, ha nem vagy elég idős, akkor nem lehetséges?
– Értem – elmosolyodom, majd a fülem mögé simítok egy tincset. – Én biztos nem bírnám. – Ekkora figyelemre nem vágyom, ezt a világot meghagyom másnak. Szóval nem fogok ilyen babérra törni.
– Jól is laktam, de most elég lesz krumpli nélkül is. Lemozgom, az tuti, főleg, hogy futni is eljárok. Szerintem sosem fog meglátszani rajtam, bármennyit is eszek. – Kikapcsolom az övemet, amint Kazu leparkolt és leállította a motort, majd kiszállok a kocsiból.
– Egy steaket csak nem rontanak el – mondom, miközben befelé haladunk. Ha jó a hely, akkor ilyen probléma nem merülhet fel. A salátákra kíváncsi vagyok, hogy milyenek vannak a menün.
– Kérdezd meg Xylt mennyire vicces, amikor mérges fejet vágok – mondom felkuncogva. Elég sokszor látott már mérgesnek, ahogy jól ismeri a duzzogó részem is. A pincér hamar elkalauzol minket az asztalunkhoz, ahol helyet is foglalunk.
– Rendben. – A kezembe veszem az étlapot, majd elkezdem átnézni mik vannak. Bár a steak akkor is marad. – Vörös bor – válaszolom a kérdésére. – És a többit is kinéztem. Maradok a közepesen átsütött steaknél, a görög salátánál... Rendelhetek desszertet is? – kérdezem rápillantva.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-16, 16:13

Xavi & Kazuya

- Ne is mondd. Ez a város még hagyján, de odahaza Tokyóban milyen könnyű elveszni annak aki nem ismeri a várost rendesen. Bár el kell ismerni megvan a maga varázsa - mosolyodom el, ahogy kanyargok az útkereszteződésekben, és nem félek a sebességtől sem. Szeretek vezetni, főleg a saját kis csodaautómat ami sok extrával fel van szerelve a hagyományos bugattikhoz képest. Saját hangfal rendszer és plusz légzsákok az alap.
- Igen, ez igaz. Nem vagyunk egyformák, de Ericcel valahogy extrán más az ízlésünk a kutya se mondaná meg rólunk hogy valami szegről végéről rokonok vagyunk - nevetek, mert nem vagyunk azok csak Alex szereti hangoztatni mindig hogy egy család. Persze, minden csak éppen nem család. De ezt nem kötöm Xavi orrára, elég ha én tudom és mormogok rajta Ayamének.
- Oh igen, remélem tényleg élvezni is fogjátok. Ha akarod még altatót is éneklek neked - villantok rá egy vámpíros, féloldalas mosolyt.
Lassan begurulok az étterem kis parkolójába és módszeresen leparkolok, hiszen gyakorlott vezető vagyok annak ellenére hogy sokat repülök. Legalábbis Tokióban sokszor tettem meg. Mióta a médiában csillogok nem tehetem meg felelőtlenül, hiszen nem rombolhatom az imidzsem.
- Á értem. Szeretsz főzni? Mit szoktál csinálni? Ettél már igazi sushit és teriyakit? - kérdezem ahogy leállítom a motort és elsimítom a hajam az arcomból. Lassan ideje lesz levágni.
- Nem igazán van rá jó módszer. Érzek dolgokat, például ha sokat innál és belőled innék akkor én is érezném az alkohol enyhe mámorát, de berúgni is be tudunk. Ha több alakváltó vérét isszuk gyors egymás utánban akkor fejünkbe tud szállni. Az, amire te gondolsz ritka kapcsolat. Halandó szolgát választunk aki egy ember és a vele való kötődésen át érezhetnék minden ételt amit megeszik - válaszolok, de ifjú vagyok még, és nincs olyan ember akit szívesen halandómmá tennék. Bár néha azt kívánom hogy Ayame ember lehessen és akkor meg lenne oldva de ő róka... a hívóállatom is lehetne akár. Már ha a sors és az idő úgy dönt hogy a róka lesz az, bár a patkányoknak is örülnék.
- Nem olyan rossz azért. Eleinte kicsit furcsa volt hogy mindenhonnan én nézek vissza magamra de aztán megszoktam - vonom meg a vállam ahogy befelé sétálok az étterem felé, ahol is nem csalódok, felismernek. Persze elindul a suttogás és ki is használom hogy éles a hallásom, és professzionális mosolyt villantok a többiekre is, hogy érezzék hogy észrevettem őket. Szinte már érdekel hogy meccselik le egymás között hogy ki szolgáljon fel nekünk.
- Ez igaz, jó eséllyel sosem fogsz elhízni, mert természetednél fogva többet mozogsz mint az emberek és a leopárd is egy természeténél fogva kecses állat. ez kihat az emberi mivoltodra is - magyarázom, mivel én annak idején ezt így tanultam ha mondhatjuk így. Nem kell sokat várnunk a nyertes pincérre sem hogy felvehesse a rendelést.
- Jól van akkor egy steak és saláta. Persze, azt rendelsz amit csak akarsz, én állom - mosolyodom el, hiszen a fekete amex már presztizs kérdés, és ha futotta bugattira akkor pont egy éttermi vacsorára ne futná? Nem kell szűkölködnöm, már csak a jogdíjaimból megélnék életem végéig.
- Vörös bor, jó választás. Vér színű és mégse ihatom meg, pedig biztosan kedvelném - mosolyodom el, ahogy a pincér után nézek.
- Nekem a mochi volt a kedvenc desszertem amíg még éltem és ehettem - teszem hozzá kicsit később.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-07-17, 20:12

Kazuya & Xavi ©
– Minden bizonnyal – mondom elmosolyodva. – Szerintem már csak ez van a nagy városokkal. Képtelenség nem elveszni bennük. Egy kis várost hamar megismersz, hónapok alatt megtanulhatod az utcákat, de egy ilyen nagy városnak az utcái néha elég útvesztőknek hatnak. – Talán a leopárdom miatt van, hogy az erdőben jobban eligazodom, mint a városban. Vagy a fene se tudja. A lényeg, hogy megvagyok és haza is kerülök, persze előtt jöhet egy kis vacsi.
– Nos, attól, hogy egy a teremtőtök még nem jelenti azt, hogy az ízlésetek is hasonló. Két külön személy vagytok, ezen semmi sem változtat – mondom, miközben kipillantok a kocsi ablakán. – Még akkor sem lenne rá garancia, hogy egyezzen az ízlésetek, ha valóban testvérek lennétek. – Elmosolyodva tekintek vissza rá.
– Csak ne most akarj elaltatni. – Felkuncogok, majd figyelem, ahogy az étterem parkolójába fordul. A gyerekkoromból kimaradtak az olyan dolgok, mint az esti mese vagy az altató dalok, így hát egyik sem hiányzott soha. Az alvással sincs gondom, és nem is igen volt.
– Igen, szeretek. Mikor mit készítek, de főleg húsételeket – felelem, aztán elgondolkodom kissé. – Teriyaki? Az nem egy csirkés étel? – kérdezem, mert nem vagyok benne biztos. A japán konyhában annyira nem vagyok otthon, bár már kóstoltam egy-két ételt. – Sushit viszont ettem már, az finom volt. Ühm... meg a yakitori is jó volt.
– Á, értem, teljesen világos. A mi, mármint így vérállatilag, mennyiben más a vérünk, mint az átlag embereké? – Ha már úgy is témánál vagyunk, kíváncsiskodok egy kicsit. Éreztem már a saját vérem, de nem nagy durranás, bár ezt valószínűleg a vámpírok máshogy érzékelik. Viszont az is igaz, hogy az én véremből csak Alex táplálkozik.
– Örülök, hogy megszoktad. Nekem viszont jó így, azért nem olyan rossz a háttérben, egyszerű lényként – mondom megvonva a vállam, miközben az étterem felé sétálunk. Mondjuk úgy kényelmesebb az élet, mint média sztárként, a figyelem középpontjában.
– Milyen jó nekem – elvigyorodom. – Végül is nem rossz leopárdnak lenni. – Meg úgy vérállatnak sem, bár ez az én véleményem. Ez alatt a pár év alatt egészen hozzászoktam ehhez a léthez és élvezem is.
– Köszi, akkor egy Mascarponés-epres, csokis pohárkrémet kérnék még, és ennyi – elmosolyodom, és így tényleg kerek az egész. A steak a salival és egy kis desszert utána, garantált a jól lakottság. Na meg az elégedettség.
– Valószínűleg, és bizonyára a legjobból fognak hozni – mondom rápillantva, majd a nadrágom zsebéből előhúzok egy hajgumit, hogy összefogjam a hajam a tarkómnál. Nem hiányzik, hogy belelógjon a kajába.
– Csak képeket láttam róla, de még nem ettem. Milyen?

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-23, 22:21

Xavi & Kazuya

- Igen, nyilván nem mindeg hogy mekkora az a város ahol az ember él, mert a nagyok útvesztők tudnak lenni. Nekem jó ilyen szempontból mert én most a nagyobb városból cseppentem a kicsibe, de azért ismeretlennek még ismeretlen számomra. Nem volt aki idegenvezessen, Ayame meg csapong ide oda és a fagylaltosok és vidámpark érdekli őt - kuncogok fel, mert természetesen elviszem ahová csak el akar menni, de az nem tisztességes városnézés. Lehet benevezek valami ilyen turistáknak fenntartott nevezetesség nézegetésre is, ki tudja? Biztos vagyok benne hogy elkísérne.
- Igen ez igaz. És néha bebizonyosodik hogy mennyire más is az ízlésünk - teszem hozzá mindenféle rosszallás nélkül, de tény hogy a felvágás az mindünkben jelen van. Bár Eric inkább, nekem bőven elég a rivaldafény, és a kocsim is inkább presztizs kérdés, de azért szeretem a márkát. Nem ülnék olyanba, amit idegennek érzek, és remek sofőr vagyok, az egyik klippünkben vezetek is egy régifajta Bentleyt.
- Most a szükségem van a társaságodra, szóval biztosan nem foglak elaltatni. Maximum rendesen megetetni - mosolyodok el, hiszen éppen a rendelést várjuk ha Xavier is kimondja mit kér még. Én semmit, majd csak gyönyörködöm abban ahogy ő eszik.
- De igen az csirkés étel, és nagyon szerettem.A mocsit is, az meg édesség de ha európai ételek akkor egyértelműen a steak borsmártással... - vágyakozom egy kicsit a múltba, hiszen régen emberként ehettem ezeket, de néha mégsem bánom. ÖSszességében nem bánom hogy az lettem, ami.
- A véretek sokkal dúsabb, zamatosabb. Ha nagyon le akarnám sarkítani akkot azt mondanám hogy az emberek vére olyan mint egy szűrt gyümölcslé. Finom, de semmi extra, a vérállatoké vagy tündéreké sokkal zamatosabb, mint a rostos ivólevek. Sűrűbb és édesebb - próbálom gyakorlati példákba önteni hogy valamelyest ő is átérezze hogy hogyan is képzelje el a különbséget.
- Jó is, hiszen Alexhez tartozol, ő pedig gondoskodik mindenről, amire csak szükséged lehet. Ha meg mégsem, akkor hívj fel nyugodtan és megbeszéljük - kuncogok fel, és hagyom hogy még desszertet is rendeljen. Ha szeretne, akkor miért ne?
- Szeretsz leopárd lenni? Vagy csak nem rossz, lehetne rosszabb is? - kérdezem ahog megtámasztom a fejem az asztalra könyökölve. Érzem is hogy készül egy két paparazzi kép rólunk de mit bánom én. Majd kimesélem.
- Ebben nem kételkedem - nevetek fel, mert gyakran akarnak a kedvemben járni mindenféle különlegességgel, de ezek általában Ayaménél kötnek ki vagy a testőrömnél.
- Édes. Tésztaétel. Olyasmi, mint a gombóc csak sokkal több benne a cukor. Össze kell gyúrni és gőz fölött kell csak megfőzni egy picit, hogy ne legyen ragadós hanem omlós puha maradjon - mesélem.
- Tudok mochit készíteni, bár már nem ehetek. Egyszer csinálok neked jó? - ajánlom fel.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-07-24, 22:16

Kazuya & Xavi ©
– Ebben a városban az hagyja magát inkább elveszni, akinek kalandvágya van. Garantált kaland lesz a napja. Azokat nem nehéz megtalálni, még ha el is veszne, akkor is jó helyen lenne, mert elég sok fagylaltos van a városban – mondom elvigyorodva. A vidámpark meg elég nagy területet lefed, szóval még az is egy jó tájékozódási pont.
Csak nézek rá, és nem tudom mi mást fűzhetnék még hozzá, majd végül kinézek a kocsi ablakán. Nincs mit tenni. Attól, hogy mindkettejüket Alex tette vámpírrá, attól még emberként is különbözőek voltak. Nem, mintha olyan nagyon ismerném Ericet... Amúgy is van olyan érzésem, hogy nem kedvel túlzottan.
– Szuper, ezt örömmel hallom. – A megetetésem ellen nincs kifogásom, és le is adom a rendelésem, amint mindent kinéztem. Azért az se mindennapi, hogy evés közben figyelnek, hiszen Kazu nem igen tudna most már csinálni.
– Akkor jól rémlett, de nem voltam biztos benne. Ha ennyire szeretted, rossz nem lehetett – mondom elmosolyodva, és hátam a szék támlájának döntöm. – A steak örök. Jó szaftos hús.
– Á, értem! Bár ehhez még a boros hasonlat is jó lenne, hogy a miénk olyan, mint egy jó, testes bor. – Szóval értem, hogy milyen lehet az, amikor alakváltók vérét isszák. Most már azt is tudom Alex milyennek érezheti a miénket.
– Igen, gondoskodik rólunk, már amennyire tud, de már ahhoz is elég nagyok vagyunk, hogy ellássuk magunkat, ha szükséges – mondom miközben a desszertemet is kiválasztom, majd felkuncogok. – Rendben, ha úgy lesz, hívlak.
– Szeretek – felelem szélesebb mosollyal arcomon. – Igazából egészen megszerettem ezt a létet, és sokkal jobb, hogy már emlékszem is arra, hogy mi történik állati alakomban. Furcsa lenne a macskám nélkül – válaszolom őszintén. Az évek alatt sokat fejlődtem, bár az is igaz, hogy még lenne hova. Egyszer szeretném azt elérni, hogy menjen a részleges átalakulás is. Egyelőre annyi megy, hogy a szemem színét tudom azzal megváltoztatni, ha eléggé a felszínhez közel engedem a leopárdom. Néha elég hasznos lenne, ha a karmait tudnám használni, egy kisebb önvédelmi fegyver lenne. Most már, ha fizetnének se akarnék ember lenni. Amúgy sem lennék előrébb. Emberként se lennék kevésbé veszélyben, csak tudatlanabb és gyengébb.
Elmosolyodom, amikor felnevet. Nos, valószínűleg elég gyakran akarnak a kedvében járni mindenfélével, amit meg nem tud hasznosítani, azt gondolom odaadja Ayaménak, vagy aki éppen még vele tartózkodik. Azért nem olyan rosszak az ajándékok.
– Értem... Ennek van valami tölteléke is, vagy csak töltetlen gombóc? Amúgy meg jól hangzik, szóval, ha ráérsz, akkor szívesen megkóstolom majd. – Ajánlat elfogadva.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-30, 20:26

Xavi & Kazuya

- Igen, ez nagyon is így van. Ayame amúgy is könnyen elveszíti magát ha édességet lát, vagy ilyen kalandpark, vidámpark akármelyikét. Igazán jó turista de el ne mondd neki, mert leharapja a fejemet - kuncogok fel, hiszen valószínűleg én is szeretném a fagyit ha megehetném. De sajnos már nem ehetek összevissza semmit, régen nem vagyok emberi lény és a szervezetem nem tudja megemészteni azt ami másoknak olyan természetes. Pedig annyi mindent összeennék.
- Félsz hogy átaludnád a vacsi időt? - nevetek fel, ahogy kicsit előre könyöklök, de nem vagyok kifejezetten csábító üzemmódba, vagy ha igen akkor már ilyen reflexszerű de visszafogom magam. Nem rontom meg a kiscicát, csak hazafuvarozom Alexnek. Majd aztán ő befejezi a dolgot.
- Igen, valóban finoman lehet készíteni és nagyon sok féle módon is, igazán változatosan. Néha kicsit hiányzik, de majd egyszer ha lesz egy halandó szolgám, akkor rajta keresztül érezhetem én is - sóhajtok fel, ábrándozva hiszen nem teljesen kizárt esemény, de nem tudom mikor lesz az. Alex se kapkodta el ami azt illeti és ő már ezer is elmúlt. Még semmi sincs veszve és van időm.
- Na igen, azt is mondhattam volna, ez hamarabb jutott eszembe és nem vagyok oda a borokért. Régen mindig sakét ittam, utána meg már... semmit - mosolyodom el ahogy elsimítom a hajam az arcomból, és figyelem ahoyg bölcsen össze is fogja ő is.
- Milyen ez a mascarpone? Mi az? - kérdezem kíváncsian az étlapot böngészve. Sok mindent láttam már és felismerem az ételeket de ez olyan új dolog lehet.
- Persze, felnőttek de azért nem véletlen vagytok vele, nem? Nem csak azért mert gondoskodik rólatok - kérdezem félig, hiszen igyekszem informálódni. A mostani kapcsolatom Alexel elég szoros, és jó lenne ha képben is lennék azokkal akik körülötte élnek. Mint a pomméi, és persze az öcsikém akit néha a halál nemesebb részére kívánok.
- Na igen, és ez egyre jobb lesz. Ha eleget gyakorolsz akkor előbb utóbb menni fog a részleges alakváltás is - mosolyodom el, ahogy kihozzák neki a steaket, helyet csinálok az asztalon.
- Itadakimasu! - kívánok neki jó étvágyat de ahogy elnézem azzal nem lesz gondja.
- Attól függ. Lehet bele teni csak úgy nehezebb megcsinálni és nagyobb az esélyed hogy szétrobban a gőzben. De mindehogy finom és én tudtam úgy is csinálni hogy volt benne csokiszósz - teszem hozzá ahogy a falatozását figyelem.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-07-31, 20:57

Kazuya & Xavi ©
Felkuncogok. – Nem mondom, titok marad. – Még az se biztos, hogy összefutok Ayaméval, de hát ugye sose lehet tudni. Na, meg nem, mintha erre terelődne a téma.
– Nem, attól nem félek – mondom felkuncogva. – Az még nem nagy gáz, ha átaludnám, csak farkas éhes lennék reggel – mosolygok rá, kissé oldalra billentve a fejem. Azért szeretem megtartani az étkezéseimet, de ha kimarad egy, attól még nem dől össze a világ, csak éhesebb leszek, mint általában.
– Nos, akkor szorítok, hogy egyszer legyen egy. Tarthatnál majd egy ízorgiát – mosolyodom el újfent. Gondolom az újdonság varázsával kihasználná az alkalmat, hogy újra érezhesse a régen megismert ízeket.
– Ha valamikor újra veled vacsorázom, akkor menjünk japán étterembe. Mit szólsz hozzá? – érdeklődöm, miközben összefogom a hajam, hogy evés közben ne zavarjon. Már, ha valaha még el akarna vinni étterembe.
– Az egy krémsajt. A neten elég sok recept található hozzá. A tiramisu például nagyon finom. Inkább ételekhez, desszertekhez használják, mint magában eszik – válaszolom legjobb tudomásom szerint. Bár saját kezűleg még nem készítettem semmit mascarponéval.
– Azt hiszem nem. – Végül is csatlakozni sem lett volna kötelező, talált volna nekünk falkát, de hát neki más tervei voltak. Nem, mintha annyira bánnám, hogy hozzá tartozunk. Lehet rosszabb helyzetben lennénk, vagy egy rosszabb vámpír hívóállataiként végeztük volna. – Talán... nincs miért elhagynunk. Egyelőre ott van a suli befejezése, én pedig szeretnék tovább tanulni. Nem igazán vannak olyan nagy terveim, ami miatt én búcsút mondanék. És szerintem Xyl is így van vele. – Nem igazán agyaltam azon, hogy miért is vagyok Alex mellett. Erre vezetett az út és eszemben sem volt letérni róla.
– Igen, igyekszem. Bár már az is nagy előrelépés lenne, ha a karomnövesztésig eljutnék – mondom, majd a pincér felé tekintek, amikor kihozzák a steakemet. Remek! Az nem vitás, hogy gusztán néz ki.
– Köszönöm – felelem elmosolyodva, amikor jó étvágyat kíván. Azért van egy kis nyelvtudásom japánból, de nem tudnék elkommunikálni vele. Annyira nem vagyok profi. Viszont, ha már megkaptam a kajám, akkor neki is fogok az elfogyasztásának.
– Ó, értem. Akkor már nem olyan egyszerű – mondom, miután lenyeltem a falatot. – De még továbbra is áll, hogy megkóstolnám. Vacsi után mi lesz? Megyünk haza? – kérdezem, mielőtt folytatnám a steakem elfogyasztását. Nekem nincs más tervem, bár kiélvezném a társaságát, amíg lehet.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-08-10, 19:02

Xavi & Kazuya

- Hálás vagyok érte - mosolyodom el, hiszen nem lenne jó ha Ayame-chan megtudná hogy miket mondok, bár szerintem kereken három percig duzzogna, aztán elszaladna egy új fagyist keresni a városban hogy aztán elmesélje, milyen új élményekkel gazdagodott. Néha zsongani tud a fejem tőle, de semmi pénzért el nem engedném magam mellől, és rosszul jár az aki bántani akarná. Elég messzire mennék érte ami azt illeti.
- Hogy lehet egy leopárd farkaséhes? - húzom lassú mosolyra az ajkaimat, hiszen csak ugratom a fajok közti különbségekkel. Elmosolyodom a jókívánságra hiszen nem lenne rossz de még nagyon fiatal vagyok, és talán meg sem született az a társ aki mellém illene. Én tudok várni.
- Biztos vagyok benne hogy ha megtalálom ezt a szenély három napig csak enni fog miattam - nevetek fel, hiszen vágyom az ízekre és hogy kicsit embernek érezhessem magam újra. Olyan régóta nem vagyok már az.
- Megbeszéltük. Szívesen elviszlek bármikor amikor Alex éppen nélkülözni tudja a társaságodat - ígérem neki hiszen rajtam nem múlik. Elmehetnénk akár hármasban is. Majd felvetem a kisrókámnak is.
- Tiramisu, ez ismerős nekem. Ilyen izé kell bele az a piskóta ugye? És ilyen nagy átlátszó edénybe szokták csinálni és ilyen rétegesen néz ki - ugrik be hogy mintha valaki mesélt már volna nekem erről hogy mégis hogyan kell elkészíteni. Szegény nagyon naiv volt, és nem tudta hogy a vámpírok nem élnek ilyesmivel.
- Szeretitek Alexet ugye? Ezért sem akarsz elmenni hiszen miért hagynál el valakit akit szeretsz? - filozofálok hiszen szerintem vannak itt érzelmek is, és eddig az jött le hogy olyan apafigura lehet, bár elég sok extrával hiszen az apa nem szokott lefeküdni a gyerekeivel.
- El fogsz jutni. Gyakorlással menni fog, az alfák se úgy kezdték hogy minden erejük megvolt. Csupán akaratuk, ami nem hagyta hogy feladják - mosolyodom el, és figyelem ahogy eszik.
- Nem olyan egyszerű, de nem is nehéz csak ismerni kell a technikát. Hm, nem nincsen már semmi tervem. Te még szeretnél csinálni valamit? Kirándulhatunk, de haza is vihetlek - ajánlok neki alternatívákat, hiszen én nem sietek, még messze van a hajnal.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-12, 14:35

Kazuya & Xavi ©
– Szívesen. – Ayame biztos nem fogja visszahallani tőlem Kazu szavait, hacsak ő nem akarja így. Bár nem hiszem, hogy túl sokáig haragudna rá, még ha a fülébe is jutna.
– Úgy, hogy a leopárdéhes furán hangzik – mondom felkuncogva. Elég sokféle képpen elmondhatnám mennyire lennék éhes, de az emberek ezt használják a leginkább. Amúgy tényleg tök furán hangzik más állatot használva. Rókaéhes? Medveéhes? Jól elszórakoztatom magam...
Nem tudom mennyi idősen lehet egy vámpírnak halandó szolgája, de azért drukkolok Kazunak, hogy ne maradjon ki a jóból. Mert végül is nem lehet olyan rossz.
– Azért hagyj neki egy szusszanásnyi időt, ha nem akarod meghányatni. Vagy szeressen enni és akkor nem lesz gond – mondom elvigyorodva. Három napig csak enni. Azért én is egész jól bírok kajálni, de még én sem bírnék három napon át.
– Rendben, bármikor szívesen. Akár Ayaméval hármasban is. – Nekem úgy is jó, ha ő is jön. Azért jó néha társasági életet is élni, még ha néha vámpírok és/vagy alakváltók a társaságom. Annyira ezekben a körökben forgok, hogy már csak akkor beszélek emberrel, ha suliban vagyok.
– Igen, az a piskótás, réteges süti – mondom bólogatva, hogy jóra gondol. Igazából még nem csináltam, de szándékomban áll legalább egyszer elkészíteni. Talán majd legközelebb meg is csinálom.
– Na igen, mondhatjuk azt, hogy szeretjük. – Elmosolyodom, majd bekapok egy falatot a steakemből. De, ha azt vesszük el lehet hagyni azt is, akit szeretünk. A szüleinket is szerettem, most még sem tartom velük a kapcsolatot. Nem, mintha ők hallani akarnának rólunk. Alex pedig ott volt nekünk.
– Köszi. Igen, csak gyakorolnom kell és a fejlődésem is beindulhat. Végül is senki sem úgy születik, hogy minden tudás és erő ott van benne. – Tanulás és gyakorlás kérdése, hogy előhozzam magamból mindazt, ami bennem rejlik. Ha feladnám, akkor nem haladnék semerre, csak megragadnék egy ponton. Meglehet, hogy évek kérdése, hogy szintet lépjek, csak kitartóan kell küzdeni a célért.
– Értem – mondom elmosolyodva, majd elgondolkodom egy pillanatra, míg rágom a bekapott falatot. – Igazából haza is mehetünk. Azt hiszem eleget kirándultam ma. – Én otthon is szívesen elbeszélgetek még vele, ha szeretné. Aztán ki tudja mikor találkoznánk ismét. Ha meg ő sem siet sehová, akkor lehetek a társasága a továbbiakban is.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-08-13, 12:56

Xavi & Kazuya

Ayame-chan egy külön fogalom, és éppen ezt szeretem benne hogy ennyire eleven és önálló. Bár néha képes az agyamra menni ezzel a túlzott aktivitásával, de ettől függetlenül fontos nekem, és ölnék a védelmében, ez kétségtelen.
- Na jó, ez igaz. Tényleg furcsán jön ki, de milyen érdekes szófordulatok vannak hogy az éhséget például a farkasokhoz kötik - jegyzem meg ahogy beszélgetünk a vacsijára várva és elgyönyörködöm az étterem kialakításában és persze Xavier kisfiús, mégis határozott vonásaiban. Alexander tud választani, mindig is tudott hiszen itt vagyok én is, ékes példaként.
- Persze, nyilván nem akarom megölni ezt csak úgy jelképesen mondta, de biztos hogy sokat fog enni mellettem, illetve nem is kifejezetten sokat, csak sok félét, mert mindent meg akarok kóstolni - mosolyodom el, mert vannak ételek amiket ismerek, de vannak amiket nem és kíváncsi természetű vámpír vagyok én ehhez.
- Majd megbeszélem vele mikor ér rá, és persze nincs tele a naptárunk - mert hát elég sok minden szakad rám a média mellett és a rajongói levelekre is mindig válaszolgatni kell, bár sokszor csak a kezébe adom a telefonom hogy csinálja ő. Én addig tableten játszom.
- Jó dolog ha az embert szeretik, biztos vagyok benne hogy ő is szeret titeket - teszem hozzá.
- Találkoztál már nyilván a másik fiúval, Ericcel is. Róla mi a véleményed? Vele is eljöttél volna vacsorázni? - kérdezem ajkaimon apró mosollyal, ahogy megtámaszkodom.
- Senki. Pedig milyen jó lett volna ha máris mestervámpírként születek meg - sóhajtok, de hát nekem több idő lesz ezt elérnem, de minden éjjel keményen küzdök a céljaim felé, és hogy végre a magam ura lehessek.
- Neked gyorsabb lesz a fejlődés, és talán még alfahímként is látlak egyszer - mosolygok szelíden, de egy cseppnyi keserűség azért marad bennem.
- Nekem megfelel, talán még Ayaméval is össze tudlak ismertetni. Vagy elmehetünk vásárolni és csinálhatunk mochi gombócokat - vetem fel a lehetőséget.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-19, 20:52

Kazuya & Xavi ©
– Igen, érdekes, hogy pont a farkasokhoz kötötték. Ilyen nagy lenne az étvágyuk? – kérdezem elgondolkodva. Némelyik szó elég érdekes, mint például ez is. Az előzőleg rendelt bor hamarabb kiér az asztalunkhoz, mint a vacsorám, de nem is gond. A pincér ki is tölt a poharamba belőle, majd az asztalnál hagyja az üveget, aztán távozik is. Hamarosan a vacsorám is elém kerül.
– Kár is lenne érte, ha már megkapnád az esélyt hozzá. Na meg, nem muszáj egy teljes adagot megenni ahhoz valamiből, hogy élvezd kicsit az ízét. – Vagy mindennap egy vacsora és új ízvilág, desszertek és stb.
– Rendben. Persze, amikor csak ráértek. – Nekem a sulin kívül amúgy sincs nagyobb dolgom. A média amúgy is bajosabb, mint az én kis életem, ahol könnyebb az időmet átszervezni.
– Na igen, az biztos – mondom elmosolyodva, és kinyúlok a poharamba töltött borért, hogy belekortyoljak, miközben Kazura nézek. Majdnem sikerül is belefulladni a kérdés hallatán. Kissé köhögve, kipirulva rakom le a kezemből a poharat. Megköszörülöm a torkom, mielőtt megszólalnék. – Eric, amint elvisz vacsorázni? Kizártnak tartom. Én lepődnék meg a legjobban. Valahogy úgy érzem, hogy nem kedvel. Szóval csak akkor beszélne velem, ha muszáj lenne és egy légtérben is csak akkor tartózkodunk, ha nincs más lehetőség. Amúgy meg nincs bajom vele – felelem a kérdésére, majd bekapok egy újabb falatot a steakemből. – Csak... – Nem is tudom, hogy mit gondoljak. Nem találkoztam vele olyan sokszor, de a viselkedése felém olyan, mintha... Mintha féltékeny lenne. Vagy a fene se tudja. Persze nem lehetek mindenkinek a szíve csücske. – Lehetséges, hogy féltékeny? – kérdezem kissé oldalra billentett fejjel, miközben Kazura pillantok. Mást nem tudok elképzelni, hiszen nem tettem semmit ellene.
– Na igen, de az úgy már túl egyszerű lenne mindenkinek. Meg hol maradna a siker élmény? Nem lenne mit megünnepelni – mondom egy apró mosollyal, mielőtt folytatnám az evést. Nem tudom milyen gyorsan nőhet egy vámpír ereje, de nem hiszem, hogy az is olyan egyszerű lenne.
– Nos, köszi, hogy ennyire bízol a fejlődésemben. Bár az alfaság azért még messze van. – Egyelőre érjek el valami közelebbit, mint például a részleges alakváltás.
– Persze, nekem bármi megfelel, és szívesen megismerném Ayamét.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-08-20, 16:43

Xavi & Kazuya

- Ez egy jó kérdés, nem tudom milyen farkasok természetes étvágya, nem vagyok egy született biológus ami azt illeti - mosolyodom el, ahogy kényelembe helyezem magam az éttermi széken, ahogy Xavi leadja a rendelés, és megkapja a bort. Elgyönyörködöm benne ahogy a pincér kitölti a fiúnak. A színe gyönyörű vérszínű, talán én is szeretném ha tudnék inni ilyesmit. De egyszerre csak egyetlen kortyot, talán annyit sem. Azt hallottam hogy a korral fejlődik az ember és egy kortyot talán meg tud emészteni ha elég öreg és erős, de lehet hogy ez is csak városi legenda.
- Pontosan. Nem célom halálra eteteni, egyszerűen kíváncsi vagyok a mostani kor ízeire de ki tudja hogy mikor lesz lehetőségem megízlelni bármikor az ételeket - sóhajtok fel ahogy a fiút figyelem. Szimpatikus, és kedvesnek is látszik olyas valakinek aki illik Alexanderhez. Ő szeret a nagy jótevő szerepében is tetszelegni de nem rovom fel neki. Engem is így szedett össze annak idején.
- Majd egyeztetünk, végül is egy helyen lakunk de ha adsz egy telefonszámot vagy messengert akkor írok neked - hiszen elég modern vámpír vagyok és szeretem a modern technika vívmányait. A média szerepem miatt pedig sokfféle felületet kell kezelnem, és folyamatosan spammelni az életem apró eseményeit. A hírnév átka.
- Na, na. Meg ne fulladj itt nekem, Alex elég mérges lenne ránk ha megtennéd - kuncogok fel, hiszen pontosan tudom mennyire irreális a kérdésem, hogy mit tenne Eric. Ha tehetné talán még meg is szabadulna az ikrektől.
- Jól érzed. Eric valóban nem kedvel senkit, akinek kapcsolata van Alexel, hiszen féltékeny. Butaság ez, de mégis gyermeki az érzése, hiszen ő soha sem lesz az egyetlen ahogyan senki más sem a vérvonalból. Ezt nehezen emészti meg, engem sem kedvel pont ugyanezen okból - mosolyodom el, és figyelem ahogy bekap egy újabb falatot. Jó lehet ilyen felhőtlenül enni. Az ember meg se becsüli mi mindenre képes, csak miután már nem képes rá többé.
- Ez is igaz, de van ami nem olyan egyszerű dolog. Ahhoz hogy kijöjjön az erőnk igazi mibenléte... sok olyan helyzetet kell túlélni ahol élet halál a cél, és elég egy rossz mozdulat... - hagyom félbe hiszen nekem is volt már pár ilyenem, és már nem gyermek vámpír vagyok, hanem egy kicsit feljebb jutottam a létrán. Persze, sosem fogok megállni, amíg mestervámpír nem leszek, de azt nem osztogatják csak úgy.
- Lehet hogy közelebb lesz, mint várnád. Hiszem hogy Alexandernek megvannak az okai amiért maga mellett tart - mosolyodom el, mert lehet hogy ő még nem látja ezeket, de nekem vámpírként máshogy jár az agyam és sejtek némi hátsó szándékot.
- Rendben, akkor a vacsi után vásárlás. Tudok egy jó boltot ahol mindent megvehetünk ami kell - gondolkozok el, és amíg eszik rá csekkolok a telefonomon a boltra amit kinéztem. Nyitva is van, remek.
- Óh de jól néz ki... - pillantok a pincérre ahogy a mascarponés desszrtet hozza ki. Egészen irigy leszek egy pillanatra.
- Nem igazság hogy te ezt megeheted.... - sóhajtok fel lemondóan, de aztán újra felvirágzik a mosolyom. Ha Ayame megenne egy ilyet, és a vérét venném, vajon éreznék valamit belőle? Ki kell próbálnunk!  

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-28, 20:03

Kazuya & Xavi ©
– Jó, akkor már ketten vagyunk – elmosolyodom, majd hamarosan megérkezik a bor, amiből töltenek is nekem. Annyira nem értek a borokhoz. Azon túl, hogy szép a színe és kellemes az illata, nem igen tudok mást nyilatkozni.
– Nos, azt mondják, hogy egyszer mindennek eljön az ideje. Csak legyen türelmed kivárni. – Na meg kitartani és túlélni ki tudja hány évet, mire bekövetkezik az egész.
– Felírjam neked, vagy ide adod a mobilod, míg bepötyögöm neked? – kérdezem rápillantva. De akár le is diktálhatom neki, ahogy csak szeretné. A mobilomon el lehet érni, ritkán nincs nálam, és még ritkábban kapcsolom ki. Ezután kis híján belefullok a borba, annyira hihetetlen a kérdése. Aprókat köhögve bólogatok, és amint sikerül normálisan levegőhöz jutnom, akkor válaszolok.
– Nem tervezek – mondom, majd elmerengve hallgatom, aztán felkuncogok. – Kisajátítani Alexet? Jó vicc. Ilyenre még én se gondolnék. –  Nehéz lenne elképzelni, hogy lecövekeljen egyetlen személy mellett. Már alapból hamvában holt gondolat Alex vérvonalát tekintve. Egy monogám Belle? Azt megnézem. Egyszerűen nem tudom elképzelni. Bekapok egy újabb falatot, miközben visszapillantok Kazura, és hallgatom, hogy mit mond.
– Szóval rizikós a dolog? – kérdezem. Azt hiszem mindennek megvan az ára. A fejlődés meg nincs ingyen, nem repül a szánkba a sült galamb. Dolgozom azon, hogy feljebb kerüljek, a kondimat is javítom.
– Lehet. Valószínűleg, hogy vannak okai és megvannak a maga tervei is. Célom, hogy fejlődjek és ehhez vagy kapok valamilyen szintű segítséget, vagy nem. Semmiképp sem szeretnék megrekedni – mondom, és lassan be is fejezem a steakem elfogyasztását. Bár kétlem, hogy Alex ne szeretné, ha fejlődnék.
– Szuper – mondom elmosolyodva, mielőtt belekortyolnék a boromba. A pincér hamarosan fel is tűnik, hogy lerakja elém a desszertemet.
– Igen, tényleg az – felpillantok a desszertemről. – Ne már, a végén rosszul érzem itt magam, hogy ilyeneket eszek előtted...

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-08-29, 09:55

Xavier & Kazuya

- Értessz a borokhoz? - figyelem az italt ahogy a pincér kitölti és távozik hogy ne zavarjon minket a vacsorában. A vörös folyadék mint a vér kering a pohárban csak nem olyan sűrű. Az igazi vér sokkal másabb állagú.
- Azzal nincsen baj, elég türelmes vagyok az idő nekem dolgozik mert ha ügyes vagyok akkor ezer évig is élhetek - mosolyodom el mivel nem hinném hogy mostanában akadok rá arra a nőre vagy férfira aki a tökéletes halandó szolgám lehetne. Nem várok el semmit az élettől hogy milyet sodorjon elém az élet, majd úgyis alakul. Talán sosem lesz, talán holnap egtalálom, vagy jövőre. Annyira kiszámíthatatlan az élet.
- Odaadom szívesen - húzom elő a fekete színű csúcskategóriás mobilom és a kezébe adom miután feloldottam a képernyőt.
- Keresd meg magad facebookon és írd bele a telefonszámot, megcsörgetlek majd és akkor tudod az enyémet is - mosolyodom el, hiszen engem nem kell keresnie. Az elmúlt egy évben eléggé felkapott lettem, és szinte berobbantam a köztudatba hogy itt vagyok.
- Igen, számomra is elképzelhetetlen. Alexander elég öreg és tapasztalt vámpír már, és nem várható el egyetlen belle-től sem a monogámia. Ez a vérvonal egyszerűen nem így működik. Régen én is ki akartam sajátítani és volt pár szép évünk együtt de aztán ő tovább ment és a második világháború alatt teremtette meg Ericet - mesélem neki hiszen elég sokat tudok azért a családi viszonylatainkról.
- Rizikós, de hát miben nincs kockázat? Minden felfogható játéknak, csak mindennel más szabályai vannak és amíg betartod őket nem lehet gond - mosolyodom el, hiszen ez már csak ilyen. Visszaveszem a telefonom, és megcsörgetem Xavit, és visszaigazolom mint ismerőst.
- Senki sem szeretne megrekedni, ez természetes. Mondjuk nekem lennének tippjeim, de nem az én leopárdjaim vagytok és majd Alex elmondja a maga idejében ha vannak ilyen tervei - jegyzem meg apró mosollyal, miközben szinte már féltékenyen nézek a mascarponés pohárkrémre. Igazságtalan az élet.
- Ne érezd magad rosszul, csak irigykedek... - nevetek fel, hiszen akkoriban még nem volt ilyesmi és nem jártam európában sem hogy mindenfélét ehessek.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-08-30, 16:04

Kazuya & Xavi ©
Megingatom a fejem a kérdésre. – Nem. Annyira semmiképp, mint egy borszakértő. Nem tudnék ódákat zengeni a borról. Szóval, ha megkérdeznéd, hogy milyen, csak annyit tudnék mondani, hogy finom-e vagy sem – mondom felkuncogva a végén.
– Akkor reméljük a legjobbakat – mosolyodom el. Azt hiszem ezt egyik vámpír sem tudja előre, hogy mikor talál rá egy halandó szolgára. De az biztos, hogy Kazu örülni fog annak, ha elé sodor egyet az élet.
– Köszi – mondom, miközben átveszem tőle a felém nyújtott mobilját. Először beviszem neki a mobilszámom, és csak utána megyek fel facebook-ra, hogy ott elintézzem a többit. – Na igen, elég fura lenne egy monogám belle. Azt hiszem a monogámia elég lenne ahhoz, hogy gátat szabjon a fejlődésnek – pillantok fel egy pillanatra a mobilról, majd befejezem a bejelölését, csak azután nyújtom vissza a mobilt. Ha már a vágy is egy forrás, egy személy elég kevés lenne hozzá. Nem kifejezetten érdekel hány szeretője van Alexnek, vagy kiket visz az ágyába. Az az ő dolga. Végeredményben én sem csak vele bújtam ágyba.
– Hmm, hát igen, ez igaz – mondom, majd előveszem a telefonom, hogy elmenthessem magamnak Kazu számát, aztán azt is látom, hogy visszaigazolt. – Akkor ez is megvan – mosolyodom el, aztán visszarakom a mobilom a zsebembe.
– Vagy majd rákérdezek – vigyorodom el. – Vagy mondom, hogy adjon tippeket a fejlődésemhez.
– Ne nézd – mosolyogva takarom ki előle a poharat, amiben hozták. – Bár így sem jó, mert már láttad... Tudod mit? Legyen ez az első, amit megkóstolsz majd a halandó szolgád által.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-10-01, 21:25

Xavi  & Kazuya

Felkuncogok, hiszen nem is nézem ki belőle hogy jobban érdeklik a borok annál, hogy finom vagy sem.
- Megértem. Én valószínűleg szeretném a bort, mert sokkal édesebb lehet mint a sake amit ugye mi ittunk odahaza japánban. Az gyakorlatilag pálinka, de elég enyhe és sok kellett hozzá hogy berúgjon az ember úgy igazán tisztességesen - sóhajtok fel, ahogy megszaglászom. Édeskés illata van de hát a legtöbb bornak az van, hiába nem olyan édes.
- Bizony ám, a remény az egy olyan örök dolog, ami nem szűnik még, még ha azt is hinnénk hogy a világ összeesküszik ellenünk - hagyom rá, hiszen voltak nehéz időszakaim, és nem tudtam igazán hogy mi lesz a vége, és éltem egyik éjszakáról a másikra, és majdnem elfelejtettem még remélni is. Éjszakák választottak el attól, hogy ne tudjak felállni, és fogalmam sincs mi volt az, ami végül átlendített a holtponton. Mindenesetre Mizuhironak is feltűnt, és onnantól kezdtünk el építkezni.
- Furcsa és eléggé bolond dolog is. Ezt a vérvonalat nem épp a monogám kapcsolatokra tervezték, és lehet az ember szerelmes de a testi vágy egészen más, és nem zúdítható egyetlen emberre az egész emrt felemésztené - sóhajtok fel, hiszen olyan távol tartom magam a szerelemtől, ahogy csak lehet. Nem nekem való az az érzelem.
Elveszem a telefonom, miután befejezzük a cserét, és látom a sok sok felvillanó üzenetet és rajongói oldalt. Még jó hogy az official oldalam Ayame vezényli és nem nekem kell vele küzdenem. Bár néha én is szoktam válaszolgatni, és igyekszem minden üzenetre reagálni valamit.
- Az sem rossz ötlet, biztos hogy fog adni - erősítem meg, de nem osztok meg többet hiszen nem tudhatom hogy mik a tervei Alexnek az ikrekkel. Most még kiscicák és a nyilvánvalón túl hogy elkényezteti őket, bizonyára vannak hosszabb távű tervei is, amikbe lehet hogy még nem avatta be őket.
Elnevetem magam.
- De már láttam! De amúgy igen, ha még létezni fog ez a cucc akkor ez lesz az első amit megkóstoltatok vele - hagyom rá, hiszen talán ő meg se éri hogy nekem halandóm legyen. Olyan ifjú még, és mégis az ő élete el fog rohanni, míg az enyém örökké ilyen marad, örökké szép és belle maradok, annak minden átkával és áldásával.
- Mondd csak, voltál már a városi vidámparkban? - kérdezek hirtelen teljesen mást, de mégis ez is fontos téma ha már itt tartunk.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-10-24, 17:07

Kazuya & Xavi ©
Nem vagyok egy nagy borszakértő, nem tudnék ódákat zengeni egy borról, hogy miben érlelődött meg hány évig, meg ilyesmi. Ha bort kell választanom, akkor vagy olyat választok, amit már ismerek vagy kikérem egy okosabb véleményét. Én meg maradok annál, hogy finom vagy sem az, amit iszok. Bár a net is elég sok infóval elláthat, ha úgy van. Végighallgatom, amit Kazu mond és elmosolyodom, de nem fűzök hozzá semmit, nem is igen tudnék. Azért sajnálom, hogy nem érezheti az ízét, mert azért elég finom ez a bor.
– Na igen... Én úgy gondolom, ha már reménykedni sem tudnánk, akkor ott tényleg vége lenne mindennek. – Szerintem a remény egy olyan dolog, ami erőt tud adni, egy kis mozgatórugó, ami nem hagyja, hogy az ember feladja. Ez olyan, mint az utolsó szalmaszál, amibe még lehet kapaszkodni.
– Igen, az biztos. – Ez a vérvonal tipikusan nem monogámiára való, nagyon nem. Bánja a franc, a szex az mindig egy élmény marad. Ami jó, az jó, el kell ismerni. Ha már itt tartunk... – Szex közben szoktad használni a képességed? – Hah, bátor kérdés. Jó kis vacsora téma, mi? Végül is most mit zavartassam magam, maximum szépen eltereli a témát, ha nem akar róla beszélni.
Amint végzek a mobilján az elérhetőségeimmel vissza is adom neki, majd az ő számát is elmentem a sajátomon és voálá, most már lehet engem zaklatni. Bár a zaklatáshoz én is értek, erről Xyl tudna miket mesélni. Igazából néha hagynom kéne az egészet a francba és azt mondani, hogy már nagy lány. De a fenébe már, hogy nem megy. Pedig istenemre mondom, hogy megpróbáltam. Próbáljam erősebben, hm?
– Kösz a biztatást – mondom elmosolyodva. Fogalmam sincs, hogy vannak-e tervei Alexnek velünk kapcsolatban, vagy csak figyelemmel kíséri, hogy merre tartunk. Egyelőre maradok annál a tervnél, hogy érdeklődöm, aztán meglátjuk van-e valami, amit megosztana velem... Vagy jöjjek rá magamtól.
– Lehet, hogy én már nem fogok élni, mikor eljön az a pillanat, de nem hiszem, hogy a hozzávalók eltűnnének a világból addigra. Szóval simán benne van a pakliban, hogy ha nem is én, majd valaki más elkészíti – mondom mosolyogva. Lehet, hogy furcsa, de nem keserít el a halál gondolata. Tisztában vagyok önön halandóságommal. Én öregszem, az én időm pereg és egyszer a halálom pillanata is be fog következni. Addig viszont kihasználom mindazt, ami adatik nekem. Belekanalazok a desszertemben, majd a kanállal a számban nézek fel Kazura, amikor felteszi a kérdését. Elgondolkodva döntöm meg kissé a fejem jobb oldalra.
– Igen, elvittem oda Xylt nem régiben. Miért? – kérdezem kíváncsian. Xyl éppen unatkozott és nekem sem volt mit csinálnom, szóval felhoztam az ötletet. Végül is mióta a városba jöttünk még egyszer sem voltunk ott. Aztán egész jól elvoltunk egész nap.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-11-29, 09:14

Xavi & Kazuya

Félrebillentett fejjel nézem a bort ahogy a kristálypohárban csillog, és elgondolkozom hogy jó lenne érezni az ízét, de majd egyszer csak eljön annak is az ideje. Elmosolyodom, könnyen jön ajkaimra a gesztus, és alapvetően azt mondanám kedvelem a fiút, holott tized annyi idős mint én, és még előtte az élet, én pedig már két teljes életet is leéltem ha úgy vesszük.
- Hai, fontos hogy a remény megmaradjon. Bár azért vannak olyanok akik ezt minden nap meg akarják ölni. Ayame-chan mondja mindig, hogy ezek olyanok mint a gyökerek. El kell vágni és ásni tovább - mosolyodom el ahogy a kisrókámra gondolok hiszen Ayame régi darab mellettem. Teljesen véletlenül ismerkedtünk meg, de aztán valahogy rajtam ragadt és ma már nem is bánom.
A kérdésére felkuncogok, mert nem igazán hoz ezzel zavarba. A szex nekem mint belle vámpírnak sosem volt tabu téma.
- Van amikor igen, bár általában nem használom és nem is használhatnám, de tudod amiről nem tudnak nem fáj. Csábításhoz használom inkább - válaszolok neki nyíltan ahogy az asztalra könyökölve nézem azt a pohárkrémet. Jól néz ki, nagyon is. Ayame-channel meg kell kóstoltatnom.
Számot cserélünk hogy később tudjunk egymással kontaktálni, és a közösségi médiában is megtalálom a fiút, és ismerősökké válunk.
- Igazán nincs mit. A végén még Nimir-Raj leszel - mosolyodom el ahogy lassan belapátolja a krémet és a szája szélét, amolyan macskásan. Nem tagadom elég kellemes látvány, és ahogy végez lassan odaintem a pincért is hogy fizessek. Presztizs kérdés de fekete amex-et használok.
- Majd kiderül hogy mi lesz és mi nem, de nem fogom feladni - mosolyodom el az ajánlatára.
- Gyere, menjünk. Ha még vásárolni akarunk akkor el kellene indulni és csinálok neked mochit. Vagyis, majd együtt megcsináljuk... - ajánlom neki ahogy lassan végez. Ha szeretne még valamit, akkor megvárom persze.
- Szeretnél kávét? Van egy stop-shop nem messze és Ayame szerint finom a kávéjuk - mosolyodom el rá.
- Hm. És tetszett? El akarom vinni majd Ayame-chant mert még nem volt és kíváncsi voltam hogy milyen lehet - mosolyodom el.

Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next