HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:25
Méchante
tollából született
Yesterday at 18:08
Min Jae Adams
tollából született
Yesterday at 14:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 13:17
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:50
Alexander
tollából született
Yesterday at 11:36
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:10
Alexander
tollából született
Yesterday at 10:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 10:16
Amber Hill
tollából született
Yesterday at 05:50
Eric Rafael Krauss
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 

Cat on the road - Xavi & Kazu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
II. Ifjú
Narui Kazuya
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 46
Tollvonásainak száma : 40
2018-06-11, 11:05

Xavi & Kazuya
If I am an angel, paint me with black wings

A kedvenc kocsimat vezetem, és szeretettel simítok végig a kormányon. Tegnap érkezett meg légipostával, hiszen nem volt olyan könnyű idehozatni de szeretem ezt a járgányt és most ezzel kóricálok a városban, és éppen egy külvárosi hely felé igyekszem hogy felszedjem Alex egyik macskáját.
Már megismerkedtem velük többé kevésbé, és az ikrek tényleg aranyosak, értem mit eszik bennük, és miért tartotta őket maga mellett. Xavierért megyek, mert vásárolni indult el, de valahol elveszett a városban és kilyukadt egy folyóparton. Az elmondásai és a gps szerint valahol erre kell lennie. Lelassítva hajtok végig egy kis utcán, és elégedetten mosolyodok el ahogy megbámulják a járgányomat. Nem sokára megpillantom Xavit is. Leparkolok, és kiszállok a volán mögül.
- Xavier, végre megvagy - lépek közelebb hozzá, és megvárom hogy felém fordulva felismerjen. Elvileg tudja hogy én jövök érte, mert megbeszéltük hogy én voltam a legközelebb hozzá.
- Gyere, menjünk. Van még dolgod valamerre? - érdeklődök ahogy lassan visszakerülök a vezető oldalra és beszállok.
- Vacsiztál? Vagy menjünk el enni? - faggatom tovább.
- Remélem bírod a sebességet - vigyorodom el, ahogy beindítom a szépségemet és feldorombol a motor. Nem szoktam tökölni, rá is lépek a gázpedálra.

♫ Victorius × remélem tetszik × ©️

Vissza az elejére Go down
III. Vérleopárd
Xavier Graham
Hozzászólások száma : 42
Re: Cat on the road - Xavi & Kazu
2018-06-11, 12:00

Kazuya & Xavi ©
Esküszöm fogalmam sincs hol fordultam el rossz helyen, de kilyukadtam egy olyan helyen, ahol még életemben nem jártam. A város nagy részét sikerült felfedeznem, amikor ide jöttünk, de vannak még ismeretlen területek a számomra. Na, ez pont egy ilyen! Mivel nem akartam még jobban eltévedni és ki tudja hol kikötni, így leadtam az SOS-t, hogy valaki szedjen fel innen.
Valahol a folyóparton kötöttem ki, a címet meg nem mondanám, de a tájat jól leírtam, szóval nem lehet gond azzal, hogy ide találjon értem. Kazuya volt a legközelebb hozzám, szóval őt várom azon a helyen, ahol voltam. Egy tapodtat sem mozdultam, csak leültem a földre, magam mellé helyezve a szatyrot, amiben az összevásárolt dolgaim voltak. Sóhajtva túrok bele a hajamba, majd hajtom le a fejem és átkozom magam, amiért nem figyeltem. Istenem, de ciki! Ki veszik el ennyi idősen? Banyek... Legalább a szagok alapján visszatalálnék, de ebben a betondzsungelben lehetetlen, annyi szag meg illat van a levegőben.
Felkapom a fejem, amikor meghallom a hangot és szatyrot megfogva pattanok fel.
– Kazuya! – Örülök meg neki, és ha engedi még meg is ölelem, mert jelenleg ő a megmentőm.
– Nem, semmi, csak vásárolni akartam. De megvan minden – mondom felemelve a kezemben lévő félig teli szatyrot. Követem őt a kocsihoz, majd beszállok mellé és bekötöm magam. Kérdésére a gyomrom hamarabb ad választ, mint jómagam.
– Ennék valamit – mondom elmosolyodva a gyomorkorgásom után. – Egy kiadós vacsi jól esne. Van ötleted, hova menjünk?
– Persze, jöhet – felelem kiszélesedő mosollyal, majd el is indulunk, hogy elhagyjuk ez a helyet.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-11, 22:21

Xavi & Kazuya

Ritka jelenség hogy a sima utakon felügyelet nélkül surranok az én kicsikémet vezetve, de most úgy döntöttem ennyi kijár nekem, és így indultam el a leopárdért. Egészen aranyos és értelmes kölyök, nincs ellene semmi kifogásom sem. Bár biztos vagyok benne hogy vezető sosem lesz, és nem lesz falkája mégsem lesz magányos. Még nem ismerem az itteni alfa párt, de eddig nem sok jót hallottam róluk, és meggyőződésem hogy nekik jobb Alex mellett, és nem kell háborgatni a kis családot.
- Itt vagyok, itt vagyok - mosolygok és ahogy felém jön kitárom a karom hogy megölelhessen, és visszaölelem. Aztán szállok csak be a kocsiba hogy tovább indulhassunk. A táskáját is elsüllyesztem, majd otthon kiszedjük.
- Mi jót sikerült venned? - érdeklődöm ahogy rükvercbe teszem, és Y kanyarban már meg is fordulok hogy kilőjek, mint aki repülő startot vett. Elnevetem magam a beszédes válaszra, és szőke tincseim csak úgy repkednek.
- Hát mit ennél? Gyorséttermi kaját, vagy rendes tisztességes steaket vagy valami zöldséget? - kérdezgetem és a válaszhoz mérten lövöm be a címet a gps-be hogy navigáljon tovább.
- Kiadós vacsira van. Akadnak remek éttermek a városban azt mondják, menjünk akkor a Diamondba - döntök, mert ott Ayaméval voltam már és neki nagyon bejött, bár sajnos nem a halandó szolgám hogy érezzem amit eszik, de elég részletesen le tudta írni hogy nagyjából elképzelhessem.
- Akkor kapaszkodj - veszek egy hajtűkanyart jobbra, és nem félek hogy borulnánk, ismerem jól a kocsimat és annak tapadását is.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-06-12, 10:17

Kazuya & Xavi ©
Pedig úgy rémlett, hogy helyes úton indulok vissza, de ezek szerint egy kanyart eltévesztettem, mert nagyon rossz helyen lyukadtam ki. Visszafordulhattam volna, de benne volt a pakliban, hogy a végén teljesen elkeveredek, így ott maradtam a folyóparton és segítséget kértem a hazajutáshoz. A szaglás alapján visszatalálás meg kizárva. Túl sok a szagminta és vadászkopó sem vagyok, szóval maradok a seggemen és kivárom, míg Kazuya elér idáig.
– Köszönöm – mondom, miközben megölelem. – Nem is tudom, hogy sikerült eltévednem... – Teszem még hozzá, mielőtt kibontakoznék az ölelésből, hogy aztán beszállhassunk a kocsiba.
– Egyébként jól emlékszem, hogy ez a szépség még eddig nem volt meg? Új szerzemény? – érdeklődöm, ahogy bekötöm magam. Fő a biztonság, ugyebár. A legtöbb kocsit ismerem a cirkusz körül, és meg tudom mondani ki melyikkel jár, de ezt még nem láttam.
– Vettem egy kis nassolni valót, meg pár fűszert, mert kifogytam belőlük. Találtam egy receptes könyvet is, azt is megvettem, és nagyjából ennyi is – felelem kérdésére, az ő kérdésére pedig a gyomrom adja meg a választ egy korgással, hogy még nem vacsoráztam és éppen itt lenne az ideje. A steak említésére felcsillan a szemem. A kedvenc kajámmal el lehet kényeztetni, bár jöhet bármi, ami hús. Viszont a hamburger gondolata sem rossz, de inkább nem azt választom.
– A steak jó lesz, meg egy kis sali – válaszolom meg kérdését, miközben kissé lejjebb csúszok az ülésen.
– Diamond? Ott még nem jártam. Jó hely? – kérdezem felé fordulva. Nem sűrűn járok éttermekbe, általában otthon eszek, ha nincs is kész kaja a hűtőben, akkor csinálok magamnak.
– Azért nehogy elüss valakit – jegyzem meg elmosolyodva, miután bevette azt a hajtűkanyart.

Music

Outfit
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-14, 13:18

Xavi & Kazuya

Nem lep meg a leopárd eltévedése, én is képes lennék rá ha nem használnám folyamatosan a modern kor találmányát, a GPS-t. Így viszont egészen hamar megtalálom Alex elveszett cicáját, aki nagyon kedvel, bár meg tudom érteni egyébként hogy miért. Az ikrek tényleg bájosak és kölykök még hozzánk képest bár én sem látszom sokkal idősebbnek tőlük, holott jóval túl vagyok százon már. Csak elmosolyodok az ölelésre és viszonzom, aztán szállunk kocsiba.
- Elég nagy ez a város, nem kell olyan tehetségesnek lenni hogy elvesszen az ember. Én is csak a gps-t követem és fáj a fejem ha elnavigál – kuncogok, és indítok is. Nem sajnálom a gázt, és alaposan oda is lépek neki ahogy megfordulok és a belváros felé indulunk.
-Tökéletesen jól emlékszel. Ma reggel hozták meg Japánból, és most vettem át alkonyat után. Ez a saját autóm, és idehozattam hogy ne mindig Alex készletéből kelljen kérnem egyet egyet – mosolyodom el hiszen jobban szeretem a saját kicsikémet, mert ezt ismerem és ezt szoktam meg. Bár van egy visszafogottabb fekete bmv-m is de azt nem hozattam magam után. Úgy fest eltart egy ideig az itteni amerikai vendégszereplésem, szóval nem árt ha van saját kocsim a környéken.
- Szóval konyhaművészkedsz. A cirkuszban nincs talán ellátás? Vagy inkább magadnak oldod meg az ebédet meg minden félét? - pillatok rá ahogy hajtűkanyarral fordulok, és utána viszonylagos egyenesben vezetek, csak a lámpák akadályoznak meg. Persze, nem tudok úgy elmenni az úton hogy ne lássak legalább két plakátot ahol a helyi fellépéseimet reklámozzák.
-Steak salátával? Érdekes párosítás, de rád bízom. Rajtam nem múlik – hiszen bőven van rá pénzem hogy egy ebédre meghívjam a Diamondba mai még nem is egy elit hely. Bár legalább stílusos.
-Jó hely. Nem olyan elit mint egy For Seasons étterem de azért elegáns és biztos lehetsz benne hogy nekünk lesz helyünk – villantok rá egy féloldalas mosolyt, hiszen még itt is ismert vagyok, és egyre messzebbre ér a hírem. Ázsia területén már ikon vagyok, és nem sokára itt is az leszek, azért is küldött ide Mizuhiro.
- Jól fog a fék, de nem kell aggódnod. Inkább azon aggódj hogy nehogy bemásszon valami őrült bige a kocsiba – sóhajtok hiszen sokszor volt rá példa hogy megérkeztem valahová és még ki sem szálltam a kocsiból és máris megtámadtak a rajongók hogy lássanak, megérintsenek, rájuk mosolyogjak. Mindig van közönségtalálkozó is.

III. Vérleopárd
Xavier Graham
2018-06-14, 21:26

Kazuya & Xavi ©
– Ja, de azért nem olyan rossz a tájékozódási képességem. Emlékszem, hogy jó irányba indultam el, de, hogy hol rontottam irányt... Az már rejtély marad – mondom beletúrva a hajamba. Most már tök mindegy, eltévedtem, de most már egyszerűbb lesz a hazajutás. El is indulunk a belváros felé, én pedig közben megjegyzem, hogy ezt a kocsit még nem láttam.
– Végül is érthető. Praktikusabb, ha nem kell folyton kölcsönkérni – mondom mosolyogva, és ha már idehozatta egy kocsiját, akkor... – Gondolom maradsz még egy darabig, ha idehozattad.
Addig legalábbis biztos, míg tartanak a fellépései, aminek a reklámjaival tele van a város. Nem eggyel találkoztam, amikor vásárolni indultam.
– Megesik. Persze van, de néha kölcsönkérem a konyhát – mondom felnevetve. – Ha már megtanultam főzni, akkor néha napján igazán elkészíthetem magamnak a kaját. Igazából még szeretek is főzni – felelem megvonva a vállam. Szeretek elpepecselni a konyhában, és néha magamnak készítem a kaját, bár ha úgy van nagyobb adagot készítek és eszik belőle az, aki megtalálja.
– Milyen sztárként az élet? – kérdezem, amikor az egyik piros lámpánál állunk és várjuk a zöldet, miközben megpillantottam az egyik reklám plakátot a fellépéseiről.
– Akkor még nem is láttad, hogy ettem a múltkor. Még sült krumplit is pakoltam a tányérra, de most elég ennyi. A hús jobban eltelít, a saláta meg csak egy kis extra. – Az meg nem titok, hogy a steak a kedvencem. Emberként is szerettem a húst, ez pedig nem is változott, csak többet eszem.
– Remek. Én hiszek neked. Ha azt mondod, hogy jó a hely, akkor nincs gond – mosolyodom el, majd a zsebemből előkerítem a mobilom, hogy vessek rá egy pillantást. Feloldás után egy fekete leopárd néz vissza rám a képernyőről. Belenézek az üzeneteimbe, de mivel semmi extra, így visszasüllyesztem a zsebembe.
– Oké, nem aggódom – mondom kinézve az ablakon, majd felvonom a szemöldököm mondandója második felére. – És mit csináljak vele? Morogjak rá hátha elfut? – kérdezem felé fordítva a tekintetem. A legtöbb ember fél az alakváltóktól, szóval lehet még működne is, de nem szoktam embereket ijesztgetni. Nem én vagyok híresség, gondolom meg tudja oldani, hogyan rázzon le rajongókat.

Music

Outfit
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal