HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 10:25
Alexander
tollából született
Today at 09:29
Alexander
tollából született
Yesterday at 12:11
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
2018-05-24, 23:23
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:51
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:33
Seraphine
tollából született
2018-05-24, 22:04
Seraphine
tollából született
2018-05-23, 22:01
Michael Barr
tollából született
2018-05-23, 17:38
Alexander
tollából született
2018-05-23, 17:01
Xylia Graham
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 

Kazu & Nyx - Titkom, titkom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daoine Sidhe
Nyx Lexand
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 4
Tollvonásainak száma : 2
2018-05-05, 09:28

Bűbájos dallamok

Elméletileg még egy óra, és kimehetek a pult mögül. Ma szabadnapos vagyok, de Lora felhívott, hogy késni fog két órát körülbelül, ami nála igazából három is lesz, szerintem, ezért van még vissza egy teljes óra.
De addig is mosolyogj és flörtölj mindenkivel, mert itt szinte kötelező, így lesz jó a borravaló, amit a tulajnak és az igazgatónak hála megtarthatunk, és ráadásul az egészet, nem csak egy részét. Az itteni lányok és fiúk mind azt mondták, hogy dolgoztak már más helyeken is, de a borravalót volt, ahol le kellett adni. Mivel én most dolgozom életemben először, sőt, ami azt illeti, most kell életemben először gondoskodnom magamról, hát be kell látnom, hogy nem megy olyan jól, és nem is olyan könnyű, mint képzeltem. Anettel lakom egy elég lepukkant lakásban, vagyis jobban mondva az ő lakásában bérelek egy szobát. És szinte minden luxust nélkülöz az egész épület, de legalább van fedél a fejem felett, és meleg víz, ami óriási előny, mert az egész éjszakás pult mögötti ácsorgás a magas sarkúban kikészíti a lábamat.
És az is jó, egyébként, hogy váltott műszakban vagyunk, így nem zavarjuk egymás magán szféráját. Tehát most ő is dolgozik, és valahol a fejünk felett piruettezik éppen egy lelógó kötélen.
A telefonomra pillantok, már csak tizenöt perc és a három óra letelik. Egyébként szerintem Lora nem szeret dolgozni, vagy nem tudom. De általában mindig van valami, ami közbejön neki, bár nem vagyunk „barátnők” így nem szoktam rákérdezni, meg egyébként sem érdekel.
Viszont a mai kiszemelt heteróm le fog lépni, ha nem tudom az ujjaim köré csavarni hamarosan, szóval összekaphatná magát, mert ma meg kell rontsak valakit, csak a hecc kedvéért.
- Jaj, ne hari, hogy késtem drágságom! – hallom, a hátam mögül érkező Lorát, aki nyávogva közli ezt. Szinte mindig nyávog, bár kicsit olyan gügyögős is az egész.
- Semmi baj! – kap egy ölelést, mert ez itt szokás, és már markolom is fel a jattomat.
- Hátramegyek egy cigire. – Kicsit azért kiabálnunk kell, hogy jól halljuk egymást, mert a dübörgő zene minden hangfalból szól, és ez megnehezíti a beszélgetést.
Intek, majd a személyzeti bejáró felé veszem az irányt, és végre szabad levegőn vagyok, az épület hátuljánál. Már kotorászok is a táskámban, hogy megtaláljam az öngyújtómat, a cigi meg kilóg a számból.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal