HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

2018-10-17, 20:29
Braden Scargano
tollából született
2018-10-17, 12:55
Lucas A. Blackheat
tollából született
2018-10-17, 11:16
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-16, 18:55
Ryenne Keith
tollából született
2018-10-16, 14:40
Narui Kazuya
tollából született
2018-10-13, 22:02
Xylia Graham
tollából született
2018-10-13, 12:35
William Carxon
tollából született
2018-10-13, 09:26
Alexander
tollából született
2018-10-12, 19:56
Adriane Mendez
tollából született
2018-10-11, 11:01
Amber Hill
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Ozar-tó - Pedro&Momoko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ember
Ruby Johnson
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 39
Tollvonásainak száma : 31
Re: Ozar-tó - Pedro&Momoko
2018-05-21, 14:19

Pedro & Momo

Nem, mintha ezzel megmagyarázta volna, hogy micsoda, bár talán mégis, de most nem tudok és nem is akarok egy olyan dologgal foglalkozni, ami nem kézzel fogható, amit nem érzek a testemen, csak az aurámon. Nem számít milyen lesz, belém csak ne lökje rám az auráját.
- Mi? – hirtelen azt hittem, hogy az izét akarja belém lökni, de utána megérzem a feszítő érzést a lábam között, először az jut eszembe, hogy nem fog menni, nem fogja tudni betenni, mert túl szűk vagyok hozzá. De valahogy mégis sikerül neki, és igazat mondott, nem is fájt, csupán egy kicsit feszített az egész. Érzem, ahogy a testem lüktet körülötte, mintha a szívem dobogna ott lent, és mozogni kezd, lassan újra és újra, aztán bíztatnia sem kell, mert a csípőm emelem akaratlanul is, hogy elébe siessek a lökéseinek.
- Még! – nyögöm, ahogy kiszakadok a csókjából, olyan nagyon forrónak érzek most mindent, hogy talán el fog emészteni az egész.
Körmeim a hátába vájnak, véres csíkot hagyva maga után, nem szándékosan teszem, de érzem, hogy vér serken, nedves lesz tőle a kezem, gyorsan el is engedem.
- Bocs… - csak két részletben sikerül kinyögnöm a lökések között, mert levető is alig kapok. -…nat!

Vissza az elejére Go down
IV. Founder
Juan Pedro Garcia Cruz
Hozzászólások száma : 36
Tollvonásainak száma : 32
2018-07-01, 08:13

A körmei ahogy árkot vájnak a hátamban csak fokozzák a kéjt. Ennyi mint alakváltónak bőven belefér. Hiszen a karmolásai szinte azonnal be is gyógyulnak. Még csak nyom sem marad utánuk. Rá vigyorgok ahogy bocsánatot kér. A csuklóit elkapva össze fogom a kezeit a feje felett, és tovább kefélem élvezve mindazt a gyönyört amit ez az aprócska nő nyújt nekem. A forró ágyékát, az orrom előtt táncoló melleit és a nyögéseit.
Mikor az orgazmus rázza alattam a testét, nem fogom vissza magam és én is felszálok a mennyi sugárútra. Majd levegőért kapkodva dőlök a lány mellé.
- ez egészen kivételes volt. – szuszogok.

(Bocsi a hosszért :S)
Ember
Ruby Johnson
Hozzászólások száma : 39
Tollvonásainak száma : 31
2018-07-07, 07:45

Pedro & Momo

Az évek alatt számtalan embert, vámpírt, és likantrópot láttam már szeretkezni, de a nyögéseket mindig annak tulajdonítottam, hogy fáj nekik, mint annak idején nekem is fájt, és nem tudtam, hogy nem azért van, bár néhányan sikítoztak is, nekik azért lehet hogy fájt, bár nem tudhatom. Legalábbis ezek után biztos, hogy nem tudhatom.
Ahogy a karmolásom után könnyedén lefogja a kezem, egy pillanatra bevillan, hogy védekeznem kellene, de aztán belátom, hogy némileg igaza van, hiszen most szántottam rajta véres ösvényt, úgyhogy jó kislány módjára ott is hagyom, és nem tiltakozom.
Az orgazmus viszont, mintha felrobbantaná a testem, és az izmaim elernyednek, alig tudom uralni őket.
- Nem tudtam, hogy ilyen. – vallom be őszintén, és laposakat pislogva nézek rá, aztán egy nagyot ásítok mellé.
- Ezt máskor is csinálhatod velem! – adom meg neki az engedélyt, mert tényleg igaza volt, hogy jó érzés lesz.

Ajánlott tartalom

Ozar-tó - Pedro&Momoko
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2