HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 17:29
Narui Kazuya
tollából született
Today at 14:56
Narui Kazuya
tollából született
Today at 13:47
Maximilian Lassen
tollából született
Today at 12:08
Narui Kazuya
tollából született
Today at 11:09
William Carxon
tollából született
Yesterday at 07:08
Alexander
tollából született
2018-12-15, 20:33
Caius Rhegal
tollából született
2018-12-15, 12:10
Genevie Bertrand
tollából született
2018-12-14, 22:39
Cain Nowik
tollából született
2018-12-14, 20:21
Cain Nowik
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
4
2
Vérfarkasok
2 3
Vérhiénák 1 4
Vérleopárdok 2 3
Vérpumák 3 2
Vértigrisek 2 4
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 6 5
Emberek 3 0
Összesen 26 24

Share | 

Vampire meeting - Sera & Kazu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
II. Ifjú
Narui Kazuya
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 112
Tollvonásainak száma : 102
2018-03-18, 16:47

Sera & Kazuya
If I am an angel, paint me with black wings

Második éjszakája vagyok itt, és a Cirkuszt már nagyjából kiismertem, de még mindig megtorpanok néha hogy merre is induljak. Elég nagy a hely de mivel itt központosul a város majdnem összes vámpírja, kell is hogy ekkora legyen. Na meg jól felszerelt, ami tetszik. Tokyoban nem volt ennyire modern a központi hely, így saját házat tartottam fent, jól megerősített pincével és persze nappali védelemmel. Amúgy is hírességnek számítok, még csak ki magyaráznom sem kellett testőrök jelenlétét.
Ide nem hoztam magammal sok mindent, a pommémat és az egyik legmegbízhatóbb testőrömet, de ez azt hiszem érthető és adnom kell a látszatra is, ha már címlapfiú vagyok. Na persze, valakinek annak is lennie kell, és kihasználom természetes adottságaimat ha már vannak.
Fekete bőrnadrág, csizma és fehér kigombolt ing van rajtam ahogy a cirkuszban mászkálok, és kilyukadok a nézőtérnél és porondnál. Meghúzódom a háttérben és figyelem miféle műsor megy éppen, és a porondmester miként szédíti a népet. Elmosolyodom, hiszen ebben már én is gyakorlott vagyok. Miért is ne lennék, csinálom egy ideje. Elnézem a műsort de hamarosan visszaindulok, hogy elfoglaljam magam, amikor egy nőt pillantok meg. Megérzem az erejét, jóval idősebb mint én vagyok.
- Szép estét - szólítom meg, mert fogalmam sincs mi a neve, pedig biztosan el lett mondva. Megnyerő mosollyal lépek közelebb egy kicsit, de nem túlságosan.
- Kazuya vagyok, és nem rég érkeztem. Kicsit elkeveredtem, és visszafelé mennék a lakrészek felé. Tudna segíteni, kedves...? - kérdezem, hogy egyúttal a nevét is megtudjam. Mert ismerkedni kell ha már egyszer itt tervezek maradni a városban.

♫ Victorius × remélem tetszik × ©️

Vissza az elejére Go down
IV. Mestervámpír
Seraphine
Hozzászólások száma : 24
Tollvonásainak száma : 21
Re: Vampire meeting - Sera & Kazu
2018-03-18, 23:40

Nem is olyan régen érkeztem, nekem csap perceknek tűnnek a sok-sok évszázadhoz képest, amennyit vártam az időt, hogy Ő mellette lehessek. Most pedig?Itt vagyok, a városában, a saját cirkuszában vendégségben. Emlékszem az arcára, mikor közöltem vele, hogy én innen aztán sehova se nélküle. Azt hiszem... nem gyakran mondanak neki ilyesmit. Arról azonban nem tehetek, hogy szomjazom azt a kín, mely a nyomaiban lépdel, mely kúszik utána, mint fertelmes árny, mint Gyönyörű Dög. Boldogságom csak átmeneti, elvégre... elég sok dolgom lesz vele. Azzal, hogy visszakapjam azt a kolosszális szörnyeteget, amiért úgy ácsingózom. Szinte a gondolatától is megrészegülök, miként elmémbe furakszik az emlék, ahogy egykoron dicső vérpalástban ácsorog a levágott hullák ezrei felett. Orromban az illat, a fémes íz, a félelem és rettegés íncsiklandó eszenciája. Alig várom, hogy újra megízlelhessem ezeket s nem mint emlék, hanem mint valóság. Egyelőre még nem választottam magamnak kuckót a városban, és bár kecsegtető a közelében maradni... itt mindig túl sokan vannak. Kellene valami... valami nívós, igen, szeretem ha drága. Telni telik rá, a kereskedelem jól hozza. Éppen egy lakáskultúrás magazint böngészgetek, amikor a suhanó energiák közül egy, éppen előttem áll meg. Felpillantok rá a magazinból és érdeklődve döntöm oldalra a fejem. Mily fiatal, mily zsenge... és milyen ismerős feje van. Pedig tudnám, ha ismerem, de valahogy mégsem hagy a gondolat. Elvégre, biztos vagyok az ellenkezőjében, miszerint a nevét sem tudom az előttem állónak. Érdekes, érdekes. Tartja a távolságot, de ééédes. Nyájasan mosolyodom el, és kiegészítem.
- Seraphine. A nevem Seraphine. És mondd csak, Kazu-kun... mit kapok érte, ha megmutatom?
Bazsalygok erőteljesen s kuncogva dőlök hátra a fotelben, oldalra fújva egy kisebb adag tincset az arcomból.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-03-20, 11:50

Sera & Kazuya

Kényelmesnek találom a cirkuszt hogy mindenki ennyire egy helyben van és persze az sem elhanyagolható hogy ez üzletpolitikailag milyen jó megoldás. A nézők is jönnek, szóval mindig akad egy két bevállalósabb gondolom, aki a színfalak mögött is készségesen áll a vámpírok rendelkezésére, és a műsort elnézve, nem hiszem hogy panaszuk lehetne. Ki tudja, még az is lehet hogy én is színpadra állok ha szükséges lesz, hiszen itt akarok maradni a városban és kellenek a jó pontok a város uránál. Megvan a magam népszerűsége és több teltházas bulit csináltam már, mint néhány emberi sztár, mégis kisebbségbe szorulok amiatt hogy nem emberi lény vagyok, de nem hagyom magam és most a turné is ezt a célt szolgálja hogy népszerűsítsem magam. Ne lássanak szörnyetegként, hanem ugyanolyan lényként mint ők. Micsoda marhaság, de hát ha ez a parancs akkor ez a parancs. Abel is csak szakít a jelenlétemmel.
Ahogy sétálok vissza a nézőtértől és a porondtól egy ismeretlen nőt pillantok meg, és mivel elég korosnak érződik, nem árt ha megismerkedek vele. Valami átlátszó kis ürüggyel megyek oda hozzá, bár mondjuk ez még igaz is hogy nem rég érkeztem de a memóriámmal semmi baj nincs.
-Örülök a találkozásnak Seraphine – mosolyodom el már csak a megszólításra, hiszen itt nem vártam a jellemző megszólításokat, de végül is jó pont hogy mégis tudja. És bizalmasan kezel.
- Oh velem lehet alkudozni, Kedves. Mit szeretnél érte kapni? – kérdezek vissza kissé felvon szemöldökkel, lusta mosollyal, ahogy általában a rajongókra is nézni szoktam. Vele szemben azonban mit sem érne az erőm, így nincs benne semmi extra, csak a megszokások.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-03-21, 18:21

Igazából gyaníthattam volna én, hogy nem fogok itt annyira unatkozni, és hogy találkozhatom új teremtményekkel, de annyira lefoglalt a megtalálás és viszontlátás öröme, hogy erről a tényről... kissé el is feledkeztem. A korombeli vámpírok többsége még karót nyelt, azonban mindig elfelejtem, hogy a fiatalabb nemzedékek már.. más tészta. Bár az igaz, hogy egy Sárkányivadákot nem épp akarnak az ifjoncok mellett tudni. No, nem mintha érdekelne ez a tudásátadás meg ilyesmi. Nem is tervezek ifjút magamhoz venni. Túl sok fejfájással jár...és túl kevés a járulékos rettegés. De talán éppen ezért vetül most kíváncsian csillogva a szemem az előttem állóra. Vajon mi késztette arra, hogy végül idejöjjön hozzám? Kíváncsiság, érdek, kötelezettség? Mind-mind érdekes eshetőség a maga nemében is.
- Úgy szintén.
Legalábbis eddig még az az álláspontom, hogy örülök. Aztán majd elválik, hogy mihez is kezdünk egymással. A kérdésére felcsillan a szemem, elnevetem magam és megpaskolom magam mellett a kanapét. Gyere csak ide, bátor kiscserkész.
- Elgondolkodtató, hogy vajon egy ilyen fiatal vámpír, mit tudna adni nekem cserébe. De talán... találhatunk valamit.
Mosolygom rá és hagyom, hogy közelebb jöjjön. Igazából ott foglal helyet, ahol csak akar.
- Viszont először is... Mesélj magadról, Kazu-kun. Meddig tervezel itt maradni? Ohh, de modortalan vagyok...
Közelebb hajolok hozzá és a képébe vigyorgok.
- O-ne-ga-i!
Suttogom a szótagokat darabosan, majd kacagva dőlök hátra. Kezeimet a háttámlának két oldalára fektetem fel, s csak a szemeimmel követem a mozdulatait. Tiszta édes... olyasmi, ami én soha világéletemben nem voltam.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-03-22, 11:51

Sera & Kazuya

Nincs kedvem visszamenni még, így hát ismerkedéssel töltöm el az időmet, mert ha itt maradok, nem árt tudnom hogy kivel hányadán állok, és hogyan közelítsek felé, már ha közelítsek egyáltalán. Elsőre nem tűnik valami veszedelmesnek, de érzem benne a kort, és mint öreg felé, kicsit óvatosan is közeledek felé, de nem élhetek burokban, tudnom kell hogy ki kicsoda. Azt érzem hogy az ereje eléggé más természetű mint az enyém, szóval más vérvonal lehet, de vajon melyik? Ki fogom deríteni, mert kíváncsi vagyok.
A mosolyom nagyon professzionális, mégis őszintének tűnő, de hát sok időm volt hogy kifejlesszem, hogyan legyek nagyon emberi és nagyon megnyerő és ez már szinte ilyen reflexszerű dolog nálam. Odalépkedek és letelepszem a kényelmes bőrkanapéra és kissé dívásan, magabiztosan helyezkedem el.
-Az igaz hogy fiatal vagyok még, de bízom abban hogy meg tudunk egyezni ha arra kerül a sor – válaszolok, mert ugye elég nevetséges hogy egy egyszerű kérdésre ennyire fájjon válaszolni. Mindenesetre nem hátrálok ki a beszélgetésből, az nem lenne rám jellemző.
-Mesélnék kedves Seraphine, de micsoda modorom lenne ha megtenném, hiszen hölgyeké az elsőbbség – dobom vissza az udvariassági kört, ahogy hátradőlök, és elnevetem magam a megszólalására.
-Nem is gondoltam volna hogy ennyire jártas vagy országom szokásaiban, szinte már kellemesen meglepő itt ilyen kedves szavakat hallani – teszem hozzá, és csak egy kicsit kéretem magam, hogy mit mondhatnék magamról. Oh lenne mit mesélnem, de ugyan miért is tenném meg? Nem ismerem a nőt, és nem tudom mennyire bízhatok benne. Leginkább nyilván semennyire, de mégis azért nem lenne rossz egy ilyen ismerős, aki ennyire erős, és csak merem remélni hogy Alex nincs vele ellenséges viszonyban.
-Azt azonban elmondhatom, hogy szeretnék huzamosabb ideig itt tartózkodni, és még nem kaptam időlimitet hogy mikor hagyjam el a várost szóval… - erre akarnék sem tudnék válaszolni hiszen nem tudom. Remélem nem is kell majd elmennem, mert sok dolog van amire kíváncsi vagyok és ami meg akarok tudni mielőtt innen elmennék.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-04-02, 02:02

Fogalmam sincs mire számíthatok, vagy mit várhatok ettől az ifjonctól itt előttem, de az a helyzet, hogy talán pont emiatt tetszik is ez a helyzetkomikum. Elvégre egy játékos sakkjátszma ez, tologatva a bábukat kipuhatolni a másikat, rájönni dolgokra, elejtett és feleslegesnek tűnő információ morzsákat bezsebelni később felhasználásra. A vámpírok valahogy oda vannak ezért. Én nem annyira, de kellett, hogy beépülhessek azon körökbe, melyeken keresztül végül megtaláltam a Dögömet.
- Gyanítom, hogy így lesz. Bár egy szívesség mindig jól jön...
Hümmögök egy kicsit hangosan, miközben a láthatatlan szakállam simogatom. Ez mondjuk tény, a vámpír sosem tudhatja, mikor kerül olyan helyzetbe, hogy élet... akarom mondani halálmentő lehet egy ilyen behajtható szívesség. S hogy ez az ifjonc mire mehet bármiben is? Nos, puszta logika alapján Bel az erőseket és a hasznosakat gyűjti maga köré. Tehát ez a cukipofa vagy tud valamit, vagy a teremtője az, aki miatt itt lehet. Az ilyen dolgok pedig hát... valljuk be, nem jönnek rosszul. Még akkor is, ha a jövőbeni terveim nos... nem tartalmaznak túl sok életet. Megfontolandó, határozottan megfontolandó.
- A végén még ezt választom... non de ne szaladjunk ennyire előre.
Villantok egy vigyort, miközben odébb helyezkedem, hogy ne terpeszkedjek már el mindenhol. A vissza passzra csak felnevetek. Volt kitől tanulnia, mi? Már csak ki kell találnom, hogy kitől. Néhány... alap dolgot talán elárulhatok neki elöljáróban. Olyasmit, ami nem lesz fegyver ellenem.
- Örülök, hogy ezt hallom. Többször is utaztam már körbe a világot s bizony pár évtizedet Ázsiában is volt szerencsém eltölteni.
Természetesen azért, mert Bel-t sejtettem néhány csatározás mögött, de sajnos nem így volt. Mondjuk számomra rejtély, hogy ott hogyan különböztetik meg egymást az emberek. Nekem a végére mindenki fa egyforma volt.
- Én sem régen érkeztem, szóval kijelenthetjük, hogy ez közös bennünk.
Mondjuk valószínűleg ez lesz az egyetlen dolog, de már kapásból több ez is, mint a nulla. Mondjuk annál minden.
- Engem ha megpróbálna kitenni, se mennék el innen. Csak, ha megöl.
Dőlök hátra a háttámlának és keresztbe teszem a lábaim. Elvégre, nem heccből hajkurászom évszázadok óta. Még ha most nem is oly tökéletes, mint mikor először megpillantottam. De majd az lesz.. gondoskodom róla. Aztán mélázva pöckölöm mutatóujjammal az arcomat. Akkor sem hagy nyugodni a gondolat.
- Mi az ördögért van ilyen ismerős fejed?
Fakadok ki egy ponton, mert nem értem, a fejem a tenyerembe ejtem és a könyökömet a térdemen megtámasztva vizslatom a vonásait. Nem tudok felülkerekedni a problémán, ami csak számomra az. Utálom ha nem jut eszembe valami.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-04-17, 11:36

Sera & Kazuya

Semmi kifogásom az új helyzetek és új ismerősök ellen, így most is egy viszonylag ártalmatlan és kicsit talán átlátszó szöveggel próbáok szóba elegyedni ezzel a nővel. Fogalmam sincs ki lehet ő, de az hogy itt van és ennyire öreg azért jelent valamit. Akár azt is hogy Abelnek tervei vannak vele. Ki tudja? Nem azért lesz valaki a Város Ura mert nincsenek ambíciói és nincsenek céljai aminek érdekében mindent elkövet amit csak tud. Mert ez erről szól.
- Egy szívesség? Nos valóban, bár nem szeretek adós maradni, pláne nem egy ilyen gyönyörű hölgynek - mosolyodom el kedves mosolyaim egyikével, de nincs benne vágy vagy csábítás egyszerűen csak a színpad kellék, amit ő is nagyon jól ismerhet ennyi idősen. Nem tudom besaccolni a korát, de érezhetően vén, és ennek függvényében erős is lehet. Közelebb helyezkedek, hogy kényelmesen keresztbe tehessem a lábaim én is, de ne sértsem meg a magánszféráját. Sok sok apróság amire illik oda figyelni ha nem akarok később kellemetlen helyzetbe kerülni emiatt. A vámpír protokoll nem egyszerű és eleinte meg is gyűlt vele a bajom, de Mizuhiro a városom ura nem hagyta hogy elvesszek és kitanított. Jó tanítvány voltam, és jó esélyem van akár témoinnak lenni idővel. Persze, még nem most.
- Remélem éppen olyan szépnek és varázslatosnak találtad ázsiát mint én - hiszen tagadhatatlanul imádom a szülőföldem. Gyönyörű vidék, noha én nem láthattam abban a korszakban amiben a leginkább szerettem volna. A szamurájok idejében lehetett gyönyörű, a gépek és az ipari forradalom megjelenése előtt, amikor még lóháton vágtattak az emberek egyik helyről a másikra. Hobbyból megtanultam én is lovagolni és tehetséges kaszkadőr lennék azt mondta a lovas oktatóm. Szinte sajnálta hogy nem ezzel foglalkozom.
- Akkor hát nem csoda hogy még nem találkoztunk - mosolyodom el, hiszen én magam sem régóta vagyok itt a városban és nem tudok még minden arcot, de ez éjről éjre javul ez az arány.
- Valóban? Szerencsés lehet hogy ennyire ragaszkodsz hozzá, biztos hogy megérdemli egy ilyen nő figyelmét? - húzom apró mosolyra az ajkaim, hogy kérdezzek is meg meg is tudjam a választ hogy miért is nem akar ennyire elmenni innen. Mert biztosan megvan az oka ennek is, én pedig szeretek mindenfélét tudni, mert az információ ugyebár hatalom. Az meg sokszor kell ahhoz hogy életben maradhasson az ember.
A tűnődő arckifejezése alapján valami nagyon nem hagyja nyugodni, és szerintem ez összefüggésben van velem, és a kérdésére fel is nevetek, mert csak kibújik a szög a zsákból hogy mi nem hagyja.
- Mert tele van velem a média. A Moonchild zenekar énekese vagyok, és itt turnézunk a városban és a környező városokban. Félig hivatalosan vagyok itt - válaszolok neki hiszen nem titok hogy egy újabb olyan arc vagyok akinek hivatása elbűvölni az embereket, és mint Belle vámpír, lehetnék még ennél is alkalmasabb erre? Szimpátiát keltek, flörtölök és enyhe mágiával bájolom a közönségem. Persze csak ami még nem törvénytelen mennyiségű, hiszen nem akarom megütni a bokám. Kár lenne értem, igazán.
IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-05-24, 22:33

Kedvemet lelem ebben az ifjúban jelenleg, elég érdekes és kíváncsi, ami azt illeti én is kezdek az lenni. Kihez tartozhat és mi célja van az én Gyönyörű Dögömmel? Merthogy mindenkinek van valami, ebben bizonyos vagyok. Bár ha negatív a terv, akkor azt rövidre zárom mindenféle előzmény nélkül is. Bel-t nem megengedett bántani, vagy ellene tenni.
- Viszont elég hasznos kiskapu, amikor nincs semmi konkrét ötlet.
Emelem fel az ujjam és érintem az orra hegyéhez, majd nevetve veszek fel kényelmes ücsörgésre alkalmas pózt. Még akkor is, ha mikor nem figyelek, röpködésbe kezdek.
- Igen, csodálatos, hogy milyen fejlődésen ment keresztül ezer év alatt. Igazán lenyűgöző, bár jobban szerettem a hűbéres rendszert. Az valahogy szinten tartotta a fene nagy népesedésüket. Meg irtó menő volt a fegyverkészletük. Ezekkel az atomizékkel nem nagyon tudok mit kezdeni.
Sóhajtok elkámpicsorodva, mert szerintem sokkalta stílusosabb egy kiadós kardpárbaj, mint megnyomni egy gombot aztán puff, bűvös sáfrány. Szavaira kérdőn pillantok rá, miért ne érdemelné? Ez annyira evidens, mint az egy meg egy.
- Az attól függ, milyennek látsz engem.
Mert ha azt nézzük, mennyit és miképpen tizedeltem már a népességet, akkor bizony visszás is lehet a válasz. Bár jelenleg én függök csak Abeltől és nem ő éntőlem.
- Csak van nála valami, amit szeretnék egyszer megkaparintani.
Toldom meg ennyivel, ami félig igaz, félig nem. De fogjuk rá. Végül is valahol igaz... vagy mi. Persze aztán lefoglal az, hogy rájöjjek arra, amit csak sejtek, de nem tudok. A válasza nyomán viszont elkerekednek szemeim, feltúrom az asztalon a magazin kupacot és előásom a Be Cool magazin legújabb számát.
- Nini, tényleg ott vagy!
Mutatok a képre, aztán ránézek, végül elnevetem magam.
- Akkor most jobban tenném, ha addig kérnék autogramot amíg nem támadnak le a fanatikus rajongóid?
Enyhe él, enyhe kedves kötekedés van a hangomban, mikor reá sandítok, de mindezt vigyorogva.
- Gondolom... van abban némi csel, ahogy a rajongókkal bánsz, igaz?
Pillantok rá sokatmondóan, s azt hiszem, kitaláltam a vérvonalát is. Másként... nem nagyon lenne értelme az egésznek.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-05-29, 12:10

Sera & Kazuya

Fogalmam sincs ki lehet ez a nő, de hamarosan meg fogom tudni, ahogy azt is hogy mi köze van a város urához. Mert mindig, mindenhol, minden szál hozzá vezet és egy jó úr, ki is használja ezeket a szálakat. Én biztosan ki fogom ha egyszer megérem azt a kort hogy saját városom lehet. Csak tartanék már ott, egek... mennyivel egyszerűbb lenne az életem.
- Ez kétségtelen. Meg az ember sosem tudhatja mikor jön jól egy segítő kéz - mosolyodok el, és persze átvitt értelemben értem ezt a kezet, mert az ilyen öreg vámpírok mint ő is, nem igen szorulnak az ifjabbakra. Fordítva viszont nagyon is gyakori eset, és sajnos olykor szükségszerű is. Ezért jó összebarátkozni mindenkivel akivel csak lehet. Akinek van egy csepp esze, az szintén így gondolkodik mint én. Elmosolyodom ahogy az orromhoz ér, és összeráncolom kicsit, de csak amolyan mókásan. Hiszen én sztár vagyok, tele élettel, botránnyal, és vonzerővel. Kívánhatnék ennél is többet?
- Való igaz hogy sokat változott, de én még sajnos nem éltem abban a korban ami a legjobban érdekelt volna. Mély fájdalmra, bár engem el tud varázsolni a fejlődés és a technika korszerűsödése - válaszolok ahogy én is kényelembe helyezem magam és csak nevetek hiszen azért atomot sem olyan könnyű szerezni, hogy csak puff legyen.
- Nem is tudom. Milyennek engeded hogy lássalak kedves Seraphine? - mosolygok vissza apró kacsintással, hiszen lehetünk barátok és kevlsbé barátok is. Attól függ hogy honnan nézzük.
- Oh értem - nyugtázom, és nevetek ahogy elkerekedik a szeme és előtúr egy magazint. A Be Cool legújabb száma, amin címlapfotó vagyok és van benne egy interjú is velem. A népszerűség átka.
- Mondtam hogy ott vagyok - pillantok rá szelíd mosollyal. A megtestesült elegancia és szerénység vagyok. De magamfajtával így nem kell embernek látszanom, és ő is tudja hogy ez is csak üzlet hogy megjelenek a médiában. A jó hírünket vagyok hivatott erősíteni.
- Oh itt biztonságban vagyok, ide egy rajongó sem jöhet be hacsak nincsenek természetfeletti rajongóim - kuncogok, és a kérdésére visszapillantok rá. Nem fogom nyíltan elismerni hogy csalok.
- Őszintén szólva... nem igazán. Megtehetném, de nekem az a dolgom hogy jó fényben tüntessem fel magunkat, nagyon óvatosan kell játszanom, és a tömegmanipuláció... - sóhajtok. Bár néha... bevallom megteszem, főleg ha kettesben maradok valakivel. A botrány is kell hogy beszéljenek rólam. Mutatkozok hírességekkel is.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-05-30, 17:01

Kellően nagyot biccentek közös konklúziónkra és hagyom is ennyiben a dolgot. Majd egyszer kitalálok egy jó indokot, vagy okot, vagy mit. Most éppen nincs kedvem ezen morfondírozni, sokkalta jobban érdekel az alkalmi unaloműző társam.
- Jó, ez igaz, azért a fejlődés nem rossz dolog. Nem feltétlen rossz. De azért a réginek is megvan a maga szépsége...
Sóhajtok fel s nosztalgiázva dőlök hátra, hagyom lelki szemeim előtt leperegni azokat a csatákat, melyet ököllel és karddal vívtak még akkoriban. Ahh az volt maga a menny és a pokol, de még a purgatórium is. Emlékszem, annak idején egy csorba kaszával szálltam be én is a mókába a felfordulás kellős közepén. Persze, soha senki nem maradt szemtanúnak, aki elmesélhette volna, hogy egy hahotázó nő választotta le a fejét a testéről. Ahh, régi szép idők.
- Pontosan melyik kor is érdekel téged annyira? Ki tudja, lehet tudok róla mesélni valamit.
Már ha nem a teremtés kezdetére gondol, mert arról azért nem. A kérdésére ravaszkás mosoly terül el az arcomon.
- Nem vagyok valami jó színésznő. Meg nem is nagyon érdekel most már. Megtaláltam amit kerestem, így innentől már nem igazán érdekelnek a pofavizitek. Meg persze függ attól is, hogy barátnak, vagy ellenségnek akarsz.
Vigyorgok rá erőteljesen, hiszen ha Abel ellen tesz vagy mond vagy akár gondol is valamit, úgy búcsúzhat e világtól. Bár, okosnak tűnik, nem hiszem, hogy ilyesféle tervei lennének, de ki tudja. Aztán persze jól meglepődöm, hogy miért is volt ismerős. Nos, azért mert az elmúlt két hétben minden falról az ő arca nézett rám a közelgő fellépése miatt. Ez azért... sok mindent megmagyaráz. Mindent azért nem, de adhat támpontot következtetésekre. Tutira nem az én vagy Beluci vérvonalából való, bár igazából annyira nem is érdekel melyiké.
- Hát persze, vámpír marketing... Fura dogok ezek.
Legyezgetem meg magam az egyik magazinnal ami a kezembe maradt a paksaméta áttúrásakor, s kellemesen hanyatt dőlök. Nekem még azért megszokás a rejtőzködj, járj túl mások eszén és maradj létezésben szabálykönyv. Bár a mellett sem mehetünk el szó nélkül, hogy semmiféle nevelést nem kaptam, hát... szinte soha. Nemhain próbálkozott, de vámpíretikett volt az is. Hamiskásan mosolygom.
- Manipulálni mókás. Vicces nézni, ahogy megteszik azt, amit nem akarnak.
Kacagok fel hangosan, elvégre ez az én esetemben azt jelenti, hogy halálra váltan, félelemtől, rettegéstől eltelt lélekkel végzik el azt, amit akarok. Annyira vicces!
- Urunknak teljesítesz szolgálatot, vagy Szülőd is itt van veled?

II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-06-01, 17:10

Sera & Kazuya

Nem vagyok benne biztos hogy mire megy ki ez a találkozó de igyekszem a lehető legtöbb mindent kihozni belőle és a lehető legjobb kapcsolatba kerülni a nővel is, aki elég erősnek érződik.
- Nem rossz, én szeretem a modern technológiát. Annyival egyszerűbb kezelni a világot, és sokkal kényelmesebb is. A háború korában nem volt éppenséggel egy álomhelyzet - sóhajtok hiszen a második világháború idején éltem már felnőttként, és nem igazán élveztem.
- A szamurájok kora érdekelt volna, de akkor még kósza gondolat sem voltam szépapám fejében - mosolyodom el a kérdésére és a nőre pillantok lusta kék pillantással. A szemeimben minden ott van ami csak egy belle vámpír szemeiben lehet. Csábítás, vágy és szenvedély, még ha nem is használom az erőmet éppen akkor is látszódik.
- A kötelező pofavizitekből több mint elegem van, hiszen nap mint nap kijut belőle, de nem panaszkodom. Leginkább barátnak szeretnélek, amennyiben hajlandó vagy köreidbe fogadni egy ilyan ifjút mint jómagam - mosolygok hiszen akadnak olyan idősebbek is, akik nem szívesen közösködnek az újoncokkal, mondván még nincs meg az erejük. Csak éppen azt felejtik el, hogy egykor maguk is így kezdték az ipart.
- Igen, a marketing az ngyon ott van. De hát tudod hogy van ez, elő kell adni hogy mi mind rendes polgárok vagyunk és jogunk van az élethez meg minden - sóhajtok fel, hiszen nem csoda hogy Mizuhiro engem választott a feladatra, hogy reklámozzam a fajt, hiszen az udvarárban az egyik legjobb belle vagyok. Hárman vagyunk összesen, de ketten európaiak és nem Alex gyermekei.
- Igen, valahol valóban vicces de hát nem élhetek ezzel mindig, pedig mennyivel egyszerűbb lenne az életem - jegyzem meg és a magazinra pillantok.
- Is is, és még más is. A részvételem a médiában minden vámpírnak az ügyét szolgálja aki él, így valamilyen részben Abelnek is teljesítek. Másfelől az én Uramnak is, aki ideküldött hogy cselekedjek belátásom szerint. A szülőm is itt van a városban nem tagadom - adom meg a választ a kérdésére.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-06-22, 11:26

Érdeklődve figyelem az ifjonc vonásait, a szemében ülő pajkosságot, azt, hogy valamivel normálisabb is lehet, mint én. Meg...bujább? Áhááá... Mondjuk, az nem nehéz, tekintve, hogy honnan jöttem és mivé lettem Nemhain által. Egy Belle merőben másként fogja fel a dolgokat, mint mi, Sárkányok.
- A háború mókás. Lemészárolhatod a fél világot anélkül, hogy bárki is elővenne érte. Imádtam. Mostanság is előszeretettel látogatom meg a háborús övezeteket, csak arra kell figyelni, hogy a robbantási zónákat részesítsem előnyben.
Mosolygok nagyban, elrévedezve a múltban. Csodálatos évtizedek voltak azok. Gond nélkül fejleszthettem a technikámat és az éhezést onnan már hírből sem ismertem.
- Óóó, az nem volt egy rossz kor. Bár a politikai ármánykodás egy idő után fejfájós volt már nekem. A lázadásokat azonban szerettem, meg ahaha, a kis ideológiájuk az nagyon édes volt. Átvették a zen buddhizmust csak azért, hogy emberi gyarló lelkük könnyebben gördüljön át a halál kérdésén. Kicsit képmutató szerintem.
Vonom meg a vállaim, s észre sem vettem, hogy a nagy magyarázásba megint elemelkedett a popsim a kanapéról. Hiába... én baromira szeretek repkedni, a mai napig ez az egyik kedvenc képességem.
- Részemről nincs akadálya, mint láthatod, nem a szokványos vén felfogásom van.
Ami azt illeti, tojok mindenre, amíg Abel megvan. Igaz ezt annyira nem szoktam reklámozni. Figyelmesen hallgatom az ifjoncot, miközben immáron a feje fölé lebegtem, az arca előtt van az arcom, fejjel lefelé ugyan, míg törökülésbe rendezett lábam a plafonnal vannak párhuzamban.
- Hű, akkor itt a kiccsalád. Mondanám, hogy irigy vagyok, de ha jobban belegondolok, nem vagyok. Mondjuk engem nem zavar, egészen addig, amíg nem akartok ártani a város urának. Ha ez megtörténik, oda a barátságunk.
Mosolygom rá kedvesen, ártatlanul, mintha nem most kötöttem volna ki, hogy halállistás lehet, ha úgy alakul. Mondjuk nálunk ez már csak így szokás. Halkan mordul a pocim.
- Hmm, kéne valamit nasizni... te kérsz valamit?
Nézek rá nagy boci szemekkel, mire végre lehuppanok, igaz, most a dohányzó asztalon ülök, miközben a telefonomon nézegetem a képeket.
- Ez túl zsíros... ez túl sovány, ennek sós a vére...
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-12, 22:08

Sera & Kazuya

Az ereje alatt érzem a kort és tudom hogy nem éppen mai darab de egyenlőre nem érzem ellenségesdnek sem. Az ereje teljesen más mint az enyém, még természetében is, nem hogy nagyságban. Abban nem vehetem fel a versenyt vele és félek könnyűszerrel roppantana össze. Azt nem szeretném, szóval megnyerni igyekszem a jóindulatát.
- Igen, régebben könnyebb lehetett bár olyan régóta nem élek hogy ennyire háborús tapasztalataim legyenek. Épp csak a szele ért el a legutóbbinak - válaszolok neki ahogy kényelembe helyezkedem és nem kerüli el a figyelmem hogy lebeg egy helyben. Én úgy tudtam mindig is, hogy a sebességünket tudjuk olya gyorsan váltani hogy repüljünk, de az csak úgy működik hogy valahová, nem pedig egy helyben. Vagy nem tudom.
- Én élveztem volna, ebben biztos vagyok. Mindig szerettem az ilyen fejtörőket és helyzeteket. Oh hát igen az nem erős oldalam még most sem hogy higgyek valamiféle istenben vagy téveszmében - mosolyodom el, ahogy egyetértek vele. Sosem éreztem át ezt a vallásos dolgot, sem amíg éltem sem pedig most, hogy gyakorlatilag halott vagyok. Bár így még inkább szexi és ellenállhatatlan, ezzel tisztában vagyok.
- Meg is lepődtem, de persze a jó értelemben - mosolyodok el ahogy fejjel lefelé nézek rá.
- Most ez így jó neked? - kérdezem és ha engedi akkor a lelógó hajába simítok ami olyan szép fényes. Bár a kéztörést nem kockáztatom, így kérdő pillantással kérdezem mindössze hogy lehet-e.
- Igen, kiscsalád ahogy vesszük. Egy testvérem is van itt, de nem épp a legrózsásabb a viszonyunk ami azt illeti. Oh, emiatt nem kell aggódnod, és sokáig barátok leszünk - mosolyodom el, hiszen eszem ágában sincs ártani Abelnek. Már csak azért sem, mert jó színekben kell előtte is pompáznom, másrészt meg ez az egész média sztori a vállamon van.
- Nem is tudom. Mi a választék? - húzódom közelebb hozzá hogy én is lássam amit ő, ha nem titkos.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-07-20, 10:28

Kicsit sajnálkozva pillantok rá, elvégre vámpíroknak az az időszak maga volt a kánaán. Szomorú tény, hogy ő ebből kimaradt pusztán azért, mert még nem született meg. Valahol mókás, valahol igazságtalan. Mondjuk könnyen meglehet, hogy csak mi, Sárkányok vagyunk úgy oda érte, mert nekünk a mindennapokban nem annyira egyszerű kaját csábítani, mint másoknak. No nem mintha irigy lennék. Semmire sem cserélném el az erőmet és azt a párszáz évet, amit Nemhain által kaptam.
- Igazán kár, biztos tetszett volna. No de, az emberek elég idióták, szerintem lesz még bőven háború, csak türelmesnek kell lenni.
Vagy kirobbantani egyet, de ezt már csak magamban teszem hozzá. Elvégre a Tanács nem annyira szereti az ilyesmit, bár az meg mind egy begyöpösödött vénre aszott szalonna. Alaposan körbenéztem a társaságomat, kérdésére meg csak vigyorgok.
- Aha, szokásom, majd megszokod.
Elvégre nem mindig van logika abban, amit csinálok. Javarészt nincs is és soha nem is volt, de ez ilyen apróság. Kicsire nem adunk. Egy röpke pillanatig elmélázom, de nem, még mindig nem vagyok irigy. Nekem csak a teremtőm és Abel van. Dunsztig elég is. Nem is szoktam foglalkozni a Sárkány előbbi teremtményeivel. Összességében nem jellemző ránk, hogy nagyon érdekelne a másik. Eleve a teremtőnk sem úgy van beállítva, hogy anyáskodjon felettünk, így mi sem érezzük szükségét kapcsolatot tartani meg ilyen macerás dolgok.
- Nagyon helyes.
Vigyorgok még egy széleset, mielőtt panaszkodni kezd a hasam. Nem is vagyok szívbajos, egyből hívom be a telefonomra a galériát és az ujjbegyemmel húzogatva oldalra a képeket keresem a nasinak valót. A kérdésére kicsit kifordulok hogy lássa az okostelefonom kijelzőjét.
- Szólj ha tetszik valamelyik. Én szerintem ennél a kis szöszinél maradok. 
Állapodik meg a tekintetem egy 15-nek kinéző, tejfelszőke hajú, üres tekintetű fiún.
- Ren pikk-pakk idehozza őket nekünk.  Természetesen a "raktárból", de azt nem reklámozom.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-23, 22:42

Sera & Kazuya

Sajnálatos módon elég ifjú vagyok még a második világháború előtt születtem meg az éjszaka számára, és sikeresen túléltem azt a korszakot. Nem mindenki mondhatta el ezt magáról, hiszen akkoriban még szörnyetegek voltunk és mindenki vadászott ránk. Elvajult fantikusok, és modernkori ördögűzök... Nem volt jó időszak, de túl lehetett élni.
- Igen, ebben biztos vagyok hogy lesz még. De a kor, és a hangulat nem jön vissza hogy talpig páncélban vágtatnak a harcba, karddal és lándzsákkal... - sóhajtok fel, hiszen van egy klip, ahol középkori harcosoknak vagyunk öltözve és küzdünk egymással, aztán más egymás mellett. Jó kis szám az, szeretem. Tatakai sekai - harcos világ.
Elnevetem magam ahogy lebeg, és csak biccentek, és hátraigazítom a hajam az arcomból. Lassan levágatom, bár még nem érett meg bennem teljesen, hiszen elég sok meló volt abban hogy megnőheesen, halott létemre is.
- Jól van, akkor majd kötök rád masnit és mint a héliumos lufit foglak eregetni - nevetek, de nem akarom megbántani, és szerintem ezek jópofa dolgok. Ayame előszeretettel gyűjt ilyeneket.
Mosolygok, hiszen utolsó terveim között lenne ártani Abelnek, így hát azt hiszem barátok lehetünk.
- Hm, az a vörös is szimpatikus, lehet hogy őt... - mutatok egy vörös hajú igen telt keblekkel rendelkező nőre. Tudnám masszírozni...
- Igen, legyen a vöröske - döntöm el, ahogy ő is választ.
- Nahát, a szőkékre buksz? - mosolyodom el, hiszen a város ura nem szőke herceg azért. Sokkal inkább valamiféle sötétség fejedelme lenne ha kicsit... magasabb lenne.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-07-28, 21:52

Kissé unottan érdeklődve szemlélem a falat, miközben lelki szemeim előtt felelevenedik a múlt. Ahhoz képest... a mai világ halál unalmas. Főleg mert Ő sem ténykedik úgy, ahogy annak idején, s jelenleg még nem tudom pontosan, hogy is csinálhatnám vissza a világ rendjét. Azonban ami késik, az nem siet. Előbb utóbb megtalálom a problémára a megoldást, illetve a válaszokat is, amik ezt a furcsa kórt idézték elő Benne.
- Jó, ebben igazad van. A sétáló konzervdobozoknál viccesebb nincs a mai napig.
Kacag fel sz emlékre, hiszen emlékszik még azokra az időkre, amikor még csak próbajelleggel tákoltak össze páncélzatnak csúfolt valamiket, amiktől mindenki fém diótörőnek nézett ki és amúgy full haszontalan volt, már ami a célt illeti. Viccnek elég jók voltak. Bedobtad őket a vízbe és csodálatos arckifejezéseket láthattál tőlük. A röpködésem azonban érdekes ötletet hozott ki az ifjoncból, először csak elkerekednek szemeim, aztán élesen kacagok fel.
- Jó-jó, de csak vérvörös masnit és szalagot használhatsz.
Vigyorgok rá még mielőtt nagyon belemélyednénk a nasi kiválasztásába. Jó pár tucatot megnézünk mindketten, mire bökünk egyet-egyet. Én pedig hívom is az illetékest és hozatom őket ide.
- A lerakat nincs olyan messze, ha minden jól megy 10-15 percen belül megérkeznek a kocsival.
A megjegyzésére csak pislogok kettőt, aztán olyan erővel robban ki belőlem a röhögés hogy a röpködésemnek is annyi, szétzúzta a koncentrációmat. Lábam a kanapé háttámláján, fejem közel a földhöz. Félvigyorra rendezve ajkaim felpillantok rá, pontosabban a feje tetejére.
- Ki tudja...
Na nem mintha így is lenne, elvégre, nekem egyetlen igaz szerelmem van, az pedig nem más, mint a pusztítás. Az az eleven kín, melyet az emberek a haláluk előtt produkálnak, igazán vérpezsdítő kifejezés. Fekete Halál, Jégkék Tornádó és így tovább. Hallottam már sok nevet, sokfajta kevésbé nyomdaképes nevet is. Mégis ő az egyetlen, ki akaratlanul is elérte, hogy érdekeljen az, amit végbe visz. Számomra ő a Gyönyörű Dög, kit fel kell keltenem a révedezéséből s elérnem, hogy újra az útját járja, hogy újra fürdőzhessek abban az elemi félelemben melyet jelenléte generál az emberekben. Kell, akarom, kérem. Révedezésem okán a hahotázásom elhal, marad a mélysötét pillantás a semmibe és a majdnem kéjencnek ható vigyor a képemen. Mielőtt azonban kifejtésbe merülnék, kopognak, és a hiénám belökdösi a két delikvenst nekünk.
- Kösssziiiiiii Tapsolok fel örömömben, mire a másik csak egy másodperc tört részére mosolyodik el, majd meghajol és kimegy. Imádom, hogy ilyen tapintatos. Tudja jól, hogy utálok sokat várni az evéssel.
- Nos, ismeretségünk bizonyítékaként... Intek a két madárkának, leheletnyit kiengedem az erőm épp csak cirógat, azonban őket, kikben már el van vetve a félelem magja, a hideg rázza tőle. Még friss befogottak, a legutóbbi szállítmány részei, így az agyuk még nem zabkása a hatalmamtól. Elengedem a vöröske tudatát, az meg zavartan kezd el körbekémelni. Üdv a pokolban, angyalom.
- Kanpaiiii! Kiáltom el magam, s a vacsimhoz röppenve tolom meg benne a félelemfaktort s csodálatos ábrázatán legeltetve szemeim zép lassan a nyakára hajolok. Nom-nom-nom.
II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-07-31, 12:14

Sera & Kazuya

Nem sietem el az indulást mert így van időm bőven ismerkedni a másim vámpírral. Szimpatikus egyébként, de kellenek is a nagy öreg ismerősök, akik esetleg később szólhatnak pár jó szót az érdekemben ha esetleg úgy adódik. Nem mintha Alex nem állna ki értem, de sosem lehet tudni és szeretek önálló lenni amennyire csak lehetek az én koromban és helyzetemben.
- Sétáló konzervdobozok... Na még így sem hivatkozott senki a szamurájokra ami azt illeti - nevetek fel én is, hiszen nekem a mai konzervdobozok hengeres formája rémlik fel. Ami érdekes mert mint megtudtam a háborúban is felhasználták és a hengerek átmérője akkora, mint az ágyúgolyó volt. És ha kellett át tudtak állni egyik termelésről a másikra. Durván fejlődik a kor, manapság meg már olyan fegyverek vannak hogy el se hinné az ember.
- Te a sárkány vérvonalából vagy ugye? Akkor mondhatom hogy sárkányeregetés lenne, szigorúan vörös masnival és szalaggal - nevetek fel, és remélem nem veszi magára. Bár a lufit se vette szóval remélem azért humoránál marad és máskor is nasizunk együtt. Illetve kicsit jobban is megismerem, mert azért sok mindent tanultam már most is róla. Kényelembe helyezem magam amíg telefonál, és tisztában vagyok vele hogy valószínűleg nem éppen legaális a dolog, de kit zavar? Nem az én pomme hárememról van szó nekem csak egy van. Bár éppen a várost járja és a szobánkat lakja be.
- Oh remek, köszönöm am eghívást rá. Honnan szedtél össze ennyi különböző embert? - érdeklődök hiszen a képek között nagyon nagy volt a változatosság és minden volt. Szőke, fekete, vörös... halványsápadt bőrű, és egészen bronzos barna, már már native. Szépnek találom őket, van bennük valami vonzó.
- Nos, te már csak tudod - hagyom rá, és egy kis ideig csendben szemlélem ahogy láthatóan elmered valahová távolra. Ilyenkor nem jó megzavarni az embereket és nem is akarom megtenni. Mindössze kék szemeimmel követem ahogy szadista mosolyra szalad a szája, és tudom hogy több ő is, mint amennyit mutat.
- Oh, máris itt vannak? Hár ez még tíz perc sem egészen volt - csodálkozok el, hiszen elég hamar ideértek, de persze apró mosollyal hagyom hogy beljebb kerüljenek. A hiéna a jelek szerint nem épp mai darab, hiszen elég csendes és hamar eltűnik, ez pedig évekről árulkodik amiket a nő mellett töltött el. Nagyjából mint nekem Zen.
- Egy közös nassolás? Módfelett kedves tőled Sera-san - ragadozó mosoly jelenik meg az arcomon hiszen annak ellenére hogy visszafogom magam, még vámpír vagyok és előtte nem kell másnak lennem. Kivillantom a hegyes kis szemfogam. A vörösre pillantok, és kinyújtom a kezem felé, ahogy megszólalok hangom mélyebb, dorombolóbb, csábítóbb.
- Gyere Szépségem - csalogatom minden mozdulattal és gesztussal, és mint aki igaz szerelméhez indulna jön is. Végigborzongtat a nő ereje ahogy megérzem a fuvallatát, és magamhoz ölelem a nőt. Elsöpröm a haját a nyakából, és mosolygós szemekkel hajolok a nyakára és bele is mélyesztem a fogaimat. Fájdalmat nem érezhet csak elgyengülő térdeket és kéjes érzést.

IV. Mestervámpír
Seraphine
2018-07-31, 18:23

Csak úgy megvonom a vállam, elvégre, jellemzően szoktam fura képzettársításokat alkalmazni és a mindenféle becenevek másokra aggatásában is egész jó vagyok. Talán majd megszokja, ha találkozunk annyit az elkövetkezendőkben, hogy ezt megtehesse, ha pedig nem, úgy senkit sem érdekel a további. Elismerően vigyorodom el, hogy sikerült rájönnie mi vagyok, annak ellenére, hogy nem is használom most az erőmet.
- Ügyes. Az a fiatal, aki erre sem lenne képes rájönni, nem érdemelné meg a létezést.
Röhögök fel kissé talán túl hangosan is, de végtére is... ebbe bele se lehet kötni. Legalább humora az van. Azt mindig díjazom. Bár játszani szeretek a legeslegjobban a világon. Egy bizonyos dolog után elsőként, természetesen. Enyhén felvont szemöldökkel pillantok rá, aztán ravaszkásan mosolyogva vakarom meg az állam élét.
- Hmm... mondhatni, ez a munkám.
ÉS amúgy tényleg, ha úgy vesszük, csak épp cseppet sem legális, semmilyen tekintetben. Az embercsempészet és eladás sosem lesz az, de már megszoktam. Lehet el is menne tőle a kedvem, ha hirtelen megengednék nekem. Úgy semmi élvezet nem lenne benne, igaz, véleményem szerint ez a veszély sosem fog fenyegetni. Az emberek mindig is túl sokat képzeltek magukról és nem hinném, hogy ez akár az lekövetkezendő 10 ezer évben változna is. Kivéve, ha írmagjuk se marad. Az még úgy esélyes. Elmerengő vigyorgásomból a kopogás ragad ki, na meg az éhségem és a tapsikolásom. A kajának mindig nagyon tudok örülni.
- Remek-remek, majdnem elfonnyadtam már.
Najó, ez egy erős túlzás, de rá lehet fogni. Enni mindig nagyszerű... főleg így, hogy van mit és az is biztos, hogy soha többet nem eshet meg az, mi annak idején. Mindenem megvan, mindenből több, mint ami kéne. Vigyorogva biccentek rá, miszerint igen, vegye aperitifnek a dolgot, vagy aminek akarja, csak együnk mááá! Én nem is teketóriázok sokat, bár igyekszem csak nagyon finoman kiengedni az erőm, elvégre, nem szeretném ha Beluci közben betoppanna és leszidná a fejem, mert a vendégek félelmükben leölték egymást a nézőtéren. Hát igen... aki nem ehhez a bujkáláshoz szokott, annak kicsit koncentrálnia kell. No nem azért, mert olyan nehéz lenne, hanem mert természetesnek veszek terrorizálni egy egész kontinenst is akár. Itt meg ugyebár nem lehet... méég. Az ő áldozata kéjesen nyöszörög, és remeg, s utóbbit ugyan produkálja az enyém is, koránt sem a jóérzés tesi ezt vele. Szemei akkorák mint a desszertes tányérok, erősen verejtékezik és keze a vállamat szorítja. Mondjuk, egy szúnyogot is bosszantóbbnak találok, mint ezt az eleve kudarcra ítélt próbálkozást. Zihálva veszi a levegőt, a félelme csak úgy oltja a szomjamat. Rúgkapálni akarna, ha nem tartanám satuban a törzsét, végül csak sikongatásra futja neki, mígnem elájul a sokktól. Én csak ekkor húzom ki a fogaim belőle, egészen eddig minden cseppet kiélvezve kortyoltam belőle, épp ezért még életben van. Tetszett az íze, akarom máskor is. Vértől csatakos ajkaim mosolyogva, ájtatosan érintik egymást, ujjaimmal a képzeletben simítom végig a félelmet, mely most jóllakatott. Kuncogok egy kicsit, s várom, hogy Kazu-kun mikor fejezi be. Amint elengedte ő is, csettintésre jön vissza a hiénám, és eltakarít nekünk.
- Ez jól esett... így már kibírom a vacsiig. Ó várj... nekem nem volt dolgod?
Gondolkozom el néhány pillanatra, mert mintha rémlene, hogy keresett valamit, csak már azt nem tudom mit és minek.

II. Ifjú
Narui Kazuya
2018-08-10, 11:26

Sera & Kazuya

Elmosolyodom a mosolyára hiszen nem tudom mit várt tőlem, de nanyival másabb természetű az ereje mint az enyém, hogy nem lehet belle, és utána néztem miféle vérvonal utódját érdemes még a városban keresni. Jó dolog az, ha az embernek megvannak a kapcsolatai, és még ki is tudja használni őket. Már pedig én nem vagyok szívbajos ilyen szempontból hogy kitől mit préseljek ki.
- Igazán hízelgő amit mondassz és szeretnék még sokáig élni, szóval... Nyitott szemmel járok és figyelek a környezetemre - mosolyododom el hiszen nem tudom mire gondolhat de az tuti hogy egyenlőre biztonságban vagyok tőle, azaz nem bántana. Pláne hogy Abelnek sem akarok ártani, mert miért is tenném? Ő a vendéglátóm és neki köszönhetően vagyok itt, jó benyomásokat igyekszem kelteni benne.
Ahogy nevet kicsit megnyugszom, legalább a humora a helyén van, még ha nem is lesz esélyem sárkányt eregetni, el ne felejtsek majd neki küldeni egy széles vörös-bíbor selyemszalaggal átkötött koncertjegyet, hátha érdekli a zene is.
- A munkád hogy embereket rendelsz ide vagy oda? Várj várj, ne mondd meg. Addig jó amíg nem tudom, ugye? - kérdezem kissé felemelt kézzel és elnézem ahogy a hiéna behozza a két áldozatot, akik a fogunk alá kerülnek. Nem tagadom érdekes kérdés hogy hogy sikerült 'raktáron' tartania ezeket a személyeket, de most kifejezetten jól jön, és talán egy kis szabályszegés is van benne, hiszen nem hinném hogy ez így teljesen legális lenne. De kit érdekel?
Belemélyesztem a fogam az áldozatom nyakába, és kéjes nyögését szinte szívom magamba a vérével együtt, és kiélvezem minden kortynyi életet. Aztán elengedem és lenyalogatom a seb széleit, hogy semmi ne menjen kárba, és nem csodálkoznék ha csajnak bugyit kéne cserélnie. Ködös pillantása kielégüléstől csillog és botladozva indul el a hiénával aki visszajön érte.
- De igen. A szobámat kerestem mielőtt beléd botlottam - mosolyodom el, ahogy felkelek.
- Öröm volt veled megismerkedni - hajtom meg magam egy kicsit, és elindulok lefelé ahol a szobák vannak hogy egy kicsit nyugtom lehessen.

Pár órával később, még hajnal előtt a nő kap egy borítékot, benne egy személyre szóló koncertjegy a következő fellépésemre, vörös és bordó szalaggal átkötve. Csak ha már Sárkány és a szalagja...

//Köszöntem, a következőnek tiéd a kezdési joga Very Happy //

Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal