HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 10:25
Alexander
tollából született
Today at 09:29
Alexander
tollából született
Yesterday at 12:11
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
2018-05-24, 23:23
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:51
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:33
Seraphine
tollából született
2018-05-24, 22:04
Seraphine
tollából született
2018-05-23, 22:01
Michael Barr
tollából született
2018-05-23, 17:38
Alexander
tollából született
2018-05-23, 17:01
Xylia Graham
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 

Maximilian Lassen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Ulfric
Maximilian Lassen
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 3
Tollvonásainak száma : 1
Maximilian Lassen
2018-03-01, 23:29

Maximilian Lassen
A falka azt jelenti család! A családból senkit sem hagyunk magára!

név: Maximilian Lassen
kor: 35
csoport: Vérfarkas
átváltoztatás ideje: 18
rang: V. Ulfric
play by: Lucas Gil
Képesség Türelem, kitartás, szívósság, erő.
Megjelenés Kb 180 centi magas, sportos, jóképű, sötétbarna hajjal, barna szemekkel és megnyerő mosollyal. Legtöbben így jellemeznek, legalább is a hölgyek körében. És nem is állnak messze a valóságtól, hiszen külsőm teljesen jól leírja, bár az elmúlt időben növesztettem egy kis szakállt, ami még vonzóbbá teszi külsőmet. Ruházatomra leginkább a kényelem jellemző, nem vagyok divatőrült, azt veszem meg, ami szükséges, és lehetőleg strapabíró. A farkasokkal való élet ezzel jár. Általában sportcipőben, farmerban és egy laza pólóban, vagy pulcsiban szoktam mászkálni. Ha nagyon hideg van, fehér bundát öltök.
Egy kiegészítőm van, amit éjjel és nappal is hordok, és soha, semmilyen körülmények között nem válok meg tőle, az anyámtól kapott króm kereszt medál, amely hosszú szíjon lóg nyakamban ruháim takarásában. Ez még átváltozáskor is rajtam van.
Farkasként bundám hófehér és vastag. A csajok ezt is imádják...

Jellem
Türelem, kitartás, szívósság, erő....

Türelmes vagyok azokkal, akik igénylik a figyelmet, akik gyengék, és igen. Még a hülyékkel is.
Kitartok a falka mellett, védem, és vezetem őket, ők az én családom, és aki bántani meri őket, az nem sokáig fogja ezen a földön rontani a levegőt. Kitartóan keresek is..
Szívósságommal elviselek mindent, állom a pofonokat és tartom a hátam ha kell. Állom a sarat az erősebbekkel szemben is. Nem vagyok nebáncs virág, se cukorpóni.
Erőmmel védem az enyéimet, visszaverem a bántást, óvom a gyengét.

... Igazságosság, tisztelet, fegyelem...

Igazságosnak tartom magam, úgy gondolom, hogy fejlett igazságérzettel rendelkezem, és mivel nincsenek igazán lázongások, gyanítom a falka is egyetért ezzel.
Tiszteletem kimutatom az erősebbek és az idősebbek felé. Ne feledjük, ők azok, akiktől tanulhatunk, így sosem árt figyelemmel követni tetteiket, szavakat. Ezt a tiszteletet mindenkitől elvárom magam körül.
Ha mindenki fegyelmezetten végzi a dolgát, akkor rend van, és én szeretem, ha minden rendben működik körülöttem.

....Gyengédség, kajánság, humor.

Gyengédségem képes vagyok kimutatni az elesetteknek és azoknak, akiknek szükségük van rá.  Vigaszt nyújtani a bajban, vagy egy erős vállat, amin kisírhatja magát bárki.
Kajánságom folyamatosan fejlesztem. Egyedülálló hímként, úgy gondolom ez alap. Szeretem a gyengébbik nemet figyelemmel kísérni, és azt se bánom, ha ők kísérnek figyelemmel, vagy bármivel.
A humor nélkül elképzelhetetlen az élet.

Sok mindent mondhatnék még magamról, de tudod mit? Igyunk meg egy pohárka bort, és beszélgessünk inkább!

Elötörténet
Megszülettem egy jóra való, összetartó, keresztény családban. Boldog gyermekkorom volt, nem szenvedtem hiányt semmiben. Kijártam az iskolákat, nem voltam csapongó, sőt kifejezetten jól vettem az akadályokat, szófogadó gyerek voltam, viszont a szerelem nekem is elvette az eszem.
Miután betöltöttem a 18-at egy ilyen észelmenős szituációba cseppenve egy baleset folytán megfertőződtem farkas likantrópiával. Szüleim neveltetésük folytán nem küldtek el, továbbra is segítettek, de azért féltek tőlem. A falkában igazán jól kikupáltak, segítettek, vigyáztak rám, vagy éppen jól megvertek, ha kiharcoltam.
Folyamatosan küzdöttem a helyemért, hogy feljebb jussak a ranglétrán, és az évek során, sok szenvedés árán, de elértem a régóta vágyott vezetői posztot. Ulfric lettem. Kezemhez nem kevés vér tapad, de tudom, hogy megérte.
Látom a szemükben.. Több éve már, hogy ez a tisztelet csillog a szemeikben, mikor itt ülök trónusomon, és várják, hogy döntést hozzak. Mindenki...
Leszámítva ezt az idióta flótást itt előttem. Jó uram ne hagyj el most!
- Mégis mi a mentséged tettedre? - kérdésem közben sokadszor nézek végig rajta elgondolkodva. Jó kiállású, erős, fiatal férfi. Izmain látszik, hogy nem munkában gyűjtötte, hanem teremben építette ki. Haja és ruhája a jelenkori legfrissebb divatról árulkodik, vagy valami hasonlóról, bár leginkább arról, hogy nem csóró a srác. Tipikus szépfiú, de ha morcosan néz rád, azért összekapod magad, és vigyázzba állsz.  Persze nem rólam van szó, és merjen rám így nézni akárcsak egyszer is...
- Én.... - nyel egy nagyot a szerencsétlen, miközben előttem térdel - Nem tudtam ellenállni...
- Jack.... - nézek rá komolyan, és nagyon, de nagyon türelmes próbálok lenni. - Most mégis mit csináljak veled? Hogy tusoljuk el? Nem kellett hozzá fél óra, és az egész interneten fent voltak a felvételek. Szégyent hoztál a falkára!
- Nagy volt a kísértés.
- Jack... - veszek egy nagy levegőt - Kísértésbe nők szoktak esni, mikor fogyókúra alatt a boltban elmennek a csokoládés polc mellett... Nem pedig egy huszonöt éves felnőtt férfi, aki...
- Nagyon sajnálom. - nyüszít és meghajtja fejét, hogy szivárványszín hajában tökéletesen látom a sávokat.
- Mégis mi vett rá, hogy megrontsd azt a próbababát? A kirakat közepén? Fényes nappal?!
- De.... De... Olyan... csábosan nézett.
- Mármint a próbababa? - nézek rá felvont szemöldökkel. Biccentésére csak megfogom fejem - Édes istenem, most adj erőt... - suttogom, hallom, ahogy körülöttünk a falka jelenlévő tagjai alig tudják visszatartani kikívánkozó röhögésüket, de azért próbálják kordában tartani magukat. Ismét nagyot sóhajtok.
- Jessica.. Téged bízlak meg, hogy Jack-et kikezeld ebből a kre.... khöm, mármint ebből az elferdüléséből. Bármilyen módszerrel. - a lány neve hallatára előre lép, majd biccent elfogadva feladatát, ahogy ismerem még örül is neki.
- Karl! - nézek egy másikra.
- Igen vezérem? - lép előrébb ő is, akárcsak az imént Jessica.
- Ha jól tudom, te szeretsz hackerkedni. Rád bízom, hogy a netről minden ehhez kapcsolódó kép és videó eltűnjön. Menni fog?
- Még szép! - vigyorog a feladatnak.
- Remek! - ismét tovább nézek a csapaton - Tom! - az említett szintén előlép.
- Most bevetheted a rendőrségnél való kapcsolataidat. Nem akarok botrányt!
- Igenis! - hajol meg, a visszafogott röhögéstől remegő ajkakkal.
- Jack! - nézek végül az elkövetőre.
- Igen? - kapja fel fejét, és reménykedve néz rám.
- Holnap jelentkezel nálam. Addig kitalálom a megfelelő büntetést számodra. Elmehetsz.
- Értettem... - hajtja le fejét szomorkásan, majd lassacskán felkel és elkezd hátrálni. Helyes!
- Csak még valami... - állítom meg egy pillanatra - Ha még egyszer kirakatbabákat mersz döngetni úgy eldöngetlek, hogy leszakad a farkad! Kotródj! - morranok rá, mire elspurizik, a következő pillanatban Jessica is angolosan távozik. Marad a fojtott csend a helyszínen. Körbenézek komolyan végignézek minden arcot, minden szempárt, van amelyikben könny csillog az erőlködéstől.
- Jól van! Most már röhöghettek.. - mondom, és nekem sem kell sok, hamar csatlakozok a falka harsány nevetéséhez, amit messzire lehet hallani.
[/b]
Vissza az elejére Go down
IV. Mestervámpír
Nastya
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 34
Tollvonásainak száma : 21
Re: Maximilian Lassen
2018-03-04, 17:43

Elfogadva!

Drága Ulfric!

Tudod, már nagyon-nagyon éheztünk a jelenlétedre. A farkasoknak vezető kell és azt hiszem személyedben egy kellő szigorral bíró, erős de a humort sem nélkülöző Ulfricot kaptunk. Tudod, magam is jót nevettem a próbababa fétises farkaskán, de a halandó szolgám kifejezetten kedveli az ilyen difis egyéneket. Mélyen remélem, hogy hamarosan találkozunk! Keress bátran...

Nastya

Vissza az elejére Go down

Maximilian Lassen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal