HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:25
Méchante
tollából született
Yesterday at 18:08
Min Jae Adams
tollából született
Yesterday at 14:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 13:17
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:50
Alexander
tollából született
Yesterday at 11:36
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:10
Alexander
tollából született
Yesterday at 10:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 10:16
Amber Hill
tollából született
Yesterday at 05:50
Eric Rafael Krauss
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Raja
Kierran Strips
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 78
Tollvonásainak száma : 60
Robert Grant
2018-02-19, 19:03

Karakter teljes neve

KapcsolatTe vagy az én jobbik felem, nélküled talán még annyira sem tudnám ellátni a kötelességemet mint amennyire jelenleg, szóval semennyire. Én választottalak magam mellé, és jó okkal. A tigrisek fele, a fehérek és a vörösek akik eddig uralták a falkát felnéznek rád, s ha valami hülyeségemre rábólintasz akkor ők sem ágálnak nagyon. Még kölyökkorunkból ismerjük egymást, de amikor elvették a szüleimtől a falkát én eltűntem, te meg halottnak hittél. Most visszatérve még nemigazán tudjuk, hogy hogy álljunk egymáshoz, néha összejön pár nosztalgikus pillanat, de ennyi. Igazából. te vagy az egyetlen akiben elég erő lenne ahhoz hogy dacoljon velem, eddig mégsem tetted. Vajon a régi barátságunk tiszteletére? Vagy csak kíváncsi vagy rá, meddig is bírom? Esetleg várod a megfelelő időt, hogy átvedd a hatalmat? mert több vezetői potenciál van benned mint bennem. Ez tény, de előbb rágnám le a fél karom minthogy kimondjam. Egész jól viseled a kirohanásaimat, és azt hiszem ez azért van, mert időt hagysz nekem a beilleszkedésre. A színesekkel is egész jól kijössz. Nem utasítgattad őket kedvedre, és nem kínoztad őket mikor hatalmadban állt. Liával is egész jól kijöttél, de az előző rezsim alatt ennek a felvállalása beláthatatlan következményekkel járt volna. De, most hogy már nem köti semmi a kezed vajon mit lépsz? Segítesz az úton, hogy egy tisztességes falkát építsünk ki, vagy a háttérből igenis hátráltatsz? Netán a helyemre pályázol? Le kéne már ülnünk sörözni egyet haver. Vagy kirúgni a hámból. Esetleg néhány suna is bekúszhatna a képbe... Very Happy  

név: Robert Grant
kor: 30
faj: Vértigris
rang: Tengkar
státusz: Szabad
EgyébSzóval legerősebb harcos, jelenlegi jobb kezem, te tartod a kormányt míg én keresem a váltót.. Jó lenne már egy haverral beszélgetni, mert a csajok kikészítenek ezt te is tudod Very Happy

Pb és név váltható ha nagyon nem jön be, de bírom a Star Treket és ez a páros mindent visz Very Happy
Vissza az elejére Go down

Robert Grant
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvajánló