HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:25
Méchante
tollából született
Yesterday at 18:08
Min Jae Adams
tollából született
Yesterday at 14:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 13:17
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:50
Alexander
tollából született
Yesterday at 11:36
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:10
Alexander
tollából született
Yesterday at 10:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 10:16
Amber Hill
tollából született
Yesterday at 05:50
Eric Rafael Krauss
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
II. Ifjú
Eric Rafael Krauss
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 35
Tollvonásainak száma : 33
Bruce
2018-01-28, 18:50

Bruce [...]

KapcsolatPortland-ben találkoztunk, hány éve is már? Hat, vagy hét... akkor személyi testőr voltál, ami talán jobban is illett hozzád és meglehet nem éppen egy klub biztonsági embereként képzelted el a jövődet. De annál több is vagy. Valami oknál fogva mindig is bírtam a stílusod, főleg azt a megrendíthetetlen lojalitást, ami szerint éled a mindennapjaidat és végzed a munkád. Ritka manapság az ilyesmi. De már az elején is tudtam, hogy a magad módján te is bírod a fejem. Igaz, nem rajongsz túlzottan a vámpírokért, de sosem vitattad, hogy mellettük jó helyed van és mivel mindig is csak a fegyverekhez és a harchoz értettél, leszerelés után kapóra jött vámpíroknak dolgozni. Mikor bejelentettem, hogy távozom Portland Ura mellől és St. Louisba jövök... két éve már ennek, a fene se tudja miért csomagoltál össze te is és jöttél velem. Esküszöm csak vicc volt, mikor megkérdeztem lenne-e kedved nekem dolgozni, de te a magad halál nyugodt stílusában bólintottál és leadtad a szolgálatot.
Egyszer majd ha olyanom lesz, megkérdezem miért jöttél velem valójában. Tudom, szép kis summát kapsz tőlem, de ez nem lehetett az igazi oka.
De nagyon örülök, hogy megtetted. Komolyan. Ebben a városban te vagy tán az egyetlen, akiben megbízok. Nem vagy valami csacsogós haver, azt meg kell hagyni, de talán pont ezért. Hallgatag, hűvös, szakszerű és hatékony vagy. A Black Velvet biztonsági szolgálatának vezetését játszi könnyedséggel vetted át és ráadásul egy cseppnyi megrökönyödés vagy undor sincs benned a... kicsit félresiklott helyzeteknél.
Még a vacsoráimról is gondoskodsz, talán apának kellene szólítsalak? Na jó, csak vicc...
nyugi. Értékelem az őszinteséged és hogy a véleményed csak akkor osztogatod, ha tényleg kérdeznek, de emellett kedvelem azt a néhány pont jókor és jó helyre beszúrt megjegyzést, ami sokszor visszatartott már engem néhány oltáris nagy baromság elkövetésétől. Imádtam az arcodra csalni az undort, mikor ismeretségünk elején olyan sokszor meginvitáltalak egy körre. Ma már nem olyan nagy poén, egyszerűen ignorálod a hülyeséget. Pedig ki tudja...

név: Bruce [...]
kor: 45-50
faj: Alakváltó (farkas preferált) vagy Halandó
rang: választott fajtól függ.
avatar: a leírásához mérten, de szabad választás
státusz: Szabad
Egyéb
PB-t ez alapján válassz kérlek: Bruce egy középkorú, de nagyon jó passzban lévő kétajtós szekrény, hivatásos biztonsági felelős akivel -alakváltó esetében- halandó korában sem volt érdemes szórakoznia senkinek, mert a Delta Force egy leszerelt tagja. Kiterjedt fegyver- és harcismerete van. Csendes, legtöbbször komor, de azért el tudja magát engedni. Megfontolt és tapasztalt ember, gondosan tervez és nyafogás nélkül hajt végre feladatokat. Hogy miért jött velem St. Louisba és lett hűséges alkalmazottam (már-már barátom), azt rád bízom. Amennyiben alakváltóként érkezel, kérlek vedd figyelembe, hogy ha valamelyik jelenlévő vámpír hívóállatának felelsz meg, az útjában állhat a lojalitásodnak irányomban. Ha ennek ellenére ragaszkodsz valamelyik fajhoz, nem állok az utadba. A munkán kívüli kapcsolatai és teljes magánélete rád van bízva Smile
Vissza az elejére Go down

Bruce
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal