HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Today at 10:25
Alexander
tollából született
Today at 09:29
Alexander
tollából született
Yesterday at 12:11
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
2018-05-24, 23:23
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:51
Eric Rafael Krauss
tollából született
2018-05-24, 22:33
Seraphine
tollából született
2018-05-24, 22:04
Seraphine
tollából született
2018-05-23, 22:01
Michael Barr
tollából született
2018-05-23, 17:38
Alexander
tollából született
2018-05-23, 17:01
Xylia Graham
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Kamachiq
Caius Rhegal
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 25
Tollvonásainak száma : 23
Caius Rhegal
2018-01-01, 18:52

Caius Rhegal
"Nem kell tudnod mit gondolok, nem kell tudnod mit érzek, elég ha teszed amit mondok."

név: Caius Rhegal
kor: 35
csoport: Vérpuma
átváltoztatás ideje: 16 évesen
vérvonal: -
rang:Gadyen
play by: Charlie Hunnam
Képesség-
MegjelenésMit mondjak? Szeretem a bőr dzsekit, abból is a feketét, általában abban vagyok. Meg persze a farmert, alatta trikót, nem szokásom kiöltözni. A magam 187 centis magasságával azt hiszem eléggé impozáns látványt nyújtok, ezt bizonyítja, hogy bármilyen nőt le tudok dönteni. Nyilván, mivel 16 éves korom óta (igazából talán még előbb) forgok az alvilágban és meg kellett védenem magamat mindig is odafigyeltem, hogy ne csak díszizmok legyenek a testemen és igyekeztem az utcai harc minden fortéját elsajátítani.
Amúgy általában érzelemmentes arcvonásaim nem segítenek, ha ki akarod deríteni mi jár a fejemben. Csupán szemem villanása, egy-egy apró arcrándulás jelzi, hogy éppen valamire gondolok, nem vagyok egy érzelem dús típus, legalábbis a felszínen. Éppen ezért félnek tőlem annyira, és éppen ezért hívnak jégcsapnak a falkában.

JellemHideg, érzelem mentes...
legalábbis a felszínen. A bennem dúló harcokról senkinek semmit sem kell tudnia.
Fiatal éveimben megtanultam, hogy aki nem mutatja ki, hogy mi jár benne, az hamarabb jut fel a ranglétrán, azt könnyebben félik, hiszen nem tudják mit gondol.
Az aki képes elrejteni ami benne van kevésbé sérül, kevesebb támadási felületet hagy,
és még is azt hiszik róla, hogy egyszerűen csak szarik mindenre. Rólam nehéz megállapítani, hogy mikor milyen a hangulatom, nagyon kell hozzá figyelni, de hirtelen robbanó típus vagyok. Igen a semmiből... sokáig tudom őrizni a türelmemet, de ha kihoznak a sodromból akkor nem vagyok képes gondolkozni. Ezért kezdtem fiatalon a harcművészeti terembe járni, mert akkoriban még mindentől elszakadt a cérna, nem egy iskolából csaptak ki hirtelen természetem miatt, és valahol meg kellett tanulnom kezelni a bennem fortyogó folyamatos dühöt a világ felé... melynek kitöréséhez elegendő volt egyetlen rosszul ejtett mondat, vagy rosszul sikerült pillantás. Mára már sokkal jobb vagyok ebben, de ha elszakad a cérna, akkor ember legyen a talpán aki vissza tud hozni a sötét ködből, nem sokan vannak ilyenek.
Úgy hiszem minden gyengéd érzelem kihalt belőlem, vagy ha még is feltámad valami,
ragaszkodás, féltés megpróbálok nem tudomást venni róla, elnyomni... hinni benne,
hogy valóban csak egy üres gyilkológép vagyok, aki teszi a dolgát. Azonban előfordul,
hogy valaki, mást is kivált belőlem...

ElötörténetSok,sok közhely. Minek beszéljek róla? Az ember azért jár pszichológushoz, hogy kiönthesse neki a lelkét, hogy anélkül sajnáltathassa magát, hogy elítélnék érte. Mert ebben a világban már akkora az érzéketlenség, hogy már a rossz sors is csak panasz. Megvertek? Miért nem hívtad a rendőrséget? Miért nem költöztél el? Miért nem szóltál a suliban? Megerőszakoltak?
Miért mentél arra? Nem volt mit enni? És? Rajtad kívül rengeteg ember van akinek nem volt mit enni. Elvesztetted a lábad? Örülj, hogy van kezed...
És a többi és a többi. A világ érzéketlen és ha te nem tanulsz meg ugyan olyan lenni,
akkor eltapos, elnyom akár egy férget egy gilisztát mely előbújt az eső után levegőt venni...
De ha muszáj hát legyen...
Szóval közhely. Szegény családban nőttem fel, azaz nem voltunk annyira szegények,
lett volna mindenre. Mielőtt megszülettem apám tehetős volt... aztán ki tudja, hogy vagy miért nem is érdekes, de rászokott a piára. Ja, elveszítette a vagyona nagy részét és egy idő után csak az volt a fontos, hogy a piára meglegyen a napi betevő. Az anyám meg szép, hosszú lábú csinibabából egy bántalmazott feleséggé nyomorodott le. Szép környéken laktunk még az elején, akkor még fontos volt a látszat, apám csak este ivott,
csendben verte anyámat, anyám meg sminkkel tüntette el a monoklikat. Aztán a szép házra már nem volt pénz, hát mentünk a gettóba. Ott már nem volt fontos a látszat,
hiszen minden második házból szűrődtek ki hasonló zajok, mint tőlünk esténként.
Már nem volt fontos, hogy csak este igyon apám, hiszen kit érdekelt, hogy ki mit gondol? Mindenki becsukta a szemét és az ajtaját... na meg az ablakokat is, és elhúztuk a vastag sötétítő függönyt, mely nagyjából szigetelte a hangot, mindenki a saját dolgával foglalkozott. Még családon belül is. Anyám szenvedett apám miatt és igyekezett minél kevésbé útban lenni, minél inkább az agresszív vadállat kedvében járni. Én meg kapcsolatot építettem, nem volt nehéz belekeveredni az utcai élet mocskába. Az iskolában senkit se érdekelt ha sántítva vagy monoklival ültem be órára,
minden napos volt, hogy a fiúk a környéken összeverekedtek... Csak, hogy én általában nem a fiúkkal verekedtem a környéken.
Aztán akadt egy kiút... és én éltem vele. Könyörögtem anyámnak, hogy jöjjön velem,
de nem jött,hát otthagytam.
Tizenhat évesen a falka befogadott... azért mert hasznot láttak vagy azért mert az akkori Kamachiq megkedvelt. Fogalmam sincsen, lehet mind a kettő. És akkor kerültem egy jobb gimibe és kezdett tudatosan formálódni az életem. Akkor ismertem meg Pandorát...
És, hogy mostanában mi a helyzet? Teltek az évek, és a Kamachiq jobb kezévé nőttem ki magam, a falka második legerősebb emberévé. Megtanultam ezen világ szabályait, és megtanultam teljesen irányítani a macskát. Fegyvernepperként persze az ember hol kint van, hol bent a börtönbe. Legalábbis az esély mindig meg van rá, most sikerült először lesittelniük hosszabb időre, pontosan egy éve. És nem, nem engedtek ki hamarabb jó magaviseletért...
Hogy Pandora? Hogy miért emeltem ki? Csak mert a hosszú évek alatt mindig életem részét képezte. Hol rövidebb hol hosszabb időre, de mindig ott volt. És sosem értettem igazán, hogy egy olyan nő, mint ő még is mit keres egy magam fajta pasassal? Gyerekként még talán rendben is volt, a tinédzser lányokat vonzza a veszély izgalma, de egy felnőtt nő? Franc se tudja. Mielőtt bevonultam a börtönbe szakítottam vele. Olyan akart lenni, mint én... én meg nem akartam, hogy olyan legyen. Azt akartam, hogy megmaradjon embernek, a maga ártatlanságában, ne legyen olyan, mint a falka nőstényei. Ne legyen vad és számító, ne függjön vámpíroktól és a teliholdtól. Hagy maradjon halandó és éljen normális életet, így hát közöltem vele, hogy nem és lepattintottam. Majd mentem a börtönbe pár héttel később, így volt helyes, neki így lesz a legjobb.
És hát most itt vagyok. Fekete Q7-es audi gördül be a börtön ajtaja elé, magamra kapom a bőrdzsekimet, elnyomom a csikkem, kinyitom a csomagtartót és bedobom a táskát melyben a személyes holmijaim vannak, majd kinyitom a vezető ülés felőli ajtót.
-Pattanj át, én vezetek.- Morranok, és megvárom, hogy a srác átszálljon az anyósülésre, és már bent is vagyok, hogy padlógázzal hagyjam el ennek a retkes szarnak a környékét is.
Vissza az elejére Go down
V. Raja
Kierran Strips
Hello Darling, Please call me
Hozzászólások száma : 77
Tollvonásainak száma : 60
Re: Caius Rhegal
2018-01-03, 20:26

Elfogadva!

Caius Rhegal

Mit mondjak? Nem sokan álltak fel onnan ahonnan te érkeztél, de, ahogy látom neked sikerült. Pengeélen táncolsz, de a pumáknál ez elfogadott. Építsd föl amit fel akarsz építeni, és érdd el azt amit el akarsz érni. Ki tudja.. talán Pandora lesz a jobbik feled... Nem körítek tovább..

Elfogadva,lepecsételve. Üdv újra szabad levegőn.

Kierran

Vissza az elejére Go down

Caius Rhegal
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal