HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Stars, hide your fires, Let not light see my black and deep desires.”

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lépj közelebb
és ismerj meg minket

A város olyan erőket rejteget magában amit egy idő után nem titkolhat el. Az éjszaka hamar jön és nagyon lassan száll tova. Az idő nem áll meg, ám kínosan lassan telik. A jövőt nem olvashatja egyik kóbor lélek sem….St. Louisban minden és mindenki kinyitotta titkos szelencéjét és ami eddig fedve volt, hát már a múlté. A bizarr játékok és a megnyugtató tudatlanság összemosódott, és nincs többé határvonal valóság és képzelet között.

Utolsó posztok
avagy ki volt utoljára aktív

Yesterday at 18:25
Méchante
tollából született
Yesterday at 18:08
Min Jae Adams
tollából született
Yesterday at 14:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 13:17
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:50
Alexander
tollából született
Yesterday at 11:36
Arnold 'Samael' Blackwell
tollából született
Yesterday at 11:10
Alexander
tollából született
Yesterday at 10:58
Elisabeth Leighton
tollából született
Yesterday at 10:16
Amber Hill
tollából született
Yesterday at 05:50
Eric Rafael Krauss
tollából született

Chatbox
csevegj kedvedre másokkal

Statisztika
Avagy hányan vannak az oldalon

Fajok
Egyéb alakváltók, Term.felettiek
1
0
Vérfarkasok
2 2
Vérhiénák 2 2
Vérleopárdok 3 3
Vérpumák 3 5
Vértigrisek 2 5
Vadászok és Halottkeltők 3
1
Vámpírok és halandó szolgák 5 5
Emberek 2 0
Összesen 23 23

Share | 

Foll-jaim - leopárd testőrök

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
V. Nimir Raj
Dante Maroon
Hello Darling, Please call me
Tartózkodási hely : St. Louis - Falka Terület - Black Diamond Dance Hall
Hozzászólások száma : 54
Tollvonásainak száma : 47
2018-01-01, 15:50

Raymond

KapcsolatA bizalmasom vagy,
a follom és a legjobb gyerekkori barátom.
Egyike vagy azoknak, akik a kezdetek óta velem vannak. '15 éves korunk környékén ért minket egy leopárd támadás L.A-ben a Vadak Ura egyik vámpír utódjának jóváhagyásával. ( szándékos beharapásért halál jár manapság, akkoriban is, de kit érdekelt ez,egy zsarnok vámpír mester mellett, de mi megbosszultuk ezt hárman, részben) Táncos csapat voltunk, egy nyolc fős társaság tagjaként, én voltam a vezető koreográfus, te és az ikertestvéred  a legjobb haverjaim, engem is bevetettek a testvéri kettősbe. A támadást idején te épp csajoztál, vagy kaját hoztál, de a lényeg, te nem ekkor lettél leopárd, később. Téged a én változtattalak át, kiderült, hogy olyan betegséged van, amivel az orvosok nem igazán tudnak mit kezdeni, de a leopárd vírus talán meggyógyítja, így mindent vagy semmit alapon, a testvéred és te végül annyit könyörögtetek, hogy megtettem amit szerettél volna.  Te voltál a lazább figura a jó zsaru - rossz zsaru felállásból a laza állandóan szövegelős alak. Ám ha kell, odacsapsz te is. Azért kényszerültünk utazni, mert az előző vámpír mesterünket megölte egy másik vámpír mester, és mivel nem a leopárdok a hívó állatai, úgy döntöttünk, hogy útra kelünk maroknyian, és egy új helyet keresünk magunknak, nem azért, hogy új vámpírt találjunk magunknak, kell a környezet változás. Te vagy az előbb cselekszel aztán gondolkodsz típusú leopárd, egyúttal bohóc is  egy szerethető bohóc. Jelenleg tánc versenyekre járunk, hip-hop, vagy föld alatti illegális tánc versenyekre, te, Dom és én. A falkán megmaradt pár tagját azokból kihagyjuk. Kell a pénz, de nem az ő testi épségük árán. St. Louisban pedig a Black Rock Dance Hallt alapítottam meg, én koreoval szeretnék foglalkozni, most hogy úgy érzitek véglegesen letelepedtünk, szívesen kipróbálnátok mást is, mint a tánc, a Follom vagy, de merre visz a magán életben az utad?  

név: Raymond ___
kor: 24-25
faj: leopárd
rang: Foll
státusz: Foglalt
EgyébAz avatar alany alkudható. Az et-m kérlek olvasd el mert ott a támadásról is van infó. A nimir-rajotok vagyok a korábbi falkában legyőztem a nimir-rajunkat. A bővebb történetért nézd meg az et-m. Rugalmas vagyok mindenben, és meggyőzhető is vagyok, a lényeg, hogy szeretném ha hű szövetségeseim volnátok. A szüleitek elváltak, így gyerekkorotokban hol anyátoknál, hol apátoknál vendégeskedtünk mindhárman.

A hozzászólást Dante Maroon összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-03-21, 23:26-kor.
Vissza az elejére Go down
V. Nimir Raj
Dante Maroon
Hello Darling, Please call me
Tartózkodási hely : St. Louis - Falka Terület - Black Diamond Dance Hall
Hozzászólások száma : 54
Tollvonásainak száma : 47
Re: Foll-jaim - leopárd testőrök
2018-03-01, 12:28

Dominick

KapcsolatTe voltál ott velem, amikor megtámadták a tábort, az öcséd kint volt valahol, te és én éltük túl a leopárd támadását. A kórházban töltött napok után, úgy döntöttél,
hogy magadat képzed, harcosnak. Én is veled tartottam ezen az úton, mert magam sem akartam gyenge lenni, és védtelen. Amúgy sem egy olyan falkába csöppentünk, ahol csak úgy elvoltunk, és tehettük azt amit akartunk. Az előző Raj egy kegyetlen zsarnok volt, akár a vámpír mester. Pár évbe beletelt, hogy megjárjuk a ranglétrát, a kettősünkhöz később az öcséd is csatlakozott, Miraj voltam amikor kiderült ,hogy gyógyíthatatlan beteg, mi pedig úgy gondoltuk, megpróbáljuk átváltoztatni,
te nem merted, így rám bíztad a feladatot.Szerencsére sikerült segítenem az öcséden, így újra hárman voltunk, mint a kezdetek kezdetén a tánc csapatban. Te vagy a hűvösebb jellem, az előbb gondolkodsz, aztán cselekszel típus.

név: Dominick
kor: 24
faj: leopárd
rang: Foll
avatar: Max Carver (te ott a komolyabb arcú a képen Razz)
státusz: Szabad
EgyébAz avatar alany alkudható, bár az egypetéjű ikreknek örülnék. Az et-m kérlek olvasd el mert ott a támadásról is van infó. A nimir-rajotok vagyok a korábbi falkában legyőztem a nimir-rajunkat.  Egyet szeretnék, mindkettőtöktől, hű barátaim és harcosaim legyetek. Te vagy a katonásabb típus Ray a lazább figura. Most , hogy letelepedtünk, és én a Black Rock Dance Hall-t szeretném vinni, te mihez kezdesz?

and they're all missing now
So if you get a second to look down at me now

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal